|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kokos
23.1.2009 14:14:47   
Felicita
lotoska sej to sm nardila, samo sm se ga precej hitr preobjedla samega... pa ful mi je nasiten. mam pa zdej kr nekej olupljenega pa bi ga rada porabla.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu lotoska)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kokos
23.1.2009 14:41:45   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

hoj punce,

zanč mi je ful zadišov kokos (sadež) in sm si kupla 2, pojedla pa pol enga (in spila mleko). kaj nej nardim s preostankom? sem ga mislila 'predelat' v kokosovo moko, samo rata taka 'masa' ne tok ločeni delčki kot pri kupljeni user posted image (ok sej logično, tisto je posušeno, to pa frišno). rada bi nardila neki sladkega, samo se bojim da se bo vse sfižlo oz. da bo preveč mokro/mastno. mogoče kera ve, kaj nej nardim?



Jaz delam čips iz kokosovega sadeža. Izdolbeš meso oz ga daš vstran od lupine, vzameš lupilnik krompirja oz korenčka ter režeš (ratajo taki polmeseci), lahko tudi z nožem, ampak moraš res na tanko narezat. Nato daš na peki papir v pekač (enega zraven drugega, ne enega na drugega), ter v pečico na nižjo temperaturo. Pa skoz spremljaš saj lahko hitro fajn rjavi rata in zanič. S segrevanjem pride še več eteričnih olj ven in prav fajn diši, pa še bolj zdrav prigrizek za večerjo je kot pa čipsuser posted image .Daš v škatlo in stoji zelooooo dolgo


< Sporočilo je popravil Hope2 -- 23.1.2009 14:42:58 >

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kokos
23.1.2009 14:43:24   
Felicita
če je to podobno temu kokosovemu čipsu, ki se ga v vrečki kupi... ni zame. ne vem zakaj, ni mi všeč user posted image

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kokos
23.1.2009 14:45:11   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

če je to podobno temu kokosovemu čipsu, ki se ga v vrečki kupi... ni zame. ne vem zakaj, ni mi všeč user posted image


Ne vem kakšen se kupi, nisem nikoli, pa tudi videla nisemuser posted image . Probaš pa vseeno lahk eno malo količino, ap boš videla ali je fujuser posted image , ker drugo ne vem kaj bi z njega naredila, razen da si ga shraniš za kasnej

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kokos
23.1.2009 14:49:41   
Felicita
kok časa pa ostane narezan v hladilniku?

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: kokos
23.1.2009 15:22:49   
Hope2
Ne vem. Izgubi pa s časoma le vlago oz sočnost

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Recept tedna: Šparglji v rižoti iz kuskusa
Šparlji veljajo za nizkokalorično zelenjavo, ki je odlična popestritev družinskega jedilnika, saj z njimi lahko pripravi...
3 odlične jedi za doječo mamico
Za mamice, ki dojijo velja, da to kar same pojedo, poje tudi njihov dojenček. V želji, da dojenček ne bi imel težav s pr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?