|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  95 96 [97] 98 99   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pomurke - nosečke
13.7.2009 19:14:39   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: Snoopyka

hvala vsem za čestitkeuser posted image user posted image user posted image
naj povem da je moja pikica se rodila z 3732g in 52cm, glavico je imela 32 tk da so me mogli rezat in nakonc šivat zdej pa sedim na balončku za plavanjeuser posted image user posted image user posted image
no tk na hitr se javim...domov sm pa prišla danes.


evo še eno slikco:

user posted image


lpuser posted image user posted image



jezus kak smo sladki...user posted image ovadi kak se ti je povidla sobška porodnišnica???


_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Snoopyka)
Neposredna povezava do sporočila: 2401
   RE: Pomurke - nosečke
13.7.2009 19:18:19   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: darjussa

ooo Snoopyka kak ti je lepo...pa kakša zlata beba!

Ge san gnes pa bijla na preglede...vse ok. San pa gnes prvič neka začutila. Zajtra gda san stanola me je tak nendre 2 minute držalo, tak kak gda san menstruacijo dobila včasih. Pa minolo... user posted image   pOMALi lekaj bau...saj rok (26.7.) se že hitro bliža. Ja še to dikline, kelko so vaše bebe mele težo kaj pri dopolnjenon 38.tedne? Meni je gnes zmero 2550 g. Mislen ka je to ok....pač de beba bole mala, ali?

NO zdrave mi bojte, tebi amelie010 pa vse lepo celo nosečnost, tak kak je meni bilo! Vupan samo ka de še konec zmeren pa vse ok.

Čauuu



user posted image user posted image za uspešen pregled...to ne poslušaj glede teže...mojo so zvagali 3600 g pa so pravli ka nede tak velko dejte ka naj minus 10% računan...no in te se je rodila 3920 g težka baba nej dojenčekuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ge tak pravin kakšno dejte je je naj bo...samo ka de zdravo pa ka de vse ok...na težki itak hitro pridobi...kolegica rodila 2800 g težkoga maloga v 39 t zdaj pa ma mali že čez 7 kg...tak ka to nema veze...naj bo samo vse ok....

mi smo pa gnes tak tečni kak dr....user posted image user posted image user posted image user posted image smo bili 2 dni na piknikaj pa so jo vsi nosili gnes pa je mamica sama ostala pa je nema skoz na rokaj zdaj pa se skoz deremo pa ne vemo ka bi radi...ka pa je nahujše...tej teden kda de moj doma mamo skoz obiske se pravi jutri pa pojutri mamo obiske te sve samive te de pa mamica trpela v petek mamo pa obiske v sobo. idemo na piknik v ned. pa sve pa samive aleluja mamicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu darjussa)
Neposredna povezava do sporočila: 2402
   RE: Pomurke - nosečke
13.7.2009 20:37:17   
Nalini
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

tej teden kda de moj doma mamo skoz obiske se pravi jutri pa pojutri mamo obiske te sve samive te de pa mamica trpela v petek mamo pa obiske v sobo. idemo na piknik v ned. pa sve pa samive aleluja mamicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



te kda ta samive pa prijde moj mali k Maji na randi ..... user posted image user posted image user posted image  .... no lejko pa ona tüdi k njemi .... user posted image

kda te pa obiske vračali ? .... user posted image

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 2403
   RE: Pomurke - nosečke
14.7.2009 7:30:15   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: Nalini

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

tej teden kda de moj doma mamo skoz obiske se pravi jutri pa pojutri mamo obiske te sve samive te de pa mamica trpela v petek mamo pa obiske v sobo. idemo na piknik v ned. pa sve pa samive aleluja mamicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



te kda ta samive pa prijde moj mali k Maji na randi ..... user posted image user posted image user posted image  .... no lejko pa ona tüdi k njemi .... user posted image

kda te pa obiske vračali ? .... user posted image


san mislila ka tej teden pa nič nede iz toga...ker mamo sak dan napovedan obisk v soboto pa idemo pa na piknik...te naslednji teden pa vupan ka nan grata...ti javin...


_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Nalini)
Neposredna povezava do sporočila: 2404
   RE: Pomurke - nosečke
14.7.2009 12:04:16   
Snoopyka
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

jezus kak smo sladki...user posted image ovadi kak se ti je povidla sobška porodnišnica???



eh naj ide vrage...če nebe blo dr. Kosove pa mojga poleg...be me pre porode vrjetno zapravleuser posted image jeste kelko telko, sestre vrede.
ampak sestre za dco, to pa kriza...2 sta vred ove pa zauser posted image ...


_____________________________

7.7.2009 ob 16.30h je prijokala na svet 3732g težka in 52cm velika punčka Albina <3<3<3

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 2405
   RE: Pomurke - nosečke
15.7.2009 7:29:24   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: Snoopyka

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

jezus kak smo sladki...user posted image ovadi kak se ti je povidla sobška porodnišnica???



eh naj ide vrage...če nebe blo dr. Kosove pa mojga poleg...be me pre porode vrjetno zapravleuser posted image jeste kelko telko, sestre vrede.
ampak sestre za dco, to pa kriza...2 sta vred ove pa zauser posted image ...



no, te pa si ti tak doživejla kak geuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image dobro ka sta že doma...kak pa sta kaj???


_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Snoopyka)
Neposredna povezava do sporočila: 2406
   RE: Pomurke - nosečke
15.7.2009 11:51:29   
amelie010
Neje gnes en čista preveč zaspani den? user posted image

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 2407
   RE: Pomurke - nosečke
15.7.2009 12:30:50   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: amelie010

Neje gnes en čista preveč zaspani den? user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image mi mamo doma cejli den "budilko" vkloplenouser posted image user posted image user posted image našo fčelouser posted image user posted image ne ven ka ji je...mislin ka ji zobeki nagajajo...


_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu amelie010)
Neposredna povezava do sporočila: 2408
   RE: Pomurke - nosečke
15.7.2009 13:10:52   
amelie010
Ja viš, mi smo tüj takšo naroučili, liki kak kaže še lejpi čas nede takše budnice, ka bi reeejsan dobro zbidijla.. user posted image

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 2409
   RE: Pomurke - nosečke
19.7.2009 23:53:12   
vika1
Dober dan Prekmurje!!!

Mogoče kero zanima,prodajan voziček JANE SLALOM PRO z vso dodatno opremo (lupinica,košara,športni del,zimska vreča,lepo ohranjeno.Pišite na z.s.


_____________________________

Mi pa imamo že 5 sončkov
pa še PRAVEGA PSA,čivavo!!!!


(odgovor članu amelie010)
Neposredna povezava do sporočila: 2410
   RE: Pomurke - nosečke
20.7.2009 7:09:36   
Sončni žarek
Jutro user posted image

JA KJE PA STE VSE user posted image user posted image user posted image    A že na dopustu?!

Mi smo OK, včeraj smo imeli krst in Luka je bil star 6 mesecev user posted image user posted image user posted image  


KDAJ DE PA KAKŠNO KAFE SPADNILO? Detelja dej določi den pa vuro......


Pa še nekaj- tiste ki ne dojite- podarim eno vrečko (zaprto) mleka hipp 1- če kera slučajno nuca....

(odgovor članu vika1)
Neposredna povezava do sporočila: 2411
   RE: Pomurke - nosečke
20.7.2009 21:13:44   
Nej@
Ojla,
do oktobra man še čas ka nabavin vse ka nücan za našoga novoga družinskoga člana, za nego man že skoraj vse, tüde zibelko mamo (smo porihtali mojo :) ) - tü nucan ležišče notri, kakše naj kupin pa ge? nucamo pa še vse ostalo (banjica, previjalna mizica, lupinica, voziček, avtosedež...) Ge ste tau kaj ve nabavlale pa kakše (na koj moren paziti?) Se splača ite v Avstrijo (ikea ali kaj podobnoga). Priznan, ka me je že kupuvanje šampnov pa kremic zmedlo, ka ne ven ka je najbaukše (če pa telko vsega gej :s ) pri opremi san pa čista bausa :)
Pa še tau, mogoče kera zna kda so možni ogledi porodnišnice v MS? prvo ali zadnjo soboto?

(odgovor članu Sončni žarek)
Neposredna povezava do sporočila: 2412
   RE: Pomurke - nosečke
20.7.2009 21:20:04   
mamica2009
Ogled porodnišnice v Ms je možen vsako drugo koledarsko soboto v mesecu od 10-12 ure

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu Nej@)
Neposredna povezava do sporočila: 2413
   RE: Pomurke - nosečke
21.7.2009 10:04:34   
darjussa
Ojla pomurke!

Ge san še itak 2v1, sicer to ok, ka man rok itak komaj v nedelo. Vseeno bi pa fajn bilo kakšno presenečenje.
No popadki na ctg-ju so že vidni...ali čutite jih še nega. Počutin se vrede, tak ka neven kak kaj bo.

Nej@ - Ja glede opreme san si nabavlala neka prejk bolhe, (kar meje bilo precej straj)samo san pa taaak zadovolna. Man voziček quinny buzz3. Lupinico in jajčko san kupila torej prejk bolhe in je kak nova-resan, voziček pa sta mi kupile babice skup. Tak ka smo malo ceneje prišli skoz. Previjalno mi je naredo od mojega brat, kak za darilo, posteljico je pa naredo ati. San njin pokazala kakšno želen meti pa sta mi tak napravila. Lejko si poglednete v mojen albume.... Pa, če kera ma izrecno željo se jo še da napravite-ok!
Man pa tude pralne plenice (wonderoos), za kere san se dugo odločala. Vupan ka do mi fajn služile, saj kak smo jih stesterali so resan ok.
Ja pa še nasvet...če še nemaš sile, spremljaj malo akcije pa cene glede vozičkov, kak san ge. In san najšla buzz-a 70 eur ceneje v pikapolonici kot v baby centre. Še ceneje pa so meli enkrat na spletni trgovini v BC, dnevno akcijo, za kar 100 eur ceneje voziček kot pa je redna cena. Tak ka malo gledaj pa brskaj...pa se fejst splača!

Tak zdaj pa iden malo migat...ka nemo samo sedela poleg računalnika.

Aja še to...če kera mela EA pri porode, lejko deli kakšne izkušnje...bi jih bila zelo vesela.

Zdravi pa pridni bojte...čau!


_____________________________

26.7.2009 je prikukala na svet moja mala pikica Kiara!

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 2414
   RE: Pomurke - nosečke
21.7.2009 21:33:15   
Nalini
IZVIRNO SPOROČILO: darjussa



Aja še to...če kera mela EA pri porode, lejko deli kakšne izkušnje...bi jih bila zelo vesela.






jes san mejla .... moje izkušnje so super - me je v minuti rešijla hudih bolečin med popadki ..... meni je porod pospešila, ker san se fejst hitro odprla kda san jo dobilja .... pritisk navzdol mi je tudi nej stavila .... je pa iztis otroka bolel ... ampak tiste pol ure san že zdržala .....

jes man same pohvale ..... le dobre tri ure san čakala ka san jo lejko dobila (odprta 3 cm, pa redni poapdki) ..... aja, mejla san pa samo svoje popadke, nič umetnih ....
(ob pol petih zjutraj dobijla epiduralno, ob sedmih rodijla ..... ob štiraj bijla odprejta samo 3 cm, ob petih pa že osem ....... meni je babica pravila ka je ea meni ful pomagala....)


je pa od posaameznika odvisno , zatou se ne zanašaj na izkušnje drugih ........



(odgovor članu darjussa)
Neposredna povezava do sporočila: 2415
   RE: Pomurke - nosečke
22.7.2009 6:49:52   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: Nej@

Ojla,
do oktobra man še čas ka nabavin vse ka nücan za našoga novoga družinskoga člana, za nego man že skoraj vse, tüde zibelko mamo (smo porihtali mojo :) ) - tü nucan ležišče notri, kakše naj kupin pa ge? nucamo pa še vse ostalo (banjica, previjalna mizica, lupinica, voziček, avtosedež...) Ge ste tau kaj ve nabavlale pa kakše (na koj moren paziti?) Se splača ite v Avstrijo (ikea ali kaj podobnoga). Priznan, ka me je že kupuvanje šampnov pa kremic zmedlo, ka ne ven ka je najbaukše (če pa telko vsega gej :s ) pri opremi san pa čista bausa :)
Pa še tau, mogoče kera zna kda so možni ogledi porodnišnice v MS? prvo ali zadnjo soboto?


glede ogleda porodnišnice malo pobrskaj po forumi negi smo pisale...če se ne motim sako drugo soboto  v meseci od 10-12...glede kozmetike...ge san jo telko nakupila pa te san vse drugo nucala...fajn je meti kakšno hladilno kremo, mandljevo olje, alkohol, trdo žajfo,...
mi mamo dormejo jogi, drugače pa postelko iz ikeje...lejko ideš kaj takšnoga poglednit v ikejo...drugače pa banjice itd...so v BC ali kaj podobnega kar drage...ge san dosti kujpila prejk neta - sonček

http://soncek.si/si/

hitro dobiš pa dosti stvari se ti splača...sicer pa je tudi odvisno kakšno banjico ščejš meti, če stojalon ali brez...ker brez dobiš ful poceni, drugače pa je stojalo dražje kak banjauser posted image

avtosedež pa mislin, ka še lejpi čas ne boš nucala...ka za začetek dejte voziš v lupinici...

mi mamo peg perego voziček on truck pliko3...ge san zadovoljna....to kakšno pa ti ščejš meti pa se sama odloči...maš ful drage vozičke pa malo cenjše...odvisno ka se ti vidi...to je na tebi...ide pogledni v kekeci v BTCje, ali BC, pikapolonica...ide pa malo pogledni mogoče pa dobiš kaj v akciji...ne ven kak se modeli menjavajo v keron časi...sicer pa mimamo model 2007 pa maloj tudi nič ne falijuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image če mo vse na modo pa to gledali te bankrotejran...


_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Nej@)
Neposredna povezava do sporočila: 2416
   RE: Pomurke - nosečke
22.7.2009 6:54:16   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: darjussa

Ojla pomurke!

Ge san še itak 2v1, sicer to ok, ka man rok itak komaj v nedelo. Vseeno bi pa fajn bilo kakšno presenečenje.
No popadki na ctg-ju so že vidni...ali čutite jih še nega. Počutin se vrede, tak ka neven kak kaj bo.

Nej@ - Ja glede opreme san si nabavlala neka prejk bolhe, (kar meje bilo precej straj)samo san pa taaak zadovolna. Man voziček quinny buzz3. Lupinico in jajčko san kupila torej prejk bolhe in je kak nova-resan, voziček pa sta mi kupile babice skup. Tak ka smo malo ceneje prišli skoz. Previjalno mi je naredo od mojega brat, kak za darilo, posteljico je pa naredo ati. San njin pokazala kakšno želen meti pa sta mi tak napravila. Lejko si poglednete v mojen albume.... Pa, če kera ma izrecno željo se jo še da napravite-ok!
Man pa tude pralne plenice (wonderoos), za kere san se dugo odločala. Vupan ka do mi fajn služile, saj kak smo jih stesterali so resan ok.
Ja pa še nasvet...če še nemaš sile, spremljaj malo akcije pa cene glede vozičkov, kak san ge. In san najšla buzz-a 70 eur ceneje v pikapolonici kot v baby centre. Še ceneje pa so meli enkrat na spletni trgovini v BC, dnevno akcijo, za kar 100 eur ceneje voziček kot pa je redna cena. Tak ka malo gledaj pa brskaj...pa se fejst splača!

Tak zdaj pa iden malo migat...ka nemo samo sedela poleg računalnika.

Aja še to...če kera mela EA pri porode, lejko deli kakšne izkušnje...bi jih bila zelo vesela.

Zdravi pa pridni bojte...čau!



ge san mejla EA samo pri umetnih popadkih...kaj dosti ne pomaga edino porod zavleče...če bi to znala bi še zobej stisnila pa rodila v 1,5 h te pa se je porod zavlejko na 4 h pa če mi je nebi odklopili je babica pravla ka še tisti den ne bi rodila...prisitk dol mi je stavila tak ka san te na konci še bole trpejla ka seje to vse sprožilo....drugače pa vstavljanje ne boli....ena mi je cleo eto pravla ka je mejla tak močno EA ka sploj nej čutila pritiska dol pa nič pa nej mejla vakumskoga poroda pa nič....baje ka kda so jo pitali če jo boli je skoz pravla ka fejst vse čuti in so ji skoz jačali...če boš mejla svoje popadke de ti ziher ful pomagala, če pa umetne tej hudič boli kka san satan ge san mislila ka mi ide zadnja minuta EA pa glih ne pomaga...sploj ne ven zakoj so mi kreteni vstavili če so vidli ka san 10 cm odprejta...eh dobro je maja je tuj in to je glavno....pa še to, kda ful boli daš vstaviti ka koliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu darjussa)
Neposredna povezava do sporočila: 2417
   RE: Pomurke - nosečke
28.7.2009 19:05:53   
Serendipity
Ojla,

kumaj san nas najšla - nekan fejst dol smo spadnule....

darjusssa - cartaš?

In ostale - mamice & nosečkice - kak ste? Ali ste vse na morje?

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 2418
   RE: Pomurke - nosečke
28.7.2009 20:18:13   
Nončika
Seka, evo me. ka de z najinin dogovoron? še malo pa mi vujdeš v porodnišnico. user posted image user posted image user posted image

prekmurke in pomurke, ge ste. nega nikoga. ste rejsan vse vujšle na morje?

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 2419
   RE: Pomurke - nosečke
28.7.2009 20:54:38   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: Nončika

Seka, evo me. ka de z najinin dogovoron? še malo pa mi vujdeš v porodnišnico. user posted image user posted image user posted image

prekmurke in pomurke, ge ste. nega nikoga. ste rejsan vse vujšle na morje?


Ej, san glij gnjes premišlavala... Jao, tak sve kak na drujgon konce sveta user posted image user posted image user posted image
Hm, mislim ka bi jutri ali v četrtek meni šlo skouz, tebi?


(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 2420
   RE: Pomurke - nosečke
28.7.2009 21:12:42   
Nončika
sekica, user posted image user posted image user posted image user posted image  pri meni tudi. vutro nega problema, pa v četrtek tudi nej. v četrtek bi te šla z malo, zaj je namreč pri babici v Č. do zdaj nigdar nej ščela tan prespati,zaj gnes pa očitno de nekaj. ali pa de jo dedek pa ob 22-23 domov pripelal.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 2421
   RE: Pomurke - nosečke
28.7.2009 21:30:48   
veronikab

IZVIRNO SPOROČILO: darjussa

Aja še to...če kera mela EA pri porode, lejko deli kakšne izkušnje...bi jih bila zelo vesela.



Tudi gjes san mela EA samo v Postojni. Pri meni je bilo vse za prehvaliti - bolečine so v momenti izginule, popadkov san več nej čujtila, pritisk doj, v zadnjoj, iztisnoj dobi, pa ja, pa še tou nej bolelo.
Edino kaje bolelo je bilo šivanje, ka so me rezai, ka san se začala trgati.

Najbokše pri vsen pa je bilo to, ka je bila ginekologinja, ka je bila pri porodi, Prekmurka, pa sve to komaj opazili, kda me je že šivala. Pitala je otket ime za našoga maloga. Pa sve se malo pogočavali, pa san tudi šivanje prestala.user posted image

_____________________________

Najina sreča Jakob Bela se je rodil 27. 4. 2009.

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 2422
   RE: Pomurke - nosečke
29.7.2009 6:55:59   
detelja
jutro....smo še doma...17.8. idemo na morje...idemo pa na mini počitnice v žusterno...to se nama je nekak povidlo ka maš v hoteli bazene (v primeru slabega vremena) čez cesto pa maš že morje...drugače pa smo aktivni...naša čebelica je začala "telko gučati" najrajši pa se pogučava z posvejti pa ventilatoronuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image izgleda, ka majo isti jezik pa se razmijouser posted image user posted image user posted image user posted image te pa se tak smejej muva pa sva saki na svojon konci npr. vgojno en v dnevni en se v kopalnici vred jemlej te pa čuješ kak mala na velki gučij pa se smejej te pa samo muva prasneva v smej....

premišlavlen keri den bi določila za kavico....




_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu veronikab)
Neposredna povezava do sporočila: 2423
   RE: Pomurke - nosečke
29.7.2009 19:59:57   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: Nončika

sekica, user posted image user posted image user posted image user posted image  pri meni tudi. vutro nega problema, pa v četrtek tudi nej. v četrtek bi te šla z malo, zaj je namreč pri babici v Č. do zdaj nigdar nej ščela tan prespati,zaj gnes pa očitno de nekaj. ali pa de jo dedek pa ob 22-23 domov pripelal.user posted image user posted image user posted image


Ah, prekesno vijdla. Ti pošlen sms za jutri ...  user posted image

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 2424
   RE: Pomurke - nosečke
29.7.2009 21:35:15   
Nalini
detelja ... vej pa müvi sva nej več nosečki pa še čitave ta forum user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ... lejko bi pa pak malo delali v toj smeri -ha?user posted image
zdaj mo baje nucali vaš recept za punčko .... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  .... čiglij jes dvomim ka de nan punčka gratala .... vedno san mejla filing ka mo mejla same sineke ....

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 2425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  95 96 [97] 98 99   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  95 96 [97] 98 99   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?