|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  80 81 [82] 83 84   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktober 2008 - 2 del
1.11.2008 21:31:48   
timnala
Ojla!

Se enkrat jaz..glede pralnega stroja, sem nasla eno slikco istega na netu in ce ma ktera doma takega (dvomim) al pa vase stare mame..a mi lahk navodila zrihtate prosim. Sicer ga mava namen menjat v kratkem, sam zdej so bla na vrsti okna pa ostale stvari, tak da bo stroj moral se malo pocakati..user posted image

user posted image

nocko,
timnala

_____________________________

Nace je moja velika ljubezen v malem...

(odgovor članu Lovely)
Neposredna povezava do sporočila: 2026
   RE: Oktober 2008 - 2 del
1.11.2008 23:04:33   
PikicaStonoga
Dokler dela, bodi srečna ;) Jaz mam svojega starega komaj 4 leta, pa je bil že pokvarjen in popravilo ni blo nč poceni! :( Te nove stvari niso narejene, da bi delale ...user posted image  Pa sem tud že izgubila navodila ...prat znam user posted image , na dvojno izpiranje pa ne vem, kako dat user posted image

Drugače je pa pikica ravno zaspala, mi2 pagreva zdej in upava vsaj na 4 urce ;)



MIRNO NOČKO!!!!!!


SONČNICA; GOGOGOGOGOGOGO!!!!!!!!

(odgovor članu timnala)
Neposredna povezava do sporočila: 2027
   RE: Oktober 2008 - 2 del
2.11.2008 9:46:03   
jolly123
Timnala točno tko če ti dela, ga ne menjaj. Moj je star dve leti, pa je bil že trikrat na servisu. Teli novi stroji so čist zanič user posted image

No mi pa sprobavamo neko "novo" varianto. Sem pritrogala njegovo posteljico v dnevno in ga odložila not, zdej ga pa prevžam okoli v posteljici, zaenkrat deluje in je vsaj tiho, če nič drugega, pa še po rokah mi ga ni treba nonstop nosit, grem lahko vsaj scat  user posted image Spi ne...ampak nekaj pa je.
Bomo videli kako dolgo bo to palilo  user posted image

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 2028
   RE: Oktober 2008 - 2 del
2.11.2008 10:24:57   
Tejčika29
Hojla,

mi smo ok, smo bili že dvakrat po par minut zunaj, oz. včeraj sem kar balkonska  vrata malo odprla, malo še prej dobro zavila in dala kapico na glavico. Danes bomo zunaj že ca. 15 minut. Drug teden je pa dež napovedan, groza, meni se pa tako ven gre da joj...

Meni je najbolj problem uspavati dete, zdajle je ratalo z ššššš in tresenjem zibelke, zvečer pa ponavadi na dojki zaspi in jo samo prenesem. Lahko pa to tudi večkrat ponovim, ker se vmes zbudi.

Sicer spančka lepo, jemo na ca. 3-4 ure, kakor pač pride, ponoči se zbudi točno ob 3-eh in potem ob 7-ih zjutraj, potem pa odvisno čez dan.

Krčeke še imamo, kapljice pomagajo (koroške) tako da hvala bogu po njih zaspimo, vidim pa, da po kapljicah ne smem takoj dojiti, ker so potem krčeki spet prisotni.

Jaz nič ne likam, samo lepo zložim in basta.

Lepo nedeljo vsem! M.

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 2029
   RE: Oktober 2008 - 2 del
2.11.2008 10:58:38   
mbd0411
Živjo vse!


Sončnica???
Se verjetno že cartajo...

Timnala mi smo imeli pred leti tak stroj in je takon pral prerilo kot jih nov ne bo nikoli.Navodil nimam samo je tako enostaven.Tisti gumbi ki so ni treba da so vsi noter,ampak če se ne motim sta eden ali dva,bom še mojo mamo vprašala.Drugače je pa fajn,ker je gumb in se lahko naprej prestavi,če se mudi in kak program preskoči,ker bolj počasi pere in seveda dodatno nazaj na izpiranje....Tega se pri novem ne da,ker so sami gumbi,elektronika...


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu timnala)
Neposredna povezava do sporočila: 2030
   RE: Oktober 2008 - 2 del
2.11.2008 11:02:55   
janja 27
sončnica24 mi je včeraj ob enajstih poslala sporočilo da je s pomočjo CR rodila sinčka NIKAuser posted image user posted image user posted image

VSE ČESTITKEuser posted image user posted image user posted image


user posted image


_____________________________

13.12.2005 se nama je pridružila MANCA (3890g, 52cm)
02.10.2008 se nam je pridružila METKA (4010g, 53cm)

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 2031
   RE: Oktober 2008 - 2 del
2.11.2008 11:13:36   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: janja 27

sončnica24 mi je včeraj ob enajstih poslala sporočilo da je s pomočjo CR rodila sinčka NIKAuser posted image user posted image user posted image

VSE ČESTITKEuser posted image user posted image user posted image


user posted image

Iskrene čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 2032
   RE: Oktober 2008 - 2 del
2.11.2008 11:21:14   
PikicaStonoga
YES SONČICA24 KONČNO SMO DOČAKALE; ne SAMO ti, ki ti je blo najteže čakat, tud ME smo čakale s tabo ...
ČESTITKE MLADI DRUŽINICI; PRDINO SE CARTAJTA, BRAVO MAMI,  BRAVO ATI ZA FANTKA NIKAuser posted image !!!

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2033
   RE: Oktober 2008 - 2 del
2.11.2008 11:22:28   
PikicaStonoga
JOLLY,  a si ga že poskušala uspavat tako, da sesaš al pa si sušiš lase? Kako se je obneslo?

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 2034
   RE: Oktober 2008 - 2 del
2.11.2008 11:27:06   
corti
Oj!

Pa da se vam še jaz končno javim! Nisem vas uspela še nič prebrati za nazaj...upam, da mi uspe danes!

No mi smo v torek prišli domov iz porodnišnjice....če vam po pravici povem...se mi do danes sploh ni dalo na računalnik....pa vseeno me še malo bolijo šivi in okolica!
Hvala vam za čestitke!

Drugače smo v redu....nekaj dni je bilo boj jokavo, ampak smo ugotovili, da jo zvijajo moje tablete za železo...tako da sem jih nehala jesti....bom že kako drugače dobila železo....samo da mi do torka ko imam pregled uspe! Hja drugače pa se nimam kaj pritoževati....naša Hanna spi in je....kako uro po hranjenju je ponavadi pokonci...in gleda okoli....res je pridna....tudi ponoči nam spi do 6 ur! Je moj že vprašal, če je to normalno, da toliko spi...ker sva oba brala, kako skozi jokajo...itd.! Ja tudi v četrtek smo jo vagali in smo že na 170g plusa porodne teže! Tako da se fino redimo!

Porodna zgodaba pa je taka:
Ob Osmih so mi na aminoskopiji sporočili, da gremo kar rodit, da je mala že spuščena, plodovnicapa je mlečna...odprta pa sem bila 4 cm! In tako smo šli...prvo sem dobila klistir...nato umetne popadke na katerih sem bila čisto do konca!Ob pol desetih sem imela že kar fino močne popadke....tako da sem prosila za ultivo....ker pa sem imela prepogoste in premočne popadke mi je ultiva delovala...samo ene 3 ure....potem pa nič več....tako da sem morala predihavati bolečino....no in o b petih pride sestra...da zdaj pa smo odprti že čisto....in tud popadki pravi...in da naj začnem porivat....a moj otrok...je pokazala samo glavico...in takoj smuknil nazaj! Tako smo se mučili in predihavali do pol osmih zvečer...ko se me jusmili neka dohtarca in me končno pregleda....in reče da tole pa gre na CR, da se mi mala noče spustiti! Joj ko bi vedela kako me je odrešila....! Dali so mi celo narkozo, ker prvo so mi hoteli dati samo lokalno,ampak so se v porodni odloočili da je bolje da zaspim, ker je bilo dosti mučenja! Ko sem se zbudila sem kmalu dobila v noročje svojo pikico....in pozabljene so bile vse muke....le moj trdi....da ne bo nikoli več zraven!
No tako na kratko....zdaj pa se je začela prebujat in se gremo previti...nahranti potem pa malo ven na ta lepi sonček!

Se vam še javim...in vas preberem za nazaj! 
Uživajte tudi ve v sončku!   

(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 2035
   RE: Oktober 2008 - 2 del
2.11.2008 11:29:15   
corti
Ja in seveda čestitke vsem mamicam.....user posted image user posted image ! Čim več prespanih ur in čim bolj pridne user posted image !

(odgovor članu corti)
Neposredna povezava do sporočila: 2036
   RE: Oktober 2008 - 2 del
2.11.2008 12:00:11   
Dream
Sončnica24 user posted image user posted image user posted image  si le dočakala!!! Iskrene čestitke, veliko crkljanja in lepih trenutkov z Nikom!
 
Corti tvoja porodna zgodba je lepa, verjetno pa se je tvoj dragi bolj mučil kot ti, kajne user posted image  Jqa, moški tega ne prenašajo ravno najbolje, ampak boš videla, da bo naslednjič spet šel zraven...
 
Mi smo danes ponoči spet spali 6,5 ur skupaj in sem se prav krasno naspala. Sicer pa tudi sedaj spi, danes ima očitno zaspan dan... No, po kosilu gremo za nekaj časa ven z vozičkom, da naredimo en krog po mestu, potem pa mogoče še na pokopališče. Bomo videli, kako bo...

(odgovor članu corti)
Neposredna povezava do sporočila: 2037
   RE: Oktober 2008 - 2 del
2.11.2008 13:33:38   
stunfek
soncnica24 iskrene cestitike!!! si ga le docakala :) user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu Dream)
Neposredna povezava do sporočila: 2038
   RE: Oktober 2008 - 2 del
2.11.2008 13:54:20   
janja 27



JUTRI PRAZNUJE SVOJ  



user posted image user posted image user posted image user posted image    PRVI  MESEC    user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image



JAKOB od mamice JANE_K


user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 2039
   RE: Oktober 2008 - 2 del
2.11.2008 14:07:26   
jolly123
IZVIRNO SPOROČILO: PikicaStonoga

JOLLY,  a si ga že poskušala uspavat tako, da sesaš al pa si sušiš lase? Kako se je obneslo?


Nisem še, zdaj sem poskušala tole s posteljo, da ga gujsam sem pa ke in zaenkrat se obnese je zaspal jaz si grem pa kosilo delat juhuu, ne vem kdaj sem si šla nazadnje kosilo delat user posted image Kako sem vesela kot da bi na loteriji zadela user posted image Upam, da bo še noč taka user posted image user posted image

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 2040
   RE: Oktober 2008 - 2 del
2.11.2008 14:37:02   
Marisha
Živjo,

no, da se vam še jaz malo javim.
Z Markom sva ravno prišla s prvega sprehoda, ampak vprašanje koliko se je on sploh zavedal sprehoda, ker ga je v celoti prespal user posted image  user posted image  in še vedno spi.

Drugače nas pa ponoči dajejo krči in se zgodi, da tudi celo noč prebedimo user posted image , začela sem mu dajati kapljice Sab Simplex in upam, da mu bomo kaj ublažili krče.

Še en podatek za seznam, ki sem ga v prejšnjem postu izpustila; Mark je bil težak 3415 g in velik 51 cm.

Lep sončen pozdrav,

Marisha

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 2041
   RE: Oktober 2008 - 2 del
2.11.2008 14:46:04   
PikicaStonoga
Joj kok lep sonček je zunaj ...jaz pa notr ...najina pikica je stara 8 dni, pa se je ati odloču, da je ne spusti ven, dokler ne bo stara 14 dni - torej čakam soboto! user posted image  Že vidim, kako bo zaščitniški user posted image  ...jaz bi lahko šla mal ven, samo sami se mi pa ni ...user posted image
Ta teden je napovedan dež, kar meni paše, itak smo noter, poslušat dežeka je pa lepo ...pa skoz se cartamo :)
No dans jo imam mal bolj oblečeno pa kapco imam skoz gor in imam okno odprto že cel čas, tako da se bom vsaj mal naužila zraka in sončka! user posted image user posted image

Pa ve, kako preživljate nedelje? Čist različno a ne ...eni user posted image  so stari že mesec in več, ene ste še v P ;)

Lep dan!

(odgovor članu Marisha)
Neposredna povezava do sporočila: 2042
   RE: Oktober 2008 - 2 del
2.11.2008 15:34:42   
mbd0411
Sončnica24 čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 2043
   RE: Oktober 2008 - 2 del
2.11.2008 15:39:18   
mbd0411
Super še en  NIK.Bomo 6.12.praznovali GODuser posted image -na Miklavža(sv.Nikolaj)

_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 2044
   RE: Oktober 2008 - 2 del
2.11.2008 16:33:11   
Lucka1
SONČNICA ČESTITKE - čisto odkrito ti povem, da smo resnično vsi iskreno čakali s tabo in smo vsaj pol toliko veseli kot ti....BRAVO NIK - dobrodošel user posted image

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 2045
   RE: Oktober 2008 - 2 del
2.11.2008 16:59:33   
Lucka1
Ojla,
mi smo sicer OK - trenutno se mi zdi največja težava, KAKO USPAVATI VALA ??? user posted image user posted image
Ko je čist in sit, on še kar išče za sesat....ko mu ponudim, pa se takoj umiri in nič
ne vleče - torej lačen ni - ampak če ga odstavim, pa takoj kriza in nezadovoljstvo....
dudo sicer imamo, vendar je ne bi želela uporabljati vsakič po dojenju...bolj jo imamo
za krizne situacije, recimo tolažba joka na sprehodu, v avtu, pač kje, kjer je to tisti
trenutek edina in predvsem KRATKOTRAJNA rešitev....nosila ga pa tudi ne bi rada vsakič
po rokah - kmalu bo težji in ne bi ga rada razvadila....ali se še katera obremenjuje s tem,
ali bo otroka razvadila user posted image user posted image - včasih se mi zdi, da se za vse sprašujem ali ga bom
razvadila.... user posted image poiskušamo s pogovarjanjem, božanjem, petjem, vendar trenutno ne
pomaga kaj dosti - no vžge po 45 minutah, to se meni ne zdi, da deluje - na joški pa
se umiri in zapre učke takoj user posted image ....se heca moj user posted image , da fant že ve, kaj je dobro user posted image user posted image

Bodite lepo grem zdej malo nazaj prebrat - pa UPAM, da kljub kritičnim vremenskim
napovedim za naprej, vseeno vsaj vmes kdaj ne bo deževalo, da lahko skočimo na
sprehod - mi smo bili do sedaj od njegovega 10.dne kar vsak dan (no, res jih ima komaj
19 user posted image user posted image )



(odgovor članu Lucka1)
Neposredna povezava do sporočila: 2046
   RE: Oktober 2008 - 2 del
2.11.2008 17:15:04   
timnala
Cestitke Soncica24 za sincka! user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nace je moja velika ljubezen v malem...

(odgovor članu Lucka1)
Neposredna povezava do sporočila: 2047
   RE: Oktober 2008 - 2 del
2.11.2008 17:18:18   
*tedy*
Se samo malo javljam

ČESTITKE VSEM MAMICAM!!!

Nisem uspela še nič prebrati za nazaj, sej bo čas tudi za to.
Mi se imamo super, Tana je od vseh treh najbolj pridna  (vsaj do sedaj, sej trkam !!!) zaenkrat samo spi in je. Oči je sploh še ni slišal jokat, razen seveda ko se je rodila, pa še takrat je bolj mjavkala kot jokala. Je pa več dela s tamalim k bi seveda skoz nekaj rad, pa skoz se mora z njim nekdo igrat,..... Gre jutri v vrtec in bom imela malo več časa da vam kaj napišem oz. preberem za nazaj.

Lepo se mejte in si pišemo

(odgovor članu Lucka1)
Neposredna povezava do sporočila: 2048
   [Brisano sporočilo]
2.11.2008 17:40:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *tedy*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2049
   RE: Oktober 2008 - 2 del
2.11.2008 18:47:01   
lena35
sončnica, iskrene čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2050
Stran:   <<   < Prejšnja stran  80 81 [82] 83 84   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  80 81 [82] 83 84   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?