|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2009
15.5.2009 8:51:01   
bybyka_1987
jasna81 imas zsuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Chebellca)
Neposredna povezava do sporočila: 4751
   RE: Julijke 2009
15.5.2009 9:02:57   
ninocka
Dobro jutro!

Evo mene, nahranjena, naspana, izpod tusa, namazana z eno smrdeco kremo user posted image
Zdej, ko pospravljam, sem nasla ful enih testrckov. Pa sem rekla, da bom te bodymilke vse porabla, ker mi bo tiste kreme, k se zdaj z njo mazem, itak zmanjkalo. In se namazem z enim od DM za nosecnice, pa smrdi za bruhat user posted image Kje je moja kokosova krema user posted image user posted image user posted image user posted image

Prej sem se celo spomnila, da moram bolnisko odpret danes. Sem prav ponosna nase, ker tale nosecniski pozabljivitis je obup...user posted image

Sem pa ful vesela, da je soncek danes user posted image user posted image user posted image
Pa placa je prisla na TRR, moram samo se precekirat koliko, pa se regres smo dobili ta mesec...jupi, bo zapravljanja user posted image

Sibma pucat  naprej in metat stran stare kremice...mam se 2 omari za scistit...

IZVIRNO SPOROČILO: ana**
Ninocka vidim,da je pridna pospravlja  Ej lahko bi še k meni tut malo prišla! Bi te bla vesela  Jst sploh ne moram stvari mečt vstran  Ma kr bi šparala pa da se prah nabira gor, čeprav ne bom več uporabljala  


ma se pri sebi se mi ne da user posted image user posted image user posted image lahko pa ti prides k meni, pa ti se kaj podarim za tvojo zbirko user posted image user posted image

Jst sem tud vcasih vse sparala, vsak papircek, kartoncek od obleke, sploh ce je blo kaj "lustnega" gor narisano. Pol sem pa na BBCprimeu ful gledala ene oddaje o takih ljudeh, kot sem jst, ki so samo hrckarili in hrckarili, cez 10 let so meli pa vse sobe zabasane z enimi stvarmi, ki niso niti vedli zakaj jih imajo, od kod jih imajo, niti jih niso nikoli uporabljali (pa zbirali stare casopise, pa reklame, cunje, pa vse mozne pi.ckarije). In pol so prisli te  strokovnjaki iz te oddaje in so jim vse spucali, neki je blo za v kontejner (ponavadi kar tam ene 5 kontejnerjev), neki so dali za dobrodelne namene, neki pa prodali na boljsjaku.
Ampak je blo ful grozno gledat, kako majo v hisah, pa recimo cela splanica nastlana z vsemi moznimi stvarmi, na pojstli je blo pa lih tolk placa, da so se lahko not vlegli...od takrat naprej sproti mecem stran stvari, zdej moram pa se mal cistke po omarah narest. Sej vedno vrzem kaj stran, ampak vedno je pa se nekaj, k se pa ne morem locit...evo zdej mecem stran vse... Bom slikala pol un moj skaf, kolk sem stran kozmetike in zdravil pa cistil vrgla...user posted image

Zdej pa res sibam, se javim ob pavzi (t.j. cez cca 1 uro user posted image user posted image user posted image ). Vec itak nisem sposobna delat, da se ne bi utrudila user posted image


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu Chebellca)
Neposredna povezava do sporočila: 4752
   RE: Julijke 2009
15.5.2009 9:23:51   
jazzz27
Morning..jasna hvala za info. Alen je pa full priden in pogumen da je že kar celo prvo nočko sam prespal. Tudi jaz bi bila ponosnauser posted image user posted image


ana**...mah si tud mene lačno nardila, sedaj pa samo razmišljam kaj bi jedla..njamsi!!!! Vse kar si pripopala gor je fantastično. Itak pa sem čist sladki tip....ne vem katera je napisala, da so baklave dobil v službo...no to pa mi ni nikol šlo...presladko.


Punce sedaj imajo v BC akcijo jogijev Alergo.... jaz sem se kar odločila da bo ta.... pa kar bo bo....ga bom pa menjala čez čaz če nam ne bo ugajal...no če malemu generalu ne bo pasalouser posted image


Češnca...ti si bla z lubenico....saj ne vem, najraje bi kar ekran požvečla!!!user posted image user posted image  Meni so tudi zakon.....


kje pa je monty, pa dd77, pa vim,....ajd punce na raport....al treba kako moško stimulacijo gor prilimat?

No pa še nekaj sladkega:

user posted image

user posted image

user posted image

Uh, sem pozbila povedat, da se že cel teden sladkam z domačimi češnjami!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Rodila se bo legenda! :)

Imamo jo!! Ime mu je Boris.

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 4753
   RE: Julijke 2009
15.5.2009 9:30:21   
jazzz27
Punce...a še katero tolk križ in boki bolijo ponoči. Jaz se komaj dokopljem na wc....OMG kaj še bouser posted image user posted image

_____________________________

Rodila se bo legenda! :)

Imamo jo!! Ime mu je Boris.

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4754
   RE: Julijke 2009
15.5.2009 9:32:30   
katrinka
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27
Uh, sem pozbila povedat, da se že cel teden sladkam z domačimi češnjami!!!user posted image user posted image user posted image user posted image


to pa ni lepo, jaz bi tud...in to z veseljem...spet sanjam o jagodah....user posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4755
   RE: Julijke 2009
15.5.2009 9:40:01   
bybyka_1987
jazzz27 mene kriz ne boki me pa ful

katrinka jaz sem pravkar vceraj jedla jagode  user posted image user posted image

kar se pa tice samostojnega spancka nasih sonckov v svoji sobici se morem pa jaz malo pohvalit svojo pikico pridna brez problemckov spi sama v svoji sobi ze od svojih 14mesecevuser posted image nismo imeli nebenih problemovuser posted image am ja kar se tice pa varovala za pojslco ga pa moja ni nikoli mela pa tudi ni niti enkrat padla iz posle res je pa da nimam visoko! na zacetku je pa ze mela kaksno blazino pri postelji ce bi slucajno padla!

jah dude pa flaske so ble pa pri nas tako:

duda:je bila prisotna samo toliko da je zaspala  in potem smo ji vzeli je pa tudi ni kaj prevec marala od 1leta naprej je brez nje!sem si jo pa sama prinesla tudi v P in niso sestre nic rekle ker je pa tudi ni kaj hotla met je bla pridna skoz tako da je tudi ni potrebovala! priznam pa da jo je najrajsi mela k so sli zobki ven!pa se tisto ji nismo pustili da bi jo mela kaj prevec!sej tko k pravim samo da je zaspala pol pa je sla duda papa!user posted image user posted image user posted image

flaska:je nismo uporablali vec od 9mesecev dalje je ze jedla vse na zlicko,kar se pa tice tekocine je pa imela onu flaske k otrocka pripravlajo am tako nekako na samostojno pitje pa te so bile samo do 14 mesecev pol pa je ze iz kozarcka pila!

no zdej smo pa  pri odvajanju od plenick:cez dan ali pa da gremo kam je cisto samostojna brez plenic!doma gre sama lulat kakat pa se ritko si sama obrise in to zelo dobro! tako da nam se ostanejo plenicko samo cez noc i to je to!pa se to upam da jih kmalu ne bo vec!user posted image user posted image

ja tamle mi je pa ena praw welke luste nardila z ledeno kavo jaoo studiram da tmalo oblekla pa bi sle kar mal na sprehod mala na tortico jaz na kavico!
user posted image user posted image user posted image no zdej pa sem se mal prevec razpisala ampak bo ze no vsaj upamuser posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil bybyka_1987 -- 15.5.2009 9:50:03 >

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4756
   RE: Julijke 2009
15.5.2009 9:52:45   
elevitka
Tudi jaz doživljam muke ko je treba vstat iz postelje.

Križ, boki in medenične vezi spodaj - tiste kite v osramju pa celo maternično dno.

Hodim kot pingvin user posted image , sedet ne morem dolgo ker me začne bolet rit in križ, hodit ali stat pa tud ne ker me začnejo noge bolet in mi postane slabo (mater sem mehkužec)

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu bybyka_1987)
Neposredna povezava do sporočila: 4757
   RE: Julijke 2009
15.5.2009 9:55:21   
bybyka_1987
elevitka ja na vezi sem pa se jaz pozabla hehe mene tudi tak bolijo da hodim tudi kot pingvin hehe ali pa ponock se hocem obrnat jao to me prow zapecejo!sedim pa ze jaz tudi tezko ker me tmali zacne brcat pod rebra in morem takoj spremenit polozaj kar setice pa hoje pa meni isto postane slabo pa se vrti se mi dobesedno se mi tla majajo pod nogami ali pa zjutraj k se zbudim to mi je ful slabo pa pol cez celi dan!

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4758
   RE: Julijke 2009
15.5.2009 10:01:15   
katrinka
IZVIRNO SPOROČILO: elevitka

Tudi jaz doživljam muke ko je treba vstat iz postelje.

Križ, boki in medenične vezi spodaj - tiste kite v osramju pa celo maternično dno.

Hodim kot pingvin user posted image , sedet ne morem dolgo ker me začne bolet rit in križ, hodit ali stat pa tud ne ker me začnejo noge bolet in mi postane slabo (mater sem mehkužec)


joj, sploh ne govort - rit, noge, križ...boli k user posted image  masažo bi rabila 24ur/danuser posted image

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4759
   RE: Julijke 2009
15.5.2009 10:06:57   
bybyka_1987
IZVIRNO SPOROČILO: katrinka

IZVIRNO SPOROČILO: elevitka

Tudi jaz doživljam muke ko je treba vstat iz postelje.

Križ, boki in medenične vezi spodaj - tiste kite v osramju pa celo maternično dno.

Hodim kot pingvin user posted image , sedet ne morem dolgo ker me začne bolet rit in križ, hodit ali stat pa tud ne ker me začnejo noge bolet in mi postane slabo (mater sem mehkužec)


joj, sploh ne govort - rit, noge, križ...boli k user posted image  masažo bi rabila 24ur/danuser posted image

sej zato mamo pa tudi lubije da nas malo zmasirajo hehe user posted image user posted image user posted image joj jaz ne wem kaj bi brez mojega pride zmatran iz sihta pa me se lepo zmasira joj to tk pase user posted image

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4760
   RE: Julijke 2009
15.5.2009 10:12:50   
elevitka
Masaža ???? kaj je to ..... lepo enim user posted image

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu bybyka_1987)
Neposredna povezava do sporočila: 4761
   RE: Julijke 2009
15.5.2009 10:16:23   
šivilja
Punce, jaz sem pa maserka, pa kaj ko se ne moram sama sebe, dragi pa pravi dane zna prav.

Še tukaj napišem, če bo kateri prišlo prav (prekopiram iz Ljubljančank):Za tiste ki jih muči zgaga - včarakj sem za hec brala eno staro knjigo o zdravilnih rastlinah in piše, da je korenčkov sok baje odličen proti kislini. En kozarec in pomaga. Verjetno sveže stisnjen, lahko bi se pa poskusilo tudi s kupljenim ali pa celo, da kar enostavno dobro zgrizeš en korenček. Ne znam povedat, če pomaga, ker trenutno hvalabogu teh težav nimam. Če se bojo pa pojavile, bom pa sigurno sprobala, korenje je itak dobro in zdravo.

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4762
   RE: Julijke 2009
15.5.2009 10:24:21   
katrinka
masaža je pri meni zvečer - k se moj končno skobaca v pojstlo...so moje nogice cist srečne, sam kaj ko bi rabla to jaz cel dan, vsak dan - sej sem mu predlagala, da ga redno zaposlim s kr solidno plačo - pa me je gledu k da sm z lune padlauser posted image

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 4763
   RE: Julijke 2009
15.5.2009 10:50:12   
Anonimen
Evo, pa smo končno zrihtal še eno otroško sobouser posted image . Sm pa tako zmatrana(sm pucala do 23.30), da se komaj vlečem. Pa podplati me pečejouser posted image  Včeri proti večeru smo šli po pico in na sok(1 urca za mal pavze), pa sm kr japonke obulauser posted image , ka nism nč druzga gor spravla. Joj kako je pasaluser posted image .

Danes bi mogla pa še od starejšega sobo generalno pospravit, pa ni variante, tako da ninocka, vsaka ti čast, da lahko tako vstrajno pospravljaš dan za dnemuser posted image user posted image user posted image . Jst sm zdej 2 dni čistila po hiši, pomivala okna in prala zavese, zdej sm pa kaput.

Bolečine - itak, včasij prov ne znam definirat od kje prihajajo. Me hkrati boli vse in ničuser posted image

Zdej pa že en stroj cunj za user posted image  perem. Pol pa sam čez sušilca vržem, likala bom pa kdaj drugič.

(odgovor članu katrinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4764
   RE: Julijke 2009
15.5.2009 10:54:43   
Anonimen
Aha bybyka_1987 - moram se tut jst pohvalit, mi smo tut že dober mesec brez pleničke čez dan. Je bil pa hec, ka smo mu moral dat fimozico zrihtat zarad ledvičk, pa ga je ene dva dni lulček bolel, pa ni hotu met pleničke gor in je mali kar skapiral v čem je finta. Jst sm bla pa čist prepričana, da bom mela vsaj kake dobre pol leta dva pleničarja, tako da user posted image  za Jakca.

Tastarejši pa je imel pleničko do skoraj tretjega letauser posted image  (natančno 2 leti in osem mesecev). Je pa res, da je ratal suh hkrati podnevi in ponoči.

Prov sprašujem se, kak bo ta naš tretji čudežuser posted image .

< Sporočilo je popravil jaknik1 -- 15.5.2009 10:57:28 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4765
   RE: Julijke 2009
15.5.2009 10:55:45   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: jaknik1

Evo, pa smo končno zrihtal še eno otroško sobouser posted image . Sm pa tako zmatrana(sm pucala do 23.30), da se komaj vlečem. Pa podplati me pečejouser posted image  Včeri proti večeru smo šli po pico in na sok(1 urca za mal pavze), pa sm kr japonke obulauser posted image , ka nism nč druzga gor spravla. Joj kako je pasaluser posted image .

Danes bi mogla pa še od starejšega sobo generalno pospravit, pa ni variante, tako da ninocka, vsaka ti čast, da lahko tako vstrajno pospravljaš dan za dnemuser posted image user posted image user posted image . Jst sm zdej 2 dni čistila po hiši, pomivala okna in prala zavese, zdej sm pa kaput.

Bolečine - itak, včasij prov ne znam definirat od kje prihajajo. Me hkrati boli vse in ničuser posted image

Zdej pa že en stroj cunj za user posted image  perem. Pol pa sam čez sušilca vržem, likala bom pa kdaj drugič.


Helov...

ja jaknik..mene tud full podplati pečejo...za crknit!!!! Pa kosti na petah me full bolijo...tale pritisk na nogah je ubitačen.

Punce res ste full pridne...jaz sem včeraj po vrtu nekaj plela in vam povem...ponoči komaj shodim ko se ustanem iz postelje....da pop*****! Sem še kar svojega navadila da greva skup na wc user posted image ....



_____________________________

Rodila se bo legenda! :)

Imamo jo!! Ime mu je Boris.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4766
   RE: Julijke 2009
15.5.2009 11:00:57   
katrinka
ja kok ste ve pridneuser posted image , jaz pa nič takega nisem počela cez teden ker me praktično nič ni bilo doma, ker sva imela MŠ, bom pa danes začela, jutri pa me čaka beljenje in pucanje dnevne sobe v novi bajtiuser posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4767
   RE: Julijke 2009
15.5.2009 11:07:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27


Helov...

ja jaknik..mene tud full podplati pečejo...za crknit!!!! Pa kosti na petah me full bolijo...tale pritisk na nogah je ubitačen.




Jst pravim, da je to že mal EMŠO user posted image . Prvega sem imela pri 22, pa se skor nism zavedala, da sm noseča. Hodila brez problema, delala brez problema, spala ko top, obiski WC v mejah normale. Ma vse za 5. Drugega sem imela pri 29, ja, je bla pa že pi...rija, prec zadihana, rahlo otekanje nog in rok proti koncu nosečnosti, non stop na WC, hormoni (enkrat smeh - enkrat jok). Zdej pri 31 pa katasrofa. V medenici me kr neki vleče dol, bolečine nekje vmes, ne znam definirat al je to zadej v križu al spredaj pri materničnem ustju, otekanje sicer ni tako hudo zaenkrat(razen zvečer), so pa srašno pekoči podplati... Pa sej se tolažim, da bo tut tega kmal koncuser posted image

< Sporočilo je popravil jaknik1 -- 15.5.2009 11:09:02 >

(odgovor članu jazzz27)
  Neposredna povezava do sporočila: 4768
   RE: Julijke 2009
15.5.2009 11:12:35   
Galateal
Joj, kakšne lušte ste mi naredile z lubenico. Še dobro, da me je čakala v hladilniku in sem ob glodanju mirno prebrala včerajšnje in današnje poste user posted image
Sem mislila, da bom imela en kup časa sedaj, ko sem na dopustu, pa se ves čas kaj dogaja ali pa sem jaz pri vsem malo bolj počasna ali lena...
Sicer pa mi ne preostane drugega, kot da doktoriram iz jogijev, flašk, dud, termometrov, cunjic, kremc itd. user posted image Še dobro, da mi poveste, kaj je dobro imeti, jaz bom v poronišnico vzela vse - nastavke za dojenje, lanolin in bepanthen. preventiva je boljša od kurative.
Sem bila včeraj v BC in sem malo gledala jogije, pa potem vzela in letak od enega proizvajalca, na katerem predstavlja 7 vrst svojih jogijev, pa "vsi so najboljši za dojenčka". Pa to en sam proizvajalec - potem pa se odloči user posted image
Midva imava sicer na zakonski postelji dormeo (običajna različica, ne memo san) že dve leti in sva zelo zadovoljna z njim. Potem pa sva dokupila  blazine iz spominske pene, pa so nama grozno neuporabne. 
Zdaj grem pa pod tuš .... oh ta dopustniška razvajanja user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4769
   RE: Julijke 2009
15.5.2009 11:19:03   
Galateal
Še počutje, da pokomentiram...
Počutim se kot balon (še malo pa bom cepelin) in vsakič traja kar nekaj časa, da se skobacam s postelje. Pa v zadnjem mesecu sem se zredila za neverjetne štiri kile, čeprav nisem jedla nič več kot prej user posted image No, zdravnica včeraj na pregledu tega ni nič posebej komentirala. Važno, da se user posted image počuti dobro.
Drugače pa tudi mene stopala mučijo, če dlje časa hodim, pa zgaga me vsako popolne oz. večer matra in bom morala poskusiti ta korenčkov recept.


(odgovor članu Galateal)
Neposredna povezava do sporočila: 4770
   RE: Julijke 2009
15.5.2009 11:20:10   
katrinka
tudi mene vsake toliko zgaga matra, pa naredim dva tri požirke donata in mam kar nekaj casa mir - hbuser posted image

(odgovor članu Galateal)
Neposredna povezava do sporočila: 4771
   RE: Julijke 2009
15.5.2009 11:21:29   
jazzz27
jaknik

Joj EMŠO praviš...kaj pa vem....ni kondicije....pa res mi ni jasno zakaj tako pečejo podplati. Pa sedaj še to pazim, da nimam nog prekrižanih in da je dobra cirkulacija krvi...mali je pa full živahen. Pa daj mi povej, če strogo na levem boku spiš...jaz se ponoči zbudim in mislim, da mi bo kar stran odpadel..potem zaspim nazaj in se zbudim na hrbtuuser posted image ...
povej kako spiš? Kar se tiče pa WCja...2 do 3x na noč...in to kot slon....me verjetno že od polnosti mehurja vse boli....

Ampak sva si pa res čist blizu po datumu..jaz ti povem da se bova v P srečale....saj v NM ni sob k bi dve skup rojevale...ali so? No, če je tako se boš ti smehljala z EA, jaz pa upila EA, EA, EA!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Rodila se bo legenda! :)

Imamo jo!! Ime mu je Boris.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4772
   RE: Julijke 2009
15.5.2009 11:27:58   
Anonimen
Jst ne morem spat sam na levem boku, tako da spim mal na levem, mal na desnem, mal na hrbtu, na trebuhu ne greuser posted image , ostalo pa sm na WC-ju al pa pred TV. Sam ko grem na WC se mi zdi, da me fuuuul mudi, pol pa mal spustim in je to touser posted image
Kar se pa epiduralne tiče, pa vsak dan prosim nadnaravne sile, da mi tudi tokrat omogočijo ta prestižuser posted image . Kar se pa spuščanja glasov med porodom tiče, se pa nič ne sekiraj, čeprav se večkrat vprašam, kako je blo mene slišat prvičuser posted image . Je blo to dobro, da sm bla sama v porodnem bloku. Ja, so pa tri porodne, pa v vsaki je ena postelja, kaj pa naredijo če je gužva, pa ne vem.

(odgovor članu jazzz27)
  Neposredna povezava do sporočila: 4773
   RE: Julijke 2009
15.5.2009 11:30:28   
Anonimen
Ja, pa jst sm se odločila, da ne grem nič prej rodit, ka želim še mal uživatuser posted image , ti pa greš menda mal prej, a ne!?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4774
   RE: Julijke 2009
15.5.2009 11:34:07   
ninocka
Evo mene na pavzi. Se basem z melono in tortilja cipsom user posted image
Sem pa vrgla stran 30 lakov za nohte, s tem da jih imam se cca. 70 user posted image user posted image user posted image Lakiram se pa itak pol samo z enimi 4 barvami pastelno roza...Mi je enkrat mami rekla, da naj na morje prinsem moder lak, ker ga rabi in sem s sabo privlekla ene 7 odtenkov modre...ce mi pa ni povedala tocno kaksno modro rabi user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: katrinka

masaža je pri meni zvečer - k se moj končno skobaca v pojstlo...so moje nogice cist srečne, sam kaj ko bi rabla to jaz cel dan, vsak dan - sej sem mu predlagala, da ga redno zaposlim s kr solidno plačo - pa me je gledu k da sm z lune padlauser posted image


Povej da placas v naturalijah, bo prec za to user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: jasna81
No, naj povem, da smo mi prestali prvo noč spanja ločeno. Alen je spal v svoji sobici!  


user posted image user posted image user posted image user posted image Alen user posted image user posted image user posted image Pri nam je sel Evan v svojo sobo pri 1 letu, sem se zjokala, ko sem ga dala "stran". Pa celo noc sem poslusala, kaj bo, pa ce se zbudi, pa kr neki...prespal je pa celo noc ze od 2 meseca naprejuser posted image
Pri 2 letih je dobil veliko posteljo, pa niso mel pravega varovala, mi2 sva pa ful neki komplicirala in komplicirala in ga nismo kupili ne nardili, pa se je mali lepo navadil spat brez. Iz postelje je padel samo 1x - fuul kasneje, pa se to ne vem, kaj je delal tisto noc user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

Punce...a še katero tolk križ in boki bolijo ponoči. Jaz se komaj dokopljem na wc....OMG kaj še bo


Ja, jst se se obrnt v postelji ne morem. Ce se hocem obrnit na desni bok se primem za vglavje postelje in za ojega in pol ful vzdihujem in stokam, da se koncno prekobalim. Ce se hocem na lev bok se pa na otrosko posteljo prijemam in pocasi vlecem...Da ne govorim, ko vstanem - na desno nogo sploh ne morem stopit in se potem ko ena star mama drzim za vs emozne omare in vlecem, dokler mi ne popusti bolecinauser posted image

bybyka cestitke za uspesno odvajanje od plenic user posted image user posted image user posted image
jaknik, cestitke za novo otrosko sobo user posted image user posted image user posted image sej  jst sem od tega pospravljanja tud cist adijo, pa kr na jok mi gre,ko vidim, kaj je se vse za zrihtat...ker sem zacela z najbolj nenujnimi stvarmi in se pocasi prebijam (oz. nabiram energijo) za veliki finale - dnevna - kuhinja in jedilnica. mamo tolk igrac po vseh teh prostorih, da se samo se spotikam ob njih user posted image
Mi mormo it tudi na operacijo fimoze user posted image user posted image user posted image Jo ima pa januarja, mi sploh ni jasno, kako bo tale moj mali piki v bolnici, pa jst z dojenckom...user posted image user posted image user posted image
Evan se je tud mal pred 3 letom odvadil plenicke pa je bil isto tudi ponoci takoj suh. Edino ni pa maral kahlice in je skoz lulal v stoje user posted image
Men je tudi vsaka nosecnost bolj naporna, je pa res, da imamo manj casa za pocivat, ko imamo ze male pikcepokce doma user posted image njim pa lih dol visi, a smo nosece al pa ne in utrujene...men Evan skoz tezi, da naj z njim skacem, pa igram nogomet,...ja, pa se rodim zraven user posted image



IZVIRNO SPOROČILO: Galateal

Joj, kakšne lušte ste mi naredile z lubenico. Še dobro, da me je čakala v hladilniku in sem ob glodanju mirno prebrala včerajšnje in današnje poste 


o ti packa, se hvalis se z  lubenico user posted image user posted image


ana, prosim za naslov, kam lahko pridemo sporbat tvoje sladice user posted image


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?