|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: na šverc
29.9.2008 19:33:11   
Anonimen
Ja DEVO,take mam rada.Mogoč bi ti pa res lahk kak ZS poslala.

(odgovor članu devo)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: na šverc
29.9.2008 20:58:14   
Tiček
Ja pa sej ni noben popoln
Če bi bli pa čist vsi zvesti kuga bi pa pol delal.
En dela take napake drug pa drugačne.
Večina pa pišete kot da ste same svetniceuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: na šverc
29.9.2008 21:31:27   
nanč
user posted image no comment...

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu Tiček)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: na šverc
29.9.2008 21:36:26   
pezbar
Ja pa sej ni noben popoln
Če bi bli pa čist vsi zvesti kuga bi pa pol delal.
En dela take napake drug pa drugačne.
Večina pa pišete kot da ste same svetnice

Si ne delam(o) utvar, da tega ni, ampak to še ne pomeni, da to odobravam(o).
No, pa da nadaljujem v stilu:
pa saj ne moremo bit čist vsi pametni kuga bi pa pol mel za pisat.

(odgovor članu Tiček)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   [Brisano sporočilo]
29.9.2008 21:42:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tiček)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: na šverc
29.9.2008 21:57:24   
devo
Anomimna pošlji, da vidmo kaj bo user posted image .
Tisti, ki pa z očmi zavijate pa preskočte. Sej če ne veste ne boli. MAlo šale user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: na šverc
29.9.2008 22:13:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Vem pa,oziroma se zavedam,da ne delam prav,zato sem pa tud spraševala kaj mi je za storiti'Mogoče je bila katera v istem dreku,pa se je potem vn skopala.No,sam to me je zanimal,pa brez zamere svetnice,da sem si dovolila tako neumno vprašanje postavit.user posted image


pa ta nima vseh kur na štang, najprej se hoče kao pobolšat pol pa vabi kle gor da bi čes plot skakal.

Sej pravjo vse se plača vse se vrača tko k ti zej delaš možu tko bo tud teb vrneno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: na šverc
30.9.2008 8:36:03   
maja24
IZVIRNO SPOROČILO: Tiček

Ja eni ste pa ful kritični. Ženska ima pač potrebo pa si ne zna pomagat. So pač tudi taki na tem svetu. To je za njo isto kot za nekatere lakota, če ni doma za jest greš pa drugam, sam de si sit.Še zmeraj boljše to kot pa da se od dolgčasa vrže u alkohol.
Seveda pa ne odobravam tega kar dela.


Ja zaradi takih kot je ona druge trpijo,mislm kok take babe sovražim.user posted image user posted image user posted image user posted image Mi grejo kr kocine pokoncuser posted image

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu Tiček)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: na šverc
30.9.2008 8:40:36   
maja24
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ravnokar sem prišla iz sexa na šverc.Mož je na vožnji jst pa takole.Sej mam ful slabo vest,ampak ne morem si pomagat,rada bi nehala pa ne gre.Kaj mi svetujete?


Če maš pa ti slabo vest sm jest pol Papež,če bi jo mela tega pač nebi počelauser posted image ,pa pomožnosti ma un familijo al pa puncouser posted image user posted image ,mislm grdo,grdo.

Če maš tolk jajc da to počneš,kaj šele da tako temo odpreš pol bot saj tok pa podpiši se pod svojim imenom in ne pod anonimna.

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: na šverc
30.9.2008 9:32:24   
ronja
Ja zaradi takih kot je ona druge trpijo,mislm kok take babe sovražim.


Druge ne trpijo zaradi takih - ampak zato, ker so si izbrale fante, ki jih varajo in ker so pustile, da so se njihova razmerja ohladila in sta odtavala vsak v svojo smer. Nekdo tretji ne more met vpliva na naju, če midva tega ne dovoliva. Lahko naju jezi, če se vtika, če koga zalezuje, itd... ampak ne more pa razdret najine veze. in ne more naredit, da bi on spal z njo, če on tega noče.

maja, kaj ti nisi nikoli ponovila napake? ne mislim varanja, verjamem, da nisi nikoli varala - ampak saj se dostikrat odločimo: tega pa ne bom nikoli več naredil/a - ker vidimo, da ni dobro in imamo slabo vest. Pa potem tisto isto napako ponovimo... Ne vem, meni se je to že zgodilo, pa se mi gotovo še bo. To ne pomeni,da nima slabe vesti, samo da še ni razčistila pri sebi.

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: na šverc
30.9.2008 9:38:51   
Anonimen
Kaj slučajno ta tema ne paše sem?Kaj bi mogla vprašanje postavit na forumu NOSEČNOST al kaj?Sory,ampak zdi se mi,da sem kr trofla.Kar se pa anonimnosti tiče je pa čist moj problem ali bom naredila kljukico ali ne.user posted image

Sicer pa vsak ima pravico postavit kakršnokoli vprašanje,le da ne žali drugih.Če pa komu ne paše odgovorit mu pač ni treba.Vsak pameten nasvet pa bom z veseljem uporabila.

(odgovor članu maja24)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: na šverc
30.9.2008 9:41:02   
ronja
anonimna, si že ugotovila, kaj te vleče k drugemu? Mislim, zakaj varaš - ker gotovo boš lahko nehala, ko boš to ugotovila in popravila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: na šverc
30.9.2008 9:44:37   
Anonimen
RONJA,kapo dol pred tabo res.Marsikdo se lahko iz tvojih postov kej pametnega nauči.Sploh taki kot sem jaz,ki smo mal zajadral v nedovoljeno smer.Si pač človek,ki ne gleda na vsako negativno stvar tako,da takoj vse popljuva.Vsak človek ima napake,le da pri drugih jih vidimo pri sebi pa ne.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: na šverc
30.9.2008 10:55:56   
devo
Ko se boš lahko prvič uprla skušnjami boš največ naredila za to. user posted image
Seveda pa moraš vedet kaj te tolk hudiča matra. user posted image
Posluš Ronjo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: na šverc
30.9.2008 20:12:19   
maja24
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Kaj slučajno ta tema ne paše sem?Kaj bi mogla vprašanje postavit na forumu NOSEČNOST al kaj?Sory,ampak zdi se mi,da sem kr trofla.Kar se pa anonimnosti tiče je pa čist moj problem ali bom naredila kljukico ali ne.user posted image

Sicer pa vsak ima pravico postavit kakršnokoli vprašanje,le da ne žali drugih.Če pa komu ne paše odgovorit mu pač ni treba.Vsak pameten nasvet pa bom z veseljem uporabila.


Če že sprašuješ na javnem forumu potlej pričakuj tut kritike,ti si vprašala jest sm ti povedala svoje mnenje in bom šeenkrat:da nemaram take,ki varajo neglede a je to on al pa ona.
Pač tega ne odobravam se mi zdi zelo grdo,pa tut vedno se najde rešitev teh težav zaradi kateri si začela svojega partnerja varat.Pa zaradi tega še nism SVETNICA

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: na šverc
30.9.2008 21:46:27   
amaya
ah....zopet svetnice...to so meni zadnjič rekli da sem, pa se ne spomnem zakaj...al si k**** al svetnica...ni vmesne tu user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: na šverc
1.10.2008 12:17:39   
ronja
amaya, kaj se sekiraš? Ugani, katere imajo fantje rajšiuser posted image

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: na šverc
1.10.2008 14:25:50   
devo
Ja no še vedno čakam user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: na šverc
1.10.2008 17:31:22   
Preprost

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

ne nisem jz ta k je to napisala nisem še nikol svojega fanta prevarala in ga tud nimam namena ker ga imam ful rada.

Sem druga nisem ta. Pa tud teoretično če bi ga to kle gor nebi pisala.

Ampak nimam nič proti temu kar ste napisale kle gor se strinjam z vami sam to da je kao če si debel si pa grd to me je pogrel.  Kje pa je rečen da če si pa suh si pa lep.  Je lohk še bol lepa pa skoz vara.

NISEM PA JZ TA KI JE TO KLE GOR NAPISALA OZ ODPRLA TO TEMO.

pa nimam ne proti suhim pa ne proti debelim nič. Sam to me moti da vsi gledajo na zunanjost.  Zame je najpomembnejša notranjost.

Da spoštujem partnerja, da sem dobra do soljudi, da če je mogoče pomagam, sej ma vsak napake tko mam jih tud jz pa drugi tud. 

Sam da bi pa partnerja prevarala to pa nikoli raj prej razdrem vezo sam je ne mislim ker se imam z njim prelepo.



Ženske ste le takole v pisanju pogumne o tej notranji lepoti...v reali pa vse gledate na zunanjost...in seveda keš,pleh itd...Pa brez zamere.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: na šverc
1.10.2008 18:30:00   
Akil
Prav ne morem se upret, da ne bi kaj napisala.
Moje mnenje je, da vsakemu pride "bootie call", tudi meni, saj sem samo človek!Sploh zdaj med user posted image , mi hormoni divjajo 1000562002/h, na žalost pa mora moj delati nočne.... Med nočnimi pa vsi vemo (sploh tisti, ki imamo otroke) te stvari niso mogoče (zelo težko).  Pa sem si lepo nabavila enega luštkanega prijatelja, ki je pripravljen, da mi ustreže 24/7!  Sicer mu moram vsake toliko zamenjati baterije, je pa ustrežljiv in vzdržen, torej se splača!!!


Kaj sem torej jaz? **** ali Svetnica?????user posted image


_____________________________

Živi vsak dan, kot da je zadnji. Enkrat boš imel prav!

(odgovor članu Preprost)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   [Brisano sporočilo]
1.10.2008 19:41:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Akil)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: na šverc
1.10.2008 20:08:29   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

amaya, kaj se sekiraš? Ugani, katere imajo fantje rajšiuser posted image


jaz mislim, da ženska mora biti vsega po malo:

1. v kuhinji kuharca
2. na cesti dama
3. v postelji pa ****

user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: na šverc
1.10.2008 20:09:47   
amaya
a tu ne cenzurira? user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: na šverc
1.10.2008 20:10:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

a tu ne cenzurira? user posted image user posted image user posted image user posted image
Saj je na spolnostiuser posted image

(odgovor članu amaya)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: na šverc
1.10.2008 20:28:48   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

IZVIRNO SPOROČILO: amaya

a tu ne cenzurira? user posted image user posted image user posted image user posted image
Saj je na spolnostiuser posted image


da malo smetim: se mi dopadejo tvoje nove žabice user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?