|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 19:50:31   
*Junona*
Dejte no babn'ce, da pridemo na tretji del.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kje se pa Elca skriva, da se nam nič ne javi?user posted image
Pa Diti se že dolgo ni oglasila.user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 19:51:20   
*Junona*


 PREDLOGI NASLOVOV ZA TEMO STARŠI ČVEKAMO    

user posted image

1. srčki aprilčic 2009
2. aprilski srčki 2009
           3. mali kričači aprilčic 2009
    4. vrageci aprilčic 2009
    5. aprilski lumpiji 2009
      6. aprilski cukerčki 2009
         7. aprilski nagajivčki 2009
      8. zakladi aprilk 2009 (I)
   9. aprilski sončki 2009
                            10. aprilski princi in princeske 2009 (I)
                 11. aprilčki in aprilčice 2009 (II)
               12. metuljčki aprilčic 2009 (III)
     13. aprilski medeki 2009
            14. navihanci aprilčic 2009 (I)
      15. aprilski nagajači 2009
       16. aprilski cvetki 2009 (I)
      17. aprilski svedrčki 2009
                       18. aprilsko pomladni cvetki 2009 (I)
                             19. aprilske mačice in mački 2009 (IIIII)
      20. aprilske bunkice 2009
    21. aprilski pocrtki 2009
                        22. aprilske zvončice in zvončki 2009
          23. aprilski čmrleki 2009 (III)
          24. pomladno aprilski čmrleki
                        25. malčki in malčice aprilčic 2009 (II)
                26. pikice in pikci aprilčic 2009
(I)
                      27. bejbike in bejbiji aprilčic 2009
(I)


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 19:53:06   
*Junona*
Vodijo predlogi 19, 12 in 23

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 19:56:53   
Nea_teja_
meni je všeč 23user posted image user posted image  kako pa ste drugače punce vse bližje ste aprilu

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 19:58:09   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

L&L-VSE NAJBOLJŠEuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , VELIKO VSEGA, NAJVEČ PA TISTEGA KAR SAMA NAJBOLOJ ŽELIŠ
 
OBISKI V P-jst sem že nekaka vsem dala vedet, da mi bo ljubše če me pridejo kasneje domov obiskat, čeprav pa vem, da nekaj obiskov je neizbežnih (babice, prababice..user posted image user posted image user posted image ), nam bojo štrudl prnesle ne junonca pa sončekuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

junonca-a voda ti zastaja....boga sej men je tudi, zdej pa je veliko bolje. Pijem v večini samo vodo pa res pazim na sol pa je boljš.

detelja-ja ka je zdej...ste že gibsal al še kr slončkateuser posted image user posted image user posted image user posted image

sonček-nisem nabrala nič regrata, pa ti? Mi je pa moj dragi namesto tega teloh nabraluser posted image .

ellča-pa ki si ti?

april-ja tebi se pa res ro kr bliža....kok ti vela, jst pa še cela dva mesecauser posted image .





brigita ne gibsamo in ne user posted image user posted image user posted image  se mi zdi, da bomo gibsal preden bomo šli rodit...mislim, da bo naš ati rekel bebiju preden bo ven pokukal "mal še počakaj, da buščija gibsam, ker drugače mi bo mami do konca življenja težila"user posted image ...slončkanje-suša, suša...mal je zadnjič padlo zdaj pa sušauser posted image user posted image  a nisi zadnjič prebrala, da so ga drug dan rebra bolelauser posted image user posted image user posted image ...bo prišel še čas ko bo on mene prosil, da bi pa bom rekla NE!!!!!!!user posted image user posted image user posted image


aha tak je pol s tem gibsanjem pri vas, no sej poznam kako to greuser posted image user posted image user posted image user posted image .
Ja sem brala da ga rebra bolijo, ti njemu povej da kok šele tebe ko te nekaj non stop brca vanje.....so mevžasti ratal tile naši a ne? Moj me je včeraj skos miril, men je pa tak pasal plesatuser posted image user posted image user posted image , sem rekla uživi zdej ko maš šoferja, midva z bebijem bova pa plesala.
No pol zvečer pa ga je glava bolela, bogi neuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , je bil veter kriv (vinček po moje), tak da ni blo tud pri nas nič user posted image .

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 19:58:44   
*Junona*
Nea_teja_, če ti po pravici povem, se mi vleče ko čigumi.user posted image user posted image user posted image
Resno, pa še med zadnjimi aprilčicami sem in gledam punce, ki so 4 tedne pred mano, joj, kako jim velja.

Kako se pa ti počutiš? Kaj slabosti?


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 20:00:14   
*Junona*
Brigitka, kmalu bo materinska... mi je sestra danes rekla, da imajo fajne sendviče v kiosku Klasje pri bolnici. Tiste ciabata iz Konjic...mmm njamiii.user posted image user posted image

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 20:05:13   
*Junona*
Aja, pa še nekaj... ti, ti, ti goljfivka... user posted image user posted image user posted image si rekla da nas boš za nazaj prebrala pa nas nisi... veš zakaj vem? Ker si rekla če smo te kaj pogrešale... če bi prebrala, bi videla, da js sem te, ker sem spraševala, kje si.

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 20:06:44   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

brigita.seveda sem nabrala regrat ,čeprav mami ga je več k jst ,sam pomagala pa semuser posted image user posted image in smo ga danes jedli,mmmmmm je bil doberuser posted image user posted image user posted image user posted image


srečka tiiiiiiii, men se ga pa tak luštauser posted image  No sej ga bom šla nabrat, sam ne tuki po Celju, moram it k nam na vikenduser posted image .


_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 20:09:46   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

L&L-VSE NAJBOLJŠEuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , VELIKO VSEGA, NAJVEČ PA TISTEGA KAR SAMA NAJBOLOJ ŽELIŠ
 
OBISKI V P-jst sem že nekaka vsem dala vedet, da mi bo ljubše če me pridejo kasneje domov obiskat, čeprav pa vem, da nekaj obiskov je neizbežnih (babice, prababice..user posted image user posted image user posted image ), nam bojo štrudl prnesle ne junonca pa sončekuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

junonca-a voda ti zastaja....boga sej men je tudi, zdej pa je veliko bolje. Pijem v večini samo vodo pa res pazim na sol pa je boljš.

detelja-ja ka je zdej...ste že gibsal al še kr slončkateuser posted image user posted image user posted image user posted image

sonček-nisem nabrala nič regrata, pa ti? Mi je pa moj dragi namesto tega teloh nabraluser posted image .

ellča-pa ki si ti?

april-ja tebi se pa res ro kr bliža....kok ti vela, jst pa še cela dva mesecauser posted image .




Js tut pazim na sol, ampak sem pa zdle čips jedla.user posted image Nisem se mogla upret, sej ga drugače malokdaj. Se bom kr v torek vagala.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ti si faca....sicer pa jst tud ne smem čokolade zaradi zgage, pa sem vseen zdle pojedla eno jogobelo mmmmmmmmm, ko mi je tok dobra čokolada, škoda da jo majo pri nas sam u Mullerjuuser posted image . Ti pa se kr v torek vagi, jst se sploh ne večuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 20:12:50   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: Nea_teja_

meni je všeč 23user posted image user posted image  kako pa ste drugače punce vse bližje ste aprilu


mene vse matra....komi čakam da gremo rodit, no seveda ne pred rokom, sam mi je pa res že vse napot. Kako pa si ti, buši že kaj rasteuser posted image

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 20:16:10   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Brigitka, kmalu bo materinska... mi je sestra danes rekla, da imajo fajne sendviče v kiosku Klasje pri bolnici. Tiste ciabata iz Konjic...mmm njamiii.user posted image user posted image


mmmmmm vem kire, jih večkrat gledam ko grem tam mim k Guser posted image user posted image user posted image , se bomo fajn mele a ne. Sam še vedno mi ni jasn zakaj nogavice????
Pa menla sem se s prjatlco ko je hodla pred dvema tednoma v MŠ v Celju, pa je rekla da so une slike od poroda ful n..........., pa full stare, tak da ti gor mečeuser posted image  A ti boš vprašala za Ultivo tega dr. Jošta

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 20:17:53   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Aja, pa še nekaj... ti, ti, ti goljfivka... user posted image user posted image user posted image si rekla da nas boš za nazaj prebrala pa nas nisi... veš zakaj vem? Ker si rekla če smo te kaj pogrešale... če bi prebrala, bi videla, da js sem te, ker sem spraševala, kje si.


ja ja ja junonaca pridnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  sem prebrala, pa se mi je fajn zdel tak da sem pol zanalašč tko napisalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 20:18:46   
brigita23
no, da ne bom sama prišla do 3. delauser posted image user posted image user posted image user posted image

Ja kje pa ste? Mnda še ja ne spite

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 20:18:49   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Brigitka, kmalu bo materinska... mi je sestra danes rekla, da imajo fajne sendviče v kiosku Klasje pri bolnici. Tiste ciabata iz Konjic...mmm njamiii.user posted image user posted image


mmmmmm vem kire, jih večkrat gledam ko grem tam mim k Guser posted image user posted image user posted image , se bomo fajn mele a ne. Sam še vedno mi ni jasn zakaj nogavice????
Pa menla sem se s prjatlco ko je hodla pred dvema tednoma v MŠ v Celju, pa je rekla da so une slike od poroda ful n..........., pa full stare, tak da ti gor mečeuser posted image  A ti boš vprašala za Ultivo tega dr. Jošta


Js se že veselim.user posted image user posted image user posted image

A dr. Jošt bo tam al kako? A on je za epiduralno in ultivo? Js to nč ne vem.
Zakaj nogavice pa men tut ni jasn. Namest copatov bom pa js kr crocse mela.


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 20:22:53   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Brigitka, kmalu bo materinska... mi je sestra danes rekla, da imajo fajne sendviče v kiosku Klasje pri bolnici. Tiste ciabata iz Konjic...mmm njamiii.user posted image user posted image


mmmmmm vem kire, jih večkrat gledam ko grem tam mim k Guser posted image user posted image user posted image , se bomo fajn mele a ne. Sam še vedno mi ni jasn zakaj nogavice????
Pa menla sem se s prjatlco ko je hodla pred dvema tednoma v MŠ v Celju, pa je rekla da so une slike od poroda ful n..........., pa full stare, tak da ti gor mečeuser posted image  A ti boš vprašala za Ultivo tega dr. Jošta


Js se že veselim.user posted image user posted image user posted image

A dr. Jošt bo tam al kako? A on je za epiduralno in ultivo? Js to nč ne vem.
Zakaj nogavice pa men tut ni jasn. Namest copatov bom pa js kr crocse mela.



Ne dr. Jošt ne bo tam, on je anastezist in se moraš z njim posvetovat glede Ultive in EP v primeru če jo želiš med porodom. Jst grem načeloma čist po naravni poti, bom pa vseen tegale Jošta poklicala, da grem k njemu na sestanek in dobim potrdilo, da v primeru, če bi blo res nevzdržno lahko zaprosim za Ultivo.user posted image
Za vsak slučaj, sej škoduje ne. Aha crocse....jst bi jih tudi lahko mela.

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 20:28:27   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Brigitka, kmalu bo materinska... mi je sestra danes rekla, da imajo fajne sendviče v kiosku Klasje pri bolnici. Tiste ciabata iz Konjic...mmm njamiii.user posted image user posted image


mmmmmm vem kire, jih večkrat gledam ko grem tam mim k Guser posted image user posted image user posted image , se bomo fajn mele a ne. Sam še vedno mi ni jasn zakaj nogavice????
Pa menla sem se s prjatlco ko je hodla pred dvema tednoma v MŠ v Celju, pa je rekla da so une slike od poroda ful n..........., pa full stare, tak da ti gor mečeuser posted image  A ti boš vprašala za Ultivo tega dr. Jošta


Js se že veselim.user posted image user posted image user posted image

A dr. Jošt bo tam al kako? A on je za epiduralno in ultivo? Js to nč ne vem.
Zakaj nogavice pa men tut ni jasn. Namest copatov bom pa js kr crocse mela.



Ne dr. Jošt ne bo tam, on je anastezist in se moraš z njim posvetovat glede Ultive in EP v primeru če jo želiš med porodom. Jst grem načeloma čist po naravni poti, bom pa vseen tegale Jošta poklicala, da grem k njemu na sestanek in dobim potrdilo, da v primeru, če bi blo res nevzdržno lahko zaprosim za Ultivo.user posted image
Za vsak slučaj, sej škoduje ne. Aha crocse....jst bi jih tudi lahko mela.


Js tut grem brez Ultive in EA, ampak bom pa js tut mogoče poklicala dr. Jošta, kot si rekla, škodit ne more.
Ja, bom imela crocse, me vsaj zeblo ne bo v noge, ker nikol ne veš, kaj nam bodo delali.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 20:29:11   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Aja, pa še nekaj... ti, ti, ti goljfivka... user posted image user posted image user posted image si rekla da nas boš za nazaj prebrala pa nas nisi... veš zakaj vem? Ker si rekla če smo te kaj pogrešale... če bi prebrala, bi videla, da js sem te, ker sem spraševala, kje si.


ja ja ja junonaca pridnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  sem prebrala, pa se mi je fajn zdel tak da sem pol zanalašč tko napisalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .


Ti si pa še bolj navihana ko js.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 20:30:45   
Nalini
ojla

meni so vsi predlogi všeč user posted image ... če pa že moram nekaj izbrat potem sem za  25. malčki in malčice aprilčic 2009

drugače smo še kar ok .... in čakamo na prvi pomladni dan ..... potem pa lahko naša mala vijolica pokuka na plano user posted image  ...

lep večer

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 20:34:17   
Nea_teja_
Jest sem kr ok dons mi je blo mal slabo sam bruhala pa še nismuser posted image  Pojedla bi pa vse kar vidim in to vse mešanouser posted image

(odgovor članu Nalini)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 20:34:45   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Aja, pa še nekaj... ti, ti, ti goljfivka... user posted image user posted image user posted image si rekla da nas boš za nazaj prebrala pa nas nisi... veš zakaj vem? Ker si rekla če smo te kaj pogrešale... če bi prebrala, bi videla, da js sem te, ker sem spraševala, kje si.


ja ja ja junonaca pridnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  sem prebrala, pa se mi je fajn zdel tak da sem pol zanalašč tko napisalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .


Ti si pa še bolj navihana ko js.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



ja noooooo, če je pa fajn takle prebrat da te kdo pogrešauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , čuj kje pa je sonček danes?......misliš da user posted image , ko ponavadi je ona zvečer goruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 20:36:54   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: Nea_teja_

Jest sem kr ok dons mi je blo mal slabo sam bruhala pa še nismuser posted image  Pojedla bi pa vse kar vidim in to vse mešanouser posted image


tak je blo pri men na začetkuuser posted image user posted image user posted image , jast sem bla 15min po kosilu zpet lačnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , pa spomnem se da sem se smejala ker nisem vedla zakaj se jokamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , moj je takrat skor živce zgubuuser posted image user posted image user posted image user posted image , joj lepi spomini. Ti samo uživaj

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 20:41:25   
Nea_teja_
sem se dons moji traveliki hčeri tok nasmejala ko je čistila omaro stvari ,ki neabi je dala vn za eno punčko in jih je sproti še probavala da sem ostala čisto brez glasu tako sem se smejala moj se je kr ustrašu k nisem iz sebe spravla niti zvoka a iz oči so mi tekle solze od smeha  moj je sam reku dej se nehi tko smejat da nau pol se je pa ugriznu v jezik ker nihče še nič neve

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 20:42:03   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: Nalini

ojla

meni so vsi predlogi všeč user posted image ... če pa že moram nekaj izbrat potem sem za  25. malčki in malčice aprilčic 2009

drugače smo še kar ok .... in čakamo na prvi pomladni dan ..... potem pa lahko naša mala vijolica pokuka na plano user posted image  ...

lep večer


nalini a je buši zdej boljše a ne otrdeva več tok???? 

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu Nalini)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 20:43:35   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: Nea_teja_

sem se dons moji traveliki hčeri tok nasmejala ko je čistila omaro stvari ,ki neabi je dala vn za eno punčko in jih je sproti še probavala da sem ostala čisto brez glasu tako sem se smejala moj se je kr ustrašu k nisem iz sebe spravla niti zvoka a iz oči so mi tekle solze od smeha  moj je sam reku dej se nehi tko smejat da nau pol se je pa ugriznu v jezik ker nihče še nič neve


aha še niste objavili srečne noviceuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?