|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2009
15.5.2009 15:06:03   
Anonimen
Mi smo pa pojedli. Kosilo: pohan piščanček, kot sem že rekla, pražen krompir in zelena solatkauser posted image . Pa še moji starši so prišli na kosilo, ka so tut prišli po tastarejšega sina, so mu en otroški motor kupil, pa se gre zdej k njim učit vozit, jst sm že preobilna za take hece, moj user posted image  pa več al manj za malega skrbi, ki je bolan. Pa končno so me vsi skupej(dedi, babi in user posted image ) prepričali, da gre tut mali Jakob letos poleti z njimi na morje, ker mi verjetno glih ne bomo šli z user posted image  . No, vse kar lahko rečem je:,, Hvala bogu za starše!!!"

Pekla bom pa jutri, moram zdej cunje iz sušilca pobrat. Pa hvala za recept.

(odgovor članu katrinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4801
   RE: Julijke 2009
15.5.2009 15:15:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jasna81


Pleničke - čestitke vašim malčkom, da so se tako hitro odvadili. Mi se bomo s tem začeli ukvarjat ko bo mami na porodniški al pa celo po porodu. Me mal skrbi, kako bo šlo tisti čas, ko bom js v P. Pa da ga pol recimo drugi "kregajo", da ni lepo, če mu uide...user posted image   


ninocka - a kr do januarja morte čakat za fimozo? A ni to mal dolga doba? Js sm glih učeri klicala za pregled, ga imamo 23.7.,  poseg bo pa nekje 2 mes. kasneje.




Kar se pleničk tiče, se nič ne sekiraj. Kot sem rekla, naš prvi jih je imel skor do 3 leta. Vem da so mi šli včasih nekateri prov na živce s svojimi komentarji, češ, jooooj, kaj  vaš ima pa še kar pleničko???? Naš je že pri 12 mesecih sedel na kahli (češ, vau kakega genija mamo, ta vaš je pa tako zaostal). No, zdej ka smo pa že tri leta v šoli se je pa izkazalo, da mamo mi genija, kljub temu, da je skor 3 leta v plenice sral.user posted image

Fimozica - nam so jo v NM bolnišnici pri prvem operirali še isti dan, ko sem na kontrolo prišla, sam sem sama opazila, da mi že ene 2 ure ni lulal, pa lulček je bil mal rdečuser posted image , tako da je bil nujen primer.
Zdej pri drugem so mi pa tut isti dan zrihtal, ampak nas je pa pediatrinja poslala, ker smo naročeni pri nefrologu, pa mora bit vse tipi top. Ni pa bil potreben operativni poseg, ampak so sam kožiso nazaj povlekl.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4802
   RE: Julijke 2009
15.5.2009 21:26:46   
ana**
Punce a se hecate ????
Na drugo stran smo padle user posted image  Kje ste vse?
Se mi zdi,da bi vas mogla z kakšnim pecivom mal zbudit user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4803
   RE: Julijke 2009
16.5.2009 8:50:56   
katrinka
user posted image
dobro jutro noseckeuser posted image



(odgovor članu ana**)
Neposredna povezava do sporočila: 4804
   RE: Julijke 2009
16.5.2009 11:24:17   
ana**
Ojlaaa julijke

Jst sm prišla komaj iz postelje user posted image user posted image  Je prov fajn bilo potegnit do 11ih, glede na to,da je bla noč bolj boga user posted image
Blo mi je groznoo vroče tko,da sm se šla ponoči preoblečt in sm si oblekla samo eno kratko majico in kratke hlače user posted image

Katrinka hvala za sokec user posted image  Ta pa zgleda ultra svež user posted image

Sicer pa je danes sobota tko,da ne bo kaj dosti čveka tukaj user posted image



< Sporočilo je popravil ana** -- 16.5.2009 11:26:26 >

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4805
   RE: Julijke 2009
16.5.2009 12:00:59   
katrinka
ana - kje je pa obljubljeno pecivouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ana**)
Neposredna povezava do sporočila: 4806
   RE: Julijke 2009
16.5.2009 13:51:36   
ana**
IZVIRNO SPOROČILO: katrinka

ana - kje je pa obljubljeno pecivouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
Punce posebej za vas user posted image
 
 
 
user posted image
 
user posted image
 
user posted image
 
user posted image
 
user posted image
 
user posted image

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4807
   RE: Julijke 2009
16.5.2009 17:02:57   
bybyka_1987
ok najbol se mi je zalustal kremsnite njami hehe ja kje ste padanes vse da je taksno zatisje ja punce kaj je danes to???user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil bybyka_1987 -- 16.5.2009 17:04:02 >

(odgovor članu ana**)
Neposredna povezava do sporočila: 4808
   RE: Julijke 2009
16.5.2009 17:14:08   
ana**
bybyka vikend je user posted image  In se najbrž vse potepajo..
Midva sva ravno iz šopinga prišla, moj je šel počivat jst sm pa polna energije user posted image

(odgovor članu bybyka_1987)
Neposredna povezava do sporočila: 4809
   RE: Julijke 2009
16.5.2009 18:03:40   
andmoj
oj.

Joj, komaj mal počivat. Sam norim skos okoli. Pa še takšna sopara je notri, da je joj. Že od četrtka skos nekaj delam. Najprej sem imela v četrtek naval kuhanja, sem si zaželela obaro in sem jo šla skuhat. Potem sem morala nekaj narediti za kosilo, to je bilo makaronovo meso, potem sem imela pa še toliko časa, sem pa še segedin nredila. PA sva v četrtek imela za kosilo makaronovo meso in solato, pa sadno solato s smetano, včeraj sva imela segedin in krompir v kosih z ocvirki, danes pa sva imela juhico z jetrnimi cmočki - kuglcami, pečeno meso, krompir in sladoled. Zdaj pa počivam, ker je šel moj v službo.

Me pa tko na levi strani mišica boli, dva dni nazaj sem se ponoči zbudila in sem se mal preveč pretegnila na postelji in me je zagrabil krč. Včeraj je bilo vse ok, danes pa komaj okoli hodim. Mal mi je prej pomagal, ko me je moj dragi zmasiral.

Spala sem pa danes do 11h, sem šla pa komaj ob 3h zjutraj spat, ker mi user posted image  v bušiju ni dala miru, sem že mislila, da mi bo kar trebuh raztrgala in pokukala ven. Pa okoli popka me je bolelo,.......tko da si bom mal še privoščila počitka, potem pa je potrebno še malo pospravit. Majhno stanovanje, ampak tolk dela user posted image  . Drug teden imam pa še 2x MŠ, naslednji teden pa je na vrsti pregled in papirologija.

Saj najbrž ne bo nič narobe, če malo kasneje prinesem papirje na CSD. Gledala sem, da naj bi bil predviden datum za oddajo papirjev (pri meni) 26.5., ampak imam takrat šele pregled in  dobim vse papirje, kar jih rabim od g, pa grem šele v sredo na CSD, ker je v torek zaprto, na firmo in upam, da mi jih v službi takoj izpolnijo, pa še isti dan potem nesem nazaj na CSD.

Aja, pa veselo po žogi skačem doma in malo vadim vaje. user posted image


(odgovor članu ana**)
Neposredna povezava do sporočila: 4810
   RE: Julijke 2009
16.5.2009 18:04:30   
andmoj
joj kremšnita njamiiiiiiiii     user posted image

(odgovor članu andmoj)
Neposredna povezava do sporočila: 4811
   RE: Julijke 2009
16.5.2009 20:37:57   
bybyka_1987
ste pa pridne danes ja jaz pa sem tut dans mela generalko pa zelenjavko sem kuhala pa slivove cmoke ter sezano nardila in sem bla dobra 4 ure na miganju hehe sem bla tak utrujena! pa celo noc nisem mogla spat k se mi je vrtel pa slabo blo ka bi blo to kaj krivo?? ker pa grem spat s slabostmi ter se zbudim in cel dan trajajo vrti se mi pa veckrat na dan!!ja andmoj  a tebi tvoja user posted image tudi tako dela po trenuscku da bi najraj kar ven poskocla hehe moj pikec tudi pa se zdele to k pisem hehe so kar prave pa bolece brcike ja jutri me pa caka delanje filane paprike pa pireja joj se bo spet kar zavleklo sam sej mi moja pikica pomaga je tko pridna praw powsod bi rada kej pomagala pa je se premajcena da bi ji vse pustila

(odgovor članu andmoj)
Neposredna povezava do sporočila: 4812
   RE: Julijke 2009
16.5.2009 21:21:29   
andmoj
bybyka ja kar močna je tale naša user posted image , ampak sem pa že parkrat opazila, da ko grem za pomivalni pult ali pa za štedilnik, se nenormalno močno upira v bušiju in znori. Ampak samo na teh dveh koncih kuhinje. Je moj dragi rekel, da zihr ne bo tko pridna, kot jaz in ne bo marala pomivat posode in kuhat. user posted image  Zdaj ne vem, ali jo moti voda, aja, pa ko sem vrt zalivala s "šlaufom" je tudi ponorela, in pa toplota. Ne vem. Pa materinske šole tudi ne mara, je vsakič tako nemirna notri.

O meni pa jutri ne bo treba nič kuhat, gre moj dragi po službi domov spat, pa imam tako zlato taščo, da bo malo več kosila skuhala in mi ga bo potem pripeljal.

Kolk me razvajajo. Jaz se pa ne branim user posted image

Zdaj pa grem gledat Eurovizijo.

(odgovor članu bybyka_1987)
Neposredna povezava do sporočila: 4813
   RE: Julijke 2009
16.5.2009 21:44:29   
zoga08
Hoj, ja danes smo pa vse čistileuser posted image .
jaz sem pospravila šolske papirje, priprave in knjige sem zapakirala v škatle, da jih bo lažje selit v kabinet, ko ga dobimuser posted image . Tašča je mela generalno v televizijski sobi (oz. skladišču) smo metali stran stare obleke, vožičke, jogije, igrače, ... Pol sva avte prali in še dvorišče. Tast nam je gugalnico (ta veliko) popravil in jo sestavil.. Moj je pa kital v stanovanju smo bili ful pridniuser posted image . Zdej smo pa čist adijo.
Že komaj gledam. Pa še Evrosong je bol bednuser posted image

Tud moji user posted image  ful dogaja imam občutek da skor nič ne počiva oz. spi tako da bomo mel enga hiperaktivnega dojenčka. Boga midva k sva bol zapečkarja.
Sem pa dans konč postlco postavla in jo oprala ter košarco nesla poštrihat. Prpravla jogij in kovterček za v čistilnico. Tako da moram sedaj še posteljnino kupit pa bo.

Jutr se greva pa razvajat v Topoljščico. Mal plavatuser posted image .Pa trebuščka dat na sončka.
Pozdravčka.

_____________________________

... Ljubezen nikoli ne mine ...

(odgovor članu andmoj)
Neposredna povezava do sporočila: 4814
   RE: Julijke 2009
16.5.2009 22:17:54   
ana**
Dober večer.

Danes pa res ni blo nč na RR user posted image
Bo pa čez tedn tolk več,ne ?user posted image  Da pridmo do 2.dela user posted image
Gledam eurovizijo in sploh nč pametnega ni user posted image user posted image user posted image  Bom kr spat šla počasi -  bom mela več od vse skupiuser posted image

(odgovor članu zoga08)
Neposredna povezava do sporočila: 4815
   RE: Julijke 2009
17.5.2009 5:48:39   
zoga08
Hoj, danes sem pa prvauser posted image . Častimuser posted image
Me daje nespečnost sem pokonci že eno uro. Tako da sem že naročila posteljnino za posteljico pri Galebu (7 in 5 delno pa še blazino za otroka zavit za v vožiček.user posted image  Tako da sem že zapravla 100 evr pa še 6 ni ura. Sem pa dobr začela to nedeljouser posted image .

Moj še spi jaz pa iščem jogije po netu pa bebi fone oz. une varuške. Zanima me katere modele (varušk) oz. kaj priporočate mamice z izkušnjamiuser posted image .  

Dans imam namen spisat seznam kaj še rabim in kaj že imam da se zorganiziram, ker si bom v tem tednu prpravla boršo za v Puser posted image  vstopam že v 35t. Še mal pa bomo cartaluser posted image .
Zdej grem še kopalke pa user posted image  prpravt, da se greva pol razvajat in user posted image .
Pozdravčka.

_____________________________

... Ljubezen nikoli ne mine ...

(odgovor članu ana**)
Neposredna povezava do sporočila: 4816
   RE: Julijke 2009
17.5.2009 5:53:41   
zoga08
Oj še en vprašanje.
Ali ima katera izkušnje s printanjem naših postov, ker sem razmišljala da bi si sprintala moja javljanja na RR, ker ne pišem dnevnika, da bi imela za spomin na mojo 1user posted image . Da se bom čez 30 let smejala kake sem mela.user posted image

Čawči.

Aja sej tud drugi del pride - enkrat. Ampak če je v enem je bol preglednuser posted image . Bomo pa kot mamice bolj čvekale.

_____________________________

... Ljubezen nikoli ne mine ...

(odgovor članu zoga08)
Neposredna povezava do sporočila: 4817
   RE: Julijke 2009
17.5.2009 11:04:29   
bybyka_1987
pozdravljene cveke jaz pa moja tmala sma koncno prisle iz 3 urnega sprehoda sma sle kar dalec naokrog in sem utrujena k ne wem kaj vmes pa sma se se ostavle na tortici jaz pa sem pila ledeno kavo hehe sam te tale hoja prow zmatra user posted image user posted image ponoci sem pa tudi bol slabo spala me spet slabost dajala ojoj pa tmali je brco 100/huser posted image user posted image

ewo vceraj so pa tudi meni zacele zatekat malo noge samo je bilo bol rahlo user posted image


< Sporočilo je popravil bybyka_1987 -- 17.5.2009 11:05:19 >

(odgovor članu zoga08)
Neposredna povezava do sporočila: 4818
   RE: Julijke 2009
17.5.2009 15:11:03   
Češnca
Dan!

Upam, da uživate v čudoviti nedelji!!! user posted image
user posted image

Jst sm totalno zaspana, do 3h zarad sebe nisem spala (ob tem, da se mi je ful spal, ampak kar nisem zaspala user posted image ), pol je pa nas srček zakuhov (vneta ušeska, vročina user posted image )... Se mi tkooooo smili, ker je v bistvu prvič mal bolj buban in se noben od nas ne znajde... user posted image  Ampak je priden, nč ne tečka.

_____________________________

18. julij je prav poseben dan!

(odgovor članu bybyka_1987)
Neposredna povezava do sporočila: 4819
   RE: Julijke 2009
17.5.2009 18:04:25   
Anonimen
Ojoj, ženskice moje, zdej je pa že skrajni čas za poležavanje in mirovanje. Pri junijkah so že tri rodile, glejte da tut tukej ne boste začele prehitevat. Držat noge skupej, da bojo user posted image  še vsaj neki časa na toplem in varnem.

(odgovor članu Češnca)
  Neposredna povezava do sporočila: 4820
   RE: Julijke 2009
17.5.2009 18:42:27   
Anonimen
naredimo seznam trebuščkov?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4821
   RE: Julijke 2009
17.5.2009 20:01:51   
ana**
Hello babike user posted image
Jst sm komaj zdaj prišla domov.
Sm bla pri mami na kosilu in pol sm se še z bratom mogla igrat.
Posledica tega so seveda otečene noge in namesto prstov imam čevapčičeuser posted image user posted image
In tut masažica odpade dons kr je dragi v Italiji na tekmiuser posted image

Žoga midva sva se odločila za tega!user posted image user posted image  Ni bil ravno poceni ampak po nasvetu drugih je ta super. Ima kr neki funkcij kar jih "cenejši" nimajo in mi je zato še tolko bolj všeč.
user posted image

jaknik upam,da se vse zavedajo,da morjo počakat še najmanj 1mesecuser posted image  Prehitevanje PREPOVEDANO!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4822
   RE: Julijke 2009
18.5.2009 8:35:07   
monty
jutro babe!

se opravičujem ker sem vas malo zanemarila, sem pravzaprav kr vse. bila sem cel teden doma, prav lenarila, spala, počivala, hodila okrog, še skuhala sem komaj user posted image .

drugače smo mi trije dobro, zatekanja še ni, kile ostajajo na 6,5+, vse ostalo BP, razen seveda spanja. to pa je katastrofa z debelo napisano. ne spim cca do 3 zjutraj, potem pa bolj tako tako. dva tedna še delam potem pa šibava na morje da se jaz še malo naužijem vode.

punce a je kopanje res tako strogo prepovedano????? jaz bi šla sto na uro  na bazen, pa so mi vsi dohtarji rekli, da kao ne zaradi možnih okužb???? a ve se kaj namakate?

drugače pa me malo boli križ in včeraj zvečer sem mela prav take predmenstrualne bolečine cca pol ure. Kaj bi to lahko bilo pa ne vem, me je pa malo skrbelo,da ne bi kaj začelo prehitevat???? a še katero kaj matra?

(odgovor članu ana**)
Neposredna povezava do sporočila: 4823
   RE: Julijke 2009
18.5.2009 9:56:41   
jazzz27
Jutro!!!

Na hitro vas mal oblajam in letim...delat.

mislim da je žoga spraševala za jogi....v BC imajo sedaj v akciji Alergo jogi. Jaz sem ga šla v soboto iskat in se mi zdi vredu.

A ste prvič prale prevleke od jogijev...jaz jo kar bom....

varuške. Ne vem kje sem brala ampak da mora bit varuška nad 100 €, drgač sploh ni dobrauser posted image ...tako da sva se odločila za Angel saund...pa še varuško ima zraven....dve muhi na en mah.

pranje...ok sedaj se počasi približujem tudi tej fazi pa me zanima kater prašek....nekateri tud mehčalec....mi bomo namesto mehčalca kar sivkino eterično olje.....

krčki...mamice, prosim za izkušnje...katere kapljice nabavit?

nastavki za bradavice...kako hudiča naj vem ali rabim manjše ali večje? Od aventa imajo dvoje sorte...pol pa vediuser posted image . Potem mi pa še trgovka pribije zakaj bi to prej kupovalauser posted image ...ko bom imela krvave bradavice in vse razpokane bo že prepozno...se mi zdi...jooooooooj!!!

blazina za glavo....evo tud tukaj sem mrzla. Baje da se sploh ne sme uporabljat. Ali se sme....? Ne vem....

monty...mene tud včas zvija..pa sploh ne vem kaj je to. Mi je rekla G. naj počivam in 3x na dan magnesol.

_____________________________

Rodila se bo legenda! :)

Imamo jo!! Ime mu je Boris.

(odgovor članu monty)
Neposredna povezava do sporočila: 4824
   RE: Julijke 2009
18.5.2009 10:13:41   
BOOMER
ola bejbe...se končn malo javljam pa vidim da ste fuuul pridneuser posted image

vikend - sva šla dol na jug in sem mela celo soboto samo zase (moj je bil na izletu), proti večeru pa mi je blo kar mal dolgčas. No sej bo mala kmalu tuki pa bo akcija. Drugače pa vročina - šele ob 18ih sem šla kej lahk na vrt delat, ker drugače mi je vse zateklo v 5ih minutahuser posted image Sem pa zato do teme po vseh štirih cel štadron poplelauser posted image

vrtičkanje - rezultate dela lahko vidite v albumčku...pred rezanjem solateuser posted image da saj zgleda!

ninočka - jest vahtam pod drevesom najine prve češnje, sam niso ta najbolj zgodnje. So pa jagode že drugič dale vse od sebeuser posted image sam kaj ko se s ptiči tepemuser posted image očitno vsi cel dan čakamo, da se glih prav pobarvajo, pol me pa itak prehtijo te zverine letečeuser posted image user posted image user posted image

aja BBC oddaja - to po moje še država te oddaje sponzorira, k je res učinkovitouser posted image mene so definitivno ozdravli, mojga pa je fotr njegov, ko je po pogrebu v karjolah vozu na smetišče stvari iz leta 1930.user posted image

jazzz27, elevitka - prodam boke pa križ pa vse kosti na dražbi. Letnik 79. V delno voznem stanju.user posted image ne svetujemo uporabe v postelji (preval z L na D bok) ter zjutraj.user posted image

jaknik1 - podplati pečejo v ravnih trdih balerinkah pa . ker itak mam trenutno stopala model zelje-tlačim-rada nosim samo še penaste japonke pa krokse pa mrežaste štunfe (v kombinaciji z vsem - joj kok seksiuser posted image )

ok grem, me študent čaka. deu je deu.

walking like a - duck (če prov je vse skup bolj podobno ko kak Incredible Hulkuser posted image )



(odgovor članu monty)
Neposredna povezava do sporočila: 4825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?