|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2009
18.5.2009 10:14:23   
katrinka
zivjo cvekeuser posted image
pa je spet delovni teden tu - no, za ene, če odstejem današnji dan - še 9krat pridem delat, pa konecuser posted image
jazzz27 - jaz imam tud angel sound - pa nima varuške - a sm pa tok trapasta da ne vidim te funkcijeuser posted image
kopanje - v vseh teh mesecih sm slisala mnogo razlogov za in proti, vsaka dela po svoje, od sodelovca punca se je celo nosečnost namakala po bazenih mislim da celo brez tamponov, ene se vode ne dotaknejo, jaz sem se kopala pozimi v bazenu, imela sem tampone, vsakic iz vode sem ga zamenjala in preoblekla kopalke, pa je vse ok, za morje me pa noben ne zadrzi, da ne bi slauser posted image
nastavki za dojenje - uuuu tudi mene zanima kako veš katero ''velikost'' vzamesuser posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: Julijke 2009
18.5.2009 10:35:26   
Češnca
Dan!

Prazniva spalnico! user posted image user posted image user posted image  Jutri pa dobiva novo. Jeeeee!!! user posted image user posted image user posted image

katrinka kopanje v morju ni problematično, problem so bazeni! user posted image

_____________________________

18. julij je prav poseben dan!

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: Julijke 2009
18.5.2009 10:41:50   
katrinka
 
 
user posted image
NATY - TAJA VSE NAJBOLJŠE user posted image user posted image user posted image  
 
češnca - vem, da morje ni tezava, bazeni so - zaradi klora, bolj so umazani, pa npr. starejši ljudje k se zdravijo v zdraviliščih itd...samo realno pogledano, itak je skor ze poletje, tko da bomo vse romale na morje in ne na bazene - no, vsaj vecina, morje ima ze 20 stopinj (naša obala) in eni se ze kopajo - no, jaz počakam se ene 4 stopinj - sm malo zajcuser posted image

(odgovor članu Češnca)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: Julijke 2009
18.5.2009 10:53:32   
monty
jazzz, če sprašuješ za povšter za dojenčka, baje na začetku nič, šele kasneje. kaj je kasnej pa ne vem? jaz sem ga dobila zraven jogija, pa bo še vsaj pol leta zapakiran.

morje ali bazeni - midva greva na morje, samo ko se kuham doma pa me prav mika na bazen skočit. se mi zdi, da je zdaj še sveža voda, k je začetek sezone, pa vem , da je butast izgovor. najbrž bom bolj pri luštah ostala.

ja s katerim praškom boste prale oz. s katerim mehčalcem če sploh! jaz bom menda uporabila Luno, pa dala potem dvakrat sprat tako, da mislim, da ne bi smelo bit problema. a so vam kaj na MŠ rekli, nam niso nič. sem pa vprašala če so lahko že prvi mesec v kratkih rokavih pa baje če je toplo ni problema.

a ste vedele, da ne smemo začet z masažo presredka pred 37 tednom?????? joj jaz sem moram še za akupunkturo zment, čas me bo pofural zgleda. pa dost, ga mam, sam organizacija mi gre bolj slabo!

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: Julijke 2009
18.5.2009 10:58:20   
katrinka
IZVIRNO SPOROČILO: monty

ja s katerim praškom boste prale oz. s katerim mehčalcem če sploh! jaz bom menda uporabila Luno, pa dala potem dvakrat sprat tako, da mislim, da ne bi smelo bit problema. a so vam kaj na MŠ rekli, nam niso nič. sem pa vprašala če so lahko že prvi mesec v kratkih rokavih pa baje če je toplo ni problema.
jaz bom storila enako, v MŠ je babca rekla, da ene dajo kis, ene nič, sam da bombaž po neih treh pranjih rata bolj trd in je fajn dat al mehčalec al pa kis

a ste vedele, da ne smemo začet z masažo presredka pred 37 tednom?????? joj jaz sem moram še za akupunkturo zment, čas me bo pofural zgleda. pa dost, ga mam, sam organizacija mi gre bolj slabo!
masaža - ja pri 38.tednu naj bi jo začele izvajat, tko sem tudi jaz večinoma prebrala



(odgovor članu monty)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: Julijke 2009
18.5.2009 11:03:18   
DannyS
Ojla punce... Zanima me na podlagi tega seznamčka, kaj je res potrebno vzet s sabo v porodnišnico za mamico. Namreč nekatere stvari kot so vložki, halje, spodnje hlačke naj bi se že dobile v porodnišnici, ali pač ne?

Za mamico  Najnujnejše: potrjena zdravstvena izkaznica in napotnica ginekologa.  Oblačila: mehka in udobna dnevna oblačila, pižama, jutranja halja, nekaj parov nogavic, več kosov spodnjega perila, copati z debelim podplatom ali natikači, oblačila in udobna obutev za odhod domov.  Kozmetika: zobna pasta in zobna krtačka, milo za telo, šampon za lase, krema za obraz, balzam za ustnice, losjon ali masažno olje, higienski vložki, elastike za lase.
Za sprostitev: CD ali mp3 predvajalnik s pomirjujočo glasbo, knjige, revije, dodatna blazina ... da vam bo čas pred porodom hitreje in prijetneje minil.
Za hranjenje dojenčka: nedrček za dojenje, prsne blazinice, nastavki in krema za bradavice ter prsna črpalka, če nameravate dojiti; stekleničke in začetno mleko za dojenčke, če ne boste dojili.
Pa še: mobilni telefon in polnilec zanj, fotoaparat ali kamera ter rezervni baterijski vložki, prigrizki, drobiž za avtomate s prigrizki in napitki, predmet, ki vam prinaša srečo.  

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: Julijke 2009
18.5.2009 11:12:26   
elevitka
Boomer user posted image   letnik je isti (sam vprašanje če bodo JUS standardi pasali skupaj) jaz sem izvenserijska.

Jooj že odštevate zadnje delovne dneve.

Kak ve gledate na to da vas po porodu zasuje cela žlahta z obiski v porodnišnici (po možnosti so še taki da se ne dajo domov hitro) mene je kr strah tega sem zadnjič javno vsem na lep način povedala, da mi pač nebi pasalo da bodo viseli vsak dan tam, ker bom verjetno utrujena od poroda, pa ko se še privajaš na nova opravila, pa dojenje pa ker je otrok skoz ob tebi bom nenaspana verjetno in to... pa sem dobila odgovor  v tem stilu - ja veš kaj mi bomo prišli ko nam bo pasalo - bomo pa otroka gledali ne tebe.

user posted image  kr scefralo se mi je da bodo vsi slinli od prve ure uboščka in naju terorizirali.

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu BOOMER)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: Julijke 2009
18.5.2009 11:42:01   
jazzz27
monty...ja povšter za user posted image  sem mislila. Si mi pa potrdila, da sem prav prebrala. Tako da bye bye povšter....

katrinka...ja angel saund ima več modelov in ta nardražji ima še varuško zraven...oz. vfoki-tokiuser posted image user posted image  za prisluškovanjeuser posted image

BOOMER...ti prodaš..jaz menjamuser posted image user posted image user posted image . Pohvale za vrtiček...lepo si uštimla...ni lepšega kot doma odrezana solata...user posted image user posted image
user posted image NATY-TAJAuser posted image
user posted image

_____________________________

Rodila se bo legenda! :)

Imamo jo!! Ime mu je Boris.

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: Julijke 2009
18.5.2009 11:49:10   
katrinka
IZVIRNO SPOROČILO: elevitka

Jooj že odštevate zadnje delovne dneve.
ja ja - kajti to me drzi pokonci...hahauser posted image

Kak ve gledate na to da vas po porodu zasuje cela žlahta z obiski v porodnišnici (po možnosti so še taki da se ne dajo domov hitro) mene je kr strah tega sem zadnjič javno vsem na lep način povedala, da mi pač nebi pasalo da bodo viseli vsak dan tam, ker bom verjetno utrujena od poroda, pa ko se še privajaš na nova opravila, pa dojenje pa ker je otrok skoz ob tebi bom nenaspana verjetno in to... pa sem dobila odgovor  v tem stilu - ja veš kaj mi bomo prišli ko nam bo pasalo - bomo pa otroka gledali ne tebe.
kr ošpice sm dobila ob tem kaj so ti rekli - so pa nesramni, jaz nameravam vsakmu lepo povedat, da naj mi ne hodjo, pol pa cez kake 3 tedne, mesec naj pridejo, najprej familija pol prijatelji, večina vem da se bo tega držala, za ene par pa tud vem da ne, sam itak v P ne smejo povedat v keri sobi sm - moj pa tud ne bo povedu, pa se mal jih bom zavedla s tem da ne vem še kje bom rodila - ali v postojni ali v lj, čeprav vem da bom v LJ, tak je moj plan, upam da bo ratu, v P pa želim vidt mojga, mojo mami pa tasta z zeno in svakinjo, ostali loh počakajouser posted image



jazzz27 - a tako je s tem AS, k sm ga kupovala so imeli sam ta moj model, zato niti nisem vedla o drugih opcijahuser posted image

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: Julijke 2009
18.5.2009 11:54:49   
DannyS
Meni se zdi da punce mislijo na Angel care (http://www.angelcare.si/izdelki.htm), ne na Angel sound.



< Sporočilo je popravil DannyS -- 18.5.2009 11:56:19 >

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: Julijke 2009
18.5.2009 12:01:45   
monty
obiski -  jaz ne računam na hudo gužvo itak pa če se bom slabo počutila bom lepo SMSe razposlala, da ne želim, da mi vsi privrejo v P. tusti, ki se ne bodo držali pa bodo slišali svoje, ker tudi meni ni kul, da se ne glede na želje mamice potem vsi pasejo na bejbiju. sej je najin ne javni!
prve dni itak samo familija, drugi pa po kakih parih tednih ko se vse malo umiri. tisti, ki so normalni itak ne pribodejo k tebi domov že tretji dan.

jaz sem se odločila, da bom oprala vse komplet, tudi vozek!!!

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: Julijke 2009
18.5.2009 12:43:22   
jazzz27
Se popolnoma strinjam glede obiskov..kar kocine mi grejo po konci da bi vsi prišli.

Predvsem sorodstvo k majo majhne otroke....

...jaz sem že razmišljala, da bi rekla da nek virus razsaja in naj ne hodijo....oz. to bo naloga mojegauser posted image user posted image user posted image   
je*i ga..zaje*ana babauser posted image user posted image  


dannySuser posted image ....AC401....mislim, da v BC nimajo vseh modelov....

_____________________________

Rodila se bo legenda! :)

Imamo jo!! Ime mu je Boris.

(odgovor članu monty)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: Julijke 2009
18.5.2009 12:43:30   
elevitka
Ja sam mene moti že to da bi vsi naenkrat prišli (moji, njegovi starši pa stari starši) pa bog ne daj da tam visijo vsak dan pa pol še ko prideva domov jih bom mela spet vsak dan za vratom (že misel na to me spravlja ob živce)

da ne morš niti ˝srat˝ v miru no po domače .. ker že sedaj jih mam vsakega 2 x na teden doma user posted image

zdaj pa nevem al sem res jaz tako čudna (hormoni pa to)

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu monty)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: Julijke 2009
18.5.2009 12:43:34   
ninocka
Dober dan!

Jst sem mela danes pregled pri G, vse OK, maternica se ni nic bolj stanjsala od zadnjic, pobc mtehta 2300g, obrnjene na glavico (kar je pa men vseeno, ker bo itak CR). Predviden datum CR je 23 ali 24.06, torej cez dober mesec.
Sem odbila papirje za CSD, moj mi je v sluzbo odnesel tist za place izpolnit, G mi je se enkrat dal potrdilo za bolnisko (prejsnje je bilo prestaro, ker sem bolnikso in dopust obrnila). To je to. Aja, pa kri sme mogla spet dat (toxa, hemoglobin), vode pa nisem dala, ker me je ful tiscal lulat ze pred pregledom in nisme sla, ker sem rabla met poln mehur, pol sem pa takoj sibala na WC, vmes so mi pa dali  napotnice za laboratorij...je.bat ga, bom dala pa vodo naslednjic pred pregeldom. Mam ga 12.06 in bomo vzeli se bris na streptokok.
Kilogrami - sem se zredila za 2.5 kg user posted image user posted image user posted image , pomoje sem zdej dodatno kilo pridelal na racun sladoledov in ledenih kav user posted image user posted image user posted image

babyphone - midva imava Phillipsovega (zdej je avent-phillips) in je super. Majhen, predvsem mi je pa pomembno, da ful nese (preverjeno) in pa da ima skoz "odprt" kanal in ga nic ne moti (druge naprave). Ker tistega pri angelcare motijo, pa se linija se odpre smao takrat, ko je nek sum, pa se to z zamikom. Ampak tuki mi je itak bolj pomembna blazina.
blazina-povstercek za dojencka: NE!!! se ne uporablja, ker se lahko otrok zadusi, poleg tega mora pa spat na ravni podlagi.
jogi - pranje prevlke - sem oprala, tud lupinico in vozicek. Nikol ne ves kje se valja, koliko casa in koliko je prasno.
pranje - navaden prasek, ki ga uporabljam za vse (trenutno imam OMOta), brez mehclaca in 2x izpiranje (brez mehcalca zaradi alergij, 2x izpiranje, da gre prasek res ven). Jst sem pri obehcveh prakticirala to tam do nekje 10  meseca, potem sme pa zacela dodajat tudi mehcalec in samo 1x izpiranje + skupno pranje oblekic (za dojencka drugace vedno perem posebej, samo njegove stvari).

IZVIRNO SPOROČILO: BOOMER
So pa jagode že drugič dale vse od sebe sam kaj ko se s ptiči tepem očitno vsi cel dan čakamo, da se glih prav pobarvajo, pol me pa itak prehtijo te zverine leteče

ha, ha... no, sej se mi smislis, ker vem kako je, ko si neki zelis...

aja BBC oddaja - to po moje še država te oddaje sponzorira, k je res učinkovito mene so definitivno ozdravli, mojga pa je fotr njegov, ko je po pogrebu v karjolah vozu na smetišče stvari iz leta 1930.

hrckarjenje, katastrofa, res...sam nabira se ti in nabira, pol pa eni tvoji sorodniki itak vse na smeti odpeljejo, ker jim nic ne pomeni...boljs ze sproti reducirat, pa da tiste ztvri dejansko se kdaj v roke vzames, kot pa dajih zarad navlake ne vidis...


masaza presredka - men jo ni treba izvajat, sem pa pri prvi nosecnosti probala oz. je mogu kar moj, ker jst nisem dosegla im je tako user posted image bolel, da smo pa 20 sekundah nehali.

obiski - v PO porodnisnici lahko omejis obiske oz. napises, kdo te lahko pride obiskat in komu lahko dajo informacije.  Sicer boste pa sama vidle - mogoce vam bodo obiski ful pasali, mogoce pa sploh ne. Jih bodo pa vasi steral in se sli vratarje user posted image
Pri prvem porodu sme mela cimro, ko ji je naenkrat prislo na obisk ene 10 ljudi, pa se skregali so se pol tam user posted image user posted image
mislim, adijo pamet...sej je bla tud ona ruknjena, ne morem prebolet (po 4 letih), kako se je drla takrat na svojga otrocka in ga preklinjala in posiljala ne vem kam...user posted image user posted image user posted image

Vse najboljse tistim, ki slavite!!!! Mene ta zalostni user posted image dan caka jutri user posted image user posted image

Zdej grem pa neki pojest, ker sem do zdaj popapala edino kornet za zajtrk ob 11h user posted image user posted image


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu BOOMER)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: Julijke 2009
18.5.2009 12:46:12   
Anonimen
Ojla babike!

Js delam ko mutava, se sploh nism zavedla, da je tolk ura.

Še 3 tedne, pol pa noge u luft! Pa še 5 dni dopusta prej. Sam se še nism odločla, kdaj ga bom koristila. Bom preštudirala do jutr.

Js tud spim bolj slabo - že zaradi tega, ker se je Alen zgleda naveliču svoje sobice in bi okol 3h ponoči najraje aju pri mamici. user posted image  In pol morm kake pol urce čepet pri njemu in ga božat. Sej zaspi v sekundi, sam da se mu javim, ampak kaj, ko se čez 3 min. zbudi in jovo na novo. Tako, da sm okol 3 ponoči pa do 4 spala pri njemu, od 4h naprej redna stranka na wc-ju, ob 5h pa budilka pela, ker smo pozabli Alenove copate za v vrtec pri mami učeri in sma morala zjutraj še prej  k mojim.

IZVIRNO SPOROČILO: monty
prve dni itak samo familija, drugi pa po kakih parih tednih ko se vse malo umiri. tisti, ki so normalni itak ne pribodejo k tebi domov že tretji dan.


user posted image  Kaj pa so pol tisti, ki vstopajo v tvoje stanovanje istočasno s tabo, ko prihajaš iz P? Men so se dve družine sosedov kr same povable - ko so vidli, da sma parkirala avto v dvorišče, so takoj z vrečkami letele za nami po stopnicah. user posted image  V P pa itak, da ne govorim, kako je bilo.user posted image user posted image user posted image  Pa ko sm mami povedla, da nočm več niti ene njene prijatlce al pa fotrovih prjatlov na obisku (vsi so cca 50 let ali večuser posted image ), ji je prijateljica pribila, da pol pa itak ne bo Alenu prav tist, kar mu je kupla in da MORA takoj pridit! Pa sploh ni žlahta...

Ah, brezveze študirat, ker me tolk razpuser posted image ... Zdej bom mal pametnejša.

(odgovor članu monty)
  Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: Julijke 2009
18.5.2009 12:52:55   
vim
Monty si dobila voziček?

No jaz sem z dopusta sem cel teden v Moravcih čofa čofa in sem ena tistih, ki sem imela skoz težave z izcedkom, svečke,.... in zdaj je vse OK. tako da bazeni, če niso prevroči in čisti pojdite se namakat. Jaz sem noro uživala.
Plavanje je najboljša telovadba, žal je morje zdaj še premrzlo, tako da tudi bazeni so cool.



_____________________________

Postala sva starša najinemu sončku Gasperju

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: Julijke 2009
18.5.2009 12:53:25   
Anonimen
Naty - Taja VSE NAJBOLJŠE ŠE OD MENE! user posted image user posted image user posted image

Nastavki za dojenje - js mam kr male, ker imam ful male bradavičke. Kaj pa vem, tud ko sm gledla zadnjič nove, če bi si jih kupla - se mi ni zdela taaaka razlika med obema velikostima. Sem se pol odločla, da bom pač sterilizirala stare, če jih bom sploh rabla.

Babyphone - midva sma glih pred kakim tednom kupla Phillips-avent in je super. Otroka slišiš takoj, ni zamika, je pa aktiven samo ob otrokovem oglašanju, drugače je tiho. To mi je všeč zato, ker nič ne hrešči ponoči. Dala sma pa skor 90€. Sej ne vem, kdo je bolj rukjen - al trgovci in proizvajalci, ki določajo cene, al mi, ki to kupujemo? user posted image  So res predrage te zadevice...


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: Julijke 2009
18.5.2009 12:54:56   
Anonimen
Aja - punce a mate vse izbrano ime? user posted image user posted image user posted image  Midva se še odločama, a niiiič nama ni všeč. Sma že bla odločena 2x za fantka, pa 3x za punčko, pol sma si pa premislila.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: Julijke 2009
18.5.2009 12:58:11   
DannyS
Jaz pa če mi bo kul v sredo morje, bom probala že malo zaplavat... namreč medicinska sestra od ginekologa je nekaj govorila zadnjič, da kao morje ne sme bit premrzlo, pa mi pol ful ni dalo mira, pa sem pisala Pušenjaku in mi je odgovoril:

"temperatura morja naj bo takšna, da se v njem počutite dobro, kdaj je to pri kom, pa je odvisno zgolj in samo od njega ali nje. Zaradi nosečnosti torej ni posebnih omejitev ali predpisov."


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: Julijke 2009
18.5.2009 13:04:26   
jazzz27
Vidim, da se kar ubadate z obiski....user posted image user posted image user posted image

Očitno bi bil svet prelep, če bi se ljudje navadili in naučili samo telegrame pošiljat....

kaj pa pri dojenju..jaz bom vse ven segnalo, ko bo čas za dojenje!!!!

_____________________________

Rodila se bo legenda! :)

Imamo jo!! Ime mu je Boris.

(odgovor članu DannyS)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: Julijke 2009
18.5.2009 13:24:27   
katrinka
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

Vidim, da se kar ubadate z obiski....user posted image user posted image user posted image

Očitno bi bil svet prelep, če bi se ljudje navadili in naučili samo telegrame pošiljat....

kaj pa pri dojenju..jaz bom vse ven segnalo, ko bo čas za dojenje!!!!


se strinjam!!!!!!

pri meni so prijateljice same rekle, da pridejo k bom ze mesec doma, ene bodo takrat na morju, tudi nekaj druzine, tisti pa k bodo doma so vecinoma normalni in vem, da ne bodo tezil...vsaj uapm, drugač bom pa varnostnike gor poklicala naj jih vn vrze...kaj me brigauser posted image
k je svakinja rodila - obakrat sm vidla tamala dva po 14 dneh, pa še to je dovolila da pridemo k njej domov, pa njena mami je pomagala - dala na mizo itd. k so takrat se skup ziveli...pa smo vsi preziveliuser posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: Julijke 2009
18.5.2009 13:35:55   
Češnca
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

Vidim, da se kar ubadate z obiski....user posted image user posted image user posted image

Očitno bi bil svet prelep, če bi se ljudje navadili in naučili samo telegrame pošiljat....

kaj pa pri dojenju..jaz bom vse ven segnalo, ko bo čas za dojenje!!!!


K meni v P samo najin prvi sonček, možek in moji starši (tast in tašča bosta takrat na morju user posted image ), pa mogoče najboljša prjatla, ki sta praktično družinska člana, potem pa po dogovoru, ko se mi mal navadimo eden drugega - ne mislm nobenga gledat!!!

Dojila sem jst čist normalno, ampak odvisno, kdo je bil na obisku, pa tud user posted image  zahteva eno določeno mero miru, da se lepo naje. user posted image

Poročam še nekaj: dobila cotke od next-a, prej ko v 10 dneh, kvaliteta se mi zdi super user posted image  - nekaj takega kot H&M. Že perem!!! user posted image user posted image user posted image  Aja pa velikosti so kot je že ana napisala - tudi ala H&M.

_____________________________

18. julij je prav poseben dan!

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: Julijke 2009
18.5.2009 13:50:38   
monty
vim - dobila sem vozek po treh dneh od plačila oz ko so oni prejeli plačilo. Malo traja preko banke. no dva dni.
tako, da sem ponosna lastnica vozička, ki jih v SLo ni! a ni to fino, najprej izbereš model ki jih je ogromno in potem naši trgovinarji zamočijo in kr naenkrat imaš unikat. vsaj za naše ulice. no sem prepričana, da se bodo mamice znašle in jih naročile po netu.

drug vikend morava pa belit, da ne bova res prepozna in potem imam generalno čiščenje in pranje ko pridem z morja, potem pa noge u luft in čakam na malecko! no ne čist tako, sem ravno včeraj ugotovila, da mi ful dobro dene kolesarjenje (doma seveda) in  da bo treba mal migat te zadnje tedne, ker se mi zdi, da sem čist zanič in si tako ne predstavljam rodit. sem se malo zanemarila, ker razen sprehanja se nič ne rekreiram. pa je kul, če je vse u redu seveda in če si bolj športna duša! bom uvedla kolo min. 3x tedensko po 45 min(15 pa pavza, pa 15 pa pavza in še 15) je lahko samo dobro! pa še mala dobi malo kisika po krvi! ne sam cukrčka v vseh oblikah. joj, dobro, da se začenja vroče, da jaz malo omejim kekse. samo mi pa sladoled paše, da je groza in pice (prej pa sem pojedle menda dve na leto)user posted image user posted image user posted image user posted image . zdaj bo jo lahko pa vsak dan! a ve še kaj migate???? tko kaj bolj konkretno?
 
no danes bom špinačko. Kaj boste pa ve kuhale?????

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: Julijke 2009
18.5.2009 13:52:51   
jazzz27
pa  še to mi gre na živce...ko začnejo filozofirat komu je podoben....ajd u 3....user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Rodila se bo legenda! :)

Imamo jo!! Ime mu je Boris.

(odgovor članu Češnca)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: Julijke 2009
18.5.2009 13:56:53   
rina22
masaža presredka - sem bila očitno v zmoti.. Se mi je zdelo, da lahko začnemo z masažo v 34. tednu, oz. ko napolnimo 34. teden. Napačna informacijauser posted image Samo 37. teden je pa že tak rahlo pozno, ali? Glede na to, da se takrat lahko že marskikaj zgodi. Potem pa rodiš v 37. tednu, prej pa računaš na to, da si boš masiral presredek, pa ti tak nič ne pomagauser posted image

Ker jaz resnično upam, da ta masaža pomaga pri tem, da ti ni potrebno prerezati presredka. Saj vem, da ni garancije za to, ampak vseeno... Manjša možnost pa baje je.

< Sporočilo je popravil rina22 -- 18.5.2009 13:57:50 >

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Čudni prvi znaki nosečnosti
Včasih prvi znaki nosečnosti niso prav nič romantični oziroma so lahko prav "čudni" in naporni. Kakšni, preverite v čl...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?