|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
2.8.2008 9:37:27   
anita goitan
jutrooo,
jaz še vedno 2v1, včeraj bila na Vipavskem, zvečer prišla nazaj, potem sva še malo na terasi obsedela.
Danes pokličem v Kr, če imajo gužvo al lahko pridem na CTG ker večraj nisem šla, vam poročam.

naty pride danes domov, Jošt je ful priden, baje skoz spančka, pa pridobil je že 10g, če se ne motim po prejšnjem upadanju teže. Ko prideta domov ga bo mal poslikala, nam za lušteuser posted image

Sedja vas pa grem prečitat, čao


(odgovor članu ozziebo)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
2.8.2008 10:03:56   
buhtlčk
muklla čestitam user posted image user posted image user posted image
zdej se bo pa očitno usulo...sej je prav


(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
2.8.2008 10:04:36   
buhtlčk
sej moj pa mogoče čaka na drugo zvezdico na RR hahaha

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
2.8.2008 10:05:23   
dojenč
spet je sobota spet je moj delovni dan.
prvo se vam moram opravičiti da sem vas prestrašila pol se pa vam nisem javila, ampak enostavno nisem uspela so računalnika.
v sredo sem se naenkrat počutla full slabo, potem me je zacelo močno boleti v spodnjem delu.pokličem g, in mu povem pa mi reče naj takoj pridem, ko sem prišla tja me je pregledal:
1.m.v zaprt
2plodovnica primerna
3ctg nič posebnega,
in tako sem lahko šla domov,

včeraj sem pa spet imela kontrolo +ctg, in  spet nič ni pokazalo, edino ssem dobila neka zdravila proti slabokrvnosti.
nisem še uspela vsega prebrati, sem pa zasledila da je mukla že rodila da že carta zato vse naj naj,..
sandra123 je dobila odpustnico tako da se pod njo podpišem se jaz.ERIN ZAKAJ PRESKAKUJEŠ ROK?
grem sedaj nekj naredim pa se še odlasim.
aja imam pa eno vprasanje
 
jaz imam grozne strije po trebuhu, res grozne, in to tak srbi da bom znorela , a ima katera kakšno zdravilo zato, mogoce bambi
 
 
 
aja, pa se zoji miši bi se rada zahvalila, ker je javla vam na rr.


_____________________________

življenje mi je polepšala hčerka žana 4.8.08.

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
2.8.2008 10:10:42   
gajka
Pridružila se nam je še ena avgustovska pupa! user posted image

kaja02 sporoča: Ku, ku, Leja tu! Imam 3480 g in 51 cm. Doma sedaj ne bomo rabili več budilke, saj od 6:30 pridno treniram si glasilke!
 
Čestitke! user posted image user posted image user posted image  Pa lepo se cartajte!
 

(odgovor članu ozziebo)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
2.8.2008 10:27:47   
K_a_t_j_a
Pozdravljene.
Katja danes spet ne pride domu, Jan je dobil spet  mal zlatance pa je šel zajle pod lučko, slikali so mu kolke pa je baje vse vredu.Pa nič noče zize vlečt parkrat potegne pol pa zaspi zraven nje rekla sestra da je len. Zaj si mora pa mleko pumpat pa po flaški  hranit, tam pa pol baje bije ker mu ni treba vlečt, prava lenoba. Drugače se pa  počuti vredu, Janu je tža od včeraj mal narasla tak, da se počasi mredi.
Upam da pride jutriuser posted image




_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
2.8.2008 10:33:09   
Arany
Bravo Kaja02 user posted image user posted image user posted image ISKRENE ČESTITKE ob rojstvu hčerkice ! user posted image user posted image user posted image


Muklla Tudi tebi ČESTITKE za hčerko ! user posted image user posted image user posted image

Prijetno cartanje obema!

Danes pa zgleda da se rojevajo punčke user posted image . ..

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
2.8.2008 10:45:56   
bambi14
Jutro,

no pa sem uspela prilest do rač.Sva malo poajčala z user posted image ,..oz on je full zaspanec in je šal še malo v dnevno. Sem pa sem se celo noč zbujala, ker mi je buši trdel in mi ni nič pasalo- grrr.In potem mi reče moj pri zajtrku, da je kis stekel po hladilniku in ga je ven vzel,....aja se mi je  pokadilo zjutraj iz ušes, ja ne moreš samo ven vzet, moreš vse ven vzet in očistit. Mah bolš da sem tiho- MOŠKI OH LARI FARI,... in sem šla čistit hladilnik.user posted image ,....zdaj pa grem malo prečekirat, če imamo že kakega novega avgustovčka.

(odgovor članu Arany)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
2.8.2008 10:52:27   
dojenč
kaja02- iskrene čestitke ob rojstvu hcerkiceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa lepo se cartajte

_____________________________

življenje mi je polepšala hčerka žana 4.8.08.

(odgovor članu bambi14)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
2.8.2008 10:54:58   
ANA_P
kaja in mukla iskrene čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dojenč)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
2.8.2008 11:10:06   
bambi14
Lepo , lepo vidim, da se dogaja.............. čestitke Kaja02 in Muklla za hčerko ! , veliko cartlanja.



.....vztrajno tudi me počasi capljamo za vami mamice.

Dojenč- a ti pa si še kr doma?,....poskusi kake obhladke in saj veš mazanje z kakim oljem,....maš sigurno že kako olje doma pripravljeno za bebico in se namaži kr s tistim, pa mokro brisačko preko- mogoče ti bo kaj olajšalo. Malo še pa se bomo tudi teh tegob rešile- a ne mamice.user posted image

(odgovor članu ANA_P)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
2.8.2008 11:19:18   
anita goitan
kajao2 in mukla ISKRENE čestitke!!!! Jupi bejbe so na pohoduuser posted image user posted image

Še pol urce pa šibnem pod tuš in greva v KR na ctg, sem klicala pa je v porodni rekla da naj po 12ih pridem ker dopoldan majo gužvo, aha mlaj je naredu svojeuser posted image

(odgovor članu bambi14)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
2.8.2008 11:41:19   
sandra123
Lep pozdravček...no, mi je uspelo, da sem čez vikend še domauser posted image ...Ctg je bil ok, pa dr. mi je še uz naredil - oba user posted image user posted image imata dovolj plodovnice, sta ful živahna, danes mi je dr. celo pokazal, kako dihata v mojem trebuhu - prav zanimivo je videti, kako to zgleda, ko je user posted image še v trebuhu....Jupi...pa moja princeska proti večeru prihaja domov - komaj čakam, da jo stisnem k sebi....
Drugače pa....v ponedeljek zjutraj šibam z vsem v P in ostanem tam....datuma za CR še nimam določenega....

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
2.8.2008 11:43:49   
sandra123
No, pa kar dve deklici sta danes začeli trenirati glasilke user posted image

Muklla in Kaja, iskene čestitke ob rojstvu vajinih princesk

user posted image

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
2.8.2008 11:48:21   
dojenč
čestitke za 2user posted image user posted image , jaz sem tak vesela ko vidim da se odpravljamo in vse tece tako kot mora jupiiiiiiiiiiiiii
bambi, hvala za nasvet-bom poiskusila

_____________________________

življenje mi je polepšala hčerka žana 4.8.08.

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
2.8.2008 11:55:11   
lana777
HOJLA,


najprej čestitke za nove avgustovčiceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Cebrca - najprej en velik user posted image zate, tvoja
porodna zgodba me je pretresla ... Pa občudujem te,
ko praviš, da ni blo hudo ... Kaj pa je potem hudo, če ne tole user posted image

Mene je grozn strah, posebej, ker se mi zdi, da
sm na podobni poti ... Pa nista vztrajala že prej za CR?
V kteri P pa sta bla?
Aja, pa izbira imena vajinga sončka mi je res všečuser posted image

nell - se mi zdi, da si rekla, da bolj otekaš po desni strani.
Jst tud - desna roka in noga sta za dve številki večjiuser posted image

mishel - kak srček je Daviduser posted image

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu dojenč)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
2.8.2008 11:57:52   
Vilika
Huhu!!

Kar 2 dojenčka danes user posted image user posted image , in to dve punčkici user posted image user posted image user posted image user posted image .


ČESTITKE Muklla in Kaja, čimveč lepih trenutkov z vašima otročkoma user posted image user posted image user posted image



Zoja Miša - zdrži še malo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .


_____________________________

Na sončni dan sva dobila svojega sončka Vida

(odgovor članu dojenč)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
2.8.2008 12:08:04   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: sandra123

Sem bila malo prehitra....O, OD ŠEFICE ODPUSTNICO IMAMuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , hvala, Erin....ampak jaz še ne bi user posted image user posted image user posted image , me je strah....



Kaj pa potem prosiš zanjo...zej jo maš pa gremo...user posted image user posted image user posted image
Jutri pa upam da ti dovolijo še malo počakat..naj ti bo, ker si tako pridna user posted image Bom mislila nate...Haha, toliko časa pišem da si že nazaj...SUPERuser posted image user posted image user posted image

*zvezdica* - dobro opravi user posted image user posted image user posted image ..aha vidim da si že doma... očitno še ni pravi dan...user posted image
dojenč - samo da si ureduuser posted image Hehe, ne vem zakaj preskskujem PDP..vse prehitevajo, mi pa zvezdniško zamujamo... če bi imela kaj besede zraven bi rodila še pred 22.7...pa bomo kar avgusta cartal...user posted image

Muklla - ČESTIIIIIIIIITAM ob rojstvu hčere! Vse naj naj naj naj!!!!
user posted image

kaja02 - mislim tudi nate... SREČNO!user posted image

Jaz pa še vedno strašim tuuser posted image user posted image user posted image Malemu se očitno nikamor ne mudi... mi pa lump včeraj zvečer ni pustil zaspati...cel dan je bil takoooooo nežen, zvečer pa akcija- na eni stran trebuha je šejkal z ritjo na drugi mi pa noge tišal da so se kar konkretno čutile... lumpek maliuser posted image in to kakšne 2 uri neprestano, da me je že vse bolelouser posted image

sayuri - seveda se mi zdi fer da jih damo tudi na Rodili smo user posted image   Samo ne samo name čakat, lahko tudi ve objavite - tista ki bo prva in ki bo želela.user posted image
Jaz sem se pa odločila da malega ne bom več priganjala..bo že sam ven čmoknil ko bo hotel pa bo..user posted image Če bo pa danes bo pa danes...user posted image Samo nič ne kaže - zaenkrat- na to.
VIJUGICA - istočasno pritisneš Alt Gr in 1.user posted image
K_a_t_J_a - lepo se cartajte in kmalu se vrnite domovuser posted image

Pa kaja02 je tudi rodilaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image ČESTITKE  za Lejo!user posted image
Pestro je danesuser posted image user posted image

Sedaj pa seznamčke posodobim potem grem pa na piknik, ga moja mami organizira zame, preden grem rodit..

Papa



_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
2.8.2008 12:11:12   
anaya
jutro....

Čestitke Muklli in pa Kaji02 za nove avgustovčke..... pridno se cartajteuser posted image user posted image user posted image user posted image ..... no zgleda so se punčke zdaj tut predramle, pa ugotovile da je konc razvajanja v mama hotelu.

Erin: ko ti bo pa če ti bo, lahko tam pri meni zbrišeš imena (ni pa potrebe), sem vedla da ne bo pri tem ostalo, ampak sem vsaj upala da bo eno.... pa smo si premislili, trenutnih ne bom sporočila, ker več nisem ziher da bo to to.... Ko se rodi bom vidla najbrž , kaj bi najbolj pristajalo....

Pa mi smo se včeraj slončkali, vse skupaj je blo bolj za dobro voljo kot kaj druga, ker se že dolgo n isem tako nasmejala, kot pa včeraj.... okorni smo ni kaj.... sploh ne vem kako še ma voljo ko pa se jaz spravlam zraven, kot da to prvič počnem....nikakor ne gre.... je pa bla žurka v trebuho pol celo noč 8prvič), prej je skoz bil mir ponoči....

(odgovor članu Vilika)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
2.8.2008 12:13:26   
*zvezdica*
user posted image ČESTITKE KAJI ZA PUNČICOuser posted image user posted image user posted image
Danes imajo pa očitno res punce svoj danuser posted image

Sandra, super da si dobila še prost vikend. Vsak dan, ko si doma je zlata vreden, zdaj pa sploh ko pride Tinka domov.

Cebrca, tvoja porodna zgodba me je pa prav presunla. Res si pogumna! Bravo! Saj potem ko imaš v rokah svojo štruco itak pozabiš na vse, pa te vseeno občudijem da govoriš s takim žarom.

Zoja Miša pri tebi se pa očitn res že konkretno dogaja. Mislim, da bo kmalu vesela novica še iz tvoje strani! Drži se in naj ti čas čim hitreje mine.

Kje je pa Erin danes? A še drnjoha, al ziba?user posted image

Anita, sporoči kako je bilo na ctg-ju!

Bambi, moški so res moški. Se včasih sploh ne splača preveč razburjat...škoda energije. Brez njih pa le ne mormouser posted image

Katja upam, da bosta kmalu uživali še v domačem zavetju.

Mene ves čas nekaj špika, otrdeva, zbada...pa če sem poštena mi ni nič več jasno. Mislim, da bom naslednjič tolk časa doma, da bom pol na poti v P kar v avtu rodilauser posted image ...bog ne daj!

_____________________________

Marcel in Zarja

(odgovor članu Vilika)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
2.8.2008 12:16:11   
*zvezdica*
A vidim, da se je Erin javila! Tvojemu nagajivcu je pa očitno res prelepo v tvojem trebuščku..kar noče in noče venuser posted image

_____________________________

Marcel in Zarja

(odgovor članu *zvezdica*)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
2.8.2008 12:20:26   
dojenč
sem še malo po 3 delu brskala, in zasledila da je erin praznovala obletnico-upam da se ne motim!

AHA DA NEKAJ ne pozabim:kadar me vidite da sem prijavljena pa ne odgovarjam, to pomeni da me niza računalnikom, ali pa je v mojem imenu prijavljena moja delavka, ki nas prav lepo vse razume, smo ji zanimive, in mi sporoča kaj je v glavnem novega, tako da punce brez zamere, pustila pa vas ne bom cakat ce se bo kaj zacelo.nič, sedaJ pa grem domov, samo še nevem kaj kuhat.



jaz pa pogresam-
anomimno ki ima rok 28, pa se nam več nič ni javla od zadnjega pregleda.
pridi kaj pogledatuser posted image user posted image

_____________________________

življenje mi je polepšala hčerka žana 4.8.08.

(odgovor članu dojenč)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
2.8.2008 12:23:20   
Erin

         user posted image
user posted image
user posted image

28.6.2008
1. mishel (PDP 5.8.) ~ DAVID - 47cm, 2685g ob 12.43 uri
2. suzili (PDP 13.8.) ~ LANA - 1820g in ŽAN - 1320g

8.7.2008
3. Maja T. (PDP 8.8.) ~ ZARA - 46cm, 2200g ob 12.30 uri
4. srecka30 (PDP 20.8.) ~ MOJCA - 43cm, 1910g

11.7.2008
5.
sayuri (PDP 5.8.) ~ ZARA - 48cm, 2490g ob 10.29 uri
in                       ~ LOVRO -
49cm, 2600g ob 10.31 uri
6. Neža7 (PDP 18.8.) ~ NEŽA - 45cm, 2260g ob 10.32 uri

15.7.2008
7. Gajka (PDP 28.7.) ~ ROK - 52cm, 3430g ob 2.36 uri

21.7.2008
8. m@j@ (PDP 5.8.) ~ URH - 52cm, 3270g ob 12.47 uri

user posted image
user posted image

22.7.2008
9. cebrca (PDP 5.8.) ~ IVAN - 52cm, 3210g ob 19.56 uri

24.7.2008
10. izabella08 (PDP 2.8.) ~ IZABELA - 50cm, 3050g ob 2.50 uri

29.7.2008

11. Tamy30 (PDP 13.8.) ~ MARTIN - 52cm, 4460g ob 6.46 uri
12. miškolinček (PDP 11.8.) ~ FILIP - 52cm, 3330g

30.7.2008

13. K_a_t_j_a (PDP 12.8.) ~ JAN - 48cm, 2550g ob 7.58 uri
14. Naty13 (PDP 14..8) ~ JOŠT - 51cm, 3205g ob 23.50 uri

31.7.2008
15. bella02 (PDP 4.8.) ~ TEJA - 53cm, 4100g

2.8.2008
16. Muklla (PDP 30.7.) ~ ŠPELA(?) - 52cm, 3560g ob 00.15 uri
17. kaja02 (PDP 6.8.) ~ LEJA - 51cm, 3480g ob 6.30 uri

                                     10 user posted image :9 user posted image

       user posted image user posted image user posted image Čestitke! user posted image user posted image user posted image




(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
2.8.2008 12:24:50   
Erin
  user posted image SEZNAM GP, CTG, AMNIO.: user posted image
                         
04.8. - Zoja Miša
04.8. - Tato
04.8. - andrejaboris
04.8. - žanneža
04.8. - ozziebo
04.8. - Erin
04.8. - karmar
04.8. - nyna84
05.8. - Daja27
05.8. - astrea
05.8. - vika1
06.8. - kaja02
06.8. - LenaG
06.8. - betty
06.8. - tejkaz
06.8. - matejchi
06.8. - ČebelicaMaja
06.8. - pingo80
06.8. - dojenč
07.8. - *zvezdica*
07.8. - tatly
07.8. - aradej
07.8. - Krysia
08.8. - LinaK
08.8. - anaya
08.8. - buhtlčk
11.8. - anita goitan
11.8. - Vilika
12.8. - Višnja
12.8. - Ryssa
12.8. - Barbarinha
13.8. - Barbarinha

   user posted image         

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI       user posted image DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:
user posted image PRAVICE NOSEČNIC       user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image NOSEČNOST                 user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image NOSEČNIŠKI KALK.         user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image MAMA.SI                      user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
user posted image BABY-BOOK                  user posted image DOJENCEK.SI
  • nosečnost in delo
TUKAJ                         TUKAJ                   TUKAJ


< Sporočilo je popravil Erin -- 2.8.2008 12:27:45 >

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
2.8.2008 12:26:05   
Erin
    user posted image  user posted image user posted image

user posted image PDP
Ime
(št.user posted image , spol,imeuser posted image ) starost, kraj roj.user posted image /+kg
------------------------------------------------

user posted image 31.07.

~ PABLO (2.user posted image user posted image ) 33.let  CE  

user posted image 01.08.

~ Erin (1.user posted image user posted image ) 27.let  Jesenice/ +16 kg
~ ozziebo (2.user posted image user posted image Jan/Lev) 33.let +10,5 kg

user posted image 02.08.

~ Nevaeva (1.user posted image user posted image ) 28.let  LJ/ +11 kg
~ arait (1.user posted image user posted image ) 26.let  LJ/  +1 kg
~ Tato (user posted image Jaka) 28.let +10 kg

user posted image 03.08.

~ lana78
(1.user posted image user posted image ) 29.let Šempeter


user posted image 04.08.

~ dojenč (1.user posted image  user posted image Žana) 21.let MB/ +15 kg
~ nyna84
(2.user posted image user posted image )
25.let Šem. pri Gorici/ +9,5 kg


user posted image 05.08.

~ Odette (3.user posted image user posted image ) 32.let Jesenice/ +10 kg

user posted image 06.08.

~ arsha (user posted image Isabela) PO
~ karmen83
(1.user posted image user posted image ) Ptuj/MB/ +2,5 kg

~ sonce84 (1.user posted image user posted image ) 23.let  MS/ +1 kg

user posted image 08.08.

~ PikaPola34 (2.user posted image user posted image )

user posted image 10.08.

~ maartinca
(2.user posted image user posted image ) 34.let +13 kg
~ Arašida
(1.user posted image user posted image ) 24.let
~ *zvezdica*
(2.user posted image  user posted image )
30.let +16 kg


user posted image 11.08.

~ ANA_P (1. user posted image user posted image Tai) 30.let  +15 kg
~ bili1
(1.user posted image user posted image ) 28.let +4 kg
~ iva77
(3.user posted image user posted image ) 30.let KR/ +8 kg

~ kat007 (1.user posted image ) 28.let

user posted image 12.08.

~ daja27
(user posted image Leon) +13 kg
~ LenaG (user posted image Tisa) 31.let MB/ +20 kg

user posted image 13.08.

~ buhtlčk
(1.user posted image  user posted image ) 31.let  Jesenice/ +23 kg
~ žanneža (3.user posted image  user posted image Lana) 35.let CE/ +10,5 kg

~ meeryana (1.user posted image  user posted image ) 30.let

user posted image 14.08.

~ iskanje (1.user posted image  user posted image ) 25.let PO
~ anita goitan (1.user posted image user posted image ) 30.let +11 kg

user posted image 15.08.

~ košuta (1.user posted image user posted image ) 25.let  CE/ +10 kg
~ MATEJKA_(user posted image ) 27.let MB/ +16,5 kg
~ Ninaaa
(1.user posted image user posted image )
29.let
  LJ/ +6 kg
~ m_m (2. user posted image ) 26.let +17 kg

user posted image 17.08.

~ buruolan (1.user posted image  user posted image ) 27.let  LJ/ +6 kg
~ nateja (1.user posted image user posted image Luka) 28.let
~ erta
(1.user posted image  user posted image )
28.let +18 kg
~ Jelenche (3.user posted image user posted image Katarina) 27.let LJ/ +6 kg

user posted image 18.08.

~ Vilika (1.user posted image user posted image ) 27.let LJ/ +18 kg
~ anaya (1.user posted image  user posted image ) 28.let  MB/ +15 kg
~ tejkaz (2. user posted image  user posted image ) 24.let  LJ/ +6 kg
~ astrea (1.user posted image user posted image Tine) 30.let  +20 kg
~ Višnja (2.user posted image user posted image )
~ dar10 (1.user posted image user posted image ) 27.let LJ/ +10 kg
~ čipka
(1.user posted image  user posted image ) 25.let PO/ +20 kg
~ Arany
(1.user posted image user posted image ) 32.let CE/ +11 kg
~ Tinka14
(user posted image Nejc) 27.let +7 kg


user posted image 19.08.

~ maya maya (1.user posted image ) 25.let  PO

user posted image 20.08.

~ nell
(1.user posted image user posted image Tibor/Tit) 28.let CE/ +14 kg
~ betty (1.user posted image user posted image ) +11 kg

user posted image 21.08.

~ matejchi (2.user posted image  user posted image ) 29.let MB
~ bambi14 (1.user posted image user posted image Ela Nina) 28.let  +12 kg
~ soncek3
(1.user posted image user posted image ) 30.let  NM/ +8 kg
 

user posted image 22.08.

~ lana777 (1.user posted image user posted image ) 30.let  CE/ +10 kg
~ sandra123
(2.user posted image user posted image  user posted image Taja & Teja) 30.let CE/ +11,5 kg
~ renatka  (1.user posted image user posted image ) 28.let MB/ +8 kg
~ majah (1.user posted image  user posted image ) 28.let  LJ/ +7 kg
~ andrejaboris (2.user posted image  user posted image ) 27.let +11 kg


user posted image 23.08.
~ petrushka
(1.user posted image  user posted image ) 22.let LJ
~ Krysia (1. user posted image user posted image ) 31.let   LJ/ +9 kg

user posted image 24.08.

~ Ryssa (1.user posted image user posted image Lan) 21.let CE/ +12 kg
~ Manika
(2.user posted image user posted image ) 24.let  -4 kg

~ Julija08 (1.user posted image  user posted image Tristan) 27.let KR/ +10 kg
~ karmar
(1.user posted image user posted image ) 29.let Šem. pri Gorici/ +18 kg
~ Amelia (1.user posted image  user posted image ) 32.let +12 kg
~ tatly
(1.user posted image  user posted image Stella) Ptuj/ +4 kg


user posted image 25.08.

~ LinaK(1.user posted image user posted image ) 25.let
~ Barbarinha
(1.user posted image user posted image Luka) 28.let Ptuj/ +18 kg

~ clara23 (user posted image ) +11 kg

user posted image 26.08.

~ krtek1 (2.user posted image user posted image ) 29.let +13 kg

~ ČebelicaMaja (2.user posted image  user posted image ) 

user posted image 27.08.

~ anckabancka (3.user posted image user posted image ) 28.let
~ aradej
(2. user posted image user posted image ) 26.let  CE/ +4,5 kg


user posted image 28.08.

~ URSKAP (user posted image ) 29.let +8 kg
~ pingo80
(1.user posted image user posted image ) 27.let +10 kg
~ anonimnauser posted image (1.user posted image user posted image ) Ptuj/ +15 kg

user posted image 29.08.

~ vika1
(5.user posted image  user posted image Vana Pia) 33.let MS/ +15,5 kg
~ Zoja Miša
(1.user posted image user posted image Kaja Lina) 31.let LJ/ +15 kg

user posted image 03.09.

~ cicmic (2.user posted image user posted image ) 31.let +4 kg

Z nami so začeleuser posted image :
kind ladyuser posted image user posted image ,kajsicauser posted image user posted image ,urskajuser posted image ,mišuser posted image ,*nina*user posted image ,vebo user posted image , supermiskauser posted image


(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Čudni prvi znaki nosečnosti
Včasih prvi znaki nosečnosti niso prav nič romantični oziroma so lahko prav "čudni" in naporni. Kakšni, preverite v čl...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?