|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ločeno gospodinjstvo
3.9.2008 6:52:08   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

Če sprejemaš dejstvo, da je otrok strošek, se boš v prihodnosti strinjala z vsem kar bo država določila kot obvezno plačljivo? In ko bomo čez 5-10 let morali plačevati šolanje našim otrokom boš plačevanje tega stroška zagovarjala s katero svetostjo?


Žal ni bla poanta te debate - al se z zakonodajo strinjamo ali ne - in zato tudi nismo zahajali v te vode.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: ločeno gospodinjstvo
3.9.2008 7:28:17   
Anonimen
MaruškaŠ, bil je bolj dialog s Karin24. Smo se pač malo odmaknili od teme.

(odgovor članu maruškaŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: ločeno gospodinjstvo
3.9.2008 7:29:48   
Kerensa*
Na takih temah se vedno odmaknemo od teme. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: ločeno gospodinjstvo
8.9.2008 15:49:13   
emi*
Dan!
Ti kar naredi kot se zmenita s partnerjem,tukaj ti noben ne more pomagat.Ti sama veš kaki so vaši stroški in kako se da preživet čez mesec.Jaz bom tudi to naredila s fantom,nimava istega naslova ampak sva skupaj in zakaj ne bi uveljavljala tega,da mam manj za plačat.Lahko imamo mi dovolj za tri člane denarja,ampak kdo upošteva denar ki ga damo za najemnino?????????????user posted image user posted image Če bi tudi ta strošek upoštevali bi blo ok,ampak drugače ne gre,če nas država obira,zakaj mi ne bi njo??

Laho je vam,ki živite pri mamicah in očetih,ki so vam oni dali streho nad glavo,itak da se neki bunite,hodite v najem pa bomo vidlo,ko bo šlo pol plače za najemnino kako boste razmišljali!!To noben ne razmisli.

Moje mnenje,ni treba zdaj neki komentirat,to si pač jaz mislim.

Hvala na razumevanju,caw!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: ločeno gospodinjstvo
8.9.2008 17:13:21   
Kerensa*
Pri nas ne gre za najemnino (s stroški) pol plače, ampak ena cela plača... in to ne minimalna, ampak povprečna (netto)... vendar sem še vedno mnenja, da so vse te kolobocije goljufija.

(odgovor članu emi*)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: ločeno gospodinjstvo
8.9.2008 17:21:51   
Anonimen
Laho je vam,ki živite pri mamicah in očetih,ki so vam oni dali streho nad glavo


user posted image

Meni nista dala strehe nad glavo. Sem si jo mogla kar sama zagotovit. Sta mi pa dala dve zdrave roke, zdravo glavo, ponos, delovne navade, poštenost, spoštovanje družine ..... več vredno kot vsaka streha nad glavouser posted image
Pa zelo redke dobrine očitno v današnjem času......

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: ločeno gospodinjstvo
9.9.2008 14:47:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Aja, pa btw.....če gresta vidva slučajno res narazen, ti ostaneš brez vsega. Ne pripada ti nič. Saj itak niste skupaj živeli


Meni je pa to super kazen, ker poznam ženske katerim se je to zgodilo. Ker itak so bile 100% da bodo za vedno skupaj..bla, bla, bla...sedaj pa imajo sranje.




kje pa je potem kazen za moškega??

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: ločeno gospodinjstvo
9.9.2008 17:29:06   
mihecpihec
Pozdravlje, tukas sem nova! In nisem si še uspeča prebrat vseh rubrik, sem pa prebrala nekaj teh vrstic o ločenih gospodinjstvih in podobno! Na vse to lahko komentiram samo to da je sramota za tiste, ki se grejo enostarševstvo samo zato da obračajo državo! Po eni strani hvala bogu po drugi pa.... po domače povedano takratko vlečemo tiste, ki smo resnično mame samo hranilke in nam država ničesar ne da! Samohranilka sem že dve leti , a ne samo navidezna!!!! Naj povem da hodim v službo in nimam bajnega dohodka in živim v najemu pa se ne prtožujem! DRŽAVA SAMA BI MORALA UVESTI NEK STATUS SAMOHRANILK! Ne pa da po nas tolčejo še z večjo vnemo! ker sem zaposlena mi kljub majhnemu dohodku ne priznavajo večjega otroškega dodatka ali pa kakšne olajšave! Sramota države, dapri teh stvareh niso malo bolj doslednji! In kaj počnejo na CSD-ju????? Cele dneve sedijo in podpirajo izkoriščevalce in nič drugega!

Hvala in lep pozdra tistim ki ste to prebrali!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: ločeno gospodinjstvo
1.10.2008 18:43:59   
Pikapolonica_
Meni pa ta vaša logika še en lep čas ne bo šla v glavo:

Samo predpostavljam -
skupno gospodinjstvo, nekje v povprečju prinesete domov rečmo 1600€; tole zdelijo s tri in cifra je okoli 530€/člana.
ločena gospodinjstva, sta kao skregana, ti prineseš recimo domov 850€ od zgoraj naštetih 1600€, in mora ti plačevat recimo 150€ preživnine (ki gre isto v izračun za vrtec), se pravi skupno 1000€ na DVA ČLANA - se zdeli z cifro 2; in to je povprečje 500€ na člana, kar pa zapade pod isti razred, kot 530€ na člana.

In koliko si tukaj profitiral? Nič. Samo komplikacije in laži na sodišču, predenj ti določijo preživnino.


(odgovor članu mihecpihec)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: ločeno gospodinjstvo
8.10.2008 14:37:31   
uursa
Zakaj goljufija? A tisti,ki imajo pa polno r.... vsega pa imetje pisano na starše,babice,tete,strice in ostalo sorodstvo in zato mininalno plačujejo vrtec ali pa sploh ne,so pa poštenjakarji!? Če si pa podnajemnik,pa ne moreš tega nikjer uveljavlat. ne upoštevajo ne pri plačilu vrtca,otroških ne pri dohodnini. Tako da je to malenkost na to kolikor "živine" pokradejo. 

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: ločeno gospodinjstvo
8.10.2008 16:00:10   
Kerensa*
Moj kolega še danes pravi:"Nije zakon, da se gazi, nego da se zaobilazi."

Goljufija je kršenje zakona. To je kaznivo. Početi nekaj, kar ni v zakonu obravnavano kot kaznivo, se pa sme. Biti nemoralen (z izjemo seksa in uriniranja na javnem mestu user posted image ) pa ni kaznivo.

Tako, da na takih in podobnih temah raje recite, da so nekateri nemoralni - ne pa, da goljufajo. Bo bolj primerno oz. realno.

(odgovor članu uursa)
Neposredna povezava do sporočila: 86
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?