|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pomurke - nosečke
28.9.2008 10:12:16   
Nalini
Detelja, tudi jaz sem aprilka,.... po izračunu 9.4. po ultrazvoku smo pa malo starejši user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

mene že en teden daje križ, na trenutke komaj hodim in se uprem na desno nogo. Najhujše je po počitku v postelji user posted image .

Delali pa danes ne bomo nič, ker se nam ne ljubi. Mogoče bom mahnila na kakšen sprehod prewd kosilom, .... popoldne pa - nimam pojma. Bi si zaželela malo sončka, pa ga ni user posted image

Uživajte,....

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Pomurke - nosečke
30.9.2008 9:21:23   
detelja
Nalini  super, mogoče bova pa skupaj rodili...čeprav mi smo malo manjši po uz...meni takoj po izostanku m niti test ni takoj pokazal +...drugače se v redu počutiš? trebušček raste? si se že kaj zredila? jaz sem se zredila nekje 0,5 kg..tja do 10 t mi je bilo strašno slabo pa še dabroston sem jemala kar je stvar še poslabšalo...sedaj pa je že v redu...sem še na bolniški pa bi kar ostala do konca...ti si drugače iz ms?...

danes je pa lep sončni dan jupi...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Nalini)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Pomurke - nosečke
30.9.2008 9:38:07   
Sončni žarek
oj user posted image user posted image user posted image

detelja- a si uredila za začasno prebivališče? nič se ne sekiraj če ste manjši po uz-meni je g vedno težila da zaostaja 14dni po uz......pa je vse ok in je bila 51cm in 3090g...... ja do aprila pa je še kar nekaj časa- čim bolj uživajuser posted image user posted image user posted image  pa človek se kar navadi biti doma neuser posted image user posted image user posted image

jaz sem sedaj proti koncu 24t in sem se do sedaj zredila 3kg.....v prejšnji nosečnosti pa vse skupaj 10kg....tudi posledica bruhanja......

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Pomurke - nosečke
30.9.2008 11:33:17   
detelja
Sončni žarek jutri si bom šla rihtat začasno prb., ker nimam še podpisov od bodoče tašče in tasta...grem jutri mal na kosilce pa potem po podpise itd...

jaz se ne sekiram glede tega, da smo malo manjši po uz...bomo pa že 1x veliki...hihi

jaz bi pa dnes stopila v 36 t nosečnosti, če marca ne bi imela ss...

danes pa je res lep sončen dan....a ste šle kaj na sprehod?...meni se sami tako ne ljubi zunaj hodit:(

lep pozdravček

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Sončni žarek)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Pomurke - nosečke
30.9.2008 12:02:15   
symona
Pozdravljene Pomurke!

Čez vikend se vam nisem nič javila, sem bila na trgatvah. Kaj ste pa ve lepega počele?

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Pomurke - nosečke
30.9.2008 12:43:34   
Sončni žarek
Symona- vse najboljše za tvoj včerajšnji rojstni dan user posted image user posted image user posted image  Sem ti še zs dolžna ne-pri meni včasih trajajo stvariuser posted image user posted image user posted image

Detelja - bomo tokrat držale pesti, da bo vse Ok.....Če ti ej dolgčas in imaš prevoz pridi kaj k meni na kavo in lahk gremo pri nas na sprehod- veš sem včasih jaz že čist hin, pa bi Eva še hodla.......pa hodla......Sem pa iz okolice Črenšovec.

Midve sva bile prej zunaj 2uri- pri prijateljici, ki ima isto starega fantka.....Pa sta tok letala, pa prekapala po kamenju....sva prišle domov, se previle, preoblekle, umile.....jo dam v stolček in sm juhom vzamem, pa je že spala.....Boga revca je bila čist fertiguser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu symona)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Pomurke - nosečke
1.10.2008 14:38:23   
Nalini
user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

Nalini  super, mogoče bova pa skupaj rodili...čeprav mi smo malo manjši po uz...meni takoj po izostanku m niti test ni takoj pokazal +...drugače se v redu počutiš? trebušček raste? si se že kaj zredila? jaz sem se zredila nekje 0,5 kg..tja do 10 t mi je bilo strašno slabo pa še dabroston sem jemala kar je stvar še poslabšalo...sedaj pa je že v redu...sem še na bolniški pa bi kar ostala do konca...ti si drugače iz ms?...

danes je pa lep sončni dan jupi...



Ojla.

Mogoče :) Sicer mi malo prehitevamo, po NS in ultrazvoku smo starejši. Trebušček se še nič ne opazi (mogoče malo  popoldne, ko sem polna od kosila) Zredila se nisem še nič user posted image , pol kilce sem šla celo dol - pa pojem kar dosti. Slabosti so bile, bruhanja na srečo ne (me je pa matralo bolj popoldne in zvečer). Imam pa probleme z nizkim pritiskom. Mi je rekla zdravnica, da naj veliko pijem. kam pa hodiš ti na preglede? jaz v zdravstveni dom.
Sem iz okolice MS. Delam pa v MS.


mejte se - lepo user posted image

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Pomurke - nosečke
2.10.2008 7:20:46   
detelja
Sončni žarek končno sem si uredila začasno prebivališče...pa zdaj imajo to fajn, da si lahko vso pošto avtomatsko preusmerijo vso pošto, sam na ue moraš povedat, če želiš....

Nalini  jaz hodim v zd ms k gin...tudi jaz imam probleme z nizkim pritiskom pa s tem, da premalo pijem...tudi meni je rekla 3 litre na dan obvezno...jaz pa komaj 1 l spijem...pol pa grem vem pa stopim iz stanovanja pa že iščem kje bom šla na wc...najbolj pa me je jezi, ko me ful lulat tišči pa grem hitro na wc potem pa mi sploh ni treba...drugače pa sem jaz iz ms in delam tudi v ms...no trenutno sem še na bolniški pa upam, da bo tako tudi ostalo...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Nalini)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Pomurke - nosečke
2.10.2008 14:13:37   
Nalini
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

Nalini  jaz hodim v zd ms k gin...tudi jaz imam probleme z nizkim pritiskom pa s tem, da premalo pijem...tudi meni je rekla 3 litre na dan obvezno...jaz pa komaj 1 l spijem...pol pa grem vem pa stopim iz stanovanja pa že iščem kje bom šla na wc...najbolj pa me je jezi, ko me ful lulat tišči pa grem hitro na wc potem pa mi sploh ni treba...drugače pa sem jaz iz ms in delam tudi v ms...no trenutno sem še na bolniški pa upam, da bo tako tudi ostalo...


Jaz sem imela ta teden pregled in me je gin vprašala, če lahko delam user posted image . Sem rekla, da ja in da mi še ni iti na bolniško. Upam, da bo tako ostalo do januarja, potem mi je pa vseeno kako bo. user posted image

Sicer pa tudi zaenkrat nimam razloga za bolniško. Dopoldne sem ok, bolj sem zaničuser posted image  popoldne. takrat sem pa itak že doma.

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Pomurke - nosečke
4.10.2008 6:58:36   
detelja
Nalini jaz pa imam v torek pregled...saj tudi jaz ne bi bila na bolniški, če ne bi spet krvavela v 6. tednu pa še en ss je za mano...sedaj pa veš kako je, da te je strah vsake male čudne bolečine itd...pa pri nas v službi nimajo glih radi nosečnic oz noben ti noče kaj ekstra pomagat, ker ima seveda svoje delo itd...če pa kaj jamraš pa ti rečejo, če ti ni do dela ali pa ne moreš pojdi na bolniško...ne vem se bom v torek z gin. zmenila...drugače pa se mi zdi, da sedaj v 13. tednu imam več energije...moram pazit, da ne bom preveč po stopnicah hodila itd...doma sva v 2. nadstropju...

drugače kako kaj? moj dragi se je z jogurtom zastrupil pa sem bila včeraj cela panična, da slučajno nima želčne gripe ali česa...sva šla k zdravniku pa bi moral ostat v bolnici na infuziji pa ni hotel...jaz pa grem danes malo pogledat starše pa še sestra je prišla iz tujine domov pa še trgatev bodo imeli...

lep dan uživajte pazite na pikice pokice

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Nalini)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Pomurke - nosečke
7.10.2008 8:49:23   
bastian111
Pozdravljene ,vidim da niste pridne pri pisanju .Želim vam zdravo nosečnost.

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Pomurke - nosečke
7.10.2008 16:32:25   
detelja
bastian111 ti dam prav...mal nas skregaj, da smo tako poredne user posted image

danes sem imela pregled...naši pikici lepo bije srček...mi je podaljšala bolniško...v sl. so verjetno ful srečni, ampak briga me...drugače pa je vse ok...

kako ste ve kaj? kaj lepega počnete?

lep večer

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Pomurke - nosečke
8.10.2008 8:43:56   
Lalica1
Res smo zanič, ker nič ne pišemo.

Bi vas pa nekaj vprašala. Nameravam iti k dr. Čopijevi na NS. Zanima me koliko časa vnaprej se moram naročiti? Ker imamo neko zmedo o trajanju moje nosečnosti. G mi govori eno in je nisem čisto dobro razumela in po njenih podatkih spet meni ne štima. V glavnem; sama ne vem kako dolgo sem noseča in sama sem si kriva, ker res nisem spremljala menstruacije user posted image . Imam pa pregled čez dva tedna in bomo ta nesporazum rešili, vendar upam, da ne bo prepozno za NS.

LP

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Pomurke - nosečke
8.10.2008 11:21:11   
detelja
Lalica1, jaz sem se naročila nekje slaba 2 tedna preden sem šla...itak te vprašajo prvi dan zadnje menstruacije oz. koliko si noseča...če si sama računaš po sp.odnosih se ti ne bo izšlo, ker ne veš kdaj je prišlo do oploditve...tudi meni so šli vsi datumi navzkriš sedaj pa smo na ta pravem datumu hihihi...meni je dr. čopijova ful v redu, je prijazna, vse ti razloži...čeprav prvi vtis je dala tak strog hehe...no po eni strani pa jo razumem cel dan dela potem še to pa nekatere bebice nagajajo pa traja in traja, da kaj vidi....ti si aprilčica mogoče???

drugače kako ste kaj? kaj lepega počnete?

lep dan

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Lalica1)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Pomurke - nosečke
8.10.2008 13:56:37   
Lalica1
Detelja se mi je kar zdelo, da se zlahka naročim na NS in ni treba dolgo čakati. Itak je tako ko jim denar pokažeš...user posted image

Drugače pa imaš prav glede tega, da ne vem kdaj je prišlo do oploditve. Samo 2 tedna mi je zelo čudno, da bi se zmotila. V bistvu sem prepričana, da se nisem. Mogoče za kakšen teden, to pa je tudi največ. Naj bo....

Pa nisem aprilčica, dojenčka dobimo maja. Sem pa zadnjič premišljevala kako lep mesec je maj. Vseeno pa moram dati skozi še celo doooooolgo zimo user posted image . Bomo že kako.
A ti si pa kar aprilčica? Pa slabosti??? To me še najbolj zanima, ker mi uravnava življenje. Pri prvi user posted image  kar celo nosečnost user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Pomurke - nosečke
8.10.2008 20:18:36   
pepeka
Pozdravljene nosečkeuser posted image !

Tudi jaz se vam pridružujem. Sem čistokrvna Štajerka preseljena v Pomurje. Ja, nazaj nebi šla, je prelepo tu.
Sem komaj 5 dni nazaj videlauser posted image  in sem čisto paf. Imam že enega nadebudneža doma in tudi ta je bil načrtovan - pa da se malo pohvalim - nama je ratalo v prvo!!user posted image  
Za zdaj se počutim čist ok, sam malo me tu pa tam ščipa. Aja, mam rok nekje junija - točen datum dobim na pregledu 22.okt. Je še katera junijka?
Me zanima če je katera kaj slišala kako potekajo porodi v vodi v MS poodnišnici in kakšna je ena? Mogoče se pa v drugo odločim za to, saj vem kaj me čaka že iz prvega poroda.
Mejte se fajn, pa se kaj pogučimo!!!user posted image
Naj vam lepo rastejo trebuščki!


(odgovor članu Lalica1)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Pomurke - nosečke
9.10.2008 7:52:32   
detelja
Lalica1 slabosti so se začele, ko sem začela jemati dabroston pa so trajale do prvih hladnih dni..sedaj sem že v redu...jutri bomo dopolnili 14 t...drugače pa sem jaz aprilčica-10.4.2009..

pepeka moja sodelavka je rodila v vodi pa je rekla, da je kar v redu, njo je motilo, da je ful velika banja in da se komi namestiš...je pa tudi večja nevarnsot, da se sama mamica ali pa otrok okužita z kakšnimi bakterijami...drugače pa sem tudi jaz razmišljala o porodu v vodi...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu pepeka)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Pomurke - nosečke
9.10.2008 8:35:27   
Lalica1
Lepo prosim, povejte malo več o tem porodu v vodi....
A manj boli? Zakaj bi bilo rojevanje v vodi boljše? Pojma nimam, ker se za to sploh nisem zanimala...

Detelja moje slabosti pa kar ne nehajo. En dan sem boljše, potem pa spet fuč. Na začetku nisem bruhala, sedaj se mi pa zdi, da vedno pogosteje. Pa cel dan imam v ustih bonbone, drugače.... Se mi pa to ne zdi normalno. Vendar kaj morem, tudi prvič je bilo isto. S to razliko, da se ne tolažim, da bo minilo, ker prvič ni.... Pa niti slučajno vas ne strašim. Sem pač ena izmed zelo redkih nesrečnic.
Drugače pa praznuje moja hčerka danes 3. rojstni dan user posted image user posted image user posted image  in sem kar boljše volje. Sem tako malo čudna. Zjutraj sem ji zapela pesmico in čestitala. Je bila kar vesela.

Me pa veseli, da nas je na forumu vedno več. Se bomo kaj srečevale s trebuščki in kasneje tudi z vozički. Joj, bi kar jutri rodila če bi šlo....

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Pomurke - nosečke
9.10.2008 12:04:54   
wii
Pozdravljene

Še ena user posted image se vam pridružujeuser posted image , pričakujemo drugo bebico, zaenkrat prihaja naše user posted image  09.02.2009, sem na bolniški od avgusta, prej dopust, sem še ena z diagnozo spontani grozeči splav, tako, da postelja in kavč, ogromno počivanja. Bomo že, samo da bo vse v redu
lp vsem

(odgovor članu Lalica1)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Pomurke - nosečke
9.10.2008 14:52:13   
detelja
wii držim pesti, da bo vse ok...tudi jaz sem imela marca ss...v 6.t sem začela krvavet potem pa so mi 7t3d naredili abrazijo...tudi v tej nosečnosti sem začela v 6 t krvavet potem sem dobila dabroston in spasmex...sedaj sem na bolniški, stanje je stabilno pa vseeno je treba bit pozoren...kakšne težave pa imaš ti? kdaj so se ti pa začele? sorry, če sem preveč radovedna...

Lalica1 najboljše je, da info o porodu v vodi prosiš svojo gin....ne vem nekako glih baje ne svetujejo, da bi rojevale v vodi zaradi različnih bakterij in možnih posledic...jaz sem pa bruhala samo v soboto ponoči, ker sem se nažrla kuhanih kostanjov pila ananasov sok potem pa še majonezin sendvič...sedaj pazim kaj jem pa predvsem koliko heheh...najbolj pa me moti tisti okus po železu...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu wii)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Pomurke - nosečke
9.10.2008 15:15:33   
wii
V bistvu že od začetka ni bilo tako kot bi moralo biti, če sem primerjala s prvo nosečnostjo, ko sem delal do devetega meseca, pa  ene bolečine, pa nezmožnost gibanja, potem se je samo stopnjevalo, zelo močni krči, glede na to, da sem izrazila željo, da v bolnišnico ne grem, sem pojedla tudi do šest Spasmexov na dan, pa Magnezol, pa strogo ležanje, potem je začelo vse skupaj pritiskati dol, hodila le najnunjejše ( kolikor sem lahko poleg 2 leti stari hčere ), tudi sedaj hodim le z nosečniškim pasom, mogoče je za en odtenek malo boljše, ampak resnično ogromno počivam.
Pa tako, saj pravim, preživim tudi to, le da bo vse ok z user posted image

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Pomurke - nosečke
9.10.2008 16:08:42   
detelja
ooo to pa glih ni fajn...moraš ful pazit...saj jaz tudi ful pazim, da ne dvigujem, da glih ne letam skoz z cunjo po stanovanju itd...midva z dragim ful občudujeva nosečnice katere nikoli niso imele nobenih problemov...meni je nosečnost kar zakomplicirana, vedno si v strahu, ko čutim, da je tam spodaj nekaj priteklo me je kar groza kaj je...pa je mogoče sam prozoren izcedek...že komaj čakam april...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu wii)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Pomurke - nosečke
10.10.2008 8:57:45   
wii
Ja ni glih luštno, dvigujem tako nič, hišo čistita mož in mama, kuhajo vsi, jaz pa samo nemočno opazujem. Najbolj hudo mi je pri hčerki, ki bi rada počela z mamico kaj, se igrala, mamica pa vedno odgovori, da to ne more in ono ne more.user posted image Saj se je že nekako navadila, tako, da se cartave in počeneve  večino stvari v postelji. Bo minilo tudi to, potem pa bo samo enkrat februar, pa april...in bodo naše pikice tu...

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Pomurke - nosečke
10.10.2008 14:02:11   
detelja
ja, ti verjamem, da je najhujše zaradi hčerkice...ampak ji probaj razložit, da nosiš v buščiju sestrico/brateca in da se zaradi tega pač ne moreš tako gibat...in se pač bolj v postelji cartate...

danes pa je tako lep dan...midva z dragim pa cel dan neki čistiva me že vse glava boli...zdaj pa bova šla počasi kosilo pripravljat...

kaj boste kaj čez vikend delale?

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu wii)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Pomurke - nosečke
13.10.2008 19:19:51   
detelja
kuku...kje ste vse? kaj počnete??? javite se kaj...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?