|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice 2009-6. del
18.2.2009 21:17:41   
Ajvy
Ker imam kar malo velik dolg neprebranega...se bom vrgla v vaše poste user posted image

Birdy....glede črpanja....jst lih tolk malo sčrpam...da napetost popusti....nič več....tak da jim ne dajem signalov naj več proizvajajo...user posted image

Tanci....super da je Erik malo popustil glede Hane....user posted image ..sej bo...boš vidla....

Cita...glede Laure....jst se ne bi preveč sekirala,č eprav ti čisto verjamem, da te to žalosti...ampak tudi LAura potrebuje svoj čas da sprocesira tale dogodek in da preveri, če so vzgojne meje še vedno iste kot so bile prej.....jst bi tako delala kot ti, čimveč se pogovarjala....pa bo šlo...samo čas potrebujete ,da se kot družina uskladite....user posted image user posted image user posted image user posted image

Super ,da vama je dojenje steklo.....user posted image user posted image user posted image

Maksi....super...jst še nikoli nisem bilan a pustnem sprevodu..to mora bit pa fino gledat....

Lilcha...s tiso še nisva uspeli pridet ven, ker skoz tako piha, da to ni za nikamor....bomo že šli ven...učki pa so že veliko boljši.....

KOlumbo...me veseli, da ti pomagam slediti user posted image user posted image user posted image
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii..kolk ste luštna familija user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sem pogledla slikice...a to kolo je MAj dobil za rd??Superca...

Cleopatra....mal sem pošnofala po tvojem albumu....full lepe slikice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Kako pa je ime sinu??Aha...sem prebrala...pravi princ je user posted image user posted image user posted image

Bad girl...mati...kako gre ??
Kaj pa je bilo z Andražem??Oz z obema....me veseli ,da je bolje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da bo še bolje.....

Balonchy...dej no prid kej napisat !!!!

BIbi5...uf to pa je bila izkušnja...verjamem, da si se čisto prestrašila.....
Držim pesti ,da tvoj gleženj čimprje dobi svoje stare barve.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Claud
...jst mam tudi nastavke..ker nimam izbočenih bradavic...se strinjam...lanolin je zakon user posted image user posted image user posted image
iiiiiiiii..kako lep sonček...user posted image user posted image user posted image frizurco ma pa tako kot naša Tisa user posted image

Sunny....jst nimam kej dost minusa kil, ker zdej pojem veliko več kot prej...sem prav nenasitna....in da ne govorim o tem kolk se mi lušta čokolade....uf....

sem šele na 16.02. user posted image user posted image ,...ampak zdejle moram prvo Tisico zrihtat..pol pa mogočep ridem nazaj pokomentirat..mi gre na živce če nisem na tekočem user posted image




_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Februarčice 2009-6. del
18.2.2009 21:19:11   
Ajvy
Sunny---MIhailo-----diham z vama user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Februarčice 2009-6. del
18.2.2009 21:41:23   
boma2
IZVIRNO SPOROČILO: birdy

IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

Majchy..čestitke za Ano

user posted image  

Mačka 27...čestitke za Tamaro

user posted image  

Cvetka123...čestitke za Izo


user posted image  



Tud jst čestitamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
mam Kristi v naročju pa mal težko pišem



tudi jaz se pridružujem srečni družinici


_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Februarčice 2009-6. del
18.2.2009 21:42:32   
boma2
IZVIRNO SPOROČILO: tanci29

user posted image

user posted image

evo pa še dve slikici naše Hane še iz porodnišnice



full luštkana pupika.... :) user posted image user posted image user posted image user posted image čestitike


_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Februarčice 2009-6. del
18.2.2009 22:51:39   
Ajvy
2.del...mam 20 minut časa ,preden se začne moja nadaljevanka....

Zorica...upam, da se bo pri tebi začela akcija, da ne bodo umetno pospeševali poroda....user posted image user posted image user posted image user posted image

Tanci...sam to pa je porodna zgodba..še dobr ,da ti je uspelo pridet do P user posted image
Ti čist verjamem, da te je panika zgrabla, ker se še uspešno nisi uspela navadit na pojsteljo v porodni....

Sunny...tvoja sestrična od tatu je pa res ekspresno rodila...o meri...sred hodnika....to pa je podvig....jst bi bila po mojem čist paf...fertik...od presenečenja....

Rebeka...si si nabavla kake kapljice proti krčkom...jst sem si jih prek neta naročila..pa upam, da bodo malo pomagale....glih tolk, dane bo jamrala v spanju....revca....
A tvojega Uroša orenk dajejo krči??

Bibi...tvoja punca se je pa res super držala, ko si ti padla user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image si ponosna, a ne??IN tako je prav....

Akvalina....lepo da si se malo javila user posted image user posted image user posted image user posted image

Baki...dobrodošla doma user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image lepo se cartajte.....

Barbara...a tvoja mat idaleč od vaju živi??
Lepo uživaj v materinski družbi.......sem ti zelo zelo folš....

petrušk...držim pesti, da se vam težave s kakanjem čimprej urihtajo.....

Dasy...držim pesti ,da se tudi za vas čimprej akcija začne user posted image user posted image user posted image

zdej grem pa gledat Heroje user posted image ...

ostalo bom zgleda jutri...uf klepetulje klepetuljaste....




_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu BarbaraGS)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Februarčice 2009-6. del
18.2.2009 23:14:43   
cita
Vsem novi mamicam čestitke...

Avjy upam da se nekako zrihtamo glede Laure ampak lahko povem da je hudo hudo niti ni rada pr nas...user posted image user posted image user posted image user posted image  ampak ok drugič v tem...

Lepe otročke imate res so cotkani...

Lahko pa si ogledate moj album nekaj sem skup spacala mi je le uspelo...user posted image user posted image

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Februarčice 2009-6. del
19.2.2009 0:08:29   
cita
Pravkar dobila sms od Sunny...

18.02. ob 22:37 je na svet prijokala naša mala princeska Gaja , velika 51cm in 3300g težka.Obe smo OK, tatko pa tudi!user posted image
 
ČESTITKE!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Februarčice 2009-6. del
19.2.2009 6:56:02   
Vesnozaver

BRAVO SUNNY!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image PA JE PRISLA PRINCESKAuser posted image

Dobro jutro drage moje,

jaz ze pijem kavico in se (ze spet) basem s keksi.....nic kaj zdrav zajtrk....ampak dober zelouser posted image Nemrem spat, cakam, cakam in se enkrat cakam na kaksen znakuser posted image

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Februarčice 2009-6. del
19.2.2009 6:59:00   
baki
dobro jutro nosecke....vsem ki so rodile iskrene cestitke,vsem pa ki se čakate pa božajte svoje trebuščke in veeeeeeliko spite.jest sem orto utrujena.mali se je rodil brez sesalnega refleksa,tk da ga je dobil sele dsugi dan po porodu,tk da je itak cudež da se sploh dojiva pa se malo je len od te zlatence.tk da spite zdej pol je konc.

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Februarčice 2009-6. del
19.2.2009 7:15:31   
Vesnozaver
dobro jutro baki!

ko bi se le dalo za naprej naspat bi bilo fajn ja....se pa zal ne da, na silo pa nemremo spatuser posted image
drzim pesti, da vama dojenje cimprej gladko stece!

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Februarčice 2009-6. del
19.2.2009 8:22:42   
maja83
joj kk lepo.....
Čestitke Sunny

_____________________________

17.1.2001.....je prišel na svet moj sonček z imenom LARA
27.2.2009.....pa se je rodila mala LIANA

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Februarčice 2009-6. del
19.2.2009 8:23:56   
MIHAILO
Pozdravljene punce...sem vas prebrala za nazaj in vas bom pokomentirala malouser posted image
Mala hvala ,ker drzis pesti,da bo kmalu.user posted image
Urša jaz sem tako slisala za amnio.pa vidim,da je tudi tebi pomagala,da se je porod zacel in Daisy mi je tudi rekla,da ji je mislim da voda odtekla po amnio...no meni je pa cep sel...pa vceraj sem imela malo krcov ampak se niso potem nadaljevali so se ustaviliuser posted image
Rebeka no naj te tvoj slika,da se tebe vidimo kako si srecna mamicauser posted image
Barbara gs mene spolovilo,boli,pece in spika me v noznici...verjetno ,da otrok pritiskauser posted image
Zorica jaz sem napisala post in ugasnila rac. ,ker me je trebuh bolel zato tudi nisem videla ,da si pisala...ne smes mislit ,da te nismo sprejele,ker ni tako...user posted image kako pa to ,da so ti rekli,da te bodo obdrzali noter in ti dali umetne poadke?To je ok,ker jaz sem danes 3 dni cez rok pa ne vem koliko me bodo se pustili...jutri imam pregled in verjetno mi bodo spet delali amnioskopijouser posted image To je verjetno odvisno od bolnisnice kaksen sistem imajo in od same nosecnosti...(al smo kaj odprte...itd)
Salt nekaj se je zacelo ampak tudi kmalu koncalouser posted image Pa ti ,a cutis kaj?Meni tudi ctg nic ne pokaze...enkrat menda ze bo kajuser posted image
ajvy tvoje poste je tako lepo brati,ko ves da bos v vsakem nasel svoje ime in odgovor ,ki ga je lepo prebrati...se bom tudi jaz potrudila in pokomentirala,ko bom lahko....sem nasla sistem...odprem dva neta in berem pa sproti odg...ker drugace si ne zapomnim in zato tudi nisem odg...
Brkn ja lepo smo praznovali,upam,da ste tudi vi?
Birdy lepo ,da ste komplet vsi 4user posted image
Cita zelo lepe slikiceuser posted image
Sunyyyyyyycestitkeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Zanimivo ,da so z Majchy skoraj skupaj rodile,pa imajo na isti dan pdpuser posted image
Vesnozaver dobro jutro in dober tek...kar uzivaj dokler se imas izgovor,potem bomo hujsaleuser posted image
Baki dobro jutro

Ajvy zelo si pridna ,ko vsakic pokomentiras vse---ni lahkouser posted image

(odgovor članu Vesnozaver)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Februarčice 2009-6. del
19.2.2009 8:27:54   
MIHAILO
No pa da se jaz napisem o sebi kaj dogaja...moj moz je sel ob 7h v sluzbo in jaz nisem mogla vec nazaj zaspati,ker ze itak skoz hodim v bolnico na pregled in ustajam ob 6:30h tako,da sem zgleda navajena ze....pa se vceraj sem ob 20h sla ze spati tako,da sem se naspala...preden sem sla spati sem na hlackah se zasledila belo sluz in ponoci ko sem sla na wc sem na hlackah zasledila rjav flek-----izcedek...Jutri imam pregled in spet verjetno amnio.bomo videli kaj bo...zdaj pa razmisljam kaj bi zajtrkovalauser posted image

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Februarčice 2009-6. del
19.2.2009 8:31:32   
maja83
Jutro punce.....
jutri mam pa jst PDP in glede na to da bo drugi otroček in da nekateri pravjo da zna bit rojen prej, pri nas nič ne zgledauser posted image .
Včerja sem imela CTG in zopet ena dolga krivulja ki ni pokazala niti enega popadka, kolikor moja user posted image  se je že majceno umirila in celo včeraj zvečer se mi je zdelo da mam popadek, ker me je res k user posted image  zabolel v spodnjem delu trebuha. Bolečina je bila takšna k bi ti sto iglic počasi iz ene na drugo stran pikal....potem pa je bilo kakšno uro vse vredu in nato spet..potem pa konec...

bomo videli kako bo danes, moja punca me je že navsezgodaj z brcanjem v trebuščku prebudila...tko da verjetn ne bo nič akcije......



_____________________________

17.1.2001.....je prišel na svet moj sonček z imenom LARA
27.2.2009.....pa se je rodila mala LIANA

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Februarčice 2009-6. del
19.2.2009 8:33:27   
lilcha
user posted image  Sunny iskrene čestitke za vašo madam Gajo. user posted image

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Februarčice 2009-6. del
19.2.2009 8:37:36   
MIHAILO
Maja ne se sikirat saj enkrat morjo venuser posted image ...tudi meni nic ne dogaja,vcasih se ustrasim kaj pa ce se sploh ne bo nic dogajalo bom pa ze krepko cez rok,kaj pa potem...ampak sej tudi za to obstaja resitev...pa to ,ko govorijo,da se otrok 2. prej rodi itd...to vse je odvisno od samega otroka in nosecnosti,ves pa da nobena nosecnost in otrok niso iste...jaz sem do zdaj imela ze 10 ctg-jev,najprej vsak teden,potem vsake 3 dni,potem vsak dan vceraj so me pa narocili cez dva dni ,se pravi jutri in prav nobeden ni pokazal niti enega popadka ...danes je pa 3 dni cez rok...

(odgovor članu maja83)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Februarčice 2009-6. del
19.2.2009 8:38:03   
jagoga
Pozdravljene punce, sem marčevka 2008 in ker vidim da je Sunny bila v porodnišnici istočasno kot Maksi1, vam sporočam, da je :

MAKSI1 18.2. POVILA ZDRAVO PUNČKO ZARJO (3120g in 52cm).

Vsem, ki ste že rodile, čestitam in vsem ki še čakate, še malo pa boste tudi ve spoznale svoje sončke! SREČNO

(odgovor članu maja83)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Februarčice 2009-6. del
19.2.2009 8:43:03   
lilcha
user posted image  Maksi1 iskrene čestitke za malo Zarjo user posted image

(odgovor članu jagoga)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Februarčice 2009-6. del
19.2.2009 8:46:11   
MIHAILO
Jogogo hvala za novicke...

Max cestitkeeeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image
Da se povem kaj sem sanjala...da sem medicinska sestra in razkuzujem nekaj...user posted image user posted image saj ni cudno,ce pa vsak dan hodim v bolnico

(odgovor članu jagoga)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Februarčice 2009-6. del
19.2.2009 8:50:54   
maja83
Mihailo.... Hja sej to se tolažim da enkat tko al tko morjo prit ven....
II pišuka kak me je včeri ena punca razjezla...je rekla sej če boš pa kak teden čaz rok je pa tko vseen, ker če sem čakala devet mesecev še bom pa kak teden.....u sm bla jezna, sm si misnla, sej boš ti tudi enkrat user posted image  in me prav zanima če boš lahk tk potrpežljiva...

Tko mučn se je zadnja dva tedna oblačit, najslabš pa si je nogavice obuvat....kriza.....

sm bla zadnjič na CTG-ju v bolnici pa mi je zdravnica rekla da imam CTG za 9...Kaj že to pomeni?
Sicer mi je rekla da mi je pokazal dva popadka ampak jst za eno krivuljo vem da je mala bincnla tako da se je prikazalo kot popadek, za tadrugo krivuljo pa se je čisto p0očasi obračala tko da nism jst ravn ekspert ampak mislim da to ni bil popadek tko k je rekla...  Včeraj pa CTG ni nič zaznal....

Tile februarčki so vsi tako težko pričakovani da bodo najverjetneje nam mamicam še bolj živčke kravžlal.....

_____________________________

17.1.2001.....je prišel na svet moj sonček z imenom LARA
27.2.2009.....pa se je rodila mala LIANA

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Februarčice 2009-6. del
19.2.2009 9:55:46   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: cita

Pravkar dobila sms od Sunny...

18.02. ob 22:37 je na svet prijokala naša mala princeska Gaja , velika 51cm in 3300g težka.Obe smo OK, tatko pa tudi!user posted image
 
ČESTITKE!!!user posted image user posted image user posted image


ČESTITAMOuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image

KMALU SE VRNITA DOMOV!!!!!

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Februarčice 2009-6. del
19.2.2009 9:56:25   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: jagoga

Pozdravljene punce, sem marčevka 2008 in ker vidim da je Sunny bila v porodnišnici istočasno kot Maksi1, vam sporočam, da je :

MAKSI1 18.2. POVILA ZDRAVO PUNČKO ZARJO (3120g in 52cm).

Vsem, ki ste že rodile, čestitam in vsem ki še čakate, še malo pa boste tudi ve spoznale svoje sončke! SREČNO


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ČESTITKEuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jagoga)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Februarčice 2009-6. del
19.2.2009 10:04:17   
Katjusa
Dobro jutrouser posted image user posted image user posted image
za nami je ena kolkr toliko super noč zaspali smo okol pol noči in smo se hranli okol pol 4 in pol ob 6 seveda se je obakrat moj možek vstal no pol ob 8 sme se pa jst tak da sem se res lepo naspala in za vsako k je mali pojedu je takoj zaspal tak da se je tud možek kolkr toliko naspaluser posted image user posted image user posted image user posted image

včeraj sma dala oba otroka k babiki v varstvo (benjamin je skos spal) in sma mi2 šla mal v trgovino mio je tek pasalo mal na zrak ituser posted image user posted image user posted image user posted image še glava me je nehala boletuser posted image user posted image user posted image
Trebuh imam tud ful boljši tak da se dons res že zelo boljše počutimuser posted image čišča je pa tud že bolj proti koncu ponoči ni nič več čez dan še pa kej prtečeuser posted image user posted image user posted image

zdej grem pa nekaj za zajtrk naštimat sem lačna k user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Februarčice 2009-6. del
19.2.2009 10:12:39   
SALT
Dobro jutro čvekeuser posted image danes je zopet sončekuser posted image nič ne bom počela,nič..samo razvajala se še bom in lenarila do koncauser posted image user posted image Sem že 4dni čez rok in spet nič več ne dogaja.


                          user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   Sunny in Maxi ČESTITKE!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Mihailo,Maja-to čakanje razumejo samo tiste k so v podobni situaciji ali pa srečke nosečke in mamice.
Js se bom za danes(samo za danes ,ker jutri imam pregleduser posted image potrudila in nič kej preveč mislila na kakšne znakeuser posted image )Upam,da mi uspe,no ja brala vas bom vseenouser posted image
 
Vesnozaver-Dober tek.Kateri keksi spadajo v to poslastico?user posted image
 
Cita-user posted image Vse rabi svoj čas.
Sem pogledala slikice...kok sta lušni obeuser posted image user posted image
 
Ajvy-Ti imaš rada vse pod kontrolouser posted image user posted image Poleg dveh malčic pridno komentiraš in še seznamčke urejaš.user posted image

(odgovor članu maja83)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Februarčice 2009-6. del
19.2.2009 10:15:48   
SALT
Katjuša ma super rihtateuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SALT)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Čudni prvi znaki nosečnosti
Včasih prvi znaki nosečnosti niso prav nič romantični oziroma so lahko prav "čudni" in naporni. Kakšni, preverite v čl...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?