|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  106 107 [108] 109 110   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Noseča vsak mesec znova
2.10.2019 15:42:57   
fracek
Go Sankka, go Sankka 💪💪💪 Drzimo pesti zate ❤ 

Moje stanje pa je sledece. Dva dni pred UZ me je na polno spikalo v jajcnikih in nato se dva dni po UZ. Glede na to, da mi je potrdila (sicer zelo zgodnjo) ovulacijo, sem pripisala temu. Nato se je nadaljevalo z bolecinami v maternicnem predelu vse do danes, na case imam obcutek, kot da mi bo spodaj nekaj eksplodiralo. Pred par dnevi sta me zdelala zelodec in kislina in me je tako bolelo in peklo v zlicki, pa mi gor dvigovalo, da sem potrebovala nekaj ur in pol litra donata, da sem prisla k sebi. Se par taksnih nenavadnih for je bilo, ki mi niso podobne, ampak imam na sumu, da je psiha na delu 🤪😠😠,  Zdaj sem stiri, pet dni pred M, joske me bolijo, ne vem, ce bi bila tecna, jezna, v pricakovanju kaksnega presenecenja, ali bi se mi ****alo za vse. V glavnem, jutri grem dat se enkrat kri, potem pa cakanje, ce pride M in na novi posvet cez en mesec. Ni da ni 🙈

(odgovor članu Uporabnica123)
Neposredna povezava do sporočila: 2676
   RE: Noseča vsak mesec znova
3.10.2019 20:27:02   
*Ajda*
Bolj malo sem aktivna tu gori zadnje čase... Sem samo na hitro preletela vse skupaj🙂 punce vesela sem za vas, da se je tudi pri vas premaknilo kaj v pravo smer🙂 jaz sem pa tudi že dobila datum za konzilij.. Se mi zdi ful hitr, 29.10.  imam🙂 tako, da bom šla še letos v postopek in upam, da bo uspešen😂😀 sem pa res optimistična😂držim za vse ostale pesti, da rata končno😀💪


(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 2677
   RE: Noseča vsak mesec znova
4.10.2019 11:56:12   
Sankka
Hej punce.


K, malo bolj bolece je bilo, kot bi naj, ampak ne prehudo. Me pa zdaj se kar boli, prsi pa se posebej. Ne polagam nekih upov, so rekli, da je 10% moznosti, tako da se ne bom obremenjevala. Vseeno pa mi ni jasno zakaj je IUI manj % moznosti, kot pa spolni odnos, ki bi naj bil 25% na cikel. Nisem dovolj pametna 😎 jaz sem v soboto dobila M, pa sem jih komaj priklicala v ponedeljek, v torek uz, v sredo pa pikanje ze. 5 dni gonala, nato stop injekcija, cez 2 dni pa insemenacija. To bo zate hitro, supeeer! 
Fracek kako kaze? Se je M ze prikazala? 
Ajda, to je super novica, mislim da imas se najvec moznosti. Porocaj kako bo vse skupaj potekalo, sicer je v Lj menda malo drugace, kot v Mb. 
Hvala za navijanje punce, bo še dolga za cakat 😁

(odgovor članu *Ajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 2678
   RE: Noseča vsak mesec znova
4.10.2019 12:17:51   
Mariposa08
Zdravo punce...



Jaz ravno zaključila z clomidom, zdaj čakam O nekje konec naslednjega tedna, nimam nekih upov, da kaj bo, mi je nekako že vseeno, ker je vsak mesec isto :) blagor vam, ki greste oz. ste šle že letos v postopek, kje je šele marec mesec zame, jao jao 🙈


Sankka super, zdaj zate prvo držimo pesti 🤗Nevem kera je potem naslednja.. K1234, Ajda.. Super, da ste tako hitro dobile datum za postopek. Ajda vidiš prej nič, še M ni bilo, zdaj boš pa že letos sigurno noseča, super novičke 👋😊

Imam nek občutek, da bo oktober in november kar ploden mesec, upam, da kar za vse nas 😊


Fracek zate pa mislim, da ti se nekaj lepega že kuha, vsaj po tvojih simptomih sodeč😀 držimo pesti, javi, ko boš delala test :) 

(odgovor članu Sankka)
Neposredna povezava do sporočila: 2679
   RE: Noseča vsak mesec znova
4.10.2019 12:35:09   
Uporabnica123
Sanka. Torej si imela med M ultrazvok in nato sele spikanje ce sem prva razumela? Upam da je vredno vse to. Drugace pa tudi jaz nevem kak je manjsa z iui kot pa po naravni poti.. Pri naravni tak neves kdaj je O tocno ce ne spremljaji.. Ce sploh je.. Pa ae tekocina je v spermi zraven kar pri tem ni.. Jaz imam pa dober obcutek glede tega! Obema bo ratalo bos vidla! Pa naj grejo procenti ze nekam. :P mariposa zdaj pa izkoristit plodne dni in drzimo pesti da bo! Meni je clomid v drugo pricaral plusek :) 


(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 2680
   RE: Noseča vsak mesec znova
4.10.2019 16:30:00   
Sankka
Ja, uz sem imela 4 dan cikla.. Malo nerodno, pa kaj ces. Naslednji dan pa injekcije. Ne bolijo kot zgledajo, ne se ustrasit. Meni je bla prvic ful muka, pol pa je kar slo. Vsec mi je tvoja pozitiva 😁 boma kar hitro vidli, ce je kaj na tem 😋


(odgovor članu Uporabnica123)
Neposredna povezava do sporočila: 2681
   RE: Noseča vsak mesec znova
4.10.2019 17:24:55   
Uporabnica123
Sankka..Kaj pa je fora da ti morajo ultrazvok nrdit pred inekcijam? :D to je pa ful hecno :) no saj so navajeni pa meni tak ni vec problem glede teh stvari ko sem tolko dala cez :) in pa hvala da si rekla da niso inekcije bavbav ker tega me je malo strah da nebom mogla :D kje so ti pa potem naredili iui? Spodaj kar pmtam ko delajo ultrazvok al zgoraj? 


(odgovor članu Sankka)
Neposredna povezava do sporočila: 2682
   RE: Noseča vsak mesec znova
5.10.2019 11:49:42   
Anonimen
Vsak teden izvem kaj novega, ko raziskujem to tematiko... A je bila katera izmed vas ze operirana zaradi vnetega slepica? Je imela katera razlit slepic? Menda naj bi vcasih to povzrocalo zarastline in posledicno tezave. Jaz sem pri 11. letih imela vnet slepic, se mi ni razlil in bila klasicno operirana.


(odgovor članu Uporabnica123)
  Neposredna povezava do sporočila: 2683
   RE: Noseča vsak mesec znova
5.10.2019 11:58:13   
Uporabnica123
Jaz sem bila operirana pri 13ih.. To bi verjetno pri laparoskopiji vidli. Pri meni so j naredili pa je bilo vse ok tak da ni slepic problem :D


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2684
   RE: Noseča vsak mesec znova
5.10.2019 18:36:36   
Anonimen
Prvic delam teste ovulacije in niti nevem kako delujejo. Prikazala se mi je rahla crtica kaj naj bi zdaj to pomenilo?user posted image

(odgovor članu Uporabnica123)
  Neposredna povezava do sporočila: 2685
   RE: Noseča vsak mesec znova
5.10.2019 18:57:28   
Anonimen
Test je negativen. Da pride do ovulacije mora biti enako temen kot kontrola ali bolj. Je pa res, da imamo zenske razlicne hormone tekom meseca. Ene (predvsem PCO) imajo lahko lh cel mesec blizu 10,20 enot in imajo lahko vec dni pozitiven rezultat, ce je test tako obcutljiv, kar pa ne pomeni ovulacije. Ce pa so vrednosti precej nizje in dan pred ovulacijo naraste lh - vrh, potem gre za ovulacijo. Tako da naceloma ce je enkrat na mesec crtica enako temna ali priblizno enako temna, ostale dni pa precej manj, npr kot je danes pri tebi, je ovulacija takrat. 


Navadno 14 dni pred menstruacijo, tako da ce mas na 28 dni, bo verjetno kmalu :) 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2686
   RE: Noseča vsak mesec znova
5.10.2019 18:59:34   
Anonimen
Priporocam da v dneh ko sumis ovulacijo delas test dvakrat na dan - npr zjutraj in popoldne. Pred testom par ur ne pij in ne hodi na wc, da je urin in s tem lh bolj koncentriran


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2687
   RE: Noseča vsak mesec znova
6.10.2019 18:48:07   
Anonimen


user posted image
Je danes to to? Samo toliko da vem kje sem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2688
   RE: Noseča vsak mesec znova
6.10.2019 18:50:59   
Uporabnica123
To je to! Akcija! 😊 


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2689
   RE: Noseča vsak mesec znova
6.10.2019 19:02:42   
Anonimen
✊✊

(odgovor članu Uporabnica123)
  Neposredna povezava do sporočila: 2690
   RE: Noseča vsak mesec znova
7.10.2019 15:17:02   
Cali90
Kako ste kaj punce? Sankka ali se že kaj drugače počutiš? Fracek je tvoja M prišla ali bomo končno dočakale +? Sankka držim pesti, da ti tale IUI uspe in, da se posloviš od nas 😉

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2691
   RE: Noseča vsak mesec znova
7.10.2019 18:56:15   
Sankka
K1234, ne vem v cem je fora tega uz. Meni je rekel aha vidim se not tekocino torej se se bo scistilo z menstruacijo.. Kar smotano, ampak saj smo vsega vajeni ze 😁 injekcija spece za sekundo in to je to. Jaz sem prvi dan res mela hudo borbo ko se mi je igla priblizala, ampak pol sploh ni blo hudo. Sama si sicer ne bi mogla dat. Mi je enkrat celo kolega dal, ko sem se zadrzala od doma predolgo heh. Iui ti naredijo zgoraj levo na belih trdih stolih pocakas, partner pa se pred tem javi spodaj tam ko bos dobila injekcije in potem dobi kljuce od sobe 3 in.... 😁 Ze imas M?


Cali hvala za navijanje 😁 pa kaj vem, prsi me ful bolijo, verjetno od vseh hormonov moznih. Pa skos me pika po desni strani, tam kjer sta bla folikla. Danes me je pa celi trebuh zacel bolet, pa 5 dni po IUI sem.. Nimam pojma kaj vse skupaj pomeni. Jemljem pa se estimo. Se kaki teden pa bo jasno. Ceprav meni pesimistu ti forumi o IUI niso kaj pomagali heh 😋 bom pa vasa navijacica, ce se slucajno obrne kaj. Zdaj pa ze res zelo, zelo dolgo nobenega + ni blo. Hjoj, kaj cakamo 🤔🤔🤔 

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 2692
   RE: Noseča vsak mesec znova
7.10.2019 19:12:37   
Uporabnica123
Sankka. Hvala za pojasnilo! :D torej partner nerabi pridet prej ampak kr oba naenkrat zrihtajo? :D zanimivo.. Jaz imam danes drugi dan M. Uceraj pisala mail danes klicala pa ni se osgovora. Jutri ce nebo dopoldan se nic bom sla kar tam osebno..


Joj drzim pesti da ne dobis M in je v prvo ratalo!! 😊 😊  Porocaj pocutje :) In ja.. Ze res ni blo dolgo pluska :) 

(odgovor članu Sankka)
Neposredna povezava do sporočila: 2693
   RE: Noseča vsak mesec znova
7.10.2019 21:25:21   
Sankka
Mogoce sem se malo cudno izrazila, ampak partner morr najprej it dol, ti pa gor kasneje, tak sem misla. Jaz sem imela ob 13.00, partner pa ob 10.00. Dobit pa jih je res ful ful tezko. Sreda ali cetrtek bos imela uz, cetrtek injekcije 5 dni, v torek uz in stopka in v cetrtek iui. Zdaj pa bomo vidli, kolko sem se zmotla😁 pri meni je blo tak, upam da bo tudi tebi vse rastlo kot treba 🤗 porocaj! 


(odgovor članu Uporabnica123)
Neposredna povezava do sporočila: 2694
   RE: Noseča vsak mesec znova
8.10.2019 8:57:31   
Uporabnica123
Sanka o hvala za tole. Mi je kr lazje ko mal vem kak bo :D porocam ce si se kaj zmotla ja 😁 


(odgovor članu Sankka)
Neposredna povezava do sporočila: 2695
   RE: Noseča vsak mesec znova
8.10.2019 9:56:21   
Uporabnica123
Evo koncno so se mi jauli! Sestra cela boga bolana se mi opravicevala da je sama in ne folga vse skupaj.. Jutri imam ultrazvok in dobim inekcije..kak bo pa naprej mi bojo pa razlozli :D


(odgovor članu Uporabnica123)
Neposredna povezava do sporočila: 2696
   RE: Noseča vsak mesec znova
8.10.2019 18:21:44   
Sankka
Zaenkrat gre vse po načrtu 😁


(odgovor članu Uporabnica123)
Neposredna povezava do sporočila: 2697
   RE: Noseča vsak mesec znova
9.10.2019 15:16:17   
Anonimen
Zivjo. Imam problem. Na 14.dan sem mela ovulacijo. Danes je 17.dan in sem imela zjutraj nekaksno krvavitev -za en vlozek(?!) Kaj naj bi to pomenilo? SO nisva imela od ovulacije tako da od tega ne more bit...je mozna izvenmaternicna ali kaj podobnega?

(odgovor članu Sankka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2698
   RE: Noseča vsak mesec znova
9.10.2019 16:07:14   
Anonimen
Google pravi, da to ni nič nenavadnega: Do krvavitve sredi menstrualnega ciklusa ponavadi pride zaradi nenadnega padca hormona estrogena, ki doseže svojo najvišjo vrednost prav v času ovulacije, s tem pa povzroči rahlo nestabilnost maternične sluznice. Krvavitev je običajno kratka, traja od nekaj ur do največ 3 dni. Krvavitev med plodnimi dnevi je razmeroma pogost pojav, ki se pojavlja precej pogosto, zato ni posebnega razloga za skrb. Padec estrogena namreč za določen organizem, ki je zelo občutljiv, pomeni preveliko spremembo, ravno ta občutljivost pa se lahko kaže v blagi krvavitvi sredi ciklusa.





(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2699
   RE: Noseča vsak mesec znova
9.10.2019 16:14:29   
Uporabnica123
Jaz danes 4 dan cikla bila na uz in dobila inekcije gonal ki sem si jo ze mogla kar danes zapicit :D res ni grozno tak kot sem si predstaulala da bo :D v nedeljo se zadnjic picim potem pa v ponedeljek ultrazvok in navodila dalje :)

Sanka keri dan cikla si? :) 
Anonimen. Ta krvavitev ni nic posebnega oz slabega.. Nikakor pa ti nemore 17dan cikla pokazat znak nosecnosti oz izvenmaternicne. Brez skrbi. Pa preberi si kaj o zenskem menstrualnem ciklusu in koliko casa traja do oploditve :) 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  106 107 [108] 109 110   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  106 107 [108] 109 110   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





"Delanje otroka" je lahko stresno
Če se trudite zanositi in vam ne uspeva, veste, da to ni nekaj, česar bi se neznansko veselili, ampak ravno nasprotno, t...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?