|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  96 97 [98] 99 100   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pomurke - nosečke
30.7.2009 8:17:11   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: Nalini

detelja ... vej pa müvi sva nej več nosečki pa še čitave ta forum user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ... lejko bi pa pak malo delali v toj smeri -ha?user posted image
zdaj mo baje nucali vaš recept za punčko .... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  .... čiglij jes dvomim ka de nan punčka gratala .... vedno san mejla filing ka mo mejla same sineke ....


to pa se moreta moj pa tvoj zmeniti samo nej ob piviuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Nalini)
Neposredna povezava do sporočila: 2426
   RE: Pomurke - nosečke
31.7.2009 6:06:26   
darjussa
Ojla frajle!

Ge san pa MAMICA!

V nedeljo 26.7. ob 18.12 sva z Dejanom dobila hčerko Kiaro. Tehtala je 3400 g in dolga 51 cm. Porod je bil dolg, ker mi je odtekla plodovnica in še nisem bila zrela za porod. Vendar je bil čist ok ža predihat, predvsem pa sem bila najbolj zadovoljna z EA in seveda velika zahvala za prijaznost babicama Jožici in Hedviki.

Kda de več časa van še kaj napišen, za zdaj pa lep pozdravček!


< Sporočilo je popravil darjussa -- 31.7.2009 6:16:03 >


_____________________________

26.7.2009 je prikukala na svet moja mala pikica Kiara!

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 2427
   RE: Pomurke - nosečke
31.7.2009 13:45:38   
Serendipity
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ooooooo - san si mislila ka si že v novem klubi mamic - princeska je prečudovita in ima prelepo ime! Me veseli, da je EA pomagala in lepo cartanje vam želim!
ČESTITKE!
user posted image

(odgovor članu darjussa)
Neposredna povezava do sporočila: 2428
   RE: Pomurke - nosečke
31.7.2009 13:52:13   
Nončika
darjussa, bravo!!! prelepo ime. pri nas je med favoriti pri meni in pri mojem. ampak mala je odločila, da bo sestrici ime......

pa soimenjaka mava!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 2429
   RE: Pomurke - nosečke
31.7.2009 16:45:43   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: darjussa

Ojla frajle!

Ge san pa MAMICA!

V nedeljo 26.7. ob 18.12 sva z Dejanom dobila hčerko Kiaro. Tehtala je 3400 g in dolga 51 cm. Porod je bil dolg, ker mi je odtekla plodovnica in še nisem bila zrela za porod. Vendar je bil čist ok ža predihat, predvsem pa sem bila najbolj zadovoljna z EA in seveda velika zahvala za prijaznost babicama Jožici in Hedviki.

Kda de več časa van še kaj napišen, za zdaj pa lep pozdravček!



ISKRENE ČESTITKE...LEPO IME, OD MOJE PRIJATEJLICE SESTRA JE TUDI MAJA DOBILA KIARO...


_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu darjussa)
Neposredna povezava do sporočila: 2430
   RE: Pomurke - nosečke
1.8.2009 21:07:27   
Nalini
IZVIRNO SPOROČILO: darjussa

Ojla frajle!

Ge san pa MAMICA!

V nedeljo 26.7. ob 18.12 sva z Dejanom dobila hčerko Kiaro. Tehtala je 3400 g in dolga 51 cm. Porod je bil dolg, ker mi je odtekla plodovnica in še nisem bila zrela za porod. Vendar je bil čist ok ža predihat, predvsem pa sem bila najbolj zadovoljna z EA in seveda velika zahvala za prijaznost babicama Jožici in Hedviki.

Kda de več časa van še kaj napišen, za zdaj pa lep pozdravček!




ISKRENE  ČESTITKEuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu darjussa)
Neposredna povezava do sporočila: 2431
   RE: Pomurke - nosečke
2.8.2009 11:12:37   
Nončika
jaz sem se pa pred 4.leti takega časa, v taki vročini mantrala v stari porodnišnici. pa smo proti večeru lahko objeli našo princesko.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Nalini)
Neposredna povezava do sporočila: 2432
   RE: Pomurke - nosečke
2.8.2009 11:45:30   
veronikab

IZVIRNO SPOROČILO: darjussa

Ojla frajle!

Ge san pa MAMICA!

V nedeljo 26.7. ob 18.12 sva z Dejanom dobila hčerko Kiaro. Tehtala je 3400 g in dolga 51 cm. Porod je bil dolg, ker mi je odtekla plodovnica in še nisem bila zrela za porod. Vendar je bil čist ok ža predihat, predvsem pa sem bila najbolj zadovoljna z EA in seveda velika zahvala za prijaznost babicama Jožici in Hedviki.

Kda de več časa van še kaj napišen, za zdaj pa lep pozdravček!




Iskrene čestitke darjussa!user posted image user posted image user posted image
Fejst lepo ime za deklico sta zbrala.


_____________________________

Najina sreča Jakob Bela se je rodil 27. 4. 2009.

(odgovor članu Nalini)
Neposredna povezava do sporočila: 2433
   RE: Pomurke - nosečke
5.8.2009 10:08:17   
ammam
Čestitke, darjussa! user posted image
Uživaj z hčerkico.

(odgovor članu veronikab)
Neposredna povezava do sporočila: 2434
   RE: Pomurke - nosečke
5.8.2009 11:17:35   
amelie010
Eno pijtanje. Ge vse oz. što vse dela pregled NS v Soboti ali bližjni okolici? Tou se dugo na vrsto čaka? Moj gin. je na dopusti in pride komaj te nazaj gda mo vö s priporočene *tednaže* za tej pregled. Fala za morebitno pomoč.

*tednaža = teden, tedni malo prilagojeno tak ka paše v kontekst.

user posted image
Lp

(odgovor članu ammam)
Neposredna povezava do sporočila: 2435
   RE: Pomurke - nosečke
5.8.2009 13:51:53   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: amelie010

Eno pijtanje. Ge vse oz. što vse dela pregled NS v Soboti ali bližjni okolici? Tou se dugo na vrsto čaka? Moj gin. je na dopusti in pride komaj te nazaj gda mo vö s priporočene *tednaže* za tej pregled. Fala za morebitno pomoč.

*tednaža = teden, tedni malo prilagojeno tak ka paše v kontekst.

user posted image
Lp


v bolnici delajo dr kousova dela....na ptuji dr lukman...te pa maš mb....v bolnici delajo to popoldan po 16 uri...čakaš pa kar neka časa posebej zdaj med dopusti...ge san eno 2,3 tedne čakala oz prej zvala...tak je umestno koga v soboški porodnišnici dobiti....


_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu amelie010)
Neposredna povezava do sporočila: 2436
   RE: Pomurke - nosečke
5.8.2009 14:09:38   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: amelie010

Eno pijtanje. Ge vse oz. što vse dela pregled NS v Soboti ali bližjni okolici? Tou se dugo na vrsto čaka? Moj gin. je na dopusti in pride komaj te nazaj gda mo vö s priporočene *tednaže* za tej pregled. Fala za morebitno pomoč.

*tednaža = teden, tedni malo prilagojeno tak ka paše v kontekst.

user posted image
Lp


v Rakičanu, jo dela Simona Čopi!

(odgovor članu amelie010)
Neposredna povezava do sporočila: 2437
   RE: Pomurke - nosečke
5.8.2009 15:01:27   
aleunam
V keren tedni pa se priporoča?

p.s.: Nesen prekmurka, ampak prlečka. V MS pa man gin. Spadan k van ali majo prlečke svojo temo? user posted image

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 2438
   RE: Pomurke - nosečke
5.8.2009 16:00:03   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: aleunam

V keren tedni pa se priporoča?

p.s.: Nesen prekmurka, ampak prlečka. V MS pa man gin. Spadan k van ali majo prlečke svojo temo? user posted image


dela se med 11 in 14 tednom.

(odgovor članu aleunam)
Neposredna povezava do sporočila: 2439
   RE: Pomurke - nosečke
5.8.2009 16:20:17   
Bumo
Darjussa, četitke še od mene. Verjetno sva se kje srečali na hodniku...? :-))
Tudi jaz sem rodila...25.08. z urgentnim CR punčko Lano.
Nisem glih na tej temi dosti...by the way...Se haloooo še tukaj..kaj zaj...še malo pa dihamo...user posted image
bi se pa rada tukaj vseeno zahvalila, celotnima ekipama soboškega gin.-porodnega oddelka in otroškega oddelka.

Dr. Kousovi, ki me je urgentno 2x sprejela na oddelek med nosečnostjo kot dežurna zdravnica,
dr. Čopijevi, ki je bila dežurna, ko so me po hitrem postopku sredi noči morali dati na OP mizo,
dr. Oučekovi, da me je skrbno spremljala skozi vso nosečnost,
dr. Kousovi iz otroškega, da je tako lepo poskrbela za mojo malo Lani
in seveda vsem sestram in tehniku na gin-porodnem in otroškem oddelku vam pa
hvala za prijaznost in pomoč !!!!
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 2440
   RE: Pomurke - nosečke
5.8.2009 18:09:40   
Serendipity
amelie - v Rakičanu jo dela dr Čopi Simona. Mislim pa ka je ob torkih ali sredah. Drugače pa je baje še ena full dobra v MB, kaj več ne vem povedate... user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: aleunam

p.s.: Nesen prekmurka, ampak prlečka. V MS pa man gin. Spadan k van ali majo prlečke svojo temo? user posted image


user posted image naslov teme je POMURKE - tak ka spadaš k nan brez izgovorof user posted image user posted image user posted image user posted image

Bumo - hehe, ja ja - še malo pa dihamo dihamo in diiiihaaaaamo. Či si nas pač prehitejla pa še CR mejla, lejko komout dihaš z menof user posted image user posted image user posted image user posted image .
Me veselij, ka ti je bilou fajn in ka so bilij prijazni. Je full fajn prešteti kaj takšoga!user posted image user posted image user posted image user posted image Pocartlaj maličko, pa naj te kaj bouga user posted image



(odgovor članu aleunam)
Neposredna povezava do sporočila: 2441
   RE: Pomurke - nosečke
5.8.2009 18:44:50   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

IZVIRNO SPOROČILO: amelie010

Eno pijtanje. Ge vse oz. što vse dela pregled NS v Soboti ali bližjni okolici? Tou se dugo na vrsto čaka? Moj gin. je na dopusti in pride komaj te nazaj gda mo vö s priporočene *tednaže* za tej pregled. Fala za morebitno pomoč.

*tednaža = teden, tedni malo prilagojeno tak ka paše v kontekst.

user posted image
Lp


v Rakičanu, jo dela Simona Čopi!



jau, ej ge čopijovo pa kousovo po priimkaj skoz zamenjan...sorry


_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 2442
   RE: Pomurke - nosečke
5.8.2009 18:45:34   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: aleunam

V keren tedni pa se priporoča?

p.s.: Nesen prekmurka, ampak prlečka. V MS pa man gin. Spadan k van ali majo prlečke svojo temo? user posted image


ti samo tuj ostani pa kaj pišeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kak je lekaj med 11 pa 13...nekak tak...


_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu aleunam)
Neposredna povezava do sporočila: 2443
   RE: Pomurke - nosečke
5.8.2009 18:49:18   
Serendipity
detelja - kak je naša fčelica? Malo nan luštof naprave, no user posted image

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 2444
   RE: Pomurke - nosečke
6.8.2009 7:55:35   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

detelja - kak je naša fčelica? Malo nan luštof naprave, no user posted image


če ščejš ti jo malo posodinuser posted image user posted image user posted image user posted image posebej kda si zmisli ka ma namišlene krče...mala lisic je gor prišla ka kda jo kaj šrajfa je na rokaj in zdaj to izkorišča...tak se zvija in joka na sujo pa na velko koli gleda kda pa jo gor zemen te pa se mi tak na velko smejej....lisica...nalini ne želi si tej lisice za snejo de lekaj hujša kak mamicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

evo malo ka do van sline tekleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

user posted image
user posted image

user posted image

user posted image
user posted image




_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 2445
   RE: Pomurke - nosečke
6.8.2009 10:48:17   
aleunam
Eh, mislin, ka z moje nosečnosti nede nič dobrega. Sen mela gnes UZ, pa se nič ne vidi. user posted image  Me je do na urinskega, pa je pokozalo pozitivno... Sumi na IMV, tak ka sen kar dobila napotnico za Rakičan, če bi me čez vikend zašrejfalo. user posted image  Če ne pa v pondelek nazej k g. Kriza, nič dobrega mi ne kože. Sen se že tan razjokala, pa čudin se kak sen se sploh nazej v službo pripelala. user posted image

Mah, že od začetka mi neje nič dobrega kozalo... Upanje še je, ampka bole malo ga je... user posted image

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 2446
   RE: Pomurke - nosečke
6.8.2009 19:27:18   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: aleunam

Eh, mislin, ka z moje nosečnosti nede nič dobrega. Sen mela gnes UZ, pa se nič ne vidi. user posted image  Me je do na urinskega, pa je pokozalo pozitivno... Sumi na IMV, tak ka sen kar dobila napotnico za Rakičan, če bi me čez vikend zašrejfalo. user posted image  Če ne pa v pondelek nazej k g. Kriza, nič dobrega mi ne kože. Sen se že tan razjokala, pa čudin se kak sen se sploh nazej v službo pripelala. user posted image

Mah, že od začetka mi neje nič dobrega kozalo... Upanje še je, ampka bole malo ga je... user posted image


nemo ti nič pravla in te tolažila, ker sama znan kak je v takšni situaciji...vsi so pametni, te tolažijo, gučijo ka drugič pa bo itd...ampak nobena beseda ne pomaga...še gnes den jokan pa če glih man doma že zlato fčelo...držim pa vseeno pesti, ka de vse ok...upanje zadnje umira...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu aleunam)
Neposredna povezava do sporočila: 2447
   RE: Pomurke - nosečke
6.8.2009 20:28:07   
aleunam
Prijazna beseda in tolažba sicer vedno pašeta, ampak ne ven če te lehko što potolaži... Upanje pa še ostaja dokič nede 100%, ka je IMN!

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 2448
   RE: Pomurke - nosečke
7.8.2009 6:18:27   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: aleunam

Prijazna beseda in tolažba sicer vedno pašeta, ampak ne ven če te lehko što potolaži... Upanje pa še ostaja dokič nede 100%, ka je IMN!


no mene je nej znau nišče potolažiti in še zdaj če mi što kaj guči bi včasih koga tak za hasek sipala če glih man doma zdaj mojo lubiko...razmi te samo tista ka je to doživejla...vsi drugi pa to vzemejo kak npr. "ideš v trgovino pa ne dobiš cukra ka je svalo" vej pa vutro boš šla pa ga ziher dobiš, če pa nej jutri pa te itd....no to san zdaj dala resno primitiven primer ali....drži se...najhujše pa je ka v tisto časi ali pa po nahujšon vidiš samo vozičke, deco, nosečnice, ...in te če so že znali ka si noseča in što ne vej ka se je zgodilo te tak vsi z veseljon glih te spitavajo kak je itd....


_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu aleunam)
Neposredna povezava do sporočila: 2449
   RE: Pomurke - nosečke
7.8.2009 10:46:20   
Bumo
aleunam user posted image user posted image

Se...komot lahko diham s tab pa tisim....
veš, ka kdaj sem vstala iz postelje po tolkem časi ležanja sem mislila, ka se mio je Marija pokazalauser posted image user posted image
menda sem zato tak dobro in hitro okrevala pa se vstala na nogeuser posted image ok..pretiravali pa nemo....na trimčkanje še glih nemo šli
user posted image user posted image

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 2450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  96 97 [98] 99 100   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  96 97 [98] 99 100   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?