|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrčki 2006-5
28.9.2009 16:11:11   
Anonimen
Frrr- veš kaj, ob taki koži, koprivnici in mislim, glede na fotke, da mora bit še nekaj drugega, ker izgledajo kot mehurčki sem pa kje....da ti reče napol v šali, da imaš alergijo na nosečnost- ja superuser posted image
Nekaj zagotovo ni vredu, ja res je " alergija nauser posted image , ampak to sigurno ni vredu!!!

Če ne drugega naj te dajo rodit ko bo 37t.
Mene srbi že vse samo ko slike gledam!

(odgovor članu Lu)
  Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: Oktobrčki 2006-5
28.9.2009 20:46:21   
moci
frrrr, uuuf, tole pa nič lepo ne izgleda. a si se šla komu pokazat? ubožček.

borovnička, upam, da res kdaj pridemo. danes smo dodobra izkoristili zoo.

piškot, user posted image tamal se spozna, ni kaj

mi smo danes kar celo popoldne praznovali. takoj po vrtcu zoo, potem domov na juho in zvečer pred vrtec, smo s teleskopi gledali luno in jupiter. tamali so svetovni, ves čas so se objemali in lovili. noben ni hotel domov. prava romantikauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: Oktobrčki 2006-5
28.9.2009 23:01:10   
muki1
Faking šit frrr, tole pa ne bo dobro. Pa nisi se danes napokala nikamor? Daj zbrcaj se jutri do zdravnika in naj nekaj delajo s tabo. Pa to ni za gledat, kaj šele za prenašat. ****, a veš da me zdaj ful skrbi user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: Oktobrčki 2006-5
28.9.2009 23:04:31   
frrrr
v sredo, ko sem bila pri svoji zdravnici in mi je rekla, da sem alergična na nosečnost, še ni blo tolk hudo... v četrtek in petek je začelo bolj konkretno vn sekat. čez vikend pa štala.
danes šla ginekologu, mi je dal urgentno napotnico za dermatološko kliniko. pa kri morm dat za kontrolo žolčne kisline, jeter in še nekaj drugih testov... ker je začel popoldne, nisem danes nič opravila. v laboratoriju te teste delajo do 11:30 al 12:30. na dermatološki kliniki se niso oglasili na telefon, na blef se mi pa ob 15:30 ni dalo it. sem se nasedela že v laboratoriju prej, ko sem nesla urin... pa še pol so me za kri pustili čakat. vsaj v ginekološki ordinaciji so bili zelo prijazni. moj ginekolog ni panične sorte, a ob pogledu name, mu je kr spodnja ustnica padla dol... res zgledam kot ena krastača user posted image
eno tabletko claritina dnevno lahk vzamem... sem zjutraj ob 10ih vzela prvo tabletko in mi je ene 3 urce držalo. zdaj sem pa v takem čudnem stanju, kot bi bila odklopljena...
če počakam do srede bo polnih 37. tednov in ne bo več nedonošenček... akcija user posted image
aja, še to... v laboratoriju mi je rekla naj jutri kar ob 6ih pridem (delat začnejo ob 7ih), da bom prva na vrsti user posted image sem namreč povprašala kk nej jutr uskladim, da ne bom zamudila tistih njihovih ur, ker morem še na dermatološko kliniko in tut tja ne bi rada prepozno prišla... torej bo noč kar kratka... na srečo user posted image

mau se mi že fuzla... ah ja...

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: Oktobrčki 2006-5
28.9.2009 23:07:18   
frrrr
muki, sem se napokala k zdravniku... me je ponoči orng skrbelo kaj bi to lahko blo in res sem imela grde scenarije v glavi... koža je res en tak velik organ in da se odziva na tak grozen način, mora bit neki resnega... vglavnem psihirala na polno user posted image na srečo, dete dokaj normalno muva po men, da me miri... 

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: Oktobrčki 2006-5
28.9.2009 23:42:20   
muki1
ma ok frrrčka. Glavno da se ti nekam premika vse skupaj. Pa vzeli te bodo jutri povsod naprej, saj si ja tik pred porodom.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: Oktobrčki 2006-5
28.9.2009 23:43:24   
muki1
pa še malo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za srečo.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: Oktobrčki 2006-5
29.9.2009 4:37:21   
frrrr
strašim... čakam dete, da kakšno reče. v zadnjih 45ih minutah ni blo odziva kljubledenim obhladkom in zdaj ne grem spat, dokler se ne zbudi. enga živčnega sem že fasala vmes, se fino zjokala... zdej sem pa kolkr tolk ok.
roke so tut po zgornji strani izpuščajaste, širi se na hrbet... če mi dans ne povedo kaj to je, grem direkt v porodnišnico, pa nej preverijo kaj se z otročkom dogaja...
ta glavni lišaj, kjer se je začelo (prsi) tolk srbi, da prav boli že... niti dotaknit se tega ne morem, kaj da bi se popraskala.
nekam sem mogla dat, ker mož me je že mau tolažil, zdej pa pobegnila iz spalnice, da se vsaj mau naspi...

hvala, ker ste me poslušale user posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: Oktobrčki 2006-5
29.9.2009 4:37:41   
frrrr
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

pa še malo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za srečo.
hvala!

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: Oktobrčki 2006-5
29.9.2009 6:12:14   
altati
frrrr - dobro jutro! upam, da danes dobro opraviš. jaz bi na tvojem mestu spustila ven laboratorij, dermatološko in šla direkt v porodnišnico - rodit.
če te pa kaj tolaži - jaz sem bila točno takšna prvi mesec 3. nosečnosti, potem se je pa umirilo. kot krastača, dobesedno in spraskana do krvi.po dekolteju, rokah in nogah je bilo najhujše. vzroka pa niso našli, pa sem se sprehaja od Poncija do Pilata.

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: Oktobrčki 2006-5
29.9.2009 8:55:44   
@lina
frrrr, dobro opravi danes, držim pesti da najdejo rešitev zate, pa magari če je to porod! Vse se bo dobro izteklo, drži se!user posted image user posted image

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: Oktobrčki 2006-5
29.9.2009 9:01:22   
Lu
Joj Frrrčka mislim nate. In čimbolje opravi. 

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu @lina)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: Oktobrčki 2006-5
29.9.2009 11:48:06   
piskot
frrr drzim pesti da cim prej ugotovijo kaj je, al pa da rodis.

midve greva ze drugic danes po martina v vrtec. prvic ni hotel domov.


_____________________________

Martin se je odlocil za petek trinajstega, Ana pa za Valentinovo.

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: Oktobrčki 2006-5
29.9.2009 13:27:02   
frrrr
js še tu... se opravičujem, ker nisem prej kaj javila... prišla iz dermatološke, se stuširala, namazala z bepanthenom in zaspala kot dojenček... zdej me spet noro srbi, ne morem več spat

stanje takšno... jeterni test ok, za žolčno kislino bo znano čez dan ali dva, na dermatološki dobila diagnozo PUPP - neka nosečniška zadeva. ne gre čist za klasično, ker naj bi se samo enkrat v življenju pojavila. je pa res, da v prvi nosečnosti ni bla čist taka oblika. vglavnem dnevno jem Claritine 1 tbl. pa dobila sem kremo (kuterid + belobaza, jo mora še mož iskat okrog 14ih, ko bo zmešana), ki jo 2x dnevno mažem na izpuščaj.če se v enem tednu ne izboljša, ponoven obisk na dermatološki. dovoljen bepathen. pa mrzli obkladki fiziološke ali kamiličnega čaja.
dete pridno skače po men. ginekologa imam v petek.

no, zaključek je bil lepši kot pa začetek... za dobro jutro sem prišla v laboratorij v polno čakalnico, pa sploh še delali niso. potem so me špiknili, vzeli 3 epruvetke krvi. grem in priteče za mano, da je z eno epruvetko neki zašuštrala, če me lahk še enkrat špikne. no, me še v drugo roko tako, da me zdaj obe fajn bolita. pridem do avta, so me tolk fino zaparkirali, da nisem vedela kaj naj. pa verjetno si predstavljate kk je s tem ogromnim trebuhom vzratno vozit. no, na srečo se en strič hotel na moj parking parkirat in je ženo vn poslal rezervirat prostor. sem tole tetko prosila za pomoč in me je po 5-10 cm pošiljala naprej in nazaj, da sem prišla vn. hvala tetki, res. na dermatološki je v sprejemni napisala samo listek na napotnico s sporočilom Prosim za oceno nujnosti user posted image tetka v ambulanti je pogledala napotnico in me poslala nazaj po cifro. torej od tam dalje pa same lepe. hitri so, prijazni. zrihtali so v času, ko je Claritine še deloval in ni blo tolk težko sedet tam.

to je to na dolgo in široko... grem še mau obkladke polagat, pa poskusiš še mau zaspat...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: Oktobrčki 2006-5
29.9.2009 13:28:56   
frrrr
hvala za spodbudo. glede na diagnozo bi blo res najbolje it rodit user posted image samo, mau se morem prej spočit, ker po takih nočeh nimam moči za sodelovanje pri porodu...


pa super za uspešno uvajanje Martina user posted image

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: Oktobrčki 2006-5
29.9.2009 13:31:05   
frrrr
aja, ZojKi včeraj nisem čestitala za 3 svečke - mami moci in princeska ZojKa - vse lepo ob 3. upihnjeni svečki!

user posted image

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: Oktobrčki 2006-5
29.9.2009 14:23:07   
frrrr
tile izpuščajčki mi fantka napovedujejo.. http://www.itchyskinrash.net/pupp-pregnancy-rash.html
2. odstavek, zadnji stavek

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: Oktobrčki 2006-5
29.9.2009 14:24:33   
altati
IZVIRNO SPOROČILO: frrrr

tile izpuščajčki mi fantka napovedujejo.. http://www.itchyskinrash.net/pupp-pregnancy-rash.html
2. odstavek, zadnji stavek



no vidiš, pri meni je to držalo:)

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: Oktobrčki 2006-5
29.9.2009 19:46:55   
piskot
cer.

prvi dan v vrtcu uspel. 8namesto 1 uro je bil martin tam 3 ure. ampak spat ga jim pa ni uspelo spravit. jutri gremo ze ob 8:30, pa dokler bo zdrzal. pravi da mu je vsec, da je bilo kosilo dobro, ker so imeli zeleno peso (se vedno upamo da ni farbenblind), pa da imajo vsi krtacke, samo on je se ni imel. no ampak menda bodo jutri uredili tudi to.

pri zobarju je slo tudi uredu. je rekel da bo pustil pri miru, ker se mu zdi brezveze vrtat luknjo v zob, ce ga nic ne boli. in pravi da ga verjetno ne bo, ce ga do zdaj ni. kontrola cez pol leta.

potem smo sli pa popoldan na gibija, pa je imel tam sven vilar predstavo, tako da je bil danes za martina res dan poln dozivetij.


_____________________________

Martin se je odlocil za petek trinajstega, Ana pa za Valentinovo.

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: Oktobrčki 2006-5
29.9.2009 21:41:46   
Anonimen
sem prišla čekirat, če je kakšna rodila ali če imamo kakšno novo nosečkouser posted image

piškot - bravo za uvajanje.

Mi se še vedno deremo. Zjutraj in popoldne. Vmes je baje dobro.

pa vidim, da se bo ohladilo. V soboto bo 14 stopinj.

drugače pa nič novega. oskar je še vedno priden fant, preboleli smo tudi prvo virozo prehlada, HB brez težav, pa rastemo seveda.

Ste videle mojega tasta danes na ''svetu'' na kanalu A ? Je bil čisto na koncu, s svojimi avtogrami..user posted image

Ah gremo spat....

(odgovor članu piskot)
  Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: Oktobrčki 2006-5
29.9.2009 22:50:24   
frrrr
js še tu, še srbi, skrbi je pa mau manj, ker vsaj vem kaj in kako...

sem pa lena in se mi ne da pisat... mogoče bom pa danes kaj prej šla spat in mi rata tut kakšno urco več spanja naklanfat. v zadnjih dveh nočeh sem glih 4 ure skup spravla, ostalo je blo pa praskanje, jokanje,... no, pa popoldne sem 2 uri prespala... no, neki je... morm se še naspat in spočit, pol pa lahk grem rodit user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: Oktobrčki 2006-5
30.9.2009 8:03:57   
Lu
Jutro!

Jaz doma. Je Maja prav fajn prehlajena. In glede na to, da imajo v petek nastop v Caknarju sem rekla, da naj se kar lepo pocajta.

Frrr naj ti tole vse skupaj le kaj pomaga, da ne bo srbelo. user posted image

*Lina nekaj je poštar že pustil zate user posted image user posted image user posted image Hitro, ne.

Piškot- bravo za uvajanje. Pri nas so bile danes težave, ker je vedel, da je Maja doma ostala.

Zobar. Midva sva ga tudi imela včeraj. Samo preventiva in je bil prav pogumen fant. NAjprej ni hotel ust odpret, ko smo mu obljubili štampiljke je bil pa tak ˝A˝da je kaj user posted image




_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: Oktobrčki 2006-5
30.9.2009 8:41:07   
Anonimen
lu - a dej nehi ? user posted image  superca !!!!

povej - kje in kdaj se dobiva ?

sicer pa imam danes namen v City park - gledat Nodija in njegovo mesto - boš kje blizu ?

(odgovor članu Lu)
  Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: Oktobrčki 2006-5
30.9.2009 9:17:33   
Lu
Lina kdaj pa je Nodi v City Parku? Mogoče bi se lahko pripeljala do tja.

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: Oktobrčki 2006-5
30.9.2009 9:45:17   
Anonimen
mislim, da je ob 17h - mi bomo tam od 15 ure dalje

http://www.druzinsko-gledalisce-kolenc.si/~kolenc/napovednik/nastopi.shtml

(odgovor članu Lu)
  Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Top poletno varstvo za otroke 2024
Napočil je čas, ko je treba poiskati in rezervirati termine za poletne počitnice. Mi smo vam pripravili izbor TOP idej z...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?