|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  155 156 [157] 158 159   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: klomifenke 2008 II.del
19.3.2009 17:43:38   
neela
IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

punce, v ponedeljek mamo srečanje...

bo katera še prišla od vas, al bomo štiri čveke?user posted image user posted image user posted image



...hmmm....pa kaj že to ne bo dovolj ogrožujoče za celo Ljubljano, kaj šele širše???? user posted image user posted image user posted image user posted image Hecam se....VSE NOVE - LEPO VABLJENE!!!! Vstopnina: velik nasmešek in koš dobre volje!!!

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 3901
   RE: klomifenke 2008 II.del
19.3.2009 17:48:31   
neela
IZVIRNO SPOROČILO: tecnobica

Aja še to. Rezultati krvi so bili takrat (ne vem če se vseeno lahko upošteva kaj)

fsh 8,2 ne vem enote
LH 7,82
prolaktin 12,4


tečnobica, tvoja vrednost fsh je ok (zaloga jajčec), lh se mi zdi, da je malo povečan. Meni je dr. rekel, da je idealno razmerje: lh vrednost polovična fsh vrednosti. Ampak to moje totalno laično vedenje. user posted image

Kar se pa teh postopkov tiče bi jaz na tvojem mestu čimprej spokala v eno neplodnostno kliniko. Če si zelo mlada, potem pojdi na GK, kjer ob sreči v dobrem letu prideš do OBMP-ja; če te pa že leta nekje okol lovijo, potem pa je verjetno najboljše, da stopiš do ata Reša. V vsakem primeru boš obravnavana čisto drugače, bolj življenjsko user posted image

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 3902
   RE: klomifenke 2008 II.del
19.3.2009 19:04:15   
Martinki
Tecnobica jz sm tud mela kretena od ginekologa pa so ga tud vse hvalile. No, hvalile so ga tiste, ki so že ble noseče, pr men je pa pogorel na celi črti. Sm ga zamenjala in ta tanov je čist druga zgodba. Glede napotnice pa sledeče: men jo je napisal za hsg za v Slovenj Gradec. Ker so mela tam pokvarjeno mašino sem klicala v mb in so rekla, da lahko k njim pridem, ampak da more bit napotnica na njih napisana. Kličem je ginekologa za novo napotnico pa je reku, da nej sam z edigsom pobrišem in napišem na novo. Sm bla živčna k hudič k sm tisto poedigsano napotnco sestri pod nos pomolila - pa ni čist nč rekla. Vpraš svojga, če lohk isto nardiš.

_____________________________

...globoko v dušah pravljice spijo, a včasih se pravljice tudi zgodijo...

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 3903
   RE: klomifenke 2008 II.del
19.3.2009 20:57:42   
miska73
IZVIRNO SPOROČILO: neela

IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

punce, v ponedeljek mamo srečanje...

bo katera še prišla od vas, al bomo štiri čveke?user posted image user posted image user posted image



...hmmm....pa kaj že to ne bo dovolj ogrožujoče za celo Ljubljano, kaj šele širše???? user posted image user posted image user posted image user posted image Hecam se....VSE NOVE - LEPO VABLJENE!!!! Vstopnina: velik nasmešek in koš dobre volje!!!



Če bo vse po sreči se nam pridruži še ena user posted image

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 3904
   RE: klomifenke 2008 II.del
19.3.2009 21:55:12   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: miska73

IZVIRNO SPOROČILO: neela

IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

punce, v ponedeljek mamo srečanje...

bo katera še prišla od vas, al bomo štiri čveke?user posted image user posted image user posted image



...hmmm....pa kaj že to ne bo dovolj ogrožujoče za celo Ljubljano, kaj šele širše???? user posted image user posted image user posted image user posted image Hecam se....VSE NOVE - LEPO VABLJENE!!!! Vstopnina: velik nasmešek in koš dobre volje!!!



Če bo vse po sreči se nam pridruži še ena user posted image



No lepo, ker 5 je moja srečna številka. user posted image

Sam me pa firbec matra kdo. A sisuzi naštimala? A boš katero drugo presenečenje za nas pripravila. user posted image

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 3905
   RE: klomifenke 2008 II.del
19.3.2009 21:57:02   
Fargesia
uuu, presenečenje!!! zakon!!! sam da ne bo zbežala, če nas še ne pozna...user posted image

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 3906
   RE: klomifenke 2008 II.del
19.3.2009 21:59:41   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

uuu, presenečenje!!! zakon!!! sam da ne bo zbežala, če nas še ne pozna...user posted image


Sej to tud mene skrbi user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 3907
   RE: klomifenke 2008 II.del
20.3.2009 0:00:11   
Rakica_80
Ma prav škodauser posted image user posted image user posted image user posted image tako bi vas rada spoznala, ampak jaz lih v torek grem v LJ!!!!!
Kaj nebi prestavile za en dan?????user posted image
Sej je OK, če ne drugič kajneuser posted image ?


_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 3908
   RE: klomifenke 2008 II.del
20.3.2009 7:39:04   
Anonimen
Jutro..

O jej, kaj jaz to berem: barvar, zelo zelo mi je žal. user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

bebiii, v akciji še ne bom kmalu. ČE dobim papirje odobrene maja, potem pa je treba čakat še M..  Do 15. junija moramo začet s postopkom, drugače odpade zaradi dopustov.

miška moja,... Dva!!!!!! Joj sem vesela zate. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Sta pričakovala da bosta dva??? Te že vidim s tistim širokim vozom.. user posted image

neela, danes IUI??? Držim pesti!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

misk, ne izgubit upanja, pa če je še tako težko. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Enkrat bo user posted image , boš videla.

tecnobica, jaz bi na tvojem mestu kar poklicala za datum. ŠTevilk sicer nimam pri sebi, ampak naroči se na naslednje:
1. posvet zate (dobro je da je datum kasneje kot spermiogram, da lahko pregleda oba)
2. spermiogram
3. krvne preiskave

Jaz sem naredila tako in sem pri prvem posvetu imela že vse (HSG, laparo in krvne preiskave). Moj je moral samo še na spermiogram, sedaj imava pa konec meseca spet posvet da pregledamo rezulate in damo papirje na konzilij.

lučka, kako si?user posted image

(odgovor članu S*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3909
   RE: klomifenke 2008 II.del
20.3.2009 9:36:52   
zaljubljena23
Punce, vse ki ste doživele razočaranje ta mesec vam pošiljam user posted image user posted image user posted image .

Moje še tudi ni, saj ne vem al se naj veselim al naj bom tečna, ker bo me spet ta mesec zafrknila in bo zamujalauser posted image


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3910
   RE: klomifenke 2008 II.del
20.3.2009 11:49:55   
tecnobica
Joj punce. Hvala za vse informacije. user posted image

Ma jaz ne včeraj, ne danes prov nič ne morem nardit v tej smeri. Mogoče bom čez vikend kaj razmislila, in potem v ponedeljek klicala. Me pa vsake tolko žalost in solze oblijejo. Moj me pa tolaži. Še dobro, da imam tko fajnega partnerja. user posted image

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 3911
   RE: klomifenke 2008 II.del
20.3.2009 15:03:44   
neela
Evo, mi smo nazaj. Plavalčki so spuščeni, sedaj pa 14 dni čičanja in user posted image .


(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 3912
   RE: klomifenke 2008 II.del
20.3.2009 15:13:42   
Rakica_80
O super, koliko pa so ti vstavili?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 3913
   RE: klomifenke 2008 II.del
20.3.2009 15:21:18   
neela
IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII

O super, koliko pa so ti vstavili?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image Milijardo???? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
BEBIII, danes sem imela zadnji krog IUI-ja. Če ta ne rata, grem takoj na IVF. Tam pa imaš bolj 'nadzor' nad tem, koliko ti jih vstavijo.

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 3914
   RE: klomifenke 2008 II.del
20.3.2009 16:31:18   
Rakica_80
Ajaaaa, jooj, ma sem smotanauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
No pa če so ti jih toliko ustavili, naj se ti lepo en vsidra not, to pa je zate stimulacijauser posted image
http://www.youtube.com/watch?v=09kLIsNfaO8&feature=related

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 3915
   RE: klomifenke 2008 II.del
20.3.2009 19:08:40   
Inana
Punce, jaz vas moram spet malce pocukati za rokav user posted image ... sem v drugem krogu Klomifena. Prvič pa se mi je zgodilo, da nisem imela tiste tipične plodne sluzi. Nič ... je bilo vodeno (v času, ko naj bi bila O, tudi BT se mi je dvignila), tiste vlečljive sluzi pa nič. Naj povem, da imam zelo redne user posted image , tudi O so očitne (že brez Klomifena), ta cikel pa tole ... Je imela še katera kaj podobnega? 

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 3916
   RE: klomifenke 2008 II.del
20.3.2009 20:25:54   
tecnobica

IZVIRNO SPOROČILO: Inana

Punce, jaz vas moram spet malce pocukati za rokav user posted image ... sem v drugem krogu Klomifena. Prvič pa se mi je zgodilo, da nisem imela tiste tipične plodne sluzi. Nič ... je bilo vodeno (v času, ko naj bi bila O, tudi BT se mi je dvignila), tiste vlečljive sluzi pa nič. Naj povem, da imam zelo redne user posted image , tudi O so očitne (že brez Klomifena), ta cikel pa tole ... Je imela še katera kaj podobnega? 


Jaz. S tem da sem imela ovulacijo samo občasno. Včasih je blo polno sluzi, v prvem krogu ni blo niti dviga temperature. V drugem in tretjem se je sicer temp dvinila, ampak sluzi pa vseeno ni blo...

(odgovor članu Inana)
Neposredna povezava do sporočila: 3917
   RE: klomifenke 2008 II.del
20.3.2009 20:26:56   
Fargesia
jaz še nikoli nisem mela sluzi...tud v postopkih ne...al pa nisem bla pozorna...nikoli si nisem merila BT, ker je pri klomifenu to zlo relativno če prav pokaže...

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 3918
   RE: klomifenke 2008 II.del
20.3.2009 20:29:05   
S*
Jaz tudi še nikoli nisem imela sluzi, tudi drugače nimam nikoli nobenih izcetkov, tako da... Sem pa o tem prašala mojo G in mi je rekla da 50% žensk nima sluzi in naj se zaradi tega ne sekiram preveč.

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 3919
   RE: klomifenke 2008 II.del
20.3.2009 21:03:44   
Inana
Tečnobica, ti je potem to G kaj razložil, zakaj naj bi do tega prišlo?
Vem, da veliko punc nima sluzi in imajo vseeno ovulacijo ... ampak meni se je zdelo čudno to, da sem še čisto vedno do sedaj (od kar sem nehala s KT) imela ogromno sluzi, tokrat pa nič ... no, mogoče bom pa tudi jaz sedaj med tistimi, ki nimajo sluzi in zanosijo user posted image buahaha, hec. Nimam prevelikega upanja ... no ja, sicer pa - zakaj pa ne? user posted image

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 3920
   RE: klomifenke 2008 II.del
20.3.2009 22:01:31   
Inana
Tečnobica, še nekaj ... a potem je možno, da imaš ogromno sluzi in da ne pride do ovulacije? Te je G spremljal na UZ, da je videl, da nisi ovulirala?

(odgovor članu Inana)
Neposredna povezava do sporočila: 3921
   RE: klomifenke 2008 II.del
21.3.2009 8:40:59   
zaljubljena23
Jaz sem jo imela pri prvem ciklu s klomifenom, tudi takrat sem imela O

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu Inana)
Neposredna povezava do sporočila: 3922
   RE: klomifenke 2008 II.del
21.3.2009 8:41:09   
neela
user posted image

hmmm...dva miška?!?!? Miška, imaš kakšne skomine? Dvojina! Uf, boš morala kar začeti obnavljati slovnično dvojino, kajne? Eh, pa sej ti bo lahko naša tršica Fargi pomagala...user posted image user posted image user posted image ...mimogrede: hvala ti miška za včerajšnji prijeten klepet!!! user posted image


Pa drugače? Kaj počenjate danes punce? Moj vikend bo bolj študijski, ker se približuje izpit. Še dobro, da je tak kislo vreme, da me sonček ne mami ven.

(odgovor članu Inana)
Neposredna povezava do sporočila: 3923
   RE: klomifenke 2008 II.del
21.3.2009 8:47:52   
Rakica_80
Neela poglej par postov nazaj, poglej kaj sem postavilauser posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 3924
   RE: klomifenke 2008 II.del
21.3.2009 9:01:28   
neela
IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII

Neela poglej par postov nazaj, poglej kaj sem postavilauser posted image


Sem vidla, se od srca nasmejala in zelo uživala...Eden boljših zadnje čase. user posted image

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 3925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  155 156 [157] 158 159   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  155 156 [157] 158 159   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?