|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: junijke 2009
6.3.2009 9:33:32   
Lsica
Dobro jutro čvekice

moj sonček, tvoj buši je lepuser posted image . Vidim da si lenoritis kar proč vrglauser posted image , ni kaj obeta se nam lepše vreme. Pa petek je, juhu ( tole veselje je še zapuščina od takrat, ko sem hodila v službo ) vsekakor se pa veselim tudi, da bova z mojim user posted image spet imela dva dni čisto zaseuser posted image .

Tudi jaz sem se odločla, da bo danes lenarjenja manj, čaka me priprava za predavanje drug teden (branje člankov in pisanje poročila...) Vreme je ugodno- ne premrzlo ne prevroče, imam mir ker je tašča nekam odlaufala, najbrž po trgovinah išče nizke ceneuser posted image ,  tako da na delo veselo.

fragola, če kaj novega zveš v materinski deli z nami. Saj res, mene tud zanima, od kdaj je treba gibanje štet. Jaz še vedno ne čutim močnih brc, tako kot ve, je bolj kot božanje od znotraj, al pa kot da bi si kdo gnezdo/pernico pripravljal, preden se uleže.
biba, bamoocham
hitro se pozdravita. Za vnetje mehurja je potrebno sam  veliko pit, pit, pit, da spraviš tiste grde bakterije ven. Za slabost pa user posted image , ne vem, kar ti paše, pa še tist mal, po žličkah, pa počivanje.... V glavnem, zrihtajte se, da boste jutri lahko uživale, ker nas čaka sončna sobota!!!

user posted image se še beremo....




(odgovor članu biba14)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: junijke 2009
6.3.2009 9:49:55   
bamoocham
Lsica, nacejam se s čajem ko nora, pa vodo, potem pa sem kr naprej na wc.

Moj je cel teden popoldan na šihtu, tak da mam od njega bolj malo. Zvečer ko pride, pa že tak spim. Potem bi se pa pogovarju, men pa tak očke skup vlečeuser posted image

In med vikendom še zdj, ko je fraj, grejo z prijati ven (en praznuje)-ga bom pelala pa šla po njega, ker ga bojo ziher pili (glede na to, da bojo sami dedi)user posted image ..v nedeljo pa bo bogiuser posted image

Sej naj si privošči, dokler si še lahko. Js pa ne morem it zraven, ker sem na bolniški..bi malo čudno zgledalo, s trebuhom v gostilni zvečeruser posted image

Zgleda da bomo vse junijke konec marca v Ikeiuser posted image midva boma tudi šla malo pogledat, firbce pasituser posted image

(odgovor članu Lsica)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: junijke 2009
6.3.2009 10:00:29   
majana79
Dobro jutro vsem, hvala bogu da je petek! user posted image Komaj čakam vikend da lahko dremam čez dan. user posted image

skuštrana, hvala za link na temo, sem se tako nasmejala. user posted image Kar se pa tiče nakupovanja se pa čisto strinjam, hvala bogu za internet, ker jaz že tako kupim veliko stvari kar elektronsko. Če pa ni uredu se pa vrne, pa je. user posted image

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: junijke 2009
6.3.2009 10:01:43   
Lsica
bamoocham, saj moj tud gre po svoje, mi je tudi prav, ampak če si pol tud zame vzame kaj časa. Je blo pa prejšnji mesec tko, da je ene dvakrat muziko rolal skoraj celo noč v enem klubu, potem je naslednji dan počival-spal-jedel, v nedeljo pa TV športni program-spal-jedel. Ko se je obetal še tretji vikend po tem urniku smo temu naredili stop.
Danes gre na nek R.D., pa z enim kolegom se dobi na pijači,... ampak jutri oz. v nedeljo mava pa midva izletekuser posted image . Se že veselimuser posted image .


(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: junijke 2009
6.3.2009 10:14:55   
luši
Pozdravljene ...
Seveda vas berem lih tok kripl pa nism user posted image

Drugač sem pa zdele lih iz kontrole... pa je ugotovila da mam rizično nosečnost - kar sm itq že vedla... uglavnm terapija ostaja ista... ležat na levem boku (čimveč), priporoča krajši sprehod (največ 15min zelo počasi hoje - tk da se ne utrudim), 3x dnevno magnesol + pol litra donata, buscopan proti krčem... aja a sm omenila da morem ležat user posted image

Sem pa zvedla zakaj so me poslal domov... ubistvu zato, ker z dojenčkom in mano ni nč narobe, vendar obstaja veliko tveganje prezgodnjega poroda (in ker se to tveganje ne spremeni če js ležim doma ali pa v porodnišnici), je bolje da ležim doma, ker lahko v porodnišnici fašem kakšno bakterijo, virus oz. karkoli nepotrebnega, kar v bolnišnicah mrgoli...

Tko da mam zdej naslednji teden spet merjenje materničnega vratu... čez 14dni pa spet posvetovalnico pri svoji ginek. naslednji pregled je torej 20.3.

Kolk sm vam fovš... tolk enih nakupovanj pa vsega... men bo pa to mogla vse mati nabavit... ker js ne smem po štacunah...
moj je pa še vedno v nespremenjenem stanju... koma... user posted image

Uglavnem upam na najbolš, ne obupam...


_____________________________

Ljubezen je edina smiselna stvar tega nesmiselnega življenja... Življenje dobi smisel šele, ko ga posvetiš ljubljeni osebi...

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: junijke 2009
6.3.2009 10:18:18   
bamoocham
No če bo lepo vreme, boma midva tudi kam skočila-če bo seveda pri močehuser posted image ..
Sej prav, da si vzame nekaj časa tut za sebe, saj je tak skos na šihtu.
Jezi me le to, da je samo na šihtu popoldan-ker popoldnevi so pa doooolgiiiiii, js pa kr naprej sama. Okoli se mi pa tudi ne da kr naprej hodit.

Dopoldne ful hitro mine, ko je doma, pol pa ga že ni več.

Še kr čakam poštarja, če bo prinesel mojo odločbo za bolniško.


(odgovor članu Lsica)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: junijke 2009
6.3.2009 10:22:20   
bamoocham
Lušiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sej bo vse ok.

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: junijke 2009
6.3.2009 10:29:55   
Lsica
luši, user posted image user posted image user posted image , držimo pesti zate, za user posted image in tvojega user posted image .

Meni je blo vedno boljše ležat doma kot v bolnici, mal si po svoje urnik razporediš, hladilnik, TV, računalnik, telefon, knjiga časopis,...pa krajšajo čas...

Jaz mam tudi pregled 20. 3. , zdaj ko je vse OK, me ne naroča več vsak teden, ampak kar na en mesec. Ampak, zdaj mi tudi ni več tako grozno čakat, smo le že čez polovico, pa gibe že čutim... Boš videla, vse bo še OK, mi pa srečne družinice z dojenčki. Ki bojo kakali pa jokali, pa neujo hotli spatuser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu luši)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: junijke 2009
6.3.2009 10:32:10   
Lsica
bamoocham, spet ne moreva dol z RR, a ne?user posted image user posted image user posted image . Moje seminarske pa čakajouser posted image boljš cajte...

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: junijke 2009
6.3.2009 10:44:58   
biba14
Luši user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lsica)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: junijke 2009
6.3.2009 11:03:24   
tinca84

mojsonček-
tale kavica je pa pasala, njami

luši-
upam, da bo tvoj user posted image čimprej okreval, zate pa user posted image user posted image user posted image

Danes zjutraj ko je šel moj v službo, sem se zbudila in ko sem šla na wc sem se komaj dvignila in hodla. Potem pa se primem za spodnji del trebuha pod popkom, pa začutim na levi ful veliko bulo, glavico je tko ven upiral naš mali user posted image user posted image . Sem milslila, da sanjam.


_____________________________

Čudežna beseda MAMA razložiti se ne da,
zna jo le zašepetati glas otroškega srca!

(odgovor članu biba14)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: junijke 2009
6.3.2009 12:13:41   
miškolinka 82
Ojla čveke.Jst sm tud mela danes pregled in je vse ok! Naslednji pregled imam pa 27.3.

(odgovor članu tinca84)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: junijke 2009
6.3.2009 12:39:39   
lino

IZVIRNO SPOROČILO: luši

Pozdravljene ...
Seveda vas berem lih tok kripl pa nism user posted image

Drugač sem pa zdele lih iz kontrole... pa je ugotovila da mam rizično nosečnost - kar sm itq že vedla... uglavnm terapija ostaja ista... ležat na levem boku (čimveč), priporoča krajši sprehod (največ 15min zelo počasi hoje - tk da se ne utrudim), 3x dnevno magnesol + pol litra donata, buscopan proti krčem... aja a sm omenila da morem ležat user posted image

Sem pa zvedla zakaj so me poslal domov... ubistvu zato, ker z dojenčkom in mano ni nč narobe, vendar obstaja veliko tveganje prezgodnjega poroda (in ker se to tveganje ne spremeni če js ležim doma ali pa v porodnišnici), je bolje da ležim doma, ker lahko v porodnišnici fašem kakšno bakterijo, virus oz. karkoli nepotrebnega, kar v bolnišnicah mrgoli...

Tko da mam zdej naslednji teden spet merjenje materničnega vratu... čez 14dni pa spet posvetovalnico pri svoji ginek. naslednji pregled je torej 20.3.

Kolk sm vam fovš... tolk enih nakupovanj pa vsega... men bo pa to mogla vse mati nabavit... ker js ne smem po štacunah...
moj je pa še vedno v nespremenjenem stanju... koma... user posted image

Uglavnem upam na najbolš, ne obupam...



Pozdravljene.

Luši, ti kr lepo počivaj.user posted image Za tvojega user posted image pa držim pesti, da bo čim prej okreval... Pa te ti pošiljam.user posted image user posted image user posted image user posted image

Skuštrana, hvala za link, mislim to je pa res 100% odbito...sem se mal nasmejala zraven...
user posted image

Drugače pa sem danes sestro srečala (ko vodi MŠ) in jo povprašala o telovadbi, ker mi ni jasno ali naj hodim ali raje počivam, mislim zaradi otrdevanja trebuha...ampak spet pa ne bi rada bila potem pri porodu čist trda...in mi je predlagala, da 1x pridem in si ogledam vaje, ki bi jih lahko izvajala in jih nato doma delam tk po malem, pa nej kako klobaso in coca-colo spijem za povišanje pritiska mi je svetovalauser posted image jst se pa tega izogibam ko hudič križa...user posted image

Drugače pa sva s sinkom sedaj doma, ima vneta ušesa in antibiotike...ampak nima pa vročine in je vse skupi kr znosno...

No se še pol kaj tipkamo, vmes pa vas berem.user posted image user posted image

(odgovor članu luši)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: junijke 2009
6.3.2009 12:43:05   
bamoocham
Ja res smo taprave čvekice.
Kak štor sem jaz. Sem se s trebuhom butnila v stojalo za cote sušit (jih sušim pa tut sred dnevne sobe), zdj me pa mal skrbi, da bi blo kaj nrobe. Sej se nisem fejst butnila.

Ko pa študiram, kako ginekologi butajo s tistimi sondami po trebuhu na ultrazvokih, pa je tut vse ok.
Mi je javila kolegica, da je rodila včeraj s CR punčko Nikouser posted image user posted image
Kk sem vesela za njo.

(odgovor članu miškolinka 82)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: junijke 2009
6.3.2009 13:41:05   
Janci F
luši držim pesti, da bo vse ok. In prepričana sem, da je to dober znak, da te sedaj naroča enkrat na mesec.
Pošiljam ti en velik user posted image  in vedi, da skoraj ne mine dan, da ne bi mislila nate, na tvojega user posted image  in user posted image .

bamocham mislim, da ne bi smelo bit nič narobe z user posted image . Predlagam ti pa, da bodi pozorna na brcike, sem pa mnenja da je user posted image  v našem telesu kar zelo dobro zaščitena.
Poznam kar nekaj groznih zgodb, ko so bile nosečnice vpletene v prometno nesrečo, kjer je prišlo do res močnega sunka in udarca in je bilo z user posted image  vse ok.

Tako, da sem prepričana da je tudi s tvojim vse ok.
Če se ti pa zdi, da je bil udarec res močen, pa pojdi do ginekologinje na uz, da boš mirna.

Čestitke tvoji prijateljici za Niko.

(odgovor članu luši)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: junijke 2009
6.3.2009 13:43:49   
lino
Ne, ni panike, če si se sam mal zaletela sigurno ni nič...je user posted image zavarovan v naših trebuščkih.user posted image

A to je rodila tista kolegica, ki je bila v 35t, al sem jst kaj zamešalauser posted image

Sej me včasih kr stisne, ko brskam po RR in pogledam tak, ko imajo "stare" forum in piše "rodila marčevka ta in ta in ima... Še mal naj naši user posted image potrpijo v varnih zavetjih naših bušijih...no pol bomo pa me tudi pisale: rodila ta in ta...in pa pol " men pa cele noči ne spi, a je normalno, da imamo tak drekec...user posted image user posted image Še malo...

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: junijke 2009
6.3.2009 13:46:17   
donna22
luši, tudi jaz veliko mislim na tvoja user posted image in user posted image ... Držim pesti, da bo vse v redu; pa le počivaj, če ti je zdravnik tako naročil, da bo le vse okej.

(odgovor članu lino)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: junijke 2009
6.3.2009 14:07:20   
tinca84
bamoocham- jaz sem se tud že kar nekajkrat zaletela v stojalo za perilo sušit. Jaz ga imam pa na hodniku preden greš v kopalnico, ponoč pa veš da grem cela zaspana na wc in se včasih zaletim vanj. Mal neprijeten je občutek res, ampak mislim da ne bo nič narobe, saj so naši user posted image ful zavarovani notri. Ne skrbi.

_____________________________

Čudežna beseda MAMA razložiti se ne da,
zna jo le zašepetati glas otroškega srca!

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: junijke 2009
6.3.2009 14:13:42   
tinca84
Sam res ne morem vrjet kok name vreme vpliva. Danes sem polna energije, sem kar generalno imela po celi hiši. Ful sije sonček pri nas na celjskemuser posted image . Za vse tiste ki ga nimate, pa vam ga pošiljam....

user posted image


_____________________________

Čudežna beseda MAMA razložiti se ne da,
zna jo le zašepetati glas otroškega srca!

(odgovor članu tinca84)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: junijke 2009
6.3.2009 14:15:48   
mojjaka
Dober dan!
Sem bila snoči tako jeeeezna-sem bla ful zmatrana, ko sma bla v Celovcu, pa sem napisala cel roman na ta forum,pa kliknem potrdi,pa me vrže ven..,Sorry.... sem bla tk jezna, da sem kr ugasnila računalnik.
No, bom bolj na kratko kot snoči napisala. Ikeo sva našla takoj-šla čez Holmec-čisto easy. Kot je ena že pred mano napisala, da je bila razočarana nad ponudbo za najmanjše, se ji pridružujem.
Res je ogrooomno igrač,kocik,odejic,posteljnije,predalnikov, kake male-normalne previjalne sploh ni, tut podlog samo enih par, posteljice samo velike... sem bila res kr presenečena-negativnouser posted image
Sva pa šla še v Toysa..si nisem mogla kaj, da nisem kupla par stvari. No,potem pa še v Sudpark malo šnofat...sem bl na koncu tk zmatrana, da sem prosla dragega, da še samo dooomov,pa nikamor več...no še jest sva šla grede, ker se mi pa kuhat res ni dalo.
V glavnem vse, ki mislite opremo nakupovat v Ikei,počakajte še...ker trenutno po mojem ne boste našle, kar želite.


(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: junijke 2009
6.3.2009 14:24:16   
biba14
Jaz sem bila v Ikeji samo enkrat, že pred letom dni, ko sva stanovanje opremljala in sva šal malo "firbec past", ko so bili vsi tako navdušeni nad njo...no,mene je čist razočarala...kar je bolj poceni se mi je zdelo kot na bolšjem sejmu,  solidne stvari pa so bile tako drage kot kje drugje ali še dražje. Tjase splača it le po kakšne okraske...če pa iščeš nekaj,kar boš imel dlje časa...tam tega ne dobišuser posted image . No, to je moje mnenje.

(odgovor članu mojjaka)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: junijke 2009
6.3.2009 14:26:18   
donna22
mojjaka, tudi jaz sem se že kdaj tu na RR razpisala, potem pa je ven vrglo oz. je ta stran zablokiralauser posted image Seveda pa mi takrat sploh ni blo smešno ...

(odgovor članu biba14)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: junijke 2009
6.3.2009 14:31:55   
biba14
IZVIRNO SPOROČILO: donna22

mojjaka, tudi jaz sem se že kdaj tu na RR razpisala, potem pa je ven vrglo oz. je ta stran zablokiralauser posted image Seveda pa mi takrat sploh ni blo smešno ...


In vedno zašteka takrat, ko se človek ful razpišeuser posted image user posted image

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: junijke 2009
6.3.2009 14:53:51   
bamoocham
IZVIRNO SPOROČILO: tinca84

bamoocham- jaz sem se tud že kar nekajkrat zaletela v stojalo za perilo sušit. Jaz ga imam pa na hodniku preden greš v kopalnico, ponoč pa veš da grem cela zaspana na wc in se včasih zaletim vanj. Mal neprijeten je občutek res, ampak mislim da ne bo nič narobe, saj so naši user posted image ful zavarovani notri. Ne skrbi.


Js tut upam, da res ni kaj..no mala se premika na cajte, tak da mislim, da je vse vredu. Me pa verjtn malo od psihe boli tam, ker sam na to študiramuser posted image

A to je rodila tista kolegica, ki je bila v 35t, al sem jst kaj zamešalauser posted image


Ja to je ta, ko sem napisala zadnjič. Tamala je inkubatorju, ker je le 5 tednov prehiter-diha pa sama. Velika je 48 cm in težka 2500g. Tk je lepa. Res lepa.user posted image

< Sporočilo je popravil bamoocham -- 6.3.2009 14:54:36 >

(odgovor članu tinca84)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: junijke 2009
6.3.2009 14:54:17   
lino

IZVIRNO SPOROČILO: mojjaka

Dober dan!
Sem bila snoči tako jeeeezna-sem bla ful zmatrana, ko sma bla v Celovcu, pa sem napisala cel roman na ta forum,pa kliknem potrdi,pa me vrže ven..,Sorry.... sem bla tk jezna, da sem kr ugasnila računalnik.
No, bom bolj na kratko kot snoči napisala. Ikeo sva našla takoj-šla čez Holmec-čisto easy. Kot je ena že pred mano napisala, da je bila razočarana nad ponudbo za najmanjše, se ji pridružujem.
Res je ogrooomno igrač,kocik,odejic,posteljnije,predalnikov, kake male-normalne previjalne sploh ni, tut podlog samo enih par, posteljice samo velike... sem bila res kr presenečena-negativnouser posted image
Sva pa šla še v Toysa..si nisem mogla kaj, da nisem kupla par stvari. No,potem pa še v Sudpark malo šnofat...sem bl na koncu tk zmatrana, da sem prosla dragega, da še samo dooomov,pa nikamor več...no še jest sva šla grede, ker se mi pa kuhat res ni dalo.
V glavnem vse, ki mislite opremo nakupovat v Ikei,počakajte še...ker trenutno po mojem ne boste našle, kar želite.




Mojjaka HVALA za to sporočilo oz. poročilo iz Ikea, sem ga kar težko čakala..., ker tudi sama nameravam v Ikeo po kovterček, morda jogi in kako posteljnino...previjalno pa bom izgleda dobila in mi bodo potem samo zgornji del naredili pa podlogo še kupim...

Oooo obiski...šibam zej.user posted image

(odgovor članu mojjaka)
Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?