|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: priprava hrane za vnaprej
28.2.2009 20:22:43   
Čarli08
Oz. tako kot pravi Nia. Men je - po pravici povedano - večja packarija potem spravljat v posodice, zamrzovat, pisat kaj je notri ... rajš frišno naredim, pa še bolj zdravo je.

(odgovor članu Čarli08)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: priprava hrane za vnaprej
2.3.2009 13:10:59   
MATEJKA_
če si komaj začela uvajat GH, potem začnem samo z 1 živilom naenkrat. jaz sem začela s korenčkom. v hladulnuku že pripravljena zelenjava zdrži do 2 dni, v zamrzovalniku pa seveda daljši čas. sem pa ravno ta vikend pripravljala malo zaloge - kašice: korenčke+koleraba, cvetača+koleraba, cvetača+bučke,... pol pa vedno samo skuham zraven še krompir in to je to....

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: priprava hrane za vnaprej
2.3.2009 13:14:07   
MATEJKA_
meni je to vnaprej pripravljanje hrane smisleno že zaradi količin - kaj bom vsaki dan kuhala po 1 cvetko cvetače+1cvetko brokulija+ 1 krompirček ??? raje skuham za par dni pa je. hrana z zmrzovanjem pa še povrhu izgubi manj viraminov kot zelenjava, ki več dni leži v hladilniku....

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: priprava hrane za vnaprej
2.3.2009 14:55:30   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: MATEJKA_

meni je to vnaprej pripravljanje hrane smisleno že zaradi količin - kaj bom vsaki dan kuhala po 1 cvetko cvetače+1cvetko brokulija+ 1 krompirček ??? raje skuham za par dni pa je. hrana z zmrzovanjem pa še povrhu izgubi manj viraminov kot zelenjava, ki več dni leži v hladilniku....



user posted image kako razmišljanje

Ja, ker je to za mojega otroka najboljšeuser posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu MATEJKA_)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: priprava hrane za vnaprej
18.3.2009 12:35:30   
pikicai
ja jst nebi ravn jedla svojega iztisnjenega mleka ki ga primešam kašicam user posted image user posted image user posted image user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: end1


IZVIRNO SPOROČILO: hruška debeluška


IZVIRNO SPOROČILO: nia5

Jaz ji zamrznem le meso, kupim piščanca in purana, narežem na koščke za en obrok in zamrznem. Zelenjava pa je na koščke narezana kuhana v 15 minutah z mesekom vred, tako da se mi zdi škoda da bi zamrznila.


ok a mi lahko poves kako skuhas manj kot 100ml kasice??


ma če je hrana dobra za tvojga otroka bo ja tudi zate, pa ti probej ostalo pojest.


(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   [Brisano sporočilo]
18.3.2009 15:43:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pikicai)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Prvi mesec z dojenčkom: Zakaj je začel tol...
Dojenček, ki je bil prej »priden« in je jokal v mejah normale in predvsem, kadar je kaj potreboval, nenadoma dobi neutol...
Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?