|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kupili bugaboo cameleon
18.3.2009 11:35:52   
tinaaja
2soncek2 .. mislim, da se rocaj kar dobro zlozi teleskopsko in da po sirini naj bi sel v vsak avto.


flufi ... diaper bag je dobra zadeva, definitivno pa ti ne priporcam tega od Bugabooja. Sem ze od marsikoga slisala veliko o neprakticnosti. Npr .. tile so men hudi http://www.ju-ju-be.com/products.html Osebno pa mi je najbolj vsec ruzak - jaz imam od Ju ju be Minibe. Ce ne gres po nakupih v trgovino, je pa itak dovolj tudi kosara spodaj za vse zadeve (plenica, obleke za preoblect, ...)..


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Flufi)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: kupili bugaboo cameleon
18.3.2009 13:00:12   
vitae
Tinaaja - jaz že dlje časa občudujem te torbe, pa me zanima, če se jih da naročiti oz. dobiti kje v Sloveniji. Kje si jo ti kupila?

Hvala za odgovor.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: kupili bugaboo cameleon
18.3.2009 16:47:39   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Flufi


IZVIRNO SPOROČILO: 2soncek2

@ Flufi: hvala za hiter odgovor. Zanima me samo se koliko je bila postnina - EUR39.95 tako kot pravi njihova stran ali kaj vec ker sta narocila se dodatke?

lp


Se opravičujem za pozen odgovor....ja, tudi najina poštnina je bila 39.95 eur.
Glede zlaganja pa ne vem...kateri ročaj misliš? Če misliš samo konstrukcijo košare, jo je kljub dolžini možno
spraviti v vsak, še tako mali avto.

Moje vprašanje vsem BUGABOO-jevkam pa je, če vam previjalna torba pride prav? Midva jo namreč nisva naročila pa mi je zdaj žal, moj pa pravi, da je itak nepraktično, ker se zadevaš ob njo, ko hodiš. Kakšne so vaše izkušnje?


Če jo daš nizko se res zadevaš, če pa ročaj torbe skrajšaš pa se ne zadevaš. Pa itak je bolj praktičen skrajšani ročaj, da  se ti ni treba preveč sklanjat. Mi jo imamo in sem zaenkrat zadovoljna. Ima veliko malih predalov in 2 termo predala za flaške. Je pa torba precej ozka, mogoča za nekoga preozka in premajhna. Kaj več jaz ne rabim, bi pa rabila kljuke, ki jih pritrdiš na ročaj vozička, da lahko gor obešaš nakupovalne vrečke. Sam na ebayu je ta zadeva dragauser posted image . Če kdo ve za kaj podobnega, mi naj prosim sporočiuser posted image

(odgovor članu Flufi)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: kupili bugaboo cameleon
18.3.2009 17:26:21   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: vitae

Tinaaja - jaz že dlje časa občudujem te torbe, pa me zanima, če se jih da naročiti oz. dobiti kje v Sloveniji. Kje si jo ti kupila?

Hvala za odgovor.


tukaj sem narocila.. http://www.jellybeangroup.co.uk/display_category.php?cat_id=2 zaloga je zdaj ze kar ornk manjsa. postnina je bila 10funtov. jaz cakam na ta novo barvo zany zinnias user posted image Imajo te torbe se nekatere druge online trgovine in posiljajo v Slo. Priporcam ogled na yahoo.co.uk

Hope, na zgornjem www imajo te clipse. Drugace pa sem jih na ebayu vidla take na jezka, pa so bili kar cenejsi od teh se mi zdi.


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu vitae)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: kupili bugaboo cameleon
18.3.2009 17:26:58   
2soncek2
Mislila sem ogrodje vozicka. Kolesa se zelo lepo skupaj zlozijo in vzamejo zelo malo prostora, ampak rocaj za potiskanje pa se ne prelozi in potem vozicka ne mores spraviti po dolgem v prtljaznik (ker je vse skupaj zelo dolgo) temvec pokonci in zato en del strli na strop zadnje klopi.

Razen ce sem pri testu napacno zlozila vozicek... ?

(odgovor članu Flufi)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: kupili bugaboo cameleon
18.3.2009 17:41:23   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: 2soncek2

Mislila sem ogrodje vozicka. Kolesa se zelo lepo skupaj zlozijo in vzamejo zelo malo prostora, ampak rocaj za potiskanje pa se ne prelozi in potem vozicka ne mores spraviti po dolgem v prtljaznik (ker je vse skupaj zelo dolgo) temvec pokonci in zato en del strli na strop zadnje klopi.

Razen ce sem pri testu napacno zlozila vozicek... ?


no, mal res poglej kak link kako se zložiuser posted image . meni ni jasno kak zlagaš, ker se voziček zelo na malo zloži in zelo na ozko. 

(odgovor članu 2soncek2)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: kupili bugaboo cameleon
18.3.2009 17:42:51   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

http://www.jellybeangroup.co.uk/display_category.php?cat_id=2

Hope, na zgornjem www imajo te clipse. Drugace pa sem jih na ebayu vidla take na jezka, pa so bili kar cenejsi od teh se mi zdi.



a na temuuser posted image , kje pa naj pogledam

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: kupili bugaboo cameleon
18.3.2009 17:47:30   
2soncek2
Tudi ce koles ne vzames dol?

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: kupili bugaboo cameleon
18.3.2009 18:11:20   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: 2soncek2

Mislila sem ogrodje vozicka. Kolesa se zelo lepo skupaj zlozijo in vzamejo zelo malo prostora, ampak rocaj za potiskanje pa se ne prelozi in potem vozicka ne mores spraviti po dolgem v prtljaznik (ker je vse skupaj zelo dolgo) temvec pokonci in zato en del strli na strop zadnje klopi.

Razen ce sem pri testu napacno zlozila vozicek... ?


no, mal res poglej kak link kako se zložiuser posted image . meni ni jasno kak zlagaš, ker se voziček zelo na malo zloži in zelo na ozko. 



ja, jaz tud ne stekam kaj mislis.. tukaj si poglej ali users guide oz se boljse demo 360 http://www.bugaboo.com/

Hope, morda sem mal narobe razumela.. sem mislila na clipse za obesit torbo
BeConnected Stroller Clipsuser posted image

Ja za vrecke iz trgovine pa je mal tezje tole,c eprav bi slo pri plasticnih. Bi rekla, da bi bilo najboljs kaknsno zadevo prilagodit zaradi stabilnosti . Ali pa ce bi vrecko z vsakim rocem posebej vpel v take clipse.

No tole sem nasla na ebayu
user posted image
http://cgi.ebay.co.uk/PRAM-BUGGY-STROLLER-HOOKS-CLIPS-HOLDS-SHOPPING_W0QQitemZ320350755359QQcmdZViewItemQQptZUK_Baby_BabyTravel_Pushchairs_GL?hash=item320350755359&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1683|66%3A2|65%3A12|39%3A2|240%3A1318

user posted image

http://cgi.ebay.co.uk/UNIVERSAL-BUGGY-PRAM-STROLLER-BAG-CLIP-FUNKY-COLOURS-X1_W0QQitemZ110353731440QQcmdZViewItemQQptZUK_Baby_BabyTravel_Pushchairs_GL?hash=item110353731440&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1683|66%3A2|65%3A12|39%3A2|240%3A1318

Za iznajdljive pa je tole user posted image za pogeldat.. svasta ..
http://cgi.ebay.co.uk/JUMBO-D-SHAPED-CARABINER-CLIP-FOR-PRAM-OR-STROLLER-USE_W0QQitemZ190288040632QQcmdZViewItemQQptZUK_Baby_Pushchair_Accessories_parts_ET?hash=item190288040632&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1683|66%3A2|65%3A12|39%3A2|240%3A1318


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: kupili bugaboo cameleon
18.3.2009 18:12:50   
Hope2
jaz koles nikoli ne jemljem dol (sploh ne vem kako gredo doluser posted image ) in mi gre v mali avto oz mali prtljažnik. Sem pa prvič napačno zložila in ni šlo not, tako kot praviš, je bil ročaj zelo pokonci. Takrat sem možu rekla, da mi mora nov avto kupit, pa me je razočaral in mi pokazal, kako se pravilno zložiuser posted image

(odgovor članu 2soncek2)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: kupili bugaboo cameleon
18.3.2009 18:14:56   
tinaaja
demo movie http://www.youtube.com/watch?v=Mi5UiEUS-ZU

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: kupili bugaboo cameleon
18.3.2009 18:17:07   
Hope2
Ta ta zadnji link je pa super, sploh nisem pomislila na kaj takegauser posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: kupili bugaboo cameleon
18.3.2009 18:25:58   
2soncek2
Hvala vam za odgovore!!!

Sem sedaj malo se brskala po netu in nasla nekaj linkov za zlaganje...hehehe, res sem ga napacno zlagala!!Skoda, sem tud jaz mislila, da potrebujem nov avto..no, da bo vozicek izgovor, da ga dobimuser posted image user posted image

Sem se sedaj kajuser posted image user posted image in si mislila, kaj le mislite, kaj jaz nekaj bluzim!!!

Povejte se nekaj, sem malo visje postave 178cm, a je motece, ker je vozicek nekoliko nizji...??? Je tukaj se katera malo visja? Kaksne so izkusnje?

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: kupili bugaboo cameleon
18.3.2009 18:34:07   
tinaaja
175cm... jah nimas kaj.. ce bi kupovala glede na visino vozicka, pol stokke nima konkurence. Ostali pa so tam tam. High trek je se dost visok. Ampak BB je pa BB user posted image Glej na to kot krepitev misic, saj nisi sklonjen pol dneva nad vozicek.

No vidis, kok bos prisparala, ko ne bo treba avta zamenjat user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu 2soncek2)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: kupili bugaboo cameleon
18.3.2009 18:57:51   
Hope2
Jaz sem 178, nimam problemov z nižino, mali je priden not in se sploh ne rabim sklanjatuser posted image . No, voziček ni tolk nizek, da bi bil kak problemuser posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: kupili bugaboo cameleon
27.3.2009 16:52:10   
tanja1980

IZVIRNO SPOROČILO: zima07

Tanja1980, obvezno se javi, ko ga boš videla v živo...Me prav zanima, kakšen se ti bo zdel?! Hvala...



No, evo. Nisem uspela pogledat kvazi bugabooja, ker jih trenutno v limbusu nimajo na zalogi. Mi je pa prodajalec/lastnik svetoval, da lahko podobno varianto grem pogledat v baby center, in sicer je rekel da je od Pikola model Ace kao isti.

Za Pikolo nisem slišala nč fajnega, sem pa sla tudi včeri pogledat. Res je tak kot bugaboo...sam razen videza, je pa vse drgač....tekstil, gume celo metalnideli so se mi zdeli slabi (labavi, vse se maje:))

nč bo res treba kupiti original. Če vržem stran 400 eur tut nism nč nardila.

lp

(odgovor članu zima07)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: kupili bugaboo cameleon
1.4.2009 18:22:15   
2soncek2
Zanima me ali ste morda kupile tudi Footmuf ter kako se vam zdi velik oz sirok?

Jaz ga namrec v trgovini nisem pogledala natancno sedaj pa me je strah da ce ga kupim bi ga mala prehitro prerasla (vem da so eni footmufi od drugih proizvajalcev zelo ozki).

hvala.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: kupili bugaboo cameleon
2.6.2009 9:42:29   
mirt111
pozdravljene bugaboojevke in bugaboojevci!
tudi sama sem resno zainteresirana za nakup cameleončka in me zanima par stvari: na babytraderju imajo trenutno zelo poceni bugaboo cameleon v fleece izdaji, canvas je 100€ dražji. glede na to da pričakujeva 20.9. me zanima, kaj mi priporočate?

še nekaj... nekatere govorite o majhnih avtih pa me zanima v kakšne vse avte spravite cameleona? midva imava trenutno samo en velik avto, ampak lahko pa se zgodi, da bova v prihodnosti kupila enega manjšega in me zato zanima, v kakšne avte v spravite to lepoto?

pa še nekaj :) isofix za maxicosi lupinico imate in ali jo priporočate?

lep pozdrav! m

(odgovor članu 2soncek2)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: kupili bugaboo cameleon
2.6.2009 12:55:59   
Hope2
Za poleti je flis variata prevroč

Izofix imamo in je super zadeva, če sta finančno sposobna, jo kupita. Meni ni škoda, ker lupinico samo natakneš in že šibaš, ne rabiš se matrat s pasovi in zapenjanjem


< Sporočilo je popravil Hope2 -- 2.6.2009 12:57:06 >

(odgovor članu mirt111)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: kupili bugaboo cameleon
2.6.2009 13:05:52   
mirt111
hope2 hvala za hiter odgovor! jst mam rok 20. sept kar pomen, da ne bo več glih poletje takrat, misliš da bo še vseen pretoplo?

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: kupili bugaboo cameleon
2.6.2009 13:49:37   
Hope2
Jaz sem rodila novembra. V košari nam je flis zelo fajn nucal, potem smo aprila šli na dopust v tople kraje in sva menjala košaro za športen del pa flis gor, je mali zakuhal na njem.  Streha iz flisa ni problem, problem je v športnem delu pregrinjalo čez sedežni del. Mi smo ga pol sneli in je bil tega, ampak se kar fajn umaže. Je lažje snet samo pregrinjalo in vržt v pralni stroj, kot pa ves spodnji del. Najbolje je imet letno in zimsko kolekcijo, po možnosti še različne barveuser posted image

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 2.6.2009 13:53:00 >

(odgovor članu mirt111)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: kupili bugaboo cameleon
10.6.2009 0:32:32   
Flufi
Rodila sem konec februarja in smo imeli flis prevleko. Za tisti čas je bila super, v teh vročih dneh pa se je preveč segrevala (bila je tudi temnejše barve), zato smo dokupili ne-flis in smo zelo zadovoljni.
Glede avta pa je tako, da imamo tudi mi dva in moj mali Yaris sprejme tako Bugaboo-ja, otročka pa še velikega psa.user posted image .
Podvozje dam v prtljažnik in če vzamem ven polico, mi tudi koles ni treba dol jemati. Zelo praktično, res.user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: kupili bugaboo cameleon
10.6.2009 7:19:54   
sunprincess
Ima katera še tisto torbo, v katero spraviš zložen voziček-ki je primerna za potovanja? Zanima me, če gre tudi športni del notri?

(odgovor članu Flufi)
Neposredna povezava do sporočila: 98
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?