|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2009
18.5.2009 13:57:46   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: monty

vim - dobila sem vozek po treh dneh od plačila oz ko so oni prejeli plačilo. Malo traja preko banke. no dva dni.
tako, da sem ponosna lastnica vozička, ki jih v SLo ni! a ni to fino, najprej izbereš model ki jih je ogromno in potem naši trgovinarji zamočijo in kr naenkrat imaš unikat. vsaj za naše ulice. no sem prepričana, da se bodo mamice znašle in jih naročile po netu.

drug vikend morava pa belit, da ne bova res prepozna in potem imam generalno čiščenje in pranje ko pridem z morja, potem pa noge u luft in čakam na malecko! no ne čist tako, sem ravno včeraj ugotovila, da mi ful dobro dene kolesarjenje (doma seveda) in  da bo treba mal migat te zadnje tedne, ker se mi zdi, da sem čist zanič in si tako ne predstavljam rodit. sem se malo zanemarila, ker razen sprehanja se nič ne rekreiram. pa je kul, če je vse u redu seveda in če si bolj športna duša! bom uvedla kolo min. 3x tedensko po 45 min(15 pa pavza, pa 15 pa pavza in še 15) je lahko samo dobro! pa še mala dobi malo kisika po krvi! ne sam cukrčka v vseh oblikah. joj, dobro, da se začenja vroče, da jaz malo omejim kekse. samo mi pa sladoled paše, da je groza in pice (prej pa sem pojedle menda dve na leto)user posted image user posted image user posted image user posted image . zdaj bo jo lahko pa vsak dan! a ve še kaj migate???? tko kaj bolj konkretno?
 
no danes bom špinačko. Kaj boste pa ve kuhale?????


monty...jaz sem pa ravno za kolesarjenje prebrala (mislim da v materinski knjižici) da ga ne priporočajo...lahko se motim....mislim, da ravno zaradi kisika...da otrok ne dobi preveč. Daj preveri, da ne bo kaj narobe. Mah saj se lahko tud kako drugače rekreiraš....
Drugače se pa čist strinjam....jaz sem tud čist brez kondicijeuser posted image

_____________________________

Rodila se bo legenda! :)

Imamo jo!! Ime mu je Boris.

(odgovor članu monty)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: Julijke 2009
18.5.2009 14:04:22   
katrinka
no, sicer pa vse delamo po hiši - stanovanju in to celo v toliki meri, da je ze preveč, saj na nek nacin je gibanje a ne - bi bilo veliko bolj pametno samo sprehodi pa plavanje itd. a vsaj ne lezimo 24 ur na danuser posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: Julijke 2009
18.5.2009 14:07:31   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: katrinka

no, sicer pa vse delamo po hiši - stanovanju in to celo v toliki meri, da je ze preveč, saj na nek nacin je gibanje a ne - bi bilo veliko bolj pametno samo sprehodi pa plavanje itd. a vsaj ne lezimo 24 ur na danuser posted image


mah jaz pravim, dokler je samo 8 kg plusa se res ne mislim sekirat. Itak pa skoz tacam sm ter tja...


punce a katero matra zaprtje?

_____________________________

Rodila se bo legenda! :)

Imamo jo!! Ime mu je Boris.

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: Julijke 2009
18.5.2009 14:16:57   
Hator
nex
IZVIRNO SPOROČILO: Češnca

IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27



Poročam še nekaj: dobila cotke od next-a, prej ko v 10 dneh, kvaliteta se mi zdi super user posted image  - nekaj takega kot H&M. Že perem!!! user posted image user posted image user posted image  Aja pa velikosti so kot je že ana napisala - tudi ala H&M.


Češnca,
mi lahko poveš, kako si plačala pri next? Jaz sem malo skeptična, da jim napišem št. plačilne karticeuser posted image Al to ni problema? Pa ne vem, kaj naj napišem za začetni datum kartice, saj pri meni na kartici mastercard ni nič napisano, samo datum do kdaj velja.

(odgovor članu Češnca)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: Julijke 2009
18.5.2009 14:34:54   
busika
glede kolesarjenja- sem hodila na telovadbo za nosečnice in fitnes in je tako, da lahko.Samo moraš kontrolirati pulz, ki ne sme it čez 140. Če prekoračiš pulz lahko začne otroku primanjkovati kisika.
Glede presredka, pa sem tudi jaz brala, da po 34 tednu, ker je drugače res že malo pozno. Koža tud ne postane bolj elastična kar čez noč.

(odgovor članu Hator)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: Julijke 2009
18.5.2009 14:41:09   
vim
 Busika a pulz naj ne bi presegele 140. Jajojaojao, jaz ko dobim napad aritmije imam pulz tudi do 180.user posted image user posted image

Monty in si zadovoljna z barvo, vse štima? Je pa fino, a ne ko sva takole unikatniuser posted image user posted image user posted image user posted image .



_____________________________

Postala sva starša najinemu sončku Gasperju

(odgovor članu busika)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: Julijke 2009
18.5.2009 14:45:11   
monty
mislim, da pri vsaki vadbi moraš pazir, da pulz ne gre čez 140, sicer pa ti telo pove kaj je preveč. ne smeš biti zadihan kot konj, tako da lahko normalno govoriš.... pa meni ni panike zaradi kil ampak da vsaj malo mišice zagrejem, se mi zdi da mam noge kot hrenovke in roke pa bušija prav tako in da me je strah kje bom vzela moč za rodit, če sem tako zanič. sploh ker sem bla prej precej fit, zdaj pa že nekaj časa bolj malo migam ker pač veliko stvari ne morem delat.Zadnjič sem pomivala zelo temeljito in na mojo grozo ugotovila drug dan da me bolijo lože. katastrofa. kako bom šla kaj prvič tečt :))))

plavanje ful priporočajo, potem pa ti skoraj vsi G prepovedo kopanje v bazenih. Kje pa naj bi potem plavale. pod tušem ne znam, bazena pa še nimam v stanovanju????

(odgovor članu busika)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: Julijke 2009
18.5.2009 15:01:25   
elevitka
IZVIRNO SPOROČILO: Hator

nex
IZVIRNO SPOROČILO: Češnca

IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27



Poročam še nekaj: dobila cotke od next-a, prej ko v 10 dneh, kvaliteta se mi zdi super user posted image  - nekaj takega kot H&M. Že perem!!! user posted image user posted image user posted image  Aja pa velikosti so kot je že ana napisala - tudi ala H&M.


Češnca,
mi lahko poveš, kako si plačala pri next? Jaz sem malo skeptična, da jim napišem št. plačilne karticeuser posted image Al to ni problema? Pa ne vem, kaj naj napišem za začetni datum kartice, saj pri meni na kartici mastercard ni nič napisano, samo datum do kdaj velja.



jaz sem tud naročila preko spleta pri njih... datum začetka veljavnosti sem si zmislila ker na VISI ni napisan- potrdilo o naročilu in znesek plačila sem dobila na mail. Nisem imela nekih težav, pošiljko pa sem dobila v roku 10 dni

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu Hator)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: Julijke 2009
18.5.2009 15:04:54   
vim
IZVIRNO SPOROČILO: monty

mislim, da pri vsaki vadbi moraš pazir, da pulz ne gre čez 140, sicer pa ti telo pove kaj je preveč. ne smeš biti zadihan kot konj, tako da lahko normalno govoriš.... pa meni ni panike zaradi kil ampak da vsaj malo mišice zagrejem, se mi zdi da mam noge kot hrenovke in roke pa bušija prav tako in da me je strah kje bom vzela moč za rodit, če sem tako zanič. sploh ker sem bla prej precej fit, zdaj pa že nekaj časa bolj malo migam ker pač veliko stvari ne morem delat.Zadnjič sem pomivala zelo temeljito in na mojo grozo ugotovila drug dan da me bolijo lože. katastrofa. kako bom šla kaj prvič tečt :))))

plavanje ful priporočajo, potem pa ti skoraj vsi G prepovedo kopanje v bazenih. Kje pa naj bi potem plavale. pod tušem ne znam, bazena pa še nimam v stanovanju????


Monty si facauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Postala sva starša najinemu sončku Gasperju

(odgovor članu monty)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: Julijke 2009
18.5.2009 15:06:00   
Anonimen
Obiski - jst sm imela pri prvem kr dost obiskov, pa sm bla ful utrujena, pa dojenje nama je nagajalo...Zakaj? Ker nism znala rečt ne. Pri drugem pa sm mela na obisku mamo(vsak dan, da mi je mirkala malega, ko sem šla pod tuš), oče(enkrat), mojuser posted image  in starejši sin enkrat na dan za pol urce. Ostalim sem napisala SMS, da ima mali antibiotik in so obiski prepovedani. Užaljenost je padla sam s strani njegove sestre, pa je kmal prebolela. Si pa ne predstavljam, da bi imela obiske ob tistih groznih krvavitvah(po drugem porodu sm precej krvavela). Dojenje pa steklo za 5. Tut cimra(prvorodka) je imela omejene obiske sam na starše(vsaka ji čast), tako da nama je blo super. Upam, da tut tokrat dobim tako cimro, čene pa bom zatežila - definitivno. Ne prenesem tega, da bi me nekdo povsem neznan tam zijal vso krvavo al pa v joško med dojenjem.user posted image

(odgovor članu monty)
  Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: Julijke 2009
18.5.2009 16:02:56   
Miška2006
Ponudba: če katra želi imeti slednje kupončke od DM-a naj mi pošlje naslov na ZS...so pa veljavni do 31.3.2010:
- 1x bonus vata cik cak,
- 1x bonus knjiga naš malček,
- 1x bonus sensodyne zobna krema za sklenino,
- Dnevna in nočna krema proti strijam Afrodita,
- Chicco Kenguru (-20%),
- Chicco Gugalnik (-20%).


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: Julijke 2009
18.5.2009 16:06:49   
katrinka
IZVIRNO SPOROČILO: jaknik1

Obiski - jst sm imela pri prvem kr dost obiskov, pa sm bla ful utrujena, pa dojenje nama je nagajalo...Zakaj? Ker nism znala rečt ne. Pri drugem pa sm mela na obisku mamo(vsak dan, da mi je mirkala malega, ko sem šla pod tuš), oče(enkrat), mojuser posted image  in starejši sin enkrat na dan za pol urce. Ostalim sem napisala SMS, da ima mali antibiotik in so obiski prepovedani. Užaljenost je padla sam s strani njegove sestre, pa je kmal prebolela. Si pa ne predstavljam, da bi imela obiske ob tistih groznih krvavitvah(po drugem porodu sm precej krvavela). Dojenje pa steklo za 5. Tut cimra(prvorodka) je imela omejene obiske sam na starše(vsaka ji čast), tako da nama je blo super. Upam, da tut tokrat dobim tako cimro, čene pa bom zatežila - definitivno. Ne prenesem tega, da bi me nekdo povsem neznan tam zijal vso krvavo al pa v joško med dojenjem.user posted image


se cisto strinjam, daj mi pa povej zakaj je bila sestra od tvojga uzaljena - meni res ni jasno, zakaj so eni uzaljeni - no poleg dejstva, da so egocentricniuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: Julijke 2009
18.5.2009 16:28:46   
Češnca
IZVIRNO SPOROČILO: elevitka

IZVIRNO SPOROČILO: Hator

nex
IZVIRNO SPOROČILO: Češnca

IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27



Poročam še nekaj: dobila cotke od next-a, prej ko v 10 dneh, kvaliteta se mi zdi super user posted image  - nekaj takega kot H&M. Že perem!!! user posted image user posted image user posted image  Aja pa velikosti so kot je že ana napisala - tudi ala H&M.


Češnca,
mi lahko poveš, kako si plačala pri next? Jaz sem malo skeptična, da jim napišem št. plačilne karticeuser posted image Al to ni problema? Pa ne vem, kaj naj napišem za začetni datum kartice, saj pri meni na kartici mastercard ni nič napisano, samo datum do kdaj velja.



jaz sem tud naročila preko spleta pri njih... datum začetka veljavnosti sem si zmislila ker na VISI ni napisan- potrdilo o naročilu in znesek plačila sem dobila na mail. Nisem imela nekih težav, pošiljko pa sem dobila v roku 10 dni


Jah, tud midva sicer rajš naročava prek Paypala, ampak jih je precej že naročal pri njih in se nobena ni pritožila... Datum začetka veljavnosti nisva napisala - pustila kar prazno (tud Mastercard). Se pa zdej že sušijo na stojalu, jst jih pa občudujem... user posted image

_____________________________

18. julij je prav poseben dan!

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: Julijke 2009
18.5.2009 17:13:54   
ana**
Ojla babuške.

Samo na hitro,da še živim user posted image  Prav fajn je bit na dopustuuser posted image user posted image  Ampak se mi zdi,da mam še manj časa kt prej. Zdaj vidim o čem penzionisti govorijo user posted image  user posted image  user posted image

Obiski jst v P. nočem nobenega.user posted image  Itak upam,da bo dragi lahko čimveč z nama pa upam,da še mami in sestra prideta. Da pa bi imela vse sorodnike v 3dneh tam pa kolege z katerimi se vidimo 3× na leto... Em.. Ne hvalauser posted image

user posted image  katero kozmetiko boste uporabljale za svoje palčke?

Naty-taja VSE NAJBOLJŠEuser posted image user posted image user posted image

Migamouser posted image  Edino,če se na kakšn sprehod spravim pa še to po 10minutah omagam in se vsedemuser posted image  Bomo pa po porodu z vozički toliko bolj telovadleuser posted image


(odgovor članu Češnca)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: Julijke 2009
18.5.2009 17:14:21   
ana**
Moj buši v 34tednu.

user posted image

(odgovor članu ana**)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: Julijke 2009
18.5.2009 18:56:57   
Hator
Ana, fulllll lep buši!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

Punce, upam, da ne zamerite temu mojemu postu... mi opremljamo otroško sobo, med drugim tudi zavese in nam jih je ful ostalo. Če mogoče katero zanimajo, naj mi javi na ZS (bom pa dala vzorček tudi v album), jih dam zelo ugodno. Škoda mi je, da mi toliko blaga stoji v omari. So bele-prosojne, poslikava z ovčkami, primerne za fantka ali punčko in res ful luštne. Imam dva kosa, eden je v=172cm,š=572, drugi kos š=331cm, v=172cm. Brez zamere.

(odgovor članu ana**)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: Julijke 2009
18.5.2009 19:27:18   
_ella_
IZVIRNO SPOROČILO: busika

glede kolesarjenja- sem hodila na telovadbo za nosečnice in fitnes in je tako, da lahko.Samo moraš kontrolirati pulz, ki ne sme it čez 140. Če prekoračiš pulz lahko začne otroku primanjkovati kisika.
Pravijo celo, da je najbolj primerno, ker ne gre v kolena in kolke. Pa vesi nam popustijo, na kolesu je pa težko klecent in si kaj zvit. Ampak mora biti pa trenažer doma, ker naj bi nas zdaj že malo ravnotežje zapustiv.  Sama sem se včerij gor vsedal, sam me že od 16 tedna tako trtica boli, da NO GO, če se pa naprej naslonim na balanco, mi pa trebuh visi in tudi ni prijetno. Tko da zame pride upoštev po rojstvu, takrat pa zato bolj intenzivno.
Glede presredka, pa sem tudi jaz brala, da po 34 tednu, ker je drugače res že malo pozno. Koža tud ne postane bolj elastična kar čez noč.
V navodilih od Welede masažnega olja za presredek, piše od 33 tedna naprej, pri nas v  Š so rekli od 35 tenda naprej.Sicer pa ne vidim razloga zakaj bi škodovalo če prej začneš. Na kako dogajanje tko  nima vpliva. Verjemi pa da v 2 tednih ne uspeš naresti nič, a si predstavljate, kako dolgo morate strečing delati, da vam rata špago naresti.


Z telovadbo sem si pa iz interneta natisnila vaje za nosečnice in sem včeraj začela , pa da ne povem kako sem bila gotova potemuser posted image  Včasih bla pa tko fit. Noro.

Glede obiskov so nam v MŠ priložli na srce naj si omislimo samo možje na obisk ( ravno zaradi dojenja in  preveč ferbcanja v sosednji postelji), kar je bil  zame idealen izgovor za druge. Upam da se ga bodo držali.user posted image  


(odgovor članu busika)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: Julijke 2009
18.5.2009 19:29:45   
busika
vim - problem je samo, če traja dalj časa nad 140, je nam rekla. Tud vse smo dobile merilce med telovadbo.

Mene tud zanima kaj boste uporabljale od kozmetike? Eni priporočajo za začetek kopanje brez dodatkov v vodi in hladilno mazilo iz lekarne, drugi trdo milo, pa kopeli, v trgovini je pa tulk vsega, da se ti zrolauser posted image
monty - jaz sem bla za 1.maj na morju in sem se kopala v bazenu. Mela sem s sabo tampone, ki pa jih pol tud nisem uporabljala, šla sem se stuširat in preoblečt v suhe kopalke in je blo OK. In tud zdaj bom verjetno kaj šla na bazen, ker ful paše nam kitovkamuser posted image  plavat (mož mi pravi ,da sem mali kitek).
OBISKI so pa mene tud zmozgali po prvem porodu. Domov so se mi v prvem mesecu zvalili vsi. Jaz pa sama s sabo ful problemov, z dojenjem, šivi, neprespana. Tako, da sedaj vsem govorim in še mal nalagam kako je blo hudo prvič in da nočem nobenga prvi mesec. Tko, da upam da bodo sami pogruntal, če ne bom pa rekla, da mam mal težav in naj pridejo kasneje. Mislim, da prvi mesec rabi mami in dojenček mir, da se navadita drug na drugega in sama nisem nobene prijatlce obiskala prej. Zaželjena kaka ful dobra prjtlca, al mama, al tašča, ki bo kaj nardila, ne pa da bom jaz njih stregla. Pa naj kar zamerjo.

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: Julijke 2009
18.5.2009 20:26:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: katrinka

IZVIRNO SPOROČILO: jaknik1

Obiski - jst sm imela pri prvem kr dost obiskov, pa sm bla ful utrujena, pa dojenje nama je nagajalo...Zakaj? Ker nism znala rečt ne. Pri drugem pa sm mela na obisku mamo(vsak dan, da mi je mirkala malega, ko sem šla pod tuš), oče(enkrat), mojuser posted image  in starejši sin enkrat na dan za pol urce. Ostalim sem napisala SMS, da ima mali antibiotik in so obiski prepovedani. Užaljenost je padla sam s strani njegove sestre, pa je kmal prebolela. Si pa ne predstavljam, da bi imela obiske ob tistih groznih krvavitvah(po drugem porodu sm precej krvavela). Dojenje pa steklo za 5. Tut cimra(prvorodka) je imela omejene obiske sam na starše(vsaka ji čast), tako da nama je blo super. Upam, da tut tokrat dobim tako cimro, čene pa bom zatežila - definitivno. Ne prenesem tega, da bi me nekdo povsem neznan tam zijal vso krvavo al pa v joško med dojenjem.user posted image


se cisto strinjam, daj mi pa povej zakaj je bila sestra od tvojga uzaljena - meni res ni jasno, zakaj so eni uzaljeni - no poleg dejstva, da so egocentricniuser posted image






No, sej tut men ni blo nikol jasno zakaj  je bla užaljena. Mi je sam doma na prvem obisku(čez kake 3 tedne) rekla, da  zakaj ni mogla pridt, pa sm ji kratko in jedrnato razložila, da je tut sama mati in da bi lahko razumela žensko po porodu in da me prov nč ne briga, če je kdo užaljen. No, pol se pa nismo več menil o tem.user posted image


Naty-taja vse najboljše user posted image user posted image .
 
Kozmetika - Bubchen.

Hator - zakaj bi pa zamerle? Sej to je pa ja ful lepo, da raje ponudiš, kot pa stran mečeš.user posted image

Kitovke - sm se spomnila, ko sem bila noseča z drugim cca 6m, pa smo šli na bazen, pa se je moj hotu mal pohecat, pa je reku starejšemu sinu s katerim sta bila že v vodi:,, Nik prim se me, mami prihaja v vodo, gladina se bo dvignila.,, Jst sm bla pa čist užaljena (HORMONI) in pol nism hotla not, pa ful se mi je mogu opravičevat... Danes se pa tako nasmejem temu, sam dvomim, da bo v tem občutljivem obdobju še kdaj poskusil kej tazga.user posted image  

Telovadba - user posted image

< Sporočilo je popravil jaknik1 -- 18.5.2009 20:28:33 >

(odgovor članu katrinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: Julijke 2009
19.5.2009 7:35:28   
Anonimen
Jutro!

Mi smo spet bolani. Alen ima ponovno vnete učke.... Mah user posted image

Punce a katera pozna kake podloge za jogi? Sm gledala dormeotove za Alena, ker mu je ponoči plenica čist razpadla in imamo na novem jogijo flek! user posted image  So pa fajne zato, ker se dajo na 90 prat, če bo kdaj slučajno kaka driska. Me pa zanima, kolk kej to diha. A pozna katera?

Next - js še kr nism prilezla do naročila! user posted image  Če se pa nimam cajta res usedit zraven, ker morm najprej Alenove male cotike pregledat, kaj mi bo prišlo v poštev in kaj ne. Da vidim, kolk mam vsega. Ko bom pa to preglejevala, bom pa itak dala prat. Ko pa operem, pa nimam kam zložit, ker gremo šele dans naročit omare. BTW - ena omara (kotna) in en predalnik (5 predalov) pa ena mala knjižna omarica z 2 policama stanejo 880€ user posted image  Recesija?user posted image user posted image user posted image user posted image  Tako, da v bistvu čakam in čakam.... Pa nič nikamor ne gre!

Dans sm mal slabe volje pa še spala nism nič. Tako, da sorry, če sm vas zamorila.

To vam še morm povedat - joške mi je tolk razgnalo, da mi ni niti en edini modrc prav. user posted image  Po porodu sm imela 85C (pred zanositvijo bogih 75B al pa A, odvisno od modela) No, zdej bom menda rabla 85D. user posted image  Pa še enih par strij sm fasala po zizah! Super! user posted image  Me pa tud tolk bolijo, da sploh ne morm na strani več ležat, ker se mi zdi, ko da bi mi kdo likalnik obesu za vrat, me vse vleče.

Aja - pa seznama sploh ne morem popravit. Ne vem kaj je narobe, noče mi ga objavit. Ima katera kakšno idejo?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: Julijke 2009
19.5.2009 7:55:20   
monty
jutro čveke!

vim-  voziček vse štima. Edino kar mi ni všeč je to, da nov model nima na košari Capazzo več možnosti, da odpneš del strehce in ostane samo tanka mrežica. pač je samo eno blago! in muziko so dali stran iz košare in strate. JE pa res, da je oranžno siva barva malo bolj trpežen material in mi ni žal, da sva naročila ravno tega. se mi pa zdi, da so zadrge take bolj švoh, sicer ne vem kake so na ta starih, ampak najbrž enake. sicer pa smo noro navdušeni nad vozičkom, vse obvladamo in vozek je res mercedes, predvsem za rokovanje. vse gre ful na izi, predvsem mi je všeč dvig in spust naslonjala, ki je pri večini vozički živi užas. tle pa z dvema prstoma vse zrihtaš. Strata je res malo manj oblazinjena in tako zgleda vsaj malo večja, bomo vidli!

kozmetika-  kakšno mislijo to trdo milo???? če se spomnim žajf, ki so ble pred poplavo tekočih mil, potem tiste ful sušijo kožo???

spanje - jasna - jaz sem tak revež, da čist nobeno noč ne spim do cca 3 in potem ob 6 vstanem, tako, da o volji in razpoloženju vam ne bom razlagala. vse mi gre kratko malo na k....  danes ponoč sem prav popi.... ,ko se na eno uro vstajam in wc.... ne vem kako bom tole do konca zvozla. mislim, da bom utrujena še preden pride user posted image .

sedenje 8 ur -  za crknit dobesedno. ne vem zakaj naj bi nosečnice delale do le 4 tedne pred rokom. to skoraj ni humano, vsaj dva tedna bi nam mogli dat zraven. jaz sem že sitna, naveličana in prav nevzdržna do sodelavdev!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: Julijke 2009
19.5.2009 8:02:09   
tilča
Jasna81 - prsiuser posted image , kaj naj rečem...men so se že takoj povečale za eno številko (še predno sem vedela, da sem noseča) in do danes sem si kupila tri različne modrceuser posted image . So mi pa zrasle iz 75c na 80e ali f odvisno od modrca...v glavnem upam, da je zdaj konc, ker je to težko bremeuser posted image . drugače ti pa svetujem, da tudi ponoči nosiš športni modrček oz. takega brez kosti, ki da dobro oporo. Jaz ga nosim že od vsega začetka in res pomaga. Kadar sem brez me vse boli in se celo noč zbujam, ko se obračam.

Glede obiskov - tudi mene že zdaj skrbi kaj bo, glede na to, da mož nima ravno uvidevnih sorodnikov. Smo imeli zadnjič družinsko srečanje, pa mi je njegova teta rekla naslednjič se pa vidimo v porodnišnici. ?????? Se bojim, da če ne bom odločna, da bom tako kot na pasji razstavi...me bodo še sestre in sestrične od babice hodile gledatuser posted image Sem bla v takem šoku, da sem bla kar tiho...Sam mislim, da bom vsem prepovedala obiske, razen možu, mojim in njegovim satršem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: Julijke 2009
19.5.2009 8:06:17   
elevitka
IZVIRNO SPOROČILO: monty

sedenje 8 ur -  za crknit dobesedno. ne vem zakaj naj bi nosečnice delale do le 4 tedne pred rokom. to skoraj ni humano, vsaj dva tedna bi nam mogli dat zraven. jaz sem že sitna, naveličana in prav nevzdržna do sodelavdev!


monty tule se pa podpišem 100 000 % jaz sem tud vsaj 8-10 ur na riti dnevno in sem sitna kot hudič ker vse tišči in boli od trtice, trebuha, rite ma vse nooo - prav kot paraplegik sem ko se ne morem potem dvignit (pa še noge mi mravljinči in krči grabijo od sedenja) da ne omenjam da zaradi trebuha ne morem do pisalne mize - in pol sem kot kifl upognjena naprej da segnem do tipkovnice in vidim kaj na monitor user posted image



_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu monty)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: Julijke 2009
19.5.2009 8:30:26   
Nikita
Punce, dobro jutro.
Mene pa neki zanima in sicer, če je še katera tak "boga" in ji trebuh ful otrdeva? Men se je začel tam nekje v 24. tednu, pa je Magnesol pomagu. Zdej pa včeri spet. Madona, trajal je cel dan (s presledki seveda) in pri 10 sem nehala štet. Sem rekla včeri mojmu, da če bo šlo tak naprej, da grem dans rodituser posted image Pol pa spet ponoč, vsakič ko sem se zbudila je bil trdi ko kamen. In evo zjutri spet. Še tamala se je mal umirila. Sicer še miga ampak ne več tak divje kot je. Sej boga reva niti ne more, ko jo pa vse zateguje na vsake tolk časa. user posted image No, edina vredu sran tega je, da nč ne boli. Sam tak neprijetn občutek je, kot da bi mela v seb preveč napihnjeno žogo...

A mislite, da bi mogla kej G klicat al je tak pogosto otrdevanje zdej že normalno? Ka pa vem...jst ne paničarim rada in tud tu mi ni do tega, da bi zdej nek halo delala, sam kaj ko je pa tak kr z lepega prletel in me presenetl. A kira kej več ve o tem fenomenu?user posted image



(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: Julijke 2009
19.5.2009 8:38:04   
elevitka
Men sicer večkrat otrdi - sam ne na neke enakomerne razmake (včasih večkrat včasih manj) sem pa opazila da manj otrdeva če več počivam

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu Nikita)
Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Prepovedana opravila za nosečnice
Čeprav so nosečke nagnjene k temu, da morajo pred porodom do potankosti urediti svoje gnezdece, je priporočljivo, da se ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?