|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2009
19.5.2009 16:55:48   
Hator
IZVIRNO SPOROČILO: katrinka

a za ta test mors sam rectuser posted image jaz imam v ponedeljek pregled, najboljš da ji omenim, samo a se ni prepozno - v ponedeljek bom noeča točno 31tuser posted image



Braz skrbi, ne bo še prepozno, še prekmalu. Test se dela po 37t, meni ga bo naredil naslednjič, bom pa skoraj v 37t. Je samoplačniški, vendar ga moj ginekolog kar naredi, razen če bi rekla, da ne želim. Cena mislim, da je ok. 10-15 eur.

Spraševale ste glede kozmetike-jaz sem trdo milo vzela od niveje, hladilno mazilo pa od Bubchen, pa bepanten za dojenčke. Nam so v MŠ rekli, naj uporabljamo čim manj vse te kozmetike, le nujno. To je to, kar sem vzela. Rekli pa so tudi, da se že nekaj let ne priporoča več tekočih mil in raznih kopeli za dojenčka, ker so alergeni. Sicer pa so za mazanje dojenčka priporočili Ribodermin-kupi se v lekarni, po kopeli mu namažeš kožne gube...



(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Julijke 2009
19.5.2009 17:16:44   
Chebellca
Pozdravljene pupe!

Evo mene iz pregleda, user posted image je še kar obrnjena na glavo user posted image , ginekologinja je rekla da je malo možnosti da bi se še obrnila saj ima malo prostora user posted image Težka je cca. 1.7kg, kar je normalno za 32. teden, jaz sem pa že na 12+user posted image
Kar se pa počutja tiče sem pa kar ok, zvečer mi malo noge zatečejo, drugače pa nimam nekih velikih težav. Naslednji pregled imam 9.6.

Aja, da ne pozabim...v materinski šoli so nam rekli da naj začnemo 2 meseca pred porodom mazati bradavice z lanolinom, tako da sem že začelauser posted image A so vam tudi kaj podobnega svetovali?

(odgovor članu Hator)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Julijke 2009
19.5.2009 19:24:40   
dd77
KJE STE BABE MOJEEEEEEEE.........

EVO MENE V BEOGRADU,KAR NAENKRAT JE PRISLO VEN DA GREMO TAKO DA SEM ZE DVA TEDNA TLE V MOJEM ROJSTNEM MESTU.
PREPRICEVALA SEM MOJEGA DA GREMO KER SE ZAVEDAM DA POL BO MALO TEZJE.

VGLAVNEM SUPER MI JE.VSI ME TERAJO DA SAMO JEM,TAKO DA BO TOKRAT SIGURNO NA PREGLEDU KASNA KILA VEC.

BEBICA OK.

Z VAMI NEVEM NIC KAJ SE DOGAJA ZE DVA TEDNA.
dRUGI TEDEN DELAM ZADNJI TEDEN...TAKO DA BOM MELA KAJ BRAT.HAHA

KOMAJ SEM NASLA TLE DA KDO MA RACUNALNIK. HA HA


LEPO SE MEJTE.CIAOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

(odgovor članu Chebellca)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Julijke 2009
19.5.2009 20:38:07   
elevitka
Evo tudi mi smo meli danes pregled. Otrok je še vedno na glavo obrnjen. Kolk meri in kolk je težek nevem, ker mi to moja G nikoli nič ne meri user posted image , sem ji rekla za kako UZ slikico - pa je rekla da ga tak ne more celega na slikco dobit. Dobila sem potrdilo za CSD, in 2 napotnici za laboratorij in natančna navodila za testiranje streptokoka (ker sem seveda gnjavila 100/h). Od jutri sem v staležu zarad neznosnih bolečin v križu in medenici ter zaradi mravlinčenja nog (me je vprašala če svoje delo ne morem opravljati sede- haloooo ja stala bom za računalnikom 8 ur????)

za seznam:
 
+12 kg
naslednji pregled 16.6.2009

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu dd77)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Julijke 2009
19.5.2009 21:13:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Hator


Braz skrbi, ne bo še prepozno, še prekmalu. Test se dela po 37t, meni ga bo naredil naslednjič, bom pa skoraj v 37t.



Ma ne, dela se od 35 - 37 tedna (enkrat vmes), vsaj tako piše v publikaciji, ki sem jo dobila pri svoji G. Ne vem no, zakaj pol izdajajo to reklamno publikacijo, če so netočne informacije not.

Ninocka - vse najboljše user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hator)
  Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Julijke 2009
20.5.2009 7:49:43   
Anonimen
Seznaaaaaammmm! user posted image user posted image user posted image  Skoz mi piše script out of range. Sploh ne vem, kaj naj naredim.... Sm probala še celo slikice zbrisat. Se kateri sanja, kaj bi lahko bilo narobe???

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Julijke 2009
20.5.2009 7:51:05   
tilča
tudi meni bo delala test za streptokok v 35. tednu. Sem jo vprašala kako je s tem in mi je odgovorila, da lahko narediva test, če želim. Za ceno se pa nisem pozanimalauser posted image . Naslednji pregled imam v 35. tednu pa mi je rekla naj jo spomnim, da ne pozabi.

malo berem pa vidim, da imate kar nekaj težav - bolečine v križu, težave s sedenjem, spanje... Jaz sem imela take težave dva tedna nazaj zdaj je pa vse super...upam, da tudi vaše bolečine prenehajo še pred porodom!!!! drugače pa imam v slubi stol spinalis in je res super!!! če doma sedim dve ure za računalnikom me vse boli, v službi nobenih bolečin pa sedim dosti dlje kot dve uri.

Še malo pa bodo vse nosečniške težave izginileuser posted image !!!!

Imam eno vprašanje glede celjske porodnišice. pred kratkim mi je znanka rekla, da z letošnjim letom očetje ravno tako ne smejo biti na obisku čez cel dan, ampak samo tiste dve uri, ko so uradni obiski tudi za ostale obiskovalce. Je katera slišala kaj podobnega? upam, da to ni res, ker sem se prav veselila, da bo mož lahko zraven takrat, ko si bo želel in takrat, ko drugih obiskovalcev ne bo zravenuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Julijke 2009
20.5.2009 7:51:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jaknik1

IZVIRNO SPOROČILO: Hator


Braz skrbi, ne bo še prepozno, še prekmalu. Test se dela po 37t, meni ga bo naredil naslednjič, bom pa skoraj v 37t.



Ma ne, dela se od 35 - 37 tedna (enkrat vmes), vsaj tako piše v publikaciji, ki sem jo dobila pri svoji G. Ne vem no, zakaj pol izdajajo to reklamno publikacijo, če so netočne informacije not.

Ninocka - vse najboljše user posted image user posted image user posted image


Ja js sm učeri študirala, da mi je verjetno rekla, da morjo rezultati biti okoli 37t-38t. Ma sej sploh ne vem več.... Vem, da bom nasl. teden noseča 35t in mi ga bo naredla, tako, da ima verjetno jaknik prav.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Julijke 2009
20.5.2009 7:53:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tilča

Imam eno vprašanje glede celjske porodnišice. pred kratkim mi je znanka rekla, da z letošnjim letom očetje ravno tako ne smejo biti na obisku čez cel dan, ampak samo tiste dve uri, ko so uradni obiski tudi za ostale obiskovalce. Je katera slišala kaj podobnega? upam, da to ni res, ker sem se prav veselila, da bo mož lahko zraven takrat, ko si bo želel in takrat, ko drugih obiskovalcev ne bo zravenuser posted image


tilča upam, da to ni res. Moja kolegica je rodila lani oktobra, pa ni nobeden nič težil, ko je bil njen pri njej. Vsaj rekla mi ni nič. user posted image

(odgovor članu tilča)
  Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Julijke 2009
20.5.2009 8:19:08   
katrinka
dobro jutro cvekeuser posted image

jasna81 - sploh ne omenji seznama, pri lublancankah ga jaz delam (k je nasa blue rodila) in načeloma je vse ok, ampak parkrat mi pa isto napiše in zivce zgubim, enkrat mi je blo ful dolgčas v sluzbi pa sem zelela se tega pri julijkah popravt pa ni šlo...nimam pojma kaj mu jeuser posted image

obiski - vem za lj P, da so tri ure k so uradne ure, za ostale P ne vemuser posted image

meritve - moja G tud men nikol ne pove nobene cifreuser posted image , bomo vidl kaj bo v ponedeljek k mam Puser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Julijke 2009
20.5.2009 8:21:44   
monty
jap za celjsko porodnišnico je res po novem baje tako zaf... težko, da bi prišel oče izven ur obiskov. Kar pa se meni ne zdi normalno, da nimata mami in oči miru s svojim novorojenčkom in je družina lahko skupaj samo tistih par ur na dan, pa še to ko vsi svetijo zraven. Baje pa so to naredili, ker je ful stvari izginjalo in niso mogli več nadzorovati situacije?

tako, da celjanke se lahko kr pripravite na samevanje v P.


a je še katera brez vsake volje do življenja???? jaz bi se lahko zakopala v pesek in čakala, da mine, ne da se mi nič, še stvari za dojenčka ne pripravljat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . spala bi edino rada, ker živim z dvema urama spanja na noč in imam vsega poln k....

(odgovor članu Hator)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Julijke 2009
20.5.2009 8:24:46   
Anonimen
lep pozdrav!

Ima morda katera izkušnjo kako poteka vse skupaj, če prideš sama rodit in greš tudi domov sama??? te pustijo z avtom brez " ponosnega" očka ali kakega drugega sorodnika??????

(odgovor članu monty)
  Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Julijke 2009
20.5.2009 9:02:02   
Hator
IZVIRNO SPOROČILO: jaknik1

IZVIRNO SPOROČILO: Hator


Braz skrbi, ne bo še prepozno, še prekmalu. Test se dela po 37t, meni ga bo naredil naslednjič, bom pa skoraj v 37t.

[/quot
IZVIRNO SPOROČILO: jaknik1

IZVIRNO SPOROČILO: Hator


Braz skrbi, ne bo še prepozno, še prekmalu. Test se dela po 37t, meni ga bo naredil naslednjič, bom pa skoraj v 37t.



Ma ne, dela se od 35 - 37 tedna (enkrat vmes), vsaj tako piše v publikaciji, ki sem jo dobila pri svoji G. Ne vem no, zakaj pol izdajajo to reklamno publikacijo, če so netočne informacije not.

Ninocka - vse najboljše user posted image user posted image user posted image

hmmmm, nam so tako rekli v mš, isto je rekel moj g, pol pa ne vemuser posted image user posted image
Ma ne, dela se od 35 - 37 tedna (enkrat vmes), vsaj tako piše v publikaciji, ki sem jo dobila pri svoji G. Ne vem no, zakaj pol izdajajo to reklamno publikacijo, če so netočne informacije not.

Ninocka - vse najboljše user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Julijke 2009
20.5.2009 9:13:45   
Ribica 80
MONTY - kaj je zdaj to?!? Ajmo, po eno melono ali lubenico in glavo pokonci! Saj vemo da je vročina in da smo bolj lene, da skoraj nič ne spimo in smo od premetavanja utrujene, ampak...Prvo pa takoj ven na sprehod in po nekaj za dobro voljo v trgovino (namesto lubenice lahko kupiš tudi najdražji sladoled)!!!user posted image

Včeraj bila na pregledu - imamo 1995 g v 32. tednu, mali/mala še vedno leži nekako počez, z glavico pri levem kolku, drugače je vse ok. Pa obrazček se je lepo videl; zdi se mi, da bo punčka! Za seznam: naslednji pregled 10.6., +10 kg.

Tosama - ali mogoče kdo ve (Domžalčanke?), kdaj je odprta industrijska prodajalna?

Streptokok - pri nas ga opravlja ginekologinja nekako okol 35. tedna, cena je baje 15 eur. Glede na pogostost vnetij pred nosečnostjo (hvala nekomu, da mi je bilo to v času nosečnosti prihranjeno!!!), se bom odločila za to testiranje.

Darovanje popkovnične krvi - tiste, ki ste se odločile zato, kako hitro ste dobile komplet za odvzem na dom? Jaz sem poslal prijavnico v začetku maja.

Lep dan, pa ven na sprehod - pri nas je vse kot novo (ponoči imeli nevihto) in jaz sem po dolgem času spet mal spala!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Julijke 2009
20.5.2009 9:23:45   
Češnca
Dobro jutro!

Jst sm fuuuuuuuul prehlajena, pa še naš miško ma vneto uho, tako, da nimam nič časa. Spala sva že v novi spalnici - super, super, super! Zelo zadovoljna!!! Zdej moram še od malega sobo spravit v red, ga vsa navlaka noro moti (beri zanima! user posted image ).

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

lep pozdrav!

Ima morda katera izkušnjo kako poteka vse skupaj, če prideš sama rodit in greš tudi domov sama??? te pustijo z avtom brez " ponosnega" očka ali kakega drugega sorodnika??????

Ne vem, sem pa videla mamico, ki je sama z novorojenčkom čakala taksi, da sta šla domov iz P.

_____________________________

18. julij je prav poseben dan!

(odgovor članu Ribica 80)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Julijke 2009
20.5.2009 9:26:10   
BOOMER
ola lubice!

Evo mene na "radnom mestu" v polnem zagonu (po7ih mesecihuser posted image ). sam da malo javim, da smo živi..

katrinka - včeraj je blo pa spet zabavno v MŠ a? Posebej gun vprašalnik na koncu. Me pa prav zanima, kaj bi imeli deci za obkrožvat, kako oni vidijo situacijouser posted image user posted image

noge &stuff - jest se več ne sekiram, grem pač ležat. Moj je pa tud ful priden, priskoči na pomočuser posted image Drgač pa smrt gunemu k razlaga, da je nosečnost ful lep čas in da ženske itak sam uživamo!user posted image mu posodim podplate za en dan pa naj proba!user posted image plus nobenih čevljev več ne obujem, razen če so japanke! Mrf.

vročina - sploh ne upam več do 18ih ven. Ker me skuha, pol pa hodim ko kak upokojenc pa sopihamuser posted image kaj šele bo????

jaknik1- Črnomelj? Moj je iz Črnomlja, iz Kočevja, zraven Vrtina. Jest se pa zraven švercam, čeprov sem na pol podgurkauser posted image user posted image aja pa slikice v albumu so iz "haciende" v Semiču. Joj morm nehat, jest se bi itak že zdej iz te nore LJ dol preselilauser posted image user posted image user posted image user posted image raj vidim, da me krave zjutrej zbudijo, ko pa avtomobiliuser posted image

jamranje - drage moje, mormo to ven dat, za naše bodoče rodove, pa kdaj že če zdej neuser posted image . Sam je pametno vedet kdaj nehat jamrat. Moja mama še zdej, pa je mela brata pred 17timi letiuser posted image user posted image

porodniške - lubice, bodte vesele, da kej dobite, me k smo na bolniški že ves cajt, bi blo 300eur razlike za nas že ena porodniška. Pol pa prbi prežvetuser posted image user posted image Hvala bogu za zelenjavni vrt.

sokovnik - jest si ga bom prvoščla za svojih 30. Ful priporočam, pa zdele ful paše pit. Mi ga je sodelavec posodo pa se mal igračkam. Sam kaj ko pol na ruh cug spiješ 2kg sadjauser posted image user posted image no saj prebavo mal pospešiuser posted image

otroške stvari - sej ne mislem reklame delat, apmak, v Sparu majo tud cel kup drobnarij, pa jaz kar tam kej vzamem, ker me BC prestraši, k not stopim. Dobr da majo cene na majhno napisane, vsaj stopim do policuser posted image no sej gre v bistvu za iste stvari, sam da očitno v BC še mal marže za štacuno nabijejouser posted image Tko da, dokler se še najdejo normalne pa nekičaste stvari, e Sparky naš najboljši sosed (dobesednouser posted image čez cesto). No pa sej vsak po svoje. Amapk pač vsakdanje cunjce bodo mal cenejše za kazat pa mal dražjeuser posted image

darila - ne vem če ste kej razmišljale. Itak bo pol tone telegramov pa tko, ko bomo rodile, samo midva kar vsem poveva al raje denar al pa kak bon, ker sva večino dobla, najbolj pa bi itak rabla zmrzovalno skrinjo za vrtnine (pa sokovnik, itakuser posted image ). Kako se boste ve tega lotle?

aja, kolegica je včeraj rodila s CR - vzrok je velika user posted image - 5170g in 56cmuser posted image user posted image . Punce, treba je bit pripravljen na vse!

grem grem, spet gobcamuser posted image me ma da grem po sadje za v sokovnik, ampak mam še kej za narest prejuser posted image

danes bom reskirala (z zelenjavnim sokomuser posted image )

(odgovor članu Hator)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Julijke 2009
20.5.2009 9:51:16   
katrinka
no, pa začnimo:

tosama - odprta vsak dan 8-19, sobota 8-12user posted image
 
anonimen - po mojem ni nobenih tezav, v P prides ali a taxijem ali z resilcem, pač si sama, itak ne bos edina in bodo ze babce pomagale, domov pa v najslabsem primeru s taxijem - edino kar je, če ni lupince, boš morala pazit za varnost v avtuuser posted image

darovanje pop.krvi - jaz sem dobila prejsnji teden domov obvestilo (po slabih 2 tednih)da ustrezam za darovanje in naj se mož oglasi na dan poroda ali par dni prej in prevzame paket, res pa je da bom rodila v lj P in zato je osebni prevzem, ce si pa izven bodo poslali samo par dni prej - tako je razbrati iz tega obvestilauser posted image

boomer - ja bilo je zanimivo, moj je bil ful firbec kaj smo reševale - itak bi pa bli njihovi odgovori cist drugačniuser posted image

noge - moje so take, da se japanke komaj obujem, vse slabse je - ah bo žeuser posted image


(odgovor članu BOOMER)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Julijke 2009
20.5.2009 9:58:05   
vim
Streptokok za kaj se je dobro testirat? Vnetja, glicvic,...itd???user posted image user posted image

dd77 uživaj v Beogradu najej se čevapov, prebranca, skrtka vse mjask mjask.

Elevitka čudna ta tvoja G, ampak evo vsaj dosegla pa če tudi s sitnarjenjem. In seveda lepo rastite naprej.

Mene pa zanima: mere posteljice oz. velikost.

120/60 ali 140/70, kaj menite? Do kdaj je lahko v posteljici 120/60, da ga bi dali potem pa kar v ta-veliko posteljo









_____________________________

Postala sva starša najinemu sončku Gasperju

(odgovor članu Ribica 80)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Julijke 2009
20.5.2009 10:00:00   
vim
popkovnična kri, jaz še nisem oddala obrazca...tako da ne vem, baje pa ga dobiš po 1 mesecu.

Anonimna jaz mislim, da ne komplicirajo, če sama rodiš in sama oddideš, konec koncev je to tvoja odločitev. Morda pa je le bolje za pot domov vzeti taksi, da ne voziš ti.




_____________________________

Postala sva starša najinemu sončku Gasperju

(odgovor članu vim)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Julijke 2009
20.5.2009 11:14:42   
Chebellca

IZVIRNO SPOROČILO: jasna81

IZVIRNO SPOROČILO: tilča

Imam eno vprašanje glede celjske porodnišice. pred kratkim mi je znanka rekla, da z letošnjim letom očetje ravno tako ne smejo biti na obisku čez cel dan, ampak samo tiste dve uri, ko so uradni obiski tudi za ostale obiskovalce. Je katera slišala kaj podobnega? upam, da to ni res, ker sem se prav veselila, da bo mož lahko zraven takrat, ko si bo želel in takrat, ko drugih obiskovalcev ne bo zravenuser posted image


tilča upam, da to ni res. Moja kolegica je rodila lani oktobra, pa ni nobeden nič težil, ko je bil njen pri njej. Vsaj rekla mi ni nič. user posted image


Prejšnji teden je še veljala tista, da so lahko očetje od 7ih do 19ih pri mamici in otročkuuser posted image Upam da bo tudi naprej tako!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Julijke 2009
20.5.2009 11:21:03   
ninocka
Evo mene, sibam pod tus, pol pa via IKEA user posted image user posted image user posted image user posted image
Sem si nardila zdej cel seznam, kajmoram kupit, da ja kaj ne bom pozabila. Naslednjic bom verjetno sla lih cez kaksen let user posted image

Vim, po moje je vseeno kero dimenzijo vzames - vzami tisto, za katero imas prostor in pa da ti je vsec. Ker do 2 -3 leta bosta zdrzali obedve, pol bos pa sigurno mela se kaksnega, pa bo sel prvi otrok v vecjo, posteljica bo pa za novega dojencka. (cist tko, za info - nas tavelik je velik cca. 108 cm, star bo 4 leta, pa je med vecjimi - skoraj za glavo od svojih sovrstnikov)
anonimna, pomoje ne komplicirajo, odvisno od tebe, kako se pocutis. Se vedno lahko gres domov s taxijem.

IZVIRNO SPOROČILO: BOOMER
aja, kolegica je včeraj rodila s CR - vzrok je velika - 5170g in 56cm .


vau, orng baba user posted image cestitke kolegici user posted image user posted image user posted image

otroske stvari - od DM in Mullerja blagovni znamki sta tudi OK. Jst kar dost kupujem njihove kozmetike, pa plenice, hladilno mazilo imam pa od Lumpija (mercator), dela ga Lek in je ful podobno tistemu iz lekarne, samo da ima se eno dodatno sestavino not.

darila - jst sem vedno dobila vecinoma cunjice in bone oz. denar. Pa kaksno pojoco plisasto igracko. Edino ena kolegica mi je pa kupila tist mobil za nad posteljo (k ma medvedke, pa muziko, pa lucko), pa od mojga sestricne sem dobila Tommy zvezdico, k ma tud pesmice in eni medvedki po stropu plesejo. Zvezdico smo ponavadi jemali s sabo na potovanja, ker ta prvi je samo slisal muziko in je ze napol spal, mobil smo meli pa doma, se ga je dalo zjutraj, ko se je zbudil ob 5ih, ful fajn za kaksne pol urce z njim zamotit, pol je pa se mal zaspal.

uh, zdej pa res sibam, drugac bo moj IKEAtaxi prej tle, kot bom jst oblecena user posted image




_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu vim)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Julijke 2009
20.5.2009 11:27:53   
katrinka
ninocka - uzivi v ikeiuser posted image

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Julijke 2009
20.5.2009 11:35:23   
Belika
Pozdravljene mamice,

jaz sem s pregleda. Sem imela spet kar konkreten UZ, je vse zmeril in naj bi bilo vse kot mora biti:). Z bebijem seveda... z mano pa ni najbbolje.

Predvčerajšnjim sem imela nad popkom tako ostro bolečino (pekočo), da sem kar jokala od muk. Na 2 minuti so bili pa prav hudi intervali. Po malo manj kot uri so se zadeve umirile. Je bila pa zadeva sigurno hjujša kot popadki user posted image  - veste zakaj vem? - Zato ker pravijo, da moraš med popadki najti najbolj udoben položaj, tu je pa preveč bolelo, da bi lahko sploh še karkoli premaknila... Ampak kot vse kaže je bilo dete krivo za to - verjetno me je kam žokal in smo imeli akcijo (moj user posted image  je imel pa tako velike oči in že pripravljen, da bova šibala proti P - no ampak tudi vstati nisem mogla, tako da sva kar doma počakala, da je zadeva popustila)

No danes ponoči me pa zbudi sama teta Zgaga. Se hočem odkašljati, pa kar naenkraat polna ustauser posted image user posted image . Pol nosečnosti sem prebruhala - pa sem vedno prinesla do WC - ja. Danes mi pa ni zneslo - vse od sten v spalnici do tal, vrat v kopalnico in tal pred školjko sem označila. Zraven se pa tako davila, mi je kar sape zmanjkovalo. Sem samo zavpila: "ne morem dihati" pa je bil moj spet čisto trd zraven mene. Je bilo pa res grozno. To se mi še ni zgodilo - lovila sem sapo pa kar ni šlo dihati - sem mislila, da se bom zadušila.
Verjetno zato, ker sem poskušala zadržati do WC-ja in sem zadržala, potem pa je kar letelo iz mene in niti ni bilo časa dihati.

Skratka potem sem ob 3h zjutraj pomivala po tleh, stenah in vratih... sedaj moram pa še enkrat, pa mi dete spet nagaja. Nogico mi tišči nekam pod rebra in prav nič ni prijetno. Se že pol ure masiram pa ne popusti :(...

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Julijke 2009
20.5.2009 11:47:52   
giggica
živjo punce, naj se še jaz malo oglasim. prav sram me je reči, da vas rada berem, a bolj malo pišemuser posted image no počutje mene in moje baje user posted image je zelo v redu, veselo brcamo! imam pa vprašanje...in tiče se mazanja bradavic. kaj uporabljati, da ni potrebno spirati? bepanten? kateri? lanolin multimam?... vaše izkušnje prosimuser posted image user posted image

drugače pa naj za seznam povem da imam pdp 24.7, da imamo do sedaj 3 kg več, da je naslednji pregled 9.6.,  da sem poročena in stara 26 let. aja pa to je najin prvi otroček, juupiiiuser posted image user posted image user posted image

no hvala za odgovore!!!

(odgovor članu Hator)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Julijke 2009
20.5.2009 11:49:16   
katrinka
belika - oh ti revica, si imela pa res slab včerišnji dan in se slabšo noč, probi čim več počivat da bo hitreje boljeuser posted image

(odgovor članu Belika)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?