|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
2.8.2008 12:27:11   
čipka
joj kar 2 pupi smo dobili danes!!user posted image user posted image user posted image user posted image   čestitke obem mamicam!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dojenč)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
2.8.2008 12:39:27   
lana777
čipka - kako si? Jst sm
mal prebirala o CR, ker veliko razmišljam o tem,
pa morm povedat, da ko veš veš, bolj te je strah ... vsaj meneuser posted image

Sicer pa imam v ponedeljek ctg, pa bom svojo G še
mal izprašala o vsem tem ... Samo naše detece
se kr ne bo obrnilo, sm prepričana ...

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
2.8.2008 13:05:54   
cebrca
IZVIRNO SPOROČILO: ozziebo
Današnji Ctg spet ravna črta user posted image , naslednji pa v pon, 4.8. Tudi tale mlaj nič ne deluje??

Ne sekiraj se, moj CTG je bil par dni prej tudi ravna črta, pa me je hitro pošibalo!

sandra123 tudi od mene imaš odpustnico, pa čim lepši porod.user posted image user posted image user posted image Pa ne se bat poroda, ko bo vse mimo in boš imela svoji štručki poleg sebe, se ti bo zdelo da še eno uro ni trajalo vse skupaj!user posted image user posted image user posted image

Erin SPI DOKLER ŠE LAHKO!!!! Jaz bi tudi, pa sedaj ne morem več user posted image ! EH pa saj se bomo navadli!
Ko te sredi noči iz najlepšega spanja zbudi jok, si misliš, kaj mi je tega treba. Ko pa vzameš v roke svojo štručko in vidiš kako te je sinek vesel in kako na široko odpira usteka, da bi jedel, se ti pa kar srce stopi in že pozabiš da si spal in da bi še!

zatekanje malo tolažbe vsem, ki zatekate, ker sem bila tudi jaz med njimi. Po porodu gre to kar vidno dol, samo počivati moraš. Mi je v pravi užitek, ko vsako jutro vidim, da imam bolj splahnjene roke in noge. Tako da se kar oborožite z optimizmom, vse bo šlo ven!!!!

Muklla in kaja02 ČESTITKE  user posted image

lana777  mogoče mi zato ni bilo prehudo, ker sem pričakovala da bo še bolj bolelo kot je user posted image user posted image user posted image .  Te pa nima bit za kaj strah. Po CR te zasujejo z injekcijam proti bolečinam, tako da hitro lahko hodiš. Pa še strežejo te spredi in zadi, meni je bilo, ko da sem v hotelu!user posted image user posted image user posted image Ko smo malo debatirale v P so mnoge rekle da šivan presredek bolj boli! Bila sem v LJ P in moram resnično pohvalit vse osebje, kar sem ga srečala med mojim bivanjem tam. Vsi so ful prijazni od zdravnikov do snežilk. Da nisva prej zahtevala CR - na žalost neizkušenost, ko ne veš kaj lahko, pa ravno v nepravem času sem imela bolj neodločno babico (mlad fant user posted image ), ki ni nič posredoval pri zdravniku. Je potem babica, ki ga je zamenjala naredila hajko!

Zdaj pa šibam z računalnika, očitno bo nevihta, ko je kar konkretno začelo treskat.

Se še beremo!


_____________________________

Od 22.7. sije sonček Ivan, rjove pa kot levček!
ŽIVIŠ SAMO ENKRAT, A ČE TO NAREDIŠ PRAVILNO, JE ENKRAT DOVOLJ!

(odgovor članu ozziebo)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
2.8.2008 13:31:16   
Zoja Miša
Mulka - čestitke! Kaja - čestitke! No pa so se princeske prebudile!
user posted image

Sandra, Sayuri, Erin, Gajka, Krysia, Ozziebo, Vilika, Zvezdica hvala ker mislite name.
Verjetno je res prav, da z user posted image  še malo počakava, saj G ve kaj dela! Kaj pa je teden ali dva proti temu, da bo moja punčka potem bolj čila in predvsem donošenka!!!

Moram pa vam povedati, da je za mano katastrofalna noč. Glavobolj, ki še vedno traja, je bil ponoči sploh grozen in bolečine v trebuhu - huj kot popadki!user posted image  A mislim, da je to od tega, ker so bili prej res že močni, pa so jih potem zatrli in se mi je vse razbolelo. Danes pa se počutim, kot bi pretekla 20 km, ali pa bi me nekdo pretepel. A bo počasi bolje.user posted image Da le pride kakšna sestra naokoli, da mi sname tale obliž, 20 h je preteklo! Sester pa nikjer, oz. imajo menda v porodni tako gužvo, da komaj folgajo. Tako da na porodnem oddelku je dren, na tem, ko sem pa jaz, sem pa sama! Mislim, čist hudo! Res sama! A po mojem bodo že jutri zaželi zopet filati.

Nell, imaš ZS. In hvala, ker si pozorna.

Tejkaz mi je javila, da je bila pri Naty in da je Jošt cuker. Da je za njo-Tejkaz čudna noč in da upa, da bo čim prej cartala. V kolikor se je za tem skrivalo skrito sporočilo, bomo izvedele.user posted image  No, pa mi je ravno sporočila da se ne dogaja še nič. Lumpa me je okoli prinesla!user posted image

Sandra, lepo pocartaj Tino in uživaj v vikendu, drug teden pa srečno!!!!!

Erin, prav si se odločila, ko bo bo, itak so mali šefi že sedaj, kaj šele bo!user posted image

Sayuri, za pridna dvojčka!

Cebrca, hvala za porodno zgodbo.

Joj, grem sestro iskat tole je pa sedaj že too much. Se javim še kaj zvečer. Pa-pa



_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
2.8.2008 13:38:00   
naty13
Dannnnnnnnnnnnnnnn.

Mi smo doma. user posted image user posted image user posted image user posted image   Jošt in Nejc pančkata, mamica pa ima tako mal časa, da pogleda, kaj se dogaja. user posted image

Prebrala vas še nisem. Bom kasneje mal preletela. user posted image

Čestitke mamicam Kai, Belli in Muklli za user posted image .

Mi smo super. Jošt pridno pančka, bratec ga je lepo sprejel. Porod je potekal hitro. Več pa kasneje. Še slikice vam mal pokažem, da  vam naredimlušte in greste čimprej tudi ve po svoje cukrčke. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
2.8.2008 13:49:09   
naty13
V porodni nekaj minut po porodu

user posted image

V porodnišnici

user posted image

Bratca

user posted image

Še zadnje dopoldne v porodnišnici

user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
2.8.2008 13:49:52   
naty13
Upam, da sem vam vsaj mal luštov naredila.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
2.8.2008 14:00:32   
sandra123
Naty, pozdravljena spet med namiuser posted image , pa še enkrat iskrene čestitke ob rojstvu sinčka Jošta, kakšna lepa štručka jeuser posted image ....pa kakšne lušte si mi naredilauser posted image user posted image user posted image , ampak jaz moram še zdržat ta vikend, potem pa kar naj bo akcijauser posted image ...pride končno moja princeska domov - jo moram malo pocartat, preden grem v P....Upam, da me iz principa ne bo kaj zagrabilouser posted image

< Sporočilo je popravil sandra123 -- 2.8.2008 14:01:07 >


_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
2.8.2008 14:23:18   
matejchi
Naty zdaj lahko spodaj popraviš, kvečjemu da pričakujete petega člana... 

_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
2.8.2008 15:00:59   
anita goitan
natyuser posted image user posted image user posted image user posted image ful luštov naredila!!!

Evo mene nazja s kR, so me kmal notr obdržali, katastrofalen rr 170/110, na to mi je padu na 160/80user posted image , ctg uredu, popadkov malenkost, v torek nazaj.

Šibam jest žar, mnjami

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
2.8.2008 15:45:05   
Maja T.
Hallo!

Ryssa
mi smo pediatra izbrali po porodu Zare, nam je še malo patronažna svetovala, kateri je dober. Prvi pregled je že za nami.

Sandra prav občudujem te, da si še vedno 3v1 in ti je uspelo pripeljati user posted image tako daleč user posted image user posted image user posted image ... Evo odpustnica še od mene user posted image user posted image user posted image ...

Gajka, Anaya meni mami tudi teži, da moram imeti zokne gor user posted image user posted image user posted image , pa dolge hlače, ej zunaj je 30 st. C, pa saj bom ja zgorela.

Zoja Miška
drži se user posted image , še malo, splača se počakat, če boš le lahko user posted image user posted image user posted image ...

Pablo upam, da boš imela naravni porod in ne CR, držim pesti user posted image

Mishel, kako lepega fantiča imaš user posted image user posted image user posted image ...

Sayuri, prava si, da ti uspe 3 porihtat user posted image user posted image user posted image ...
Kaj si že nabavila Koroške kapljice, našo so začeli krči dajat, še ni tako hudo, samo se mi revica tako smili, ko jo zvija in piha kot ježek in cela rdeča je v obraz...
Nam so tudi sadje dajali pri kosilu, jabolka, breskve, banane.

Kratki rokavi in kiklca je zame čist spodobna oprava za 30 in več stopinj

Mi smo tudi zadnjič šli peš do mojih in sem imela kratke rokave, kiklco in natikače in je mami rekla, če mislim 40 vročine dobit in če izzivam prehlad user posted image , jaz pa jo samo debelo gledam, ker je bila zunaj totalna vročina...

Cebrca zelo lepa porodna zgodba, vou si dala kar dosti skozi, samo res je, pozabiš te popadke, ko je porod za tabo, user posted image user posted image user posted image .

Pingo80 čestitke za obletnico, sta že kar lep čas skupaj user posted image user posted image user posted image

Zvezdica
ti kar počivaj user posted image .

Anita G. to je pa precej visok pritisk, merkaj se user posted image
Muklla, Kaja02 čestitke novima član ko lepo... user posted image user posted image user posted image , veliko cartanja user posted image user posted image user posted image ...

Naty dobrodošla doma user posted image user posted image user posted image , kako ste cart user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ZARA - 08.07.2008

Nemogoče pomeni le, da vam bo vzelo nekaj več časa, kot ste načrtovali

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
2.8.2008 15:49:39   
Maja T.
Uh sem nekaj črk ven pobrisala user posted image , tako še enkrat:

Muklla in Kaja02 iskrene čestitke user posted image user posted image user posted image za vajini user posted image , veliko cartanja
user posted image user posted image user posted image




_____________________________

ZARA - 08.07.2008

Nemogoče pomeni le, da vam bo vzelo nekaj več časa, kot ste načrtovali

(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
2.8.2008 16:33:52   
žanneža
Čestitke Muklla in Kaja02  za vajini dojenčici!

Naty ful luštkanega otročička imaš.Lepo se cartajte!

Evo še moje slike - v velikem pričakovanju!

user posted image



_____________________________

zaljubljena mami

moji sončki:
Lana 20.08.2008,Neža 03.08.2001,Žan 23.02.1999

(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
2.8.2008 17:05:57   
renatka
Že dolgo se nisem oglasila, zato pa vsem, ki ste rodile ččeessttiittaamm user posted image user posted image user posted image ! Nas še to čaka, ta lepa izkušnja, zdaj pa že komaj čakam!
Erin- naslednji pregled 4.8., PDP pa ostaja isti 22.8.

(odgovor članu žanneža)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
2.8.2008 17:06:12   
anita goitan
maja T. ja res je FUl visok pritisk, ma prou čutila sem ko mi da sestra gor manšeto da bom poletela, srce sem imela v grlu, potem mi sestra naroči naj se v teh pol ure umirim, se ravno izmena menja, pol 13ih in pridejo vse popoldanske k meni v sobo, da jim razloži kako pa kaj z menojuser posted image , na koncu mi pa še 1x merijo in je padel na 160/80, zdravnik reku da srčni čez 90 ne sme in naj pridem v torek nazaj ker tudi moja dr. dela, če bo visok me obdržijo, opazujejo in če bom pripravljena rodit mi lahko to omogočijo, pa ja ja, jaz hočem rodit ko si bo moja bejba zaželelauser posted image , no najpej zdravje to vsekakor. CTG je bil uredu, srček kaže da se bejba fajn počuti kljub maminim poletom nad 170user posted image , popdaki so, vendar bv.

Ok sedaj bom pa RES počivala, nič več izletov na Primorsko, po kuceljčkih, itd. pridna bom, obljubim mojemu user posted image da ne bo trpel!!!

< Sporočilo je popravil anita goitan -- 2.8.2008 17:08:01 >

(odgovor članu žanneža)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
2.8.2008 17:11:21   
anita goitan
sandra fajn se "zmeni" za cr, pa če se le da nam kaj sporoči, smo s tebojuser posted image user posted image user posted image user posted image , dns pa uživaj s tvojo ljubico!!!

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
2.8.2008 17:13:29   
miškolinček
Živjo punce,mi smo doma!!!!! Toliko da se javim, da ne boste mislile da sem pozabila,drugače pa počivam,sedet ne morem (sem dobla za spomin hemeroide),ko bom lahko vas preberem za nazaj. Po moje je ene  sto strani,upam da mi uspe.

Sem vas pa komaj najdla,iščem pa iščem potem pa le na koncu vidim rdeč KONEC,pa da je že 4. del.
Hvala vsem za lepe želje, doma imamo zdaj pravega angelčka,spi,potem pa je in  v isti sekundi spet spi,upam da se ne bo premislil glede tega. Imamo pa s prvim zato toliko več dela. Ta pa še zdaj ne spi,no pa tudi kot dojenček ni.

Bom poskusila najnovejši seznam najdet da vidim katere ste že mamice, vsem iskrene čestitke, pa veliko prespanih noči.

Napišem kaj več,ko bom lahko sedela.

Sayuri hvala ker si se šla posrednika sporočil,pa vse lepo vam želim

Hvala vsem za lepe želje in čestitke.

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
2.8.2008 17:21:26   
miškolinček
Erin,za seznam: Ura rojstva 15.00. Imamo same trojke. 3330 g,52 cm,obseg glave 37 cm,pa ob 15.03 ampak so napisali kar 15.00.

Erin vso srečo,pa upam da boš kmalu cartala. Škoda ker sem šla prej domov in se nisva uspele videti. Mi je Nayt sporočila zakaj si šla takrat kr domov,nič ne skrbi glede tega,moj je imel tudi velik obseg glave pa sem hitro rodila in to ponaravni poti,prbič je bil manjši lažji in manjšo glavo je imel pa semimela na koncu vakum. Tako da ne misli na to,tudi UZ je zmotljiv,to so samo približne mere,kr pogumno,so same fajn babice gor.

(odgovor članu miškolinček)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
2.8.2008 17:27:00   
meeryana
Ooooo, čestitke vsem novim mamicam in vsem, ki se že cartate doma user posted image user posted image

Vroče mi je, drugače pa pač komaj čakam že dan D, kot vse, ki še nismo rodile :). Ampak sem ravno danes razmišljala, da nimam nič pripravljeno še za v P....hm....niti ne vem kaj si bom oblekla, ko bo čas za it...No ja, pomoje mi bo takrat vseeno, amo, da mi bo prav, haha. user posted image

Povejte mi, kak naj likam, če mi je tak vroče, da komaj diham?? user posted image

LP
Muser posted image



(odgovor članu miškolinček)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
2.8.2008 17:31:37   
bambi14
Povejte mi, kak naj likam, če mi je tak vroče, da komaj diham??

ne likajuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu meeryana)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
2.8.2008 17:32:34   
meeryana
Edini možen odgovor! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bambi14)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
2.8.2008 17:42:20   
andrejaboris
Mukkla in Kaja čestitke za vajini babiki!!!Pridno se cartajte in počivajta kolkko se da!!!

Sandra123  bi že mela odpustnico, samo je malemuuser posted image v trebuščku še verjetno lepo, zato naj še kar malo uživa!!! Super, da si še doma in držim pesti, da bota tvoji štručki kmalu v tvojem naročju!

Vse mamice lepo da se javljate in nam poročate o vaših srčkih! Naty in Miškolinček super da sta že doma in Naty Jošt je pravi cuker! Katja upam da bote tut vi čimprej doma!

Jaz sem tut že cela utrujena, najbolj od te vročine!

Aja Erin Že nekaj časa nisem javila kg - zdaj jih je že +13 ! Če pa je tak fajn papcat!user posted image user posted image user posted image Hvala bogu pa še nič strij! Vsaj to! Imam pa noge težke kot svinec! KOmaj se premikam! Saj še malo pa bo!

Anita G. zdaj pa res počivaj, s pritiskom se ni za igrat!

Zoja MIša malo še zdrži, da bo tvoja babika še malo pridobila! DRžim pesti!

Lepo bodite papa





_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu miškolinček)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
2.8.2008 17:43:20   
andrejaboris
Aja Maja T. jaz sem pri Lanu tut imela kapljice iz Koroških lekarn in so zakon! Zdaj pa že tut imava naročene!

_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
2.8.2008 18:37:36   
Erin
naty in miškolinček - dobrodošli doma!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

naty - lepe slikceuser posted image

cebrca -saj spim user posted image čeprav bolj s težavo ker me že vsak položaj tako boli, ker se mlai tako nasloni na tisti del...

miškolinček - sem te res hotela pogledat pa sem bila potem tako zbegana ko mi je Tratnjek rekel da bom težko rodila ker ima mali veliko glavouser posted image sem čisto pozabila...spomnila sem se doma ko me je naty vprašala če sem te šla pogledat...mi je tkoooooo nerodno postalo...žal... se bomo 1x z vozički dobile, važi? Katerega ginekologa si imela pri porodu in katero babico? Iiiiiiiiiiiiiin... si mela modro posteljo?user posted image Je udobna?  Pa epiduralna, si jo vzela? user posted image user posted image user posted image

Zoja Miša - si dočakala kako sestro? Ti se kar zaderi...mogoče so pozabile?user posted image
anita goitan- počivat!!! No, glede pritiska je pa res - visok je..še čudno da te niso obdržali v P.user posted image Utrip pa...ne sme čez 90? Ja kaj bi pa potem meni rekli ko ga imam že celo nosečnost tam okoli, zadnje dni pa okoli 110-120user posted image user posted image user posted image Upam da se mi bo kaj umiril, mene že malce skrbiuser posted image user posted image user posted image
sandra - nacrkljajte se user posted image potem bo kmalu prevelik dren da se vsi na posteljo zgužvate...

žanneža- kaka lepa slikica in še lepša otrokauser posted image user posted image user posted image Cela manekenska družinauser posted image

Mi smo se pa takoooooooooo najedli na pikniku, malo smo se poslikali in tema je bila več ali manj otrok in jaz.. mi je bilo kar nerodnouser posted image Nisem navajena...
Vsi že nestrpno čakajo kdaj bo...pa se očitno mali tudi danes ne bo nikamor spraviluser posted image ...

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
2.8.2008 19:17:28   
sandra123
Miškolinček, super, da si spet z nami, pa še enkrat iskrene čestitke ob rojstvu Filipa user posted image
Erin, vidim, da še vztrajaš 2v1 user posted image ...očitno luna nate nima vplivauser posted image ...no ja, mali že ve, zakaj noče še venuser posted image

Evo, jaz sem pa končno dočakala mojo princesko....kako se je zagnala v moj objem user posted image , sem bila kar v user posted image , pa kako je trebuščka božala....in mala dva sta seveda takoj reagirala na njen glas in božanje user posted image user posted image user posted image ...Skratka....zdaj smo spet vsi kompletniuser posted image user posted image ...smo se cartali skoraj 2 uri na kavču....

Žannežauser posted image user posted image user posted image , tole slikco ste pa svetovno skupaj spraviliuser posted image user posted image user posted image ...pa mala dva sta tudi prava lepotcauser posted image

< Sporočilo je popravil sandra123 -- 2.8.2008 19:20:49 >


_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?