|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
9.2.2009 19:35:25   
Erin
MEne bo malo manj tukaj te dni ker sem dobila GRIPO!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Je moj doma ker mene vse boli, pa vročino mam 38.8°user posted image user posted image user posted image Pa da vidimo kolk se bo znajdu z malimuser posted image

LP

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
9.2.2009 19:51:45   
matejchi
Brodolomec...
user posted image

po preobrazbi user posted image
user posted image

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
9.2.2009 19:54:47   
matejchi
Erin pocajti se!!!!!!! 

_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
9.2.2009 20:33:56   
majči22
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

Brodolomec...
user posted image

po preobrazbi user posted image
user posted image


Frajer ej! Mislim si ga pa opedenala. user posted image user posted image user posted image

Erin čim prej se pozdravi. Pa veliko tekočine pa počivanja!
Zoja miša dežno prekrivala gre res super gor. Pomagala si bom pa tudi jaz z dežnikom, sam moje barve nimajo večuser posted image . Tako, da bo treba eno univerzalno kupit.


_____________________________

Sploh ni težko doseči, kar si želiš,
samo želeti si moraš dovolj močno!!!

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
9.2.2009 21:00:31   
Zoja Miša
Joj, kolk sem jaz danes utrujena. Pa sploh ne vem zakaj?user posted image  Mogoče pa name luna vplivauser posted image
Kolk sem dala pri zobarju vam sploh raje ne povemuser posted image . Pa da sem cel dopoldne klicarla v ZD Domžale in nihče ne jemlje novih pacientov. Mislim, zobozdravstvo in zdravstvo na splošno, pri nas user posted image user posted image user posted image user posted image

Sem prebrala za nazaj, vse kar je, lahko rečem, da mi je hudi za vas, ki imate probleme s taščami in mamamiuser posted image ... ampak po mojem je to zato, ker ste blizu.user posted image Saj meni tudi, sploh tašča, kdaj pritisk dvigne za kakimi glupimi izjavami...pa poskušam globoko dihat potem. Sem ji že zadnjičč rekla, da ji v sredo sploh Kaje Line ne pripeljem, da bo šla kar z mano h ginekologu...pa je potem malo oladila.

Vilika, mi tudi kašljamo namišljeno, ampak zato, ker ji je všeč, ker jo takrat po hrbtu trepljamuser posted image .

Miškolinček, hvala sem bila malo v dilemi, ampak si mi sedaj lepo povedala in mislim, da imaš prav. Res ji je še prav in zaenkrat se še ne buni pretirano. Bova počakali še kakšen mesec, potem bo pa že toplejeuser posted image  Upam!

Gajka, se mi je zdelo da je z dežnikom tako. Sam kaj pa čem, očitno jo bom mogla kupituser posted image
Tejkaz, hvalauser posted image

Kaja tudi tebi hvala.

Carol, jaz mixam z mixerjem. S paličnim mi ni lepe kašice naredilouser posted image  Jeva polento za hitro pripravo. Jabolko prekuhavam za enkrat. Poje pa čisto odvisno koliko kateri dan.

Matejchi, ne ne da se okoli zasukati. Žiga je čist hudo modern.user posted image

Ryssa, kaj je to pepeny?user posted image

Erin, pozdravi se. Vem kako je user posted image , sem jo letos že prebolela.


_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
9.2.2009 21:25:52   
Zoja Miša
Cebrca imaš ZS

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
9.2.2009 21:35:05   
betty
Erin  - cimprej okrevaj!!!!

Tasce - kr za znoret! zivimo v isti hisi . vse je po njeno. zelo je pametna. ne recem, da nam ne pomaga, ampka pomaga tudi ce recem ,da ni treba. pomaga pa pri okolici, vrtu... nocem pa da pomaga pri Roku. zadnjic se je moj skregal z njo, kjati do januarja je se vedno kuhala kosilo tudi za naju, sedaj nic vec. tko ,da tudi midva pocasi hujsava, ker ne jemo tako mastno :) ravno danes je rekla oz. prosila ce ga lahko malo cuva. nato sva sla z mozem v baby center in leclerc. ko sva prisla domov je imela polno bajto obiskov, Rok pa je spal sele 5 minutk, kljub temu da je rekla, da mu bo dala flasko prej in da bo pri njej zaspal. ona kr misli, da ne bo pogruntal da ona ni njegova mama :) Tako so obiski videli kaksnega kricaca imamo. ampak to me sploh ne jezi, ker so tudi videli, da ji uspavanje pa ravno ne gre, hahaha.
Sedaj je nahranjen,skopan, previt in je zaspal v momentu. kjub polni luni, ampak noc je se mlada....

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
9.2.2009 21:44:55   
matejchi
Zoja Miša pepeny je en tak "smešen" senčnik... vsaj meni se je tako zdelo, ko sem ga enkrat videla..
http://soncek.si/si/sencnik-pepeny-uv-35-i8512.shtml

_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu betty)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
9.2.2009 21:52:27   
matejchi
http://miramaze.blog.co.uk/2009/02/03/87-year-old-salsa-dancer-5498453/

no a gremo??? aja saj imamo še čas....


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
9.2.2009 21:54:35   
matejchi
tamy nekaj zate.....
user posted image
http://www.lek.si/slo/skrb-za-zdravje/prebavila/plantex/

_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
9.2.2009 22:26:51   
matejchi
EVA od arait ima danes 6. mesecev..user posted image pa kje hodi ta punca???

_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
10.2.2009 7:19:31   
anita goitan
jutroo
user posted image

Glede tašč in mam, mi se super razumemouser posted image , točno tako kot je zoja miša rekla: če si preblizu je tako

Bljak..hočem sonce
Ob 12ih grem v Lj-zobar


_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
10.2.2009 7:21:10   
nell
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

EVA od arait ima danes 6. mesecev..user posted image


Čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

No naj povem, da smo imeli krasno noč, kljub pričakovani porazni. Zaspal je sicer težko, ker je pač mel nosa čist zafilanga, pol je nekak skonto, da gre čez usta lažje, je vdihnu čez nos, izdihnu čez usta - mislim ej. Spal do 2.00 v moji postelji, se razjokal, sem mu šla nardit za jest in sem ga, ker me je blo strah, da mi iz postle pade, dala v kinderped, pridem nazaj, je švasal kot top, ob 6.00 spet mal jokca, mama v luft pa ajmo po hrano, pridem nazaj je spet švasaluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Zgleda da revček notr spravlja.

matejchi
kako je Maruša, je pomagal dvignjeno vzglavje. Js sem ga Tiborju tud dvignala, sam dvomim, da mu to kej velik nuca, ker ga potem vedno najdem čist pri podnu, ko je itak vse ravno - pa ne glede na to, al mu dvignem mal al velik - zgleda da se pol lažje premika.


_____________________________

Življenje je čudež, vsak dan znova!

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
10.2.2009 7:42:35   
Zoja Miša
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

Zoja Miša pepeny je en tak "smešen" senčnik... vsaj meni se je tako zdelo, ko sem ga enkrat videla..
http://soncek.si/si/sencnik-pepeny-uv-35-i8512.shtml


Hvala. Sam a ni to mogoče boljše, kot marela?!user posted image
Anita, hvala za kofe! Mi2 spali sicer enkratno. Do 6h zjutraj. Kaja Lina je res caricauser posted image  Kako pa vajino spanje? Bolje? Nona...kako se mi to fajn sliši. Škoda da nisem Primorkauser posted image , zaradi tega, saj drugače sem ponosna Štajerkauser posted image  Ej, vprašaj svojega zobarja, če še vzame eno pridno in čedno mamicouser posted image user posted image user posted image

Bolančki pozdravite se!!!

Naty, spet si poniknila, ti, ti!
Eva, vse naj, naj...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
10.2.2009 7:49:37   
anita goitan
Anita, hvala za kofe! Mi2 spali sicer enkratno. Do 6h zjutraj. Kaja Lina je res caricauser posted image Kako pa vajino spanje? Bolje? Nona...kako se mi to fajn sliši. Škoda da nisem Primorkauser posted image , zaradi tega, saj drugače sem ponosna Štajerkauser posted image Ej, vprašaj svojega zobarja, če še vzame eno pridno in čedno mamicouser posted image user posted image user posted image


zoja miša bom vprašala, v Tacnu tam pr Kaval klubu jo mam.
Spanje..ga ni, nisem še spala 3 ure skupaj, sam niti ne omenjam več spanja na rr. pač sem se sprijaznila da je Zoja 24 ur v akciji.

Zoja ima tak senčnik: http://soncek.si/si/reer-72145-sencnik-2-v-1-univerzalen-i12081.shtml


< Sporočilo je popravil anita goitan -- 10.2.2009 7:50:44 >


_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
10.2.2009 7:55:29   
Zoja Miša
Ja Anita, kaj hočeš, boš spala, ko boš starauser posted image  Pridna si, da si se s tem pač sprijaznila, ja kaj pa hočeš. Hvala, ker boš vprašala. Ja, Tacen mi ni tako daleč, itak mi je vseen kje, enostavno ga rabim, tut če bi bil na Vrhnikiuser posted image
Senčnik, bom najprej v Pikapolonico klicala, če imajo takega za naš vozek.

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
10.2.2009 8:11:06   
gajka
Dobro jutro!

Danes praznujejo:

user posted image

majči22 - LINA
nyna84 - LANA 
Češnjica - ZALA
Čestitke za polovičko!  user posted image

user posted image


Rok že spet razbija po tleh. Ga dam na puzzle ali pa na igralni center, se takoj na trebuh obrne, potem pa z nogicami brca in tolče ob tla. Mi ni jasno, kako da ga prstki nič ne bolijo. user posted image In najbolj zanimiva igrača na tleh je lok z igračami z ležalnika. user posted image Pa danes moram po ta grobem spakirat za naš podaljšan vikend v Kranjski Gori user posted image - gremo sicer v četrtek zjutraj, ampak bomo štartali kar od staršev od mojega, tako da po jutrišnjem srečanju ostanem v tistih koncih (no, malo proti Gorenjski). Pa še malo umazanih cunj me čaka za danes, pa prah po policah, pa sesalec, pa pomit je treba po tleh - imamo vse naflekano od Rokove sline, spljuvane hrane, slinastih rok... user posted image Jao, delovno bo, delovno!

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
10.2.2009 8:15:43   
sayuri
Jutro user posted image

Za nami kar ok noč - samo 2x vstala user posted image . Sta bila pa utrujena od včerajšnjega plavanja. Joj, sta čofotala in brcala user posted image user posted image user posted image .

DAnes začnemo pa s telovadbo za mamice z dojenčki user posted image  Se bova z Viliko vidli. user posted image

No, jaz imam danes vodni dan user posted image  Bomo videli, kako bom to speljala. user posted image

Grem komentirat...

Ryssa kaj je to pepenyuser posted image user posted image  Aha...sem vidla zdaj, je matejchi link pripopala. user posted image
Carol hrano fajn spasiram s paličnim mešalnikom. Sploh kaken krompir, jabolko, korenček. Pri rižu recimo pa zanalašč pustim malce grudic user posted image  Saj v kašici z rižem od Frutka se tudi čuti riž. Pa včeraj sem jima makarone tud bolj na grobo spasirala. Vse pojesta-brez problema. Polenta - koruzni zdrob. Ne sekiraj se, če ti ne poje veliko kašice. Moja dva sta takole "okušala" do pred kratkim. Zdajle-ta teden šele ju GH nasiti in zadostuje za cel obrok. Prej sta vedno še mleko hotla. user posted image


Vidim, da kaja ponuja živčke, jaz imam pa ful Šparovih točk, če katera rabi. Se moram pa pohvalit, da skodelice iz Merkatorja lepo uporabljam in so mi ful ful ful všeč...za belo kavo originalne.user posted image Še enkrat hvala vsem, ki ste mi poslale nalepkice user posted image
Barbarinha iiiii, Luka tko stiska svojo Kjavo, kot Zara medvedka. user posted image  
košuta user posted image user posted image  dobrodošla nazaj. Pocajtajte se, pa bolj redno se javljaj user posted image
Erin kako gripo? V tem cajt? Zdaj pa res ni cajt za bolezni, no user posted image user posted image user posted image
matejchi hihi, brodolomec user posted image  Vidim, da ste potem kar "ta moderno" frizuro zrihtali. user posted image
ZojaMiša jaz ti predlagam, da senčnik realno probaš na svoj voziček. Ker imajo različne "oprijemalke" za različna ogrodja vozička. Drugače imamo mi tud tak senčnik, kot anita. JAz se bolj ukvarjam s problemom-al dat dva senčnika na voziček al z enim lovit sončne žarke user posted image

user posted image

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
10.2.2009 8:16:20   
sayuri

user posted image

majči22 - LINA
nyna84 - LANA 
Češnjica - ZALA
Čestitke za polovičko!  user posted image

user posted image


Sem čakala plonkceglcuser posted image

Vse najboljše user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
10.2.2009 8:24:14   
nell


user posted image

majči22 - LINA
nyna84 - LANA 
Češnjica - ZALA
Čestitke za polovičko!  user posted image

user posted image


čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Življenje je čudež, vsak dan znova!

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
10.2.2009 8:48:07   
matejchi
nell mislim tale prehlad očitno dobro vpliva na spanje, spala je od 21-6.20 in še spančka zdaj... pa ji nisem nič vzglavja dvignila, edino pred spanjem sem malo aerosola od justa špricnila v sobo...

anita a ti mama gleda kaj tipkaš? user posted image hecam se, samo to je res rešitev za dobre odnose... razdalja... a si jo šla včeraj vsaj obiskat, ko si se mimo peljala.. drugič ko greš na Bled ti bom naročila, da mi pripelješ grmado... njami.

ERIN zate... da se čimprej pocajtaš..
user posted image


< Sporočilo je popravil matejchi -- 10.2.2009 8:49:11 >

(odgovor članu nell)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
10.2.2009 8:52:36   
matejchi
user posted image
če se katere loteva Valentinovomanija.....user posted image


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
10.2.2009 10:00:04   
anita goitan
anita a ti mama gleda kaj tipkaš? user posted image hecam se, samo to je res rešitev za dobre odnose... razdalja... a si jo šla včeraj vsaj obiskat, ko si se mimo peljala.. drugič ko greš na Bled ti bom naročila, da mi pripelješ grmado... njami.


matejchi ne je nisem šla obiskat..a bi jo moglauser posted image sej ne ve da smo šle na Bleduser posted image


_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
10.2.2009 10:04:03   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

user posted image
če se katere loteva Valentinovomanija.....user posted image



Valentinovo, kaj je že touser posted image   sam tuki rabiš fleksarco, če ključ zgubiš user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
10.2.2009 10:28:46   
buhtlčk


user posted image

majči22 - LINA
nyna84 - LANA 
Češnjica - ZALA
Čestitke za polovičko!  user posted image

user posted image


Čestitaaaam!!

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?