|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nezaupanje
12.12.2008 13:32:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anja24


IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

ne ampak res... dej predstavlji si no... pocaka ga da pride domov, da mu postreze hrano iz hladilnika!!!?? omg res!!! in potem kao da ga bo 'dala na hladno' brez besed oddide spat... user posted image user posted image user posted image


Čuden pristop, kaj češuser posted image

Drugače pa - če bi bilo tle kaj zaupanja, bi ji on sam med pogovorom omenil - ti, danes sem pa zapravil ****€ za to pa to...bla bla bla...


Ja sej, kle itak nič ne štima. Ta keš je najmanjš problem. Očitno ji noče povedat. Zakaj ji noče je pa drugo vprašanje. Mogoč ker se mu ne da z najedanjem ubadatuser posted image

(odgovor članu Anja24)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: nezaupanje
12.12.2008 13:36:46   
Anja24
Ker nič ne štima...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: nezaupanje
12.12.2008 13:38:48   
baguSka
mah sej sploh ni vprasanja tuki zakaj... ker je odgovor cist preprost: ker mu igra mamo! itak je pa jasno, da noben otrok svoji materi ne bo iskreno povedu ce ga okara!!! ddddd... in verjetno ko ga je njegova mama kdaj okregala, se je z nasmeskom odkupu... sem skor 100% da je blo tko!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: nezaupanje
12.12.2008 14:05:01   
ronja
o je pa ja splosno pravilo v zivljenju!!?? Ne le glede partnerja, ampak vseh... za svoje dobro! In ko enkrat v lajfu to dosezes, ti ej prec mnogo mnogo stvari lazjih v zivljenju... Kar pa seveda ne pomeni, da same sebi dovolimo, da drugi pometajo z nami! Te stvari se med sabo totalno razlikuejo in nimajo NIC skupnega!! Mogoce ene tega ne locite... ampak ce sami sebi zelimo MIR in lepo in srecno zivljenje, delamo z drugimi tocno tako, kot bi zeleli sami za sebe da drugi delajo z nami... vecji pa imas prag tolerance, vec je tudi dobis... in ce sta s partnerjem glede tega na istem nivoju, potem ne more bit lepse!! Ce je kej zame osebno groznega, je pa neko postavljanje mej in nekaj pricakovati od partnerja... se posebno pa neko namerno metanje polen pod noge, laganje itd itd. Itak gre potem za totalno nezaupanje, cesar pa si nihce ne zeli...


baguska, saj se strinjam, samo moraš vedet, da je pri financah para, ki ima otroke mičkeno bolj komplicirano... Nikoli mu še nisem šla brskat po denarnici (razen če me je prosil, ker je kaj nosil, pa je pač kaj rabil, da vzamem ven), niti gleda njegovega klika, čerpav imam geslo, ampak vseeno pa se mi zdi fer, da si poveva za večje zneske, kam grejo, ker je to nekak denar, ki je namenjen najinim user posted image , temu, da bojo imeli kje živet, itd... Predvsem pa bi mi bilo hudo čudno, če mi nečesa večjega ne bi hotel povedat...

Ma, vsi lažemo kdaj pa kdaj! Tamali rečem, da to pa samo njej rata, da pride tako lepo po stopnicah, lubiju rečem, da šivam neki za tamalo, ko delam zanj, tašči rečem, da se bo mala itak zbudila dovolj zgodaj, da bomo lahko še njo odpeljali na angleščino,... Ma, prava lažnivka semuser posted image .

Pa ne vem, vsi mamo kdaj doline v odnosih - in če mu pokaže, da je nekaj narobe s tem, da se noče ob večerji pogovarjat z njim, je to tudi način... Se mi zdi, da če nas dobiš v pravem momentu, smo vsi smešni in je lahko vsak odnos komičen... če ga gledaš od zunaj - od znotraj ti je pa lahko hudo...

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: nezaupanje
12.12.2008 16:38:58   
Čriček
Bravo Ronjauser posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: nezaupanje
12.12.2008 17:39:58   
Talibetun_tewhidi
to res ni blo lepo da mu je dala iz hladilnika salamo, tko vse hladno preveč, pa da gre spat brez besed. pravijo da je dobr use probleme rešit pred spanjem, ko se jih enkrat prespi, je vse slabše. zato čriček prvo si morš sama pr sebi razjasnit kej hočeš. ali se hočeš kregat ali hočeš da sta par, ne resno mislim. mam občutek da bi ga raziskovala, dvomiš vanj in tako dalje... vedi da boš vedno našla kaj sumljivega če boš dvomila vanj. use se ti bo počasi delo čudno. ampak to nima smisla. dej resno prvo se pogovori sama s sabo, razjasni si kaj hočeš. pol pa boš že vedla kako naprej. želim ti vso srečo.

(odgovor članu Čriček)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: nezaupanje
12.12.2008 18:19:37   
Čriček
Denar dobro porabljen dobila AUDI karavan nekaj je bilo treba še dodati je pa avto kakršni sem si želela DOBER MOJ BOŽIČEK-MOŽIČEK.Da vas ne bo skrbelo z mano vreduser posted image user posted image

(odgovor članu Talibetun_tewhidi)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: nezaupanje
12.12.2008 19:36:58   
Mariposy
Vau superca no vidi k pa smo ženske tok firbčne tud počakat mal nemormouser posted image Zdaj pa mislim da si se že ohladila kajne?user posted image

_____________________________

Ne ljubi nekoga ki je POPOLN, ljubi nekoga ki ni in ga naredi POPOLNEGA s svojo ljubeznijo!

(odgovor članu Čriček)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: nezaupanje
12.12.2008 20:19:25   
Anja24
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

o je pa ja splosno pravilo v zivljenju!!?? Ne le glede partnerja, ampak vseh... za svoje dobro! In ko enkrat v lajfu to dosezes, ti ej prec mnogo mnogo stvari lazjih v zivljenju... Kar pa seveda ne pomeni, da same sebi dovolimo, da drugi pometajo z nami! Te stvari se med sabo totalno razlikuejo in nimajo NIC skupnega!! Mogoce ene tega ne locite... ampak ce sami sebi zelimo MIR in lepo in srecno zivljenje, delamo z drugimi tocno tako, kot bi zeleli sami za sebe da drugi delajo z nami... vecji pa imas prag tolerance, vec je tudi dobis... in ce sta s partnerjem glede tega na istem nivoju, potem ne more bit lepse!! Ce je kej zame osebno groznega, je pa neko postavljanje mej in nekaj pricakovati od partnerja... se posebno pa neko namerno metanje polen pod noge, laganje itd itd. Itak gre potem za totalno nezaupanje, cesar pa si nihce ne zeli...


baguska, saj se strinjam, samo moraš vedet, da je pri financah para, ki ima otroke mičkeno bolj komplicirano... Nikoli mu še nisem šla brskat po denarnici (razen če me je prosil, ker je kaj nosil, pa je pač kaj rabil, da vzamem ven), niti gleda njegovega klika, čerpav imam geslo, ampak vseeno pa se mi zdi fer, da si poveva za večje zneske, kam grejo, ker je to nekak denar, ki je namenjen najinim user posted image , temu, da bojo imeli kje živet, itd... Predvsem pa bi mi bilo hudo čudno, če mi nečesa večjega ne bi hotel povedat...



user posted image user posted image user posted image , pa "svoboda" gor al dol...

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: nezaupanje
12.12.2008 20:20:25   
Anja24
IZVIRNO SPOROČILO: Čriček

Denar dobro porabljen dobila AUDI karavan nekaj je bilo treba še dodati je pa avto kakršni sem si želela DOBER MOJ BOŽIČEK-MOŽIČEK.Da vas ne bo skrbelo z mano vreduser posted image user posted image


svaštaaaaa

(odgovor članu Čriček)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: nezaupanje
12.12.2008 20:31:05   
ronja
Noče povedati in samo smeji se.


Hm, po temle sodeč bi jaz rekla, da boš zvedela 24.12. ali pa 31.12., odvisno, kateri bradač nosi k vam... Vsaj pri nama bi bilo tako... Tudi midva imava oba dostop do obeh klikov in če mu kaj kupujem, moram vedno pazit, da dvignem denar, po možnosti večkrat, da ne ve, koliko sem dala za kako stvar in da se ne vidi, kje je bilo kupljeno, da ne ve, kaj bo dobil . Sicer nimam pojma, kaj bi za ta denar lahko kupil... Je pa res, da imam malo bolj optimističen pogled na svet, ker pač vem, da lubi ne bi šel 7 jurjev evrov zapravit kar tako... Ti pa poznaš svojega... Tok midva v 2 letih našparava...


hehe, no vidiš, potem je bil pa moj prvi post pravi, živel optimizemuser posted image . Zdaj mu pa lahko mirno zaupaš, kaj praviš?user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: nezaupanje
12.12.2008 21:28:32   
jajula
jah zdej mu pa loh toplo hrano postrežeš namest salame k pride dam...

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: nezaupanje
12.12.2008 21:47:15   
tweed
IZVIRNO SPOROČILO: Čriček

Denar dobro porabljen dobila AUDI karavan nekaj je bilo treba še dodati je pa avto kakršni sem si želela DOBER MOJ BOŽIČEK-MOŽIČEK.Da vas ne bo skrbelo z mano vreduser posted image user posted image


user posted image  In to bo zdaj odtehtalo vse tiste besede, ki si jih izrekla o svojem, kako že, dobri božiček možiček...user posted image  Jaz bi se kljub temu zamislil nad vsemi ostalimi lažmi

_____________________________

Vsak dogodek je pozitiven iz določene perspektive.
Neli se je to poletje naučila plavat brez rokavčkov...
Rea pa se potopi pod vodo in vstane z nasmeškom...

(odgovor članu Čriček)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: nezaupanje
12.12.2008 23:51:08   
Anonimen
Je vsaj limonade konec.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tweed)
  Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: nezaupanje
13.12.2008 0:56:32   
Talibetun_tewhidi
IZVIRNO SPOROČILO: Čriček

Denar dobro porabljen dobila AUDI karavan nekaj je bilo treba še dodati je pa avto kakršni sem si želela DOBER MOJ BOŽIČEK-MOŽIČEK.Da vas ne bo skrbelo z mano vreduser posted image user posted image


no vidiš. kot sem ti rekla da so to sam tvoji dvomi. zdej mu lohk zaupaš in gledaš malo pozitivno na vse? drži se nasvetov, pa boš vidla da bo super.

(odgovor članu Čriček)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: nezaupanje
13.12.2008 6:31:20   
Talibetun_tewhidi
pozanimaj se koliko je bil avtouser posted image user posted image user posted image   šalim se...

(odgovor članu Talibetun_tewhidi)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: nezaupanje
13.12.2008 6:48:11   
bumerang
Upam, da si se mu vsaj opravičila in da si se s tega kaj naučila.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Talibetun_tewhidi)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: nezaupanje
13.12.2008 10:35:35   
Anonimen
'till the next time....

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: nezaupanje
13.12.2008 10:36:47   
Anonimen
Toliko o zaupanju.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: nezaupanje
13.12.2008 10:50:19   
Anonimen
Kakšn audi pa je za 7 jurjuuser posted image
Jaz bi čist ven padla da mi tolk star avto kupuser posted image

Mislm resno no, audi je rešu vajine probleme ja. Seveda.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: nezaupanje
13.12.2008 10:57:20   
Anonimen
Mislm resno no, audi je rešu vajine probleme ja. Seveda.


Vsak ima svojo tarifo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: nezaupanje
13.12.2008 11:12:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Mislm resno no, audi je rešu vajine probleme ja. Seveda.


Vsak ima svojo tarifo.


Začne se s pestjo ........................... bonbonov.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: nezaupanje
13.12.2008 11:13:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Mislm resno no, audi je rešu vajine probleme ja. Seveda.


Vsak ima svojo tarifo.


Začne se s pestjo ........................... bonbonov.user posted image


user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: nezaupanje
13.12.2008 11:13:40   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Mislm resno no, audi je rešu vajine probleme ja. Seveda.


Vsak ima svojo tarifo.


Začne se s pestjo ........................... bonbonov.user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: nezaupanje
13.12.2008 14:00:09   
seven
No pa sem tudi jaz malo prebralal tole nezaupanje med čriček in njenim možem oz., fanton.Jah vse sorte se pripeti , sam jz mislim da lahko zdaj res zaključite s to temo, ker ste nekatere že prav osldne ne vem a nevoščlive la pa preveč mate časa da toook komentirate. Niste ji nič pomagale bolj bi rekla da ste se sam zabavale.   pa brez zamere!!!!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?