|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
9.10.2008 14:46:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Ne bodite jezne, če bodo vašim dojenčkom ...
9.10.2008 14:53:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Mislim da je duda tolažba tudi za starše, da imajo več mira, ne samo za otroka...


Se strinjam.


Jaz pa se ne strinjam. Naš ima dudo, pa smo tudi mislili, da je ne bo maral. Ko je patronažna prvič prišla, mi je rekla, naj mu poskusimo dat dudo, ker je mel skoz rokice v ustih, ko ga je kopala. Povedala mi je, da otrok ni nujno da je lačen, sesalni refleks se "sproži" tudi, ko je razburjen. In med tem ko ga kopaš, ga pač ne morš met na joški. No in smo poskusili. Prav fino je, da se otrok malo pomiri - če pa to pomeni, da sem slab starš, ker otroka ne nosim, ampak ga pomirim z dudo, pa tud prav - verjetno nisem edina.

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Ne bodite jezne, če bodo vašim dojenčkom ...
9.10.2008 14:58:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Jaz pa res ne štekam kaj je herojskega v tem da po operaciji(kar CR je) skačeš okol in dviguješ otroka. Mislm je pa res herojsko da delaš stvari z katerimi si lahko trajno poškoduješ zdravje, ali pa še kaj resnejšega. Zelo herojsko res.


Kako ne razumeš? Želiš si biti poseben, drugačen, da boš lahko tako pravil zgodbico. Da boš tista, ki se je dvignila iz postelje takoj k se operacija konča. Ne misliš na svoje zdravje, ker se to dogaja vedno drugim.



Nočem razumet niti.
In če si orto neumen še ne pomeni da si nekaj posebnega. Jih je še dost bedakov na svetu, tko da ne vem če se s tem glih kaj "povzdigneš" na druge. 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Ne bodite jezne, če bodo vašim dojenčkom ...
9.10.2008 20:18:35   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Jaz pa res ne štekam kaj je herojskega v tem da po operaciji(kar CR je) skačeš okol in dviguješ otroka. Mislm je pa res herojsko da delaš stvari z katerimi si lahko trajno poškoduješ zdravje, ali pa še kaj resnejšega. Zelo herojsko res.


Nekaj podobnega sem tudi jaz hotla napisat. Res mi ni jasno. user posted image  Kaj je v tem tako herojskega? Ali res nima ženska ene žive duše, da ji malo pomaga vsaj 2-3 tedne? Žalostno, no.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Ne bodite jezne, če bodo vašim dojenčkom ...
10.10.2008 7:46:33   
Dr. House
Meni pa ni več nič jasnouser posted image

Kaj se ni začelo z dajanjem dude v porodnišnici?

Ene ste prave profesionalke - iz dude pridete do herojskih dejanj po carskem rezuuser posted image user posted image user posted image

V kakšni navezi sta duda in carski rez? Naj ena razloži


_____________________________

Nisem ptič, pa vseeno serjem ljudem po glavi.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Ne bodite jezne, če bodo vašim dojenčkom ...
10.10.2008 8:32:30   
wii
...in že nastaja doktorska dizertacija iz uporabe ali neuporabe dude....majko mi...

(odgovor članu Dr. House)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Ne bodite jezne, če bodo vašim dojenčkom ...
10.10.2008 9:07:44   
Leela
IZVIRNO SPOROČILO: Dr. House

Meni pa ni več nič jasnouser posted image

Kaj se ni začelo z dajanjem dude v porodnišnici?

Ene ste prave profesionalke - iz dude pridete do herojskih dejanj po carskem rezuuser posted image user posted image user posted image

V kakšni navezi sta duda in carski rez? Naj ena razloži



Preberi prvi post.

(odgovor članu Dr. House)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Ne bodite jezne, če bodo vašim dojenčkom ...
10.10.2008 10:52:41   
kekec in mojca
Dejstvo je, da ima dr. House prav. Namen te teme je bil, da mamicam pojasnim, zakaj dajejo v P otročkom dudice, če so na intenzivni negi in hranjeni z adaptiranim mlekom. Mamice tega pojasnila pogosto ne dobijo, potem pa so jezne. Ko je meni to sestra razložila, sem razumela, zakaj.

Vsekakor pa si nisem želela, da bi se tukaj hvalilo z "bojnimi ranami" po CR, še manj pa, da bi se med seboj žalile ali obkladale z razvajenostjo in podobno.

Moderatorja bi prosila, če lahko temo zbriše, ker je že zdavnaj izgubila svoj pomen.user posted image

< Sporočilo je popravil kekec in mojca -- 10.10.2008 10:53:13 >

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Ne bodite jezne, če bodo vašim dojenčkom ...
10.10.2008 10:57:01   
nejcko
Ah, kekec in mojca, saj ni tako hudo. Saj je debata ostala kar na nivoju, trenja zaradi različnih menj pa bodo vedno.
Res ni potrebe, da se debata briše.

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Ne bodite jezne, če bodo vašim dojenčkom ...
10.10.2008 12:25:59   
Naja30
Ah, če bi brale vse od začetka do konca, bi marsikateri bilo marsikaj bolj jasno.

Da se dela dizertacija iz dude - še iz kaj bolj butastega se je delalo.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 60
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?