|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kako dalje
22.12.2008 12:49:31   
MLADAMAMICA
že dolgo nisem prebrala lepšega komentarja vijoličarka. user posted image user posted image

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: kako dalje
22.12.2008 12:57:04   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Občutek imam, misty65, da je morda tvoj prvi strah samota. Nekako te vidim kot aktivno žensko, kateri veliko pomeni, da lahko za nekoga skrbi, da je nekomu potrebna, koristna in ki jo je, zavestno ali pa podzavestno, najbolj groza tega, da bi bila sama.

Precej si vložila, dosti izgubila. Kot praviš: hčer, prvega moža. To dojemaš kot krivično usodo in se hkrati sprašuješ in bojiš, če tebi življenje ne bo prineslo tega, kar si zaslužiš in želliš, ampak bo samo jemalo. In na nek način izgubljaš tudi sina - gre v tujino za 8 let, to pomeni, da ne bo vsak dan pri tebi, da ne boš skrbela zanj, samo dopisovala si bosta, kdaj pa kdaj bo prišel domov, to pa ni tisto, kar ti potrebuješ - potrebuješ nekoga, za katerega boš lahko praktično ves čas skrbela.

Zato prav z navdušenjem skočiš k tistim redkim sporočilom, da se bori za to zvezo, da sprejmi, razumi, odpusti, se spremeni, naredi karkoli, samo da se vrne in odslej naprej pazi, da ga ne boš razburila. Da bo ostal, da boš koga imela, da boš koristna njemu, njegovim otrokom, v središču življenja.

Mislim, da razumsko sama zelo dobro veš, da imaš opravka s skrajno nezrelo in sebično osebnostjo. Z nekom, ki vidi v glavnem sebe in svoje potrebe, ki zna do amena analizirati vse krivice, ki so se mu zgodile, ki pa se nikdar ne ozira na to, kakšne krivice on stori ostalim. Trenutno si, zaradi čustvenih potreb, že 'na pol udomačena'.

Zagovarjaš ga čez vse meje. Praviš, da se s tvojim sinom krasno razume in v isti sapi dejstvo, da je dostikrat pozabil, da sta bila zmenjena za pijačo ali ogled tekme, odpraviš kot nepomembno. Tiste tri otročje primere, ko jo je odkuril se mulit, si prekrstila v primere, kjer si ga ti do srca prizadela.

Glede na to, resno dvomim, da je njegova prva žena tako slaba, kot te je prepričal, da je.

Kar počne zdaj, je čisto jasno. Po njegovem ti nimaš nobene pravice, da si kdaj čustvena, prizadeta, morda celo neracionalna. Ne, to pravico ima samo on in ti si tolažnica in večna grešnica. Ampak partnerstvo je 50:50, je kompromis in ne podrejanje : podjarmljanje. Ljubezen ni petdeset ljubečih SMS sporočil, ljubezen niso prekrasni šopki vsakodnevno. Ljubezen je razumevajoča rama, kadar jo človek potrebuje, pa četudi je kdaj malo prismuknjen. In rama in glava, ki na njej išče tolažbe, naj bi se izmenjavali. Ljubezen je, sprejeti tudi partnerjeve napake in ga ljubiti zaradi njih - ampak vzajemno, ne le enostransko.

On ne razščiščuje, ne analizira tvojih čustev in zakaj si tako reagirala, on ne razmišlja kako je tebi, on ti samo zameri. Čisto po otročje zameri. In hoče, da si že enkrat ubiješ v glavo, kakšna on hoče, da si. Zato vse te otročje informacije o komplicirani ločitvi, ki ti jih redno in  v premišljenih presledkih dozira. Treba te je kaznovati, treba ti je vbiti v glavo, da se moraš poboljšati.

Odločitev je seveda tvoja. Ali je tvoj strah pred samoto tako velik, da si pripravljena izgubiti sebe, svojo osebnost, se popolnoma podrediti in se sčasoma naučiti, kako ravnati s tem velikim otrokom? Si pripravljena tudi na to, da bodo njegove zahteve sčasoma vedno večje? Da boš morala zatreti vsa svoja čustva, se popolnoma posvetiti samo njegovim potrebam in tudi to ne bo čisto dovolj? Da bo vedno našel kaj, kar ga bo prizadelo?

Ali pa boš mogoče spoznala, da imaš, kljub temu da si brez moškega, še vedno ogromno možnosti, da si nekje koristna in potrebna in predvsem zvesta sama sebi.

Me prav zanima, kaj bi storil, če bi ga obvestila, naj ti ne piše več, samo naj ti sporoči naslov odvetnika, se boš že ti z njim zmenila za polnomočje. Pri vama ločitev ne bi smela biti komplicirana, saj nimata nobenega skupnega premoženja.



AMEN! user posted image user posted image user posted image To je to misty. To je ta post katerega tako zelo potrebuješ. Tudi mene prav zanima kaj bi naredil če bi mu res sporočila naj ti ne piše več in naj ti posreduje podatke odvetnika. Verjetno bi bile hlače polne. Ma nevem no ta tvoj mož je res pravi otrok. Jaz ne razumem takega obnašanja. 3mesece sta poročena in on za tako malo stvar spoka kufre in zahteva ločitev. Aleluja. Nevem misty če se je vredno trgat zanj. Jaz se nebi. Kaj pa bo naredil če bo kakšen večji problem nastopil? Vedi da se nikoli neboš mogla zanesti nanj. Vedno te bo strah usta odpret če ti kaj nebo pasalo, ker boš v podzavesti takoj mela o **** kaj pa če spet gospod zameri pa spoka kufre. Vedno te bo izsiljeval z ločitvijo. Očitno njemu ta svet zakon ne pomeni nič. Žal tak pač je. Ali pa si je že drugo našel pa je potreboval samo izgovor da te skencla. Meni vedno bolj vse kaže na to.

In misty se je sedaj že kaj javil? Sta se slišala kaj?

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: kako dalje
22.12.2008 13:12:04   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: misty65

najbrž je dileme konec...dopoldan mi je poslal elektronsko sporočilo, da je včeraj govoril z advokatom, da bo pripravil vse papirje, dala mu bova oba pravnomoč, tako da nama ne bo potrebno iti na nobeno razpravo, javil mi bo kaj vse potrebujeva od papirjev,obenem pa upa da se situacija pri meni že malo pomirila in da se javi.

to bi bilo TO...


AMpak ta res ni gladek, če mene vprašaš.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu misty65)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: kako dalje
22.12.2008 13:43:32   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: misty65

najbrž je dileme konec...dopoldan mi je poslal elektronsko sporočilo, da je včeraj govoril z advokatom, da bo pripravil vse papirje, dala mu bova oba pravnomoč, tako da nama ne bo potrebno iti na nobeno razpravo, javil mi bo kaj vse potrebujeva od papirjev,obenem pa upa da se situacija pri meni že malo pomirila in da se javi.

to bi bilo TO...


AMpak ta res ni gladek, če mene vprašaš.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  se strinjam

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: kako dalje
22.12.2008 17:11:39   
misty65
IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Občutek imam, misty65, da je morda tvoj prvi strah samota. Nekako te vidim kot aktivno žensko, kateri veliko pomeni, da lahko za nekoga skrbi, da je nekomu potrebna, koristna in ki jo je, zavestno ali pa podzavestno, najbolj groza tega, da bi bila sama.

Precej si vložila, dosti izgubila. Kot praviš: hčer, prvega moža. To dojemaš kot krivično usodo in se hkrati sprašuješ in bojiš, če tebi življenje ne bo prineslo tega, kar si zaslužiš in želliš, ampak bo samo jemalo. In na nek način izgubljaš tudi sina - gre v tujino za 8 let, to pomeni, da ne bo vsak dan pri tebi, da ne boš skrbela zanj, samo dopisovala si bosta, kdaj pa kdaj bo prišel domov, to pa ni tisto, kar ti potrebuješ - potrebuješ nekoga, za katerega boš lahko praktično ves čas skrbela.

Zato prav z navdušenjem skočiš k tistim redkim sporočilom, da se bori za to zvezo, da sprejmi, razumi, odpusti, se spremeni, naredi karkoli, samo da se vrne in odslej naprej pazi, da ga ne boš razburila. Da bo ostal, da boš koga imela, da boš koristna njemu, njegovim otrokom, v središču življenja.

Mislim, da razumsko sama zelo dobro veš, da imaš opravka s skrajno nezrelo in sebično osebnostjo. Z nekom, ki vidi v glavnem sebe in svoje potrebe, ki zna do amena analizirati vse krivice, ki so se mu zgodile, ki pa se nikdar ne ozira na to, kakšne krivice on stori ostalim. Trenutno si, zaradi čustvenih potreb, že 'na pol udomačena'.

Zagovarjaš ga čez vse meje. Praviš, da se s tvojim sinom krasno razume in v isti sapi dejstvo, da je dostikrat pozabil, da sta bila zmenjena za pijačo ali ogled tekme, odpraviš kot nepomembno. Tiste tri otročje primere, ko jo je odkuril se mulit, si prekrstila v primere, kjer si ga ti do srca prizadela.

Glede na to, resno dvomim, da je njegova prva žena tako slaba, kot te je prepričal, da je.

Kar počne zdaj, je čisto jasno. Po njegovem ti nimaš nobene pravice, da si kdaj čustvena, prizadeta, morda celo neracionalna. Ne, to pravico ima samo on in ti si tolažnica in večna grešnica. Ampak partnerstvo je 50:50, je kompromis in ne podrejanje : podjarmljanje. Ljubezen ni petdeset ljubečih SMS sporočil, ljubezen niso prekrasni šopki vsakodnevno. Ljubezen je razumevajoča rama, kadar jo človek potrebuje, pa četudi je kdaj malo prismuknjen. In rama in glava, ki na njej išče tolažbe, naj bi se izmenjavali. Ljubezen je, sprejeti tudi partnerjeve napake in ga ljubiti zaradi njih - ampak vzajemno, ne le enostransko.

On ne razščiščuje, ne analizira tvojih čustev in zakaj si tako reagirala, on ne razmišlja kako je tebi, on ti samo zameri. Čisto po otročje zameri. In hoče, da si že enkrat ubiješ v glavo, kakšna on hoče, da si. Zato vse te otročje informacije o komplicirani ločitvi, ki ti jih redno in  v premišljenih presledkih dozira. Treba te je kaznovati, treba ti je vbiti v glavo, da se moraš poboljšati.

Odločitev je seveda tvoja. Ali je tvoj strah pred samoto tako velik, da si pripravljena izgubiti sebe, svojo osebnost, se popolnoma podrediti in se sčasoma naučiti, kako ravnati s tem velikim otrokom? Si pripravljena tudi na to, da bodo njegove zahteve sčasoma vedno večje? Da boš morala zatreti vsa svoja čustva, se popolnoma posvetiti samo njegovim potrebam in tudi to ne bo čisto dovolj? Da bo vedno našel kaj, kar ga bo prizadelo?

Ali pa boš mogoče spoznala, da imaš, kljub temu da si brez moškega, še vedno ogromno možnosti, da si nekje koristna in potrebna in predvsem zvesta sama sebi.

Me prav zanima, kaj bi storil, če bi ga obvestila, naj ti ne piše več, samo naj ti sporoči naslov odvetnika, se boš že ti z njim zmenila za polnomočje. Pri vama ločitev ne bi smela biti komplicirana, saj nimata nobenega skupnega premoženja.



mislim da si dobro opisala obadva...moj mož se še vedno ne javlja, v petek je bilo zadnje od njega to, da se je pogovarjal z odvetnikom, da se celo ne bova morala udeležiti ločitvene razprave, da bova dala njegovemu odvetniku polnomoč in da upa da se je situacija pri meni malo umirila in da se javi...

tudi če sam jaz v tej ljubezni tako slepa, ampak samo s srcem slepa, saj razum govori drugače, se je on sigurno odločil da se ne vrne več, če bi imel vsaj najmanšo namero vrniti se...ne bi čakal 25 dni...

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: kako dalje
22.12.2008 19:07:17   
Kepica83
lepo te prosim brcni ga v rit, ker za druga ni. Tip si je našel drugo kateri bo 100 smsov na dan pisal in mu ti več nisi zanimiva. Sorry samo tak je. Če bi vsaj pikica ljubezni bilo v njem te nebi mogel kar tako zapustiti. Jaz sem mojemu marsikaj hujšega rekla pa naredila, na kar nisem ponosna ampka še je vedno ob meni. In mu na pamet ne pade ne njemu pa  ne meni, da bi šla narazen zaradi takih banalnih stvari. Kaj pa če se ob ločitvi deli kak delež premoženja? Ima lahko on kakšen dobiček pri tej ločitvi pri tebi?

(odgovor članu misty65)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: kako dalje
22.12.2008 19:32:18   
Vijoličarka
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

lepo te prosim brcni ga v rit, ker za druga ni. Tip si je našel drugo kateri bo 100 smsov na dan pisal in mu ti več nisi zanimiva. Sorry samo tak je. Če bi vsaj pikica ljubezni bilo v njem te nebi mogel kar tako zapustiti. Jaz sem mojemu marsikaj hujšega rekla pa naredila, na kar nisem ponosna ampka še je vedno ob meni. In mu na pamet ne pade ne njemu pa  ne meni, da bi šla narazen zaradi takih banalnih stvari. Kaj pa če se ob ločitvi deli kak delež premoženja? Ima lahko on kakšen dobiček pri tej ločitvi pri tebi?


Vidiš, tole zadnje tudi meni malo frči po možganih. Mogoče bi bilo pametno, Misty65 da si najameš svojega odvetnika, ne pa da njegov odvetnik zastopa oba. Previdnost ni nikoli odveč.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: kako dalje
22.12.2008 19:39:23   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka


Vidiš, tole zadnje tudi meni malo frči po možganih. Mogoče bi bilo pametno, Misty65 da si najameš svojega odvetnika, ne pa da njegov odvetnik zastopa oba. Previdnost ni nikoli odveč.


JAP!

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: kako dalje
23.12.2008 7:55:53   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: miniko
Kaj pa če se ob ločitvi deli kak delež premoženja? Ima lahko on kakšen dobiček pri tej ločitvi pri tebi?

je mogoče to vzrok, da čaka marec09, da bi bilo šest mesecev zakona?

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: kako dalje
23.12.2008 8:19:17   
Lalica1
...ker po 6 mesecih skupnega življenja se premoženje deli. Ampak mislim, da samo tisto, ki sta ga ustvarila skupaj. Čeprav moraš potem dokazovati, da je to pa to bilo tvoje že prej!

Tudi jaz ti svetujem, da si vzameš svojega odvetnika, ker se mi zdi tvoj mož malo sumljiv. Konec koncev pa človeka nikoli ne spoznaš dovolj, da bi lahko dal roko v ogenj zanj. Sploh pa pri tem, ki je tako nepredvidljiv.

Vseeno ti želim vso srečo!!!

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: kako dalje
23.12.2008 9:42:09   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: Lalica1

...ker po 6 mesecih skupnega življenja se premoženje deli. Ampak mislim, da samo tisto, ki sta ga ustvarila skupaj. Čeprav moraš potem dokazovati, da je to pa to bilo tvoje že prej!

Tudi jaz ti svetujem, da si vzameš svojega odvetnika, ker se mi zdi tvoj mož malo sumljiv. Konec koncev pa človeka nikoli ne spoznaš dovolj, da bi lahko dal roko v ogenj zanj. Sploh pa pri tem, ki je tako nepredvidljiv.

Vseeno ti želim vso srečo!!!


Koliko vem bo morala vse dokazovati z računi razen če je ona kje napisana že dalj časa koz lastnica tega pa tega. Kljub temu mu nujni delež pripada.

(odgovor članu Lalica1)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: kako dalje
23.12.2008 15:58:42   
SINEJA
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH
Veš kako Misty. Zdaj se pa suni v rit in se sooči z njim. Sama vidiš, da je pripravljen na spravo, vendar čaka, da ti pristopiš.
Saj si ja intelogentno bitje in dobro veš, da je ženska vrat, moški pa glava in vrat obrača glavo kamor mu paše mar ne?
Kakšni odvetniki nekej dej ga no srat. Oba sta užaljena do fundamenta in trmarita ter tiščita svoje.

Zapomni si, da se ti noben moški ne bo podredil. Bodi diplomat in "gladi dol, ne gor", daj mu vedeti, da ga spoštuješ in da si se pripravljena prilagoditi. Tako se bo tudi sam odzval. S prilagajanjem in prijaznostjo.
V kolikor se bo odzval drugače ga sčevljaj.

pa dej nehte punce no, kakšna sprava? kaj vsakič ko bo šol naj da ona "glavo dol" in ga spoštuje in se prilagaja? user posted image nehi no, raj sem sama s sinom in sinu "šivam gate" kot da se nekomu prilagajam za vsak nič. jaz bi ga poslala v tri krasne pa naj je z advokatom. to so sam base, sploh ni nobenga advokata sam zavlačuje zato, da se ona "pomiri" in popusti in bo "vse po starem" user posted image
[/quote
pOPOLNOMA SE STRINJAM Z MLADO MAMICO IN NITI MALO U anjoph

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: kako dalje
23.12.2008 17:54:10   
1ksantipa
Mater, kaki otroci pri štiridesetih! Temu pa jaz pravim primer zasrane vzgoje - pri obeh!

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: kako dalje
2.1.2009 2:52:03   
arianna33
Se strinjam z vijolicarko. Z vsem kar je do sedaj napisala. Brez olepsevanj. Danes je 2.1. novega leta, zanima me, Misti65, kako si prezivela praznike.

Skozi poste sem prebrala da si izredno cujeca, nezna in se kar obcutljiva dusa in upam, da med prazniki nisi bila prevec zalostna. In da si razcistila s svojim mozem. Upam, da se ni vrnil k tebi, ker predvidevam, da bi ga z veseljem vzela nazaj in mu vse odpustila, pa se opravicevala bi se mu. Upam, da si notranje toliko mocna in pametna, da ves, da njegova dejanja stejejo vec kot vse roze, ki ti jih je dal, vsi sms-i ki ti jih je poslal in vse besede ljubezni ki ti jih je izrekel. Da ti s svojimi dejanji pove, da te ne ljubi oziroma da te ljubi na njegov nacin, ki pa ni zdrav za en normalen odnos med moskim in zensko.

Upam, da si si dobila SVOJEGA odvetnika (cudi me, da v prvih tednih kar sta bila narazen in ti je grozil z locitvijo in svojim odvetnikom, si nisi priskrbela svojega odvetnika, SLOVENSKEGA, ali pa vsaj brezplacen pravni nasvet glede svoje situacije) do sedaj.

Upam, da ce si se odlocila narediti zvezi konec, bos nasla svoj mir (verjemi, bolecina bo minila. Tudi moja je in vem kako se pocutis, ko ne jes, ne spis, ne mislis na nic drugega kot nanj in si postavis 1001 vprasanje, a ne ves odgovora) in kolikor si se opisala s temi posti, bos zlahka nasla moskega ki te bo ljubil. Ki ti ne bo 50X dnevno povedal da te ljubi, pac pa ti bo to pokazal.

In ko mu bos rekla, da si zelis njegovega otroka, te bo objel in poljubil in ce mu bos omenila da si ne zelis financne pomoci, da ti bo odgovoril da spostuje tvoje mnenje, a da je tam, KADARKOLI ga bos potrebovala.

Verjemi, taki moski obstajajo. In pri 40-ih, draga moja, je zenska se vedno vredna greha, v kolikor skrbi zase, seveda. Se pri 70ih se ti ni treba bati samote. Moski bodo vedno. Tudi taki, ki te lahko osrecijo. Ti najprej zase poskrbi in se ceni. Ko se bos naucila ceniti, in imeti rada, verjemi, da NE bos dopustila, da nekdo tako ravna s tabo. Pa niti upal si ne bi. In verjetno je tudi, da se tak moski nikoli ne bi niti upal priblizati ali pa ga enostavno ne bi zanimala, ker on potrebuje zensko kakrsna si sedaj. Obcutljiva, naivna, razdajajoca, ljubeca, trapasta (oprosti mi to besedo) in ki odpusca ter se opravicuje za neupmnosti ki jih on pocne.

Ne morem si kaj, da ne bi pomislila na njegova otroka. Se posebej na ta mlajsega, ki je le dve stvari (instant riz in puding, ce se ne motim) in niti pomisli ne da bi se pricel odvajati od plenicke. In njuna mati. Zalostno. Verjamem, da je tebi tudi hudo. In ce ne bi bilo otrok, bi se rekla, ok, bosta ze resila nekako. Toda ne samo da je otrocji, tudi zelo neodgovoren mora biti, ce dopusti, da se njegova majhna otroka navezeta na njegovo novo zenu, ki ju vzljubi in sprejme za svoja, potem pa ju ponovno odtrga od nje. Kaj ni to isto kot ce te nekdo objame, nato pa ti prisoli klofuto?

Srcno upam, da imas kako dobro novico. Zelim ti cim vec lepih stvari v tem letu. Upam, da imas veliko ljudi ali vsaj par, poleg sina, ki te imajo radi. Da ne bos sama.

user posted image


_____________________________

Laura 14.03.2005
Mark 14.02.2008

(odgovor članu misty65)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: kako dalje
2.1.2009 8:49:24   
caillou
Namesto da bi bil dec po prvem zakonoloumu in z dvema otrokoma pameten, se pa obnaša kot nebrzdan najstnik, ki skrbi samo za svojo proizvodnjo testosterona. To mi je res čudno. Še dobro da mu kapne vsaj za svojo rit poskrbet.

No, meni je nekoč nekdo rekel, če partner nima rad tvojih otrok, tudi tebe ne more ljubiti brezpogojno. In bo verjetno kar držalo.

Pa saj so ti punce že vse povedala in nekaj pametnih stvari se da izluščiti.

Me pa po vsem tem zanima samo ena stvar in sicer, koliko je pravzaprav tvoj sine občutljivo bitje ? Veš, včasih znajo tudi  otroci preveč pritiskat na lastno mater, ker si jo gladko čisto prisvojijo in egositično pozabijo na življenjske potrebe svoje matere. No, sem se samo spomnila na nekaj izpred davnih let, pa me zanima kako imata to vidva urejeno.

Zadevo uredi po najboljših močeh in stori tako, da boš srečna.

< Sporočilo je popravil caillou -- 2.1.2009 8:52:31 >


_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu misty65)
Neposredna povezava do sporočila: 140
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?