|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
21.10.2008 13:58:34   
medika 13
IZVIRNO SPOROČILO: martka

sem klicala v trgovino v koper! torej, voziček gre v prtljažnik, punta, cliota, polota.... imajo pa jih- meni najbližje v Velenju. po praznikih dobijo novo pošiljko. torej ga grem potem gledat pa da vidimo, kako se bom naprej odločila. hm... pa svoj prtljažnik si moram spraznit, da bom lahko kaj sprobala.
zdaj pa gremo h kosilu: krompirjev golaž s hrenovkami, skutine palačinke v pečici in kompot...


martka a lahko poveš kje v velenju ... mene tud firbec matra, ko pa je voziček tako ugoden ...


_____________________________

12.12.2008

Pravijo, da nam življenje naloži toliko kolikor zmoremo. Očitno zmorem več kot si mislim.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
21.10.2008 14:10:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: zverinca

IZVIRNO SPOROČILO: blackcoffee

IZVIRNO SPOROČILO: Otika
... zdej sem pa tolk v efektu, da se bom spravila še na omaro v veži, ki jo že dlje časa bolj od daleč gledam user posted image

pol pridi pa še do mene! user posted image user posted image



my thoughts exactly!! user posted image user posted image user posted image



Punce no problem! Ko sem v efektu, sem v efektu ... zdejle me že 2 dni neki drži in sem šla učeri celo šipe na oknih pomivat user posted image .

(odgovor članu zverinca)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
21.10.2008 14:24:11   
martka
povejte mi prosim nekaj.... tule na našem čveku.... meni je tako čudno... napišem odgovor in potem me vrže nazaj na forum, da odg, preberem in grem npr. na wc ali kaj naredit po stanovanju, vmes še klepetam po telefonu in imam ves čas odprto to stran foruma... pa ni nobenega vašega odg. Potem pa spet nekaj napišem in.... bum! ko me spet vrže nazaj na forum je cel kup vaših komentarjev in že novih tem... a to meni kaj šteka (T2) ali naredim kaj narobe? tako da sem ves čas v zaostanku z vami in se sploh ne morem v skladu z vašimi pogovori vključevat, kot bi bila malo za luno...
help!

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
21.10.2008 14:30:51   
martka
martka a lahko poveš kje v velenju ...
v trgovini KLJUKEC, V SPAROVEM CENTRU SPODAJ. BAJE JE ČISTO MAJHNA TRGOVINA IN BODO IMELI DVE BARVI, ČE BI ŽELELA TRETJO, JO POŠLJEJO! ALI V TRGOVINO ALI PA NA DOM!
a si ti tudi s tega konca doma?



_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
21.10.2008 14:39:11   
Anonimen
Martka, to tebi nič ne šteka ... samo forum se ne posodablja sam od sebe, ampak moraš vsake toliko časa pritisniti gubm 'refresh' ... tisto puščico zgoraj, ki ti ponovno naloži isto stran, pa boš imela vse čvekce, ki so trenutno objavljeni gor.

(odgovor članu martka)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
21.10.2008 14:42:10   
martka
mami_1979 sprašuješ me: Si bila na akupunkturi zaradi bolečin, ali zaradi priprav na lažji porod, ker sem slišala, da delajo akupunkturo pri nosečnicah po 34. tednu

na akupunkturi sem bila zaradi bolečin v križu. drugače pa delajo za lažji porod po 36. tednu. vsaj dr. Ocvirk. bi šla?


kako ste se pa za izvorne celice odločile? jaz se še kar ne morem... na zaradi stroškov, tudi darujem jih lahko, čisto zastonj.. zaradi etike... mi je dosti drugače kot kri... imam občutek, da je to del, ki mu je pri porodu namenjeno odmreti in če ne odmre, ostane v njem delček energije otroka in potem to zamrznejo na -170!  nočem bluzit tu gor, sem končala.... že hitler je kloniral, zakaj pa zdaj ne bi, ko je medicina milijonkrat naprednejša? seveda v znanstvene in zdravstvene namene. prihaja čas, ko bomo klonirali osebke in jih hranili v skrinjah, za vsak slučaj, če nam kak organ zablokira... ups.... spet bluzim...

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
21.10.2008 14:44:00   
čebeli
IZVIRNO SPOROČILO: martka

povejte mi prosim nekaj.... tule na našem čveku.... meni je tako čudno... napišem odgovor in potem me vrže nazaj na forum, da odg, preberem in grem npr. na wc ali kaj naredit po stanovanju, vmes še klepetam po telefonu in imam ves čas odprto to stran foruma... pa ni nobenega vašega odg. Potem pa spet nekaj napišem in.... bum! ko me spet vrže nazaj na forum je cel kup vaših komentarjev in že novih tem... a to meni kaj šteka (T2) ali naredim kaj narobe? tako da sem ves čas v zaostanku z vami in se sploh ne morem v skladu z vašimi pogovori vključevat, kot bi bila malo za luno...
help!


Tudi meni tako dela, pa mam baje nek predpotopni siol paket. Preden odgovoriš, klikni na gomb osveži...levo zgoraj nekje.

Tut jaz mam eno vprašanje...na kolk morm prat bele cujnice za otročka? Imam vse rabljene in jih morm nujno preprat. Na njih piše na 40, sam a ni belo na 90?? sploh za take male?user posted image

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
21.10.2008 14:55:41   
martka
refresh ... lahko pritisnem tudi kar gumb F5 ali pa na zgornjem  robu tipkovnice... a tako je potem to... HVALA!
cotike daj na 60 in belo pa se jim ne bo nič zgodilo. tkole, po praznikih pa res začnem... kupovat cotike za user posted image . pa v pikapoko bom dragega peljala, da previjalno kupiva, pa na sonček.net bom zibelko naročila... ok, za začetek... aja, pa v Velenje se bom peljala, da voziček vidim.po prvem CTGju (17.11.) pa še sfiniširam...

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu čebeli)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
21.10.2008 15:10:24   
martka
http://nakup.pikapolonica.com//jane-voziCek-slalom-pro-formula-strata-h59/05177-598420421131336

tudi tale je lep, a moji kolegici, ki vozi bravota ne gre v prtljažnik


_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
21.10.2008 15:12:56   
čebeli
Še ene cenovno ugodne vozičke sem našla: evo, tle je link: http://www.igrarija.com/trg/index.php?hid=18&sid=77

Če je katera iz MB, gre lahko pogledat... drugače pa se da to tut naročit prek spleta. Sama še nimam pojma katerega bom kupila (zaenkrat pa mi je zelo všeč tist baby boom - najbrž bom tut js mela tega).

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
21.10.2008 15:26:44   
čebeli
Voziček Jane slalom pro ima tudi moja sestrična...njen user posted image je prišel septembra. Ni nič jamrala, da je kaj slab...je še vedno navdušena nad njim.

(odgovor članu čebeli)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
21.10.2008 15:33:55   
martka
ja saj je krasen voziček, a tvoja sestrična ima verjetno malo širpi prtljažnik kot moja kolegica, sam pa zdaj klicala v mb. ta voziček rimini imajo v mb za kazat in si ga lahko pridem pogledat, drugod po slo pa ga nimajo. ja, en sobotni izlet na lent in do vozička. pri njem mi je super to, da se ga vozi v obe smeri! kar pri boom ni možno. in pri boom ni možno v globoki košari dvigniti vzglavja.

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu čebeli)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
21.10.2008 15:34:55   
martka
joj, koliko tiskarskih napak sem naredila... shame on me


_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
21.10.2008 15:47:19   
medika 13
IZVIRNO SPOROČILO: martka

a si ti tudi s tega konca doma?



martka jaz sem iz velenja ... ko bom naslednjič v centru bom šla tale voziček pogledat ... sicer me je do sedaj najbolj jane slalom pro strata prepričal ... mogoče si pa še premislim


_____________________________

12.12.2008

Pravijo, da nam življenje naloži toliko kolikor zmoremo. Očitno zmorem več kot si mislim.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
21.10.2008 16:11:09   
martka
čebeli, a si ti že videla ta voziček?

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu medika 13)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
21.10.2008 16:18:41   
martka
tako pupe na forumu. jaz se poslavljam. moj princ je prišel iz glasbene šole. zdaj pa je na vrsti naloga, vaje instrumenta... možek pride domov kmalu.... si tipkamo še ju3

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
21.10.2008 18:29:31   
CIPRESA
jaz imam jutri spet pregled za vodo in kri - še zadnjič, potem pa še enkrat v 36t moram v porodnišnico, ker moram tam dat kri da preverijo strjevanje če bom slučajno uporabila  epiduralno.

Upamda imam še vedno dovolj železa in da mi nebo treba še na kakšne tablete prešaltat, že zdaj mam sirupuser posted image


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
21.10.2008 19:05:28   
pike
Dober večer punce,
vsak dan vidim punce kako vozičkajo svojeuser posted image in imam že take lušte. Upam, da bo vreme v januarju sončno in tako, da bomo lahkouser posted image v voziček dale in jo mahnile na kak kratek sprehod. So nam pa v MŠ rekli, da dojenčka postopoma navajamo za ven. Za prvič je ene 15 min dovolj. V primeru, da ni premrzlo in je veni sonček, koliko časa po porodu boste počakale, da greste ven zuser posted image . Je 3 tedne dovolj?



(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
21.10.2008 19:37:02   
blackcoffee
pike:
...koliko časa po porodu boste počakale, da greste ven zuser posted image . Je 3 tedne dovolj?

joj, s čim se že ti ukvarjaš! user posted image
nisem še tako daleč.. ampak, najbrž bo res tako najbolje, da se otroka postopoma navaja. koliko dni po porodu pa ti ne znam povedat, ko bom šla z njim prvič ven.
v tem trenutku karkoli težko rečem.. - bom potem videla, kako se bo vse skupaj odvijalo. osebno pa se nadejam sončka že v decembru!  user posted image

kaj zdaj, kje ste vse? pa ne da ste utrujene! user posted image
- od česa neki??? user posted image
povejte, kako se kaj počutite. jaz spet nisem snoči nič spala... user posted image
trebuh pa čutim, kako mi narazen vleče - ojej, še kar naprej rastemo?!

(odgovor članu pike)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
21.10.2008 19:38:34   
*nina*
ahoj...glede sprehodov so nam v materinski šoli rekli, da če je lepo vreme, gremo lahko že vn po 10-14dneh, ampak le za kakšne 15min, tako kot si sama napisala..je pa odvisno kako se ti (mamica) počutiš, baje ni fajn, da neki ful migaš, če še krvaviš in če se ne počutiš dobro. tako so nam rekli v MŠ.
mene pa nekaj zanima, vem da ste že večina kupile previjalno, za to bom kar vas vprašala, kakšno ste vzele...široko ali tisto ozko?
midva jo bova dala delati ta teden.

jutri imam pregled ob 10:30, komaj čakamuser posted image


(odgovor članu pike)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
21.10.2008 19:48:34   
CIPRESA
Naš Žiga je bil rojen avgusta- bilo je kar precej toplo in sva šla ven 14 dni po porodu tako kot pravite za kakih 15 min, potem pa sva kar kako uro bila zunaj ker ni bilo take razlike zunaj in notri. Sedaj ko  bomo imeli dojenčka decembra pa bo malo treba gledat na vreme, pred 14 dnevi pa vsekakor jaz ne bom rinila ven. Vozičkanja bo še potem dovoljuser posted image user posted image pa tudi na sebe moramo paziti ker nesmemo stakniti kakega prehlada.

Še to punce meni teža še vedno raste, jutri začenjam 35t pa pravijo da se potem umiri ampak jaz imam že sedaj 13kg+, in se mi nič ne ustavlja? Vam še vedno narašča?


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu *nina*)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
21.10.2008 19:53:00   
blackcoffee
nina - jaz sem se odločila, da previjalne sploh ne bom imela. ga bom kar na mizi previjala - dala koco spodaj, na vrh pa neprepustno podlogo in plenico.. otroka tako previjaš nekje leto dni.. poleg tega, ko je večji, ko se že postavlja na vse štiri, ga je baje najbolje kar na tleh previjati... kaj mi bo potem previjalna? namesto nje bom kupila omaro za stvari.

(odgovor članu *nina*)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
21.10.2008 19:57:53   
blackcoffee
CIPRESA:
Še to punce meni teža še vedno raste, jutri začenjam 35t pa pravijo da se potem umiri ampak jaz imam že sedaj 13kg+, in se mi nič ne ustavlja? Vam še vedno narašča?

no coment.. user posted image
sicer pa sem malo prej napisala, da mi trebuh spet vleče narazen.. z drugimi besedami, čutim, kako rastem! user posted image


(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
21.10.2008 19:59:33   
zverinca
jaz imam prvorojenko januarko (se ponavljam... to sem že pisala, pa napišem še enkrat, sej mam cajtuser posted image ): po 14 dneh smo šli ven za 10min, naslednji dan za pol ure, potem pa smo že kar daljšali. Saj dojenčka lepo zadekaš in mu je toplo. Povdarek pa mora biti na tvojem dobrem počutju, po porodu smo mamice zelo občutljive in se je treba res pazit. Tako kot pravi CIPRESA, za vozičkanje bo še dovolj časa. Bi vam pa toplo položila na srce, da se prvih par mesecev izogibate šoping centrov s tako majhnimi štrucami saj se boste tako na veliko ognile vsem virusom, ki v zimskih časih razsajajo in ni vredno, da se malo sprehodite po bližnjem šoping centru zvečer pa dojenček že smrka. Res. Nam se je to zelo zelo obrestovalo.

Drgač pa blackcoffee, jaz sem kot cunja, sploh takole zvečer, ko imam popoldne prvorojenko doma in grem kar zgodaj vsaj v posteljo, če že ne zaspim. Trebuh mi dol vleče in pritiska da je joj, zvečer komaj stojim, sedim še nekako, ležat mi pa itak najbolj pašeuser posted image
Mi je pa danes prijateljica rekla da imam ozek trebuh, da se ne širim, sam v daljino da rastem, hehe
S kilami pa jaz tudi napredujem CIPRESA, sicer sem v 32t in pregled imam drug teden, tako da bo merodajna teža (oz podatek o pridobljenih kg) za javnost, doma se ne vagam, noupeuser posted image nočem v predporodno depresijo pastuser posted image na tehtnici se nabira prah... kar naj se!


_____________________________

Prijatelji so angeli, ki te dvignejo takrat, ko tvoja krila pozabijo leteti.

(odgovor članu medika 13)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
21.10.2008 20:21:54   
zverinca
na sej, pridem pa jest mal počvekat pa vse uidete... user posted image

no pa grem tudi jaz, lep večer in lahko nočuser posted image


_____________________________

Prijatelji so angeli, ki te dvignejo takrat, ko tvoja krila pozabijo leteti.

(odgovor članu zverinca)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?