|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 198 [199]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
9.7.2009 18:17:40   
nebo
Ej Biba jaz sem že prej imela košarico A, kaj to pomeni, da se mi bodo potem noter obrnile al kaj????user posted image user posted image user posted image

Elevitka jaz imam ctg v torek ob 10.30. Kdaj pa imaš ti naslednjega? Pa kaj to greš samo skozi ta druga vrta ko delajo ctg-je ali še moraš v ona prva na levi k zdravniku?

Kaj nisi ti imela danes G? Al se mi samo sanja?

Aja in kaj so ti potem rekli na ctg-ju, da srček je tu, popadkov pa še ni...al kaj???

< Sporočilo je popravil nebo -- 9.7.2009 18:18:36 >

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
9.7.2009 21:32:30   
matcar
Ojla1
Mi smo iz LJ.maks je super,beri maliuser posted image ,ki ima cel oddelek in sestre za sebe.user posted image
Ja,Z ga je pogledal in je bil zelo zadovoljen,glede na to,kaj je vido-beri naš se ne da in ne odpre očke,je treba vse na silo.Če bo ju3 tudi tako zgledalo,grema domov.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
9.7.2009 21:35:59   
nebo
To pa je lepo slišat. Bravo Maks.user posted image

In kako si ti, utrujena? Ma sedaj te bo možek malo spravil k sebi, na hitro en sex na keks pa bo!!!user posted image user posted image user posted image  (se mi blede že od nesex na keksuser posted image user posted image user posted image )

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
9.7.2009 21:42:31   
matcar
Ma ja,pa vrag še zdaj po sexu.Sem preveč utrujena za to.Brez heca! Ja,pravi je,naš lump!
Aja,pa Saš-a sem danes tehtala tam,imajo vago zauser posted image ,samo metra pa ne.In ta naš pob je težek 7000g.

< Sporočilo je popravil matcar -- 9.7.2009 21:43:22 >


_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
9.7.2009 21:51:49   
nebo
7 kg ufffffff to pa je pravi korenjak...no vidiš, da sem jaz prav rekla Bibi da naj se na tebe obrne, ti boš že vedela kako poredit otroka...))

Ej idi počivat, pa držim pesti, da greste jutri domovuser posted image ..

Nočko, jaz pa knjigo brat, ker spat itak ne morem.user posted image

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
9.7.2009 22:00:26   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: nebo

7 kg ufffffff to pa je pravi korenjak...no vidiš, da sem jaz prav rekla Bibi da naj se na tebe obrne, ti boš že vedela kako poredit otroka...))

Ej idi počivat, pa držim pesti, da greste jutri domovuser posted image ..

Nočko, jaz pa knjigo brat, ker spat itak ne morem.user posted image



Ja,pravi je,Lakomlačen!user posted image
Ja,saj bom res šla,ker že komaj gledam,pa ju3 grem že ob 6.30 iz MB.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
9.7.2009 23:22:03   
elevitka

IZVIRNO SPOROČILO: nebo

Ej Biba jaz sem že prej imela košarico A, kaj to pomeni, da se mi bodo potem noter obrnile al kaj????user posted image user posted image user posted image

Elevitka jaz imam ctg v torek ob 10.30. Kdaj pa imaš ti naslednjega? Pa kaj to greš samo skozi ta druga vrta ko delajo ctg-je ali še moraš v ona prva na levi k zdravniku?

Kaj nisi ti imela danes G? Al se mi samo sanja?

Aja in kaj so ti potem rekli na ctg-ju, da srček je tu, popadkov pa še ni...al kaj???



Jaz imam zopet CTG čez en teden- četrtek torej. Najprej je spal moj otrok, pol je sestra jamrala da ne sme spat ker bom mogla še 1 x na snemanje CTG-ja al pa me bodo obdržali not. Pol ga je zmrdala malo in potem je dobesedno ponorel, vsako minuto se je obrnil drugače in ni bilo utripa, pa je ponovno mogla iskat kje ima srček da posname utrip (beri 7 x) na koncu je že dobesedno popizdla in rekla da ne more več ker je imela v 4 urah 44 pacijentk ???????? kot da sem jaz kriva za to in da mi more 7 x prestavljat trak- zapis zaCTG - ne vprašaj kak je to zgledlo. Saj sem ji rekla da bi ji pomagala če bi lahko, da pa nimam vpliva kak se bo otrok obrnil, in tud ne na to da mora ona 44 pacijentk sprejet. Na koncu mi reče da me bo odklopila in naj grem z izpisom nazaj tja kjer sem oddala kartico, ker me bodo tak poslali nazaj na CTG. Jaz grem nazaj ne pretiravam eno uro sem sedela veni da se je sestra zmrdnila prit ven in pobrat CTG izpise - pa ne da jih je pogledala ko je spet po pol ure prišla ven in poklicala prvo noter sem popizdla in ji rekla naj vsaj pozija izpise CTG - ja in pove če bodo dobri ali ne da ne bom 2 uri sedele zunaj , da mi bo potem rekla naj grem ponovno na snemanje CTG, pa potem spet čakam 2 uri, in da se slabo počutim ker moram 2 uri stat ker imajo samo 4 stole luft pa nikakvi in da imam vrtoglavice oni pa delajo po polžje (1 pacijentka /uro gre not). No pol so me poklicali noter in sem bla fertik ne lažem v 5 min.

Rekli mi niso nič izvid pravi: CTG bazalna frekvenca :150, UT, TA, reaktiven, našteje 10 gibov, v primeru težav kontrola takoj !

Najprej greš do zadnjih vrat pred teraso v 1 nadstropju, kjer oddaš materinsko, napotnico in zdr. kartico, potem te pošljejo na CTG, in z izpisom greš nazaj do vrat kjer si oddala materinsko in čakaš da oddaš izpis CTG, nato čakaš še da te pokliče noter in dobiš izvid.

PA NE DRŽI SE URE KER SE ONI TUD NE, ČE SE DA BODI ČIM PREJ TAM !

Delajo od 8,30-15 ure


G pa imam jutri ! Poln K mam totih dohtarov res.



_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
9.7.2009 23:34:06   
elevitka
Aja pa še to... odprla sem novo temo - Kaj pa Mariborske nosečke? 3. del, da nam 2. dela ne povozi ... nadaljujemo tam !

Nočko!

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 197 198 [199]
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 198 [199]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?