|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2009
15.5.2009 11:41:51   
katrinka
IZVIRNO SPOROČILO: ninocka

IZVIRNO SPOROČILO: katrinka

masaža je pri meni zvečer - k se moj končno skobaca v pojstlo...so moje nogice cist srečne, sam kaj ko bi rabla to jaz cel dan, vsak dan - sej sem mu predlagala, da ga redno zaposlim s kr solidno plačo - pa me je gledu k da sm z lune padlauser posted image


Povej da placas v naturalijah, bo prec za to user posted image user posted image



haha - po mojem se bo za mal telovadbe user posted image takoj prodaluser posted image

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 4776
   RE: Julijke 2009
15.5.2009 11:50:29   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: ninocka





IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

Punce...a še katero tolk križ in boki bolijo ponoči. Jaz se komaj dokopljem na wc....OMG kaj še bo


Ja, jst se se obrnt v postelji ne morem. Ce se hocem obrnit na desni bok se primem za vglavje postelje in za ojega in pol ful vzdihujem in stokam, da se koncno prekobalim. Ce se hocem na lev bok se pa na otrosko posteljo prijemam in pocasi vlecem...Da ne govorim, ko vstanem - na desno nogo sploh ne morem stopit in se potem ko ena star mama drzim za vs emozne omare in vlecem, dokler mi ne popusti bolecinauser posted image







user posted image user posted image user posted image user posted image  to si pa tako dobr napisala...kot da bi svoj scenarij gledala....jaz se tud na svojga uprem...pa ni važno kam pade roka...al na trebuh, ponavad na mehuruser posted image user posted image user posted image ....pa se odrivam sem in tja....res kot kaka star mama....ja stokam pa tud zraven, kot bi na triglav rinilauser posted image user posted image user posted image
vas pa vse občudujem....vse k mate male škratke doma...pa še trebuh okol nosite...user posted image user posted image


jaknik....mah kaj jaz vem, če bom šla prej ali kasneje. Saj veš da tle nimamo same čist nč pri tem....in ne mormo vplivat.... kako si šla ti pri svojih sončkih...prej ali kasneje?

_____________________________

Rodila se bo legenda! :)

Imamo jo!! Ime mu je Boris.

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 4777
   RE: Julijke 2009
15.5.2009 11:58:35   
Češnca
Jooooj, punce, men se prov meša od te lubenice že! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  jazzz te čist razumem! user posted image  Pa še češnje, joooj, joj, to bi tud. Zaenkrat mam sam jagode na dosegu. No, sej te tud obožujem! user posted image

ana super, pol so cotke od nexta kar konkretne - H&M ima namreč mal večje kot so druge firme. user posted image  Hvala za odgovor!!!

jasna lepa, lepa sobica! In user posted image user posted image user posted image  Alen, da je tako lepo ninal! user posted image  Midva sva pa Anžeja preselila pri 7m in sploh opazil ni, dejansko je še boljše spal (že tako je prespal noč, po selitvi je pa še dobro uro, tudi dve potegnil). user posted image  Mi je blo pa groooozno težko se "ločit" od njega...

Bepanthen - meni so ga dali v P in so rekli, da ni potrebno spirat preden otroček je. user posted image  Zdej pa res ne vem... No, ja, Anžej je preživel! user posted image

"Hrana za mleko" - nam so na MŠ priporočali tud pohane šnite! user posted image  Pa jasno veliiiiiiiiiko pit. Jst sm mela kar na nočni omarci pripravljeno vodo in čaj.

IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

Punce...a še katero tolk križ in boki bolijo ponoči. Jaz se komaj dokopljem na wc....OMG kaj še bo
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

Punce...a še katero tolk križ in boki bolijo ponoči. Jaz se komaj dokopljem na wc....OMG kaj še bouser posted image user posted image
  

Ne sprašuj! user posted image user posted image user posted image  Pa trd trebuh... Ah, še 2 mesca, pa bo bolš! user posted image

masaža - no, tuki pa morm pohvalit svojga možka, mi pridno masira noge zvečer! user posted image user posted image user posted image

jaknik pridnaaaa!!!! Ko bos pa likala, pa še k nam uleti! user posted image user posted image user posted image

Jst pa danes počasi spalnico praznim, ta velka akcija bo v ponedeljek, v torek pa nova spalnica. Jeeeeeee! user posted image user posted image user posted image

bybyka čestitke za odvajanje od plenic. user posted image user posted image user posted image  Nas to še čaka...

< Sporočilo je popravil Češnca -- 15.5.2009 11:59:40 >


_____________________________

18. julij je prav poseben dan!

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 4778
   RE: Julijke 2009
15.5.2009 11:58:46   
ana**
Hello čvekice user posted image
Pecivo je takoj zmanjkalo user posted image  Se mi zdi,da sm celo jst najmanj pojedla čeprav sm mela največje oči user posted image  Tko,da ninocka mogoče boš naslednjič kaj dobila user posted image user posted image
Pa sodelavke so nazdravile z penino jst pa z sokomuser posted image  Je blo tut dobr

IZVIRNO SPOROČILO: bybyka_1987
hehe to mas orehovo rolado z kislo smetano?


Jp user posted image user posted image  Ta mi je najboljša user posted image

Jasna bravo za Alenauser posted image user posted image user posted image  Super dečko! Si že dobila recept?user posted image

jazzz srečka! Jst bi tut češnje.. Sm jih zadnjič dobila sam so ble ultra male pa nič kaj sladkeuser posted image

Mah jst,ko se vstajam iz postelje se počutim kot 90letna oma user posted image user posted image  Brez jamranja več ne gre.. Križ se mi zdi,da je zdaj malo boljše ampak blo pa je grozno! Pa sej ni čudno,če mam joške večje za 2številki pa pomoje ena tehta vsaj 1kg user posted image

Masaža? ja tukaj pa sm jaz frajerka user posted image  user posted image  Me dragi vsak večer zmasira.. Ali noge ali pa hrbet. Že tak po 3minutah spim na pol user posted image
jaknik super za sobico user posted image user posted image user posted image

user posted image  pa že kr dolgo nisva user posted image  Moj že komaj čaka,da bom jaz kaj za akcijo pa mi ni najbolj user posted image

(odgovor članu bybyka_1987)
Neposredna povezava do sporočila: 4779
   RE: Julijke 2009
15.5.2009 12:01:39   
bybyka_1987
jaz sem ga jasni danes zjutri poslala-recept

(odgovor članu ana**)
Neposredna povezava do sporočila: 4780
   RE: Julijke 2009
15.5.2009 12:01:46   
jazzz27
Punce..še to sem pozabila...a katero tudi tako krči matrajo...mene zmeraj prime zadaj na nogi ....v isto mesto..tako da se tud pretegnit več ne upam....user posted image ...

< Sporočilo je popravil jazzz27 -- 15.5.2009 12:05:07 >


_____________________________

Rodila se bo legenda! :)

Imamo jo!! Ime mu je Boris.

(odgovor članu Češnca)
Neposredna povezava do sporočila: 4781
   RE: Julijke 2009
15.5.2009 12:02:30   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: bybyka_1987

jaz sem ga jasni danes zjutri poslala-recept


kaj pa me? Kar tle gor ga pripopaj...

_____________________________

Rodila se bo legenda! :)

Imamo jo!! Ime mu je Boris.

(odgovor članu bybyka_1987)
Neposredna povezava do sporočila: 4782
   RE: Julijke 2009
15.5.2009 12:05:10   
ana**
IZVIRNO SPOROČILO: bybyka_1987

jaz sem ga jasni danes zjutri poslala-recept


Okei super user posted image
Pa še ga tle prilepi da bodo še druge nosečke kaj spekle user posted image

(odgovor članu bybyka_1987)
Neposredna povezava do sporočila: 4783
   RE: Julijke 2009
15.5.2009 12:07:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27


Jaknik....mah kaj jaz vem, če bom šla prej ali kasneje. Saj veš da tle nimamo same čist nč pri tem....in ne mormo vplivat.... kako si šla ti pri svojih sončkih...prej ali kasneje?


Prvega 6 dni prej, drugega 3 dni kasneje. Ta bo pa na rokuser posted image .

(odgovor članu jazzz27)
  Neposredna povezava do sporočila: 4784
   RE: Julijke 2009
15.5.2009 12:09:25   
Anonimen
No, kje je recept?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4785
   RE: Julijke 2009
15.5.2009 12:10:09   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: jaknik1

IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27


Jaknik....mah kaj jaz vem, če bom šla prej ali kasneje. Saj veš da tle nimamo same čist nč pri tem....in ne mormo vplivat.... kako si šla ti pri svojih sončkih...prej ali kasneje?


Prvega 6 dni prej, drugega 3 dni kasneje. Ta bo pa na rokuser posted image .


ta bo pa res na rok user posted image user posted image user posted image ...no potem se pa v sobi vidimouser posted image user posted image user posted image . Sicer me boš pa slišalauser posted image user posted image user posted image

Kaj boste danes kuhale ženske? Po mojmu hladilniku se že skor pajki sprehajajouser posted image . Mah je bolš met mal manj, ker itak vse prec zmanjkauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Rodila se bo legenda! :)

Imamo jo!! Ime mu je Boris.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4786
   RE: Julijke 2009
15.5.2009 12:18:40   
Anonimen
Jst grem panirat, bomo jedli pohanega piščančka! Ja, pa recept čakam, da grem kej sladkega eksperimentirat.

(odgovor članu jazzz27)
  Neposredna povezava do sporočila: 4787
   RE: Julijke 2009
15.5.2009 12:33:20   
bybyka_1987
ewo ga se opravicujem za zamudo user posted image user posted image

recept

jajce 6kosov
sladkor 6zlic
orehi mleti 100g
vanilijev sladkor 1kos
kisla smetana 400g

Priprava

V posodo damo rumenjake in sladkor ter dobro zmiksamo.
Dodamo še zmlete orehe, vanili sladkor in sneg iz beljakov.
Narahlo premešamo in damo na peki papir.
Pečemo 20 min na 180° C.
Ko je pečeno testo zvijemo in ohladimo. Namažemo s kislo smetano in damo v hladilnik.

upam da bo ta vredu ker jz po tem delam papa

< Sporočilo je popravil bybyka_1987 -- 15.5.2009 12:34:26 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4788
   RE: Julijke 2009
15.5.2009 12:41:50   
bybyka_1987
jazzz27 ja mene tudi samo zdej bol poredko pa nekje sem slisala da baje magnesol pomagauser posted image zdaj pa ne wem ce je to res

ali vzema katera Elevit?jaz studiram da bi si ga kupla pa ne wem a sem ze mogoce prepozna?

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4789
   RE: Julijke 2009
15.5.2009 12:47:08   
Anonimen
Jst sm elevit jedla tam nekje do 25 tedna, pa še to ne glih redno. Zdej pa ga ne več. Po mojem je zdej bolš, da si omisliš kak omega3, ka se možgančki razvijajouser posted image .

(odgovor članu bybyka_1987)
  Neposredna povezava do sporočila: 4790
   RE: Julijke 2009
15.5.2009 12:49:38   
bybyka_1987
ok tnx za odgovoruser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4791
   RE: Julijke 2009
15.5.2009 12:54:26   
jazzz27
JP elevit nekje prvih tri do štiri mesece...sedaj pa res bolje omega3 in kalcij....

Hvala za recept....

pa jaknik...si me mogla na picka spomnit...ga imam v skrinji..tako da bo rižota danes....pa mi čist nič ne diši...včasih prov sovražim kuhouser posted image  bo že...tud to bo mimo..

_____________________________

Rodila se bo legenda! :)

Imamo jo!! Ime mu je Boris.

(odgovor članu bybyka_1987)
Neposredna povezava do sporočila: 4792
   RE: Julijke 2009
15.5.2009 12:56:58   
ana**
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

Punce..še to sem pozabila...a katero tudi tako krči matrajo...mene zmeraj prime zadaj na nogi ....v isto mesto..tako da se tud pretegnit več ne upam....user posted image ...


Občasno.. Sploh sredi noči se za zgodit,da me prime tudi 3× zapored.
Pa sm že marsikaj probala pa ne pomaga user posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4793
   RE: Julijke 2009
15.5.2009 12:57:41   
bybyka_1987
hehe nk :D

mi bomo pa danes mela kar enoloncnico za jutri mam pa rezervirano da bom naredila zelenjvako s piscancjim mesom  pa slivove cmoke ter domaco sezano hehe v nedeljo bo pa namest juhe kar je obicajno nedeljsko kosilo filana paprika pa pire k mata moja dva ful rada! pa se manj casa mi vzame kot juha pa to hehe pa se vroce je ful zunaj tako da sta moja dva zbrala filanko user posted image user posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4794
   RE: Julijke 2009
15.5.2009 12:58:26   
ana**
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27
Kaj boste danes kuhale ženske? Po mojmu hladilniku se že skor pajki sprehajajouser posted image . Mah je bolš met mal manj, ker itak vse prec zmanjkauser posted image user posted image user posted image


Tut v našem hladilniku je vse prazno user posted image  Po službi bom v šoping šla.. Pol pa si bom kakšno lazanjo privoščila user posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4795
   RE: Julijke 2009
15.5.2009 14:10:26   
zoga08
Čao čvekeuser posted image ,
jaz sem pa od danes naprej DOMA. Oh je bilo kar čudn it iz učilnice. Zdej pa polno uživam v nosečnosti.

Smo imel pa včeri maturanca in sem danes čist adijo, ker sem plesala mam noge kot buhtlčke spravim gor samo japonke(user posted image  hvala bogu zanje). Zdej grem pa malo počit in dat nogice v luft. Pa naspat ker mi manka ene 6 ur spanja.

V pon. pa začnem zapravlat za bebico. Aja pa en razred mi je dal za darilo ob slovesu bone za BC user posted image , sem se skor zjokala ko so me tolk presenetl.

V pondeljk mam pregled pri G, in si bom verjetn plačala UZ, če mi ga ne bo nardila, da vidm našouser posted image  kako je nameščena v svojem kraljestvu.

Pozdravčka, pa še to ne mi delat luštov s češnami in jagodamiuser posted image .

_____________________________

... Ljubezen nikoli ne mine ...

(odgovor članu ana**)
Neposredna povezava do sporočila: 4796
   RE: Julijke 2009
15.5.2009 14:11:16   
katrinka
tok pišete o hrani, da dobro da sem iz malice in me ne matra branje o vseh možnih dobrotahuser posted image

krci - me kar pogosto matrajo, v obe noge, celo hkrati, magnesol mi pomaga sam k ga ne pijem redno ker mi je obupen...user posted image

(odgovor članu ana**)
Neposredna povezava do sporočila: 4797
   RE: Julijke 2009
15.5.2009 14:34:29   
Anonimen
Jaaaoooo, kaj mi delate lušte! Odštevam minute do konca službe, pol pa letim v mercator po jagode in lubenico. Dans bom doma pekla pizzo, moj je pa kupu sladoled. Ga nikol nism kej preveč marala - še na morju ne. V nosečnosti mi pa noro paše! user posted image

Hvala tisti, ki je primerjala Next in H&M. Ta vikend si dam mal duška pri naročanju! user posted image

Ome in stokanje - jap, tudi jaz! user posted image  Prejšnjo nosečnost sploh nism vedla, da sm noseča, zdej pa.... Me tud krči grabijo, zgaga peče, slabosti se mi vračajo, sploh če kaj mlečnega pojem, podplati pečejo, noge in roke zatekajo, v obraz zgledam ko žogica...user posted image  Pa še kaj bi se našlo!

Pleničke - čestitke vašim malčkom, da so se tako hitro odvadili. Mi se bomo s tem začeli ukvarjat ko bo mami na porodniški al pa celo po porodu. Me mal skrbi, kako bo šlo tisti čas, ko bom js v P. Pa da ga pol recimo drugi "kregajo", da ni lepo, če mu uide...user posted image  

Aja - pa čestitke za tako hitre prestope v svojo sobico. Men Alen celo prvo leto ni skor nč spal ponoči, tako da mi je to bilo neizvedljivo. Zdej pa upam, da bo tale drugi/a boljše discipline in bo takoj, ko se nehamo dojit ponoči, premeščen v svojo sobico! Upamo na najboljše!

ninocka - a kr do januarja morte čakat za fimozo? A ni to mal dolga doba? Js sm glih učeri klicala za pregled, ga imamo 23.7.,  poseg bo pa nekje 2 mes. kasneje.

bybyka hvala za recept! Sem že sprintala! user posted image

Js tud zdej jemljem železo, kalcij in omega sirup. Pa magnesol. Bom še zarustala. user posted image  Sam men je vse to toooolk ogabno, da včasih kr preskočim! user posted image

žoga user posted image  da že lahko uživaš!

OK, spet sm se razkokodakala! user posted image  Lep vikend vsem, se slišimo!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katrinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4798
   RE: Julijke 2009
15.5.2009 14:45:01   
Anonimen
Jooj kaj sm jezna! Seznam sem popravila in ga noče objavit!user posted image

Nč, grem pospravit in počasi v trgovino, pol pa po Alena pa uživat! LEP VIKEND ŠE ENKRAT!   user posted image

< Sporočilo je popravil jasna81 -- 15.5.2009 14:47:50 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4799
   RE: Julijke 2009
15.5.2009 14:50:02   
katrinka
no, pa sem za ta teden konec - še na wc potem pa odracam k avtu in domov....user posted image user posted image jupi

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?