|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
28.2.2009 6:31:49   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: trezika

buuuuuuuu
user posted image user posted image  kaj strašiš,a bi rada ,da še katero zagrabi?user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
28.2.2009 6:31:53   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: felix7

no, tole žirafo sem pa danes dokončala:

user posted image

včeraj je bilo nekje na pol narejeno, pa mož reče: U, lepa kravica user posted image  user posted image user posted image user posted image


pa ti si res čist cela umetnica madonca user posted image user posted image user posted image možek pa očitno rožičkov ni vidu user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image lepa žirafcauser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
28.2.2009 6:32:00   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: pocka

zdaj so mi poslali mail iz pikapolonice,da so kooončnooo dali paket na pošto, ja svaka jim čast no, 3 tedne so rabili...
Kaj si pa naročila?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
28.2.2009 6:32:02   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Jaz imam tud zadnje dneve otrdevanje trebuha, sicer nisem pila nobenega magnesola čez nosečnost.Pa neke hude slabosti imam kot da bi bila v prvem trimesečju,pa skoz me na veliko potrebo tišči pa nič.Bit noseč je nor občutekuser posted image user posted image


sva že dve...mene tudi lulat skozi tišči ma se polulam čisto malo user posted image


Jaz bi bila še tisočkrat noseča prvih 8 mesecev, ta deveti mesec je pa kar krut, skoz sam jamram, pa nič pametnega ne počnemuser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image zadnji mesec se najbolj vleče,ker sam čakamo,kdaj nas bo zagrablo,za to pa je ful zoprno,če si čez rokuser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
28.2.2009 6:32:08   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Jaz imam tud zadnje dneve otrdevanje trebuha, sicer nisem pila nobenega magnesola čez nosečnost.Pa neke hude slabosti imam kot da bi bila v prvem trimesečju,pa skoz me na veliko potrebo tišči pa nič.Bit noseč je nor občutekuser posted image user posted image


sva že dve...mene tudi lulat skozi tišči ma se polulam čisto malo user posted image


Jaz bi bila še tisočkrat noseča prvih 8 mesecev, ta deveti mesec je pa kar krut, skoz sam jamram, pa nič pametnega ne počnemuser posted image user posted image user posted image user posted image



meni je ta zadnji mesec tudi mučen....lenoritis da ga ni večjega user posted image


Mene ta mesec rit od sedenja boli, bolj kot kdajkoli prej, lenobe imam pa za izvozuser posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image  jaz sem pa glih zadnji mesec bolj pridna,kot prej v celi nosečnostiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
28.2.2009 6:32:11   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: jadrnica

IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Jaz imam tud zadnje dneve otrdevanje trebuha, sicer nisem pila nobenega magnesola čez nosečnost.Pa neke hude slabosti imam kot da bi bila v prvem trimesečju,pa skoz me na veliko potrebo tišči pa nič.Bit noseč je nor občutekuser posted image user posted image


sva že dve...mene tudi lulat skozi tišči ma se polulam čisto malo user posted image


sem iz istega kluba.....včasih se sprašujem, če bom sploh vedla kaj so popadki, ker me že sedaj 3 tedne pred rokom tko neki čudn  zvija, pa mi je mami rekla, ja ja  ja brez skrbi da boš vedela, kdaj so popadki tko full te na stranišče tišči user posted image user posted image user posted image

mene ni prvič ničkaj na stranišče tiščalo,pa tud nisem bila ziher ,če gre za prave popadke-ker me je premal bolelouser posted image user posted image -upam,da bo tud tokrat takouser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu jadrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
28.2.2009 6:32:15   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: jadrnica
a ve ste si full zaloge doma s flaškami naredila, ker jaz bom kako dojila in imam samo eno flašo z dudo in eno navadno tolažilo dudico..a bi si mogla te zaloge kaj povečat predhodno????kaj pravite mama z izkušnjami....a sem prevelik optimist?
Jaz sem imela eno malo Aventovo flaško, pol pa sma dobila še eno plastično veliko pa še eno stekleno veliko ampak upobljamo pa samo malo Aventovo,..
Glede dudic pa mi smo za darilo dobili dudico, pa Tomaž ji je 2 kupo. Ampak smo včeraj prvič probali pa nista prijatelja z dudo. Se pa nič ne pritožujemo.. user posted image

jaz imam dve flaški pripravljeni(260 in 130 ml) in 2dudi v kompletuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
28.2.2009 6:32:21   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: felix7

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Pozdravljene po dolgem času! user posted image
Midve sva doma...


ooooooooooooooooooooo, bravo Naja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

a nam boš kakšno slikico dala?


Bom jutri. Zdaj se mi res ne da slik gor dajat.
ne pozabit na slikco od tvoje princeskeuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
28.2.2009 6:32:24   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Infinity1


A mogoče še kateri ponoči mravljinčijo roke al se to samo meni dogaja. Se zbudim sredi noči, pa ne čutim palca, kazalca in sredinca, pa tud prstanec in mezinec sta bolj trda, ampak jih vsaj čutim. No pol mal premigam in je bolš.

LP

men se to dogaja z levo nogo,me potem cela noga pečeuser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Infinity1)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
28.2.2009 6:32:27   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Pozdravljene po dolgem času! user posted image
Midve sva doma...
user posted image user posted image user posted image user posted image za prihod domovuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
28.2.2009 6:32:29   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

jaz komaj čakam, da rodim in da pol lahko lepo na trebuhu spim user posted image  kot sem navajena
user posted image user posted image user posted image sva že dveuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
28.2.2009 6:32:31   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: jadrnica

IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

jaz komaj čakam, da rodim in da pol lahko lepo na trebuhu spim user posted image  kot sem navajena


jaz tud ...kooooooooooomaj čakam, sam ne vem kako bo to z veliki prsmi in spanje na trebuhu user posted image user posted image no ap saj ne bom imela celih mlekarn celo leto user posted image user posted image

sicer pa ne vem kdaj bom spet spala po 10 ur skup? to mam tud zlo rada user posted image

jaz se že zdaj ne spomnim,kdaj  sem spala 10 ur skupajuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu jadrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
28.2.2009 6:32:35   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

jaz pa nisem šla še na popoldanski sprehod, ker sem dobila obisk.... zdaj pa je že tema... pa drugič



ja ja, sami izgovori user posted image  midva sva šla pa vseeno malo na sprehod, čeprav je tema. Samo se je kar ohladilo.
čez dan je ok,zvečer pa se kar precej ohladiuser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
28.2.2009 6:32:38   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

hola pupe, mi smo nekako v nizkem štartu... tak na znanje user posted image
nazaj v visokega-jaz sem PRED tabouser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
28.2.2009 6:32:41   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

jeiii zdaj bomo pa pico jedli user posted image
jaz sem jo jedla tist večer pred 1.porodomuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
28.2.2009 6:32:47   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: jadrnica

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

hola pupe, mi smo nekako v nizkem štartu... tak na znanje user posted image


helooooo pupa, pa ne moraš še ti februarja iti  rodit, kaj pol ne bo nobene prave marčevke ali kaj? user posted image user posted image user posted image sam poročaj, da vemo kdaj navijat

user posted image user posted image jaz bom definitivno rodila v marcuuser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu jadrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
28.2.2009 6:42:53   
spps


Nove podatke za seznam bi morale javiti:
user posted image

                     zadnji pregled:
 
 - yassy          6.2.  !!!!!!!!!
- mamica00  20.1. !!!!!!!!!
- dolči            11.2. !!!!!!!!!!
- Irena83      24.1. !!!!!!!!!!

- sončica*     18.2.
- PetrcaK       24.2.
- Marec2009 24.2.
- suncicica     23.2.
- 1hruška      26.2.
 user posted image
Punce, prosim za nove podatke.


_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
28.2.2009 6:42:55   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

Punce...sej me bo kap...pa kolk marčevk spet prehiteva???

Kva res ne moremo počakat na marec, mene je kr mal strah, da še jst ne rodim 3.3. ko imam obrat...sicer je lep datum...
user posted image user posted image user posted image user posted image  ENE NE MOREJO počakat,ene bomo še kar nekaj časa vztrajaleuser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
28.2.2009 6:43:03   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23
Spps jaz bi tud šla, pa ne kaže ničuser posted image user posted image Jutri, zvečer zarad meneuser posted image user posted image user posted image
user posted image vidve z Nobady me kar lepo počakajta-da si ne bi drznila katera prehitevat-starejši imamo prednostuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4969
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
28.2.2009 6:43:17   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: pondelak

tak zaj pa je moj user posted image prišel iz službe pa se rem cartat user posted image user posted image

se slišimo ju3 mislim,da že na 8. delu user posted image
lahko noč user posted image

user posted image user posted image user posted image  sem se potrudla,da se bo čvekalo na 8. deluuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 4970
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
28.2.2009 6:43:17   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: =jasna=

IZVIRNO SPOROČILO: pondelak

jasna-mislim da si narobe razumela...s tem sem mislila da me brcike bolijo...user posted image


Ja, ja sem te prav razumela. Mene tudi brcike bolijo. Pa mi je G rekla, da zato ker je otrok že tako nizko in ker so vezi že zrahljane. Pa včasih imam občutek kot da se bom polulala in da imam poln mehur. Pa grem na wc in gre sam par kapljic... Ampak sej bo kmalu bolje. user posted image

a imaš upanje,da bo kmal?user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4971
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
28.2.2009 6:43:17   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

IZVIRNO SPOROČILO: =jasna=

Kokica32 - Upam, da sedaj že carta in da je z obema vse ok.

felix7 - Vidim, da si dobila čisto na koncu nosečnosti umetniški navdih - lepo! user posted image

Pupa - Kako v nizkem štartu???? Še felix gre, pa ne bo nobene več, ki ji bomo lahko posredovale da smo rodile??? Pa srečno Pupa!




Kokica se ni še nič javila... mogoče že pestva, v tem primeru naj kar uživa user posted image

Moj navdih... ja, bolje pozno kot nikoli user posted image

ne ne, jaz pa še ne mislim iti user posted image  bova s Pupo tako naštimale, da bo vsaj ena od naju dežurala, tako da moram počakat vsaj tok dolgo, da se Pupa iz P vrne user posted image
da ne bom jaz na koncu tista,ko mi bo ostalo urejanje seznamauser posted image user posted image user posted image  tak,da felšia,naj se ti nikamor ne mudiuser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4972
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
28.2.2009 6:43:18   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: lejca

Danes sva z mojim izbrala pedijatrinjo, se nama zdi ful fajna ,je rekla da jo lahko kadarkoli poklicem,ce bom imela probleme..tudi domaco st. mi je dala.user posted image user posted image user posted image
Mi je dala nasvet , da naj zacnem dojiti takoj in v casovnem razmiku 5minut na eni dojki in potem 5 minut na drugi..prve dni, potem postopoma vec casa....da naj bi se tako izognila ragad in mastitisa...

a so to vam tud kej rekli?
jaz še tega nisem zasledilauser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 4973
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
28.2.2009 6:43:19   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

Pupa gre pa zdajle v P user posted image user posted image user posted image  popadke ima sicer na pol urce, ampak ima pa precej visok pulz, pa so ji rekli, naj se pride pokazat. Čeprav obstaja verjetnost, da jo pošljejo nazaj domov...
Jaz jo itak hecam, naj zdrži do marca user posted image  Ampak punca ima visok prag bolečine in se dobro drži, bravo naša šašavka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

pa spet ne bom mogla spat user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image  jaz sem zaspala,ko mi je sms poslala,sem se pa zbudla ob 2-eh in vidla,da je šla nazaj domovuser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4974
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
28.2.2009 6:43:19   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: julam

No, predno grem vodoravno, samo še en hiter Hello. kaj je zdej to, a nisem jaz  prva na vrsti? In zadnji bodo prvi ali kako? madonca punce, SAMO 2 NOČI no, boste pa ja zdržale. Jaz sploh ne razmišljam več o PDPju, brez veze user posted image . V bistvu razmišljam, kaj vse nas čaka drug teden in sploh ne dojemam, da bom verjetnouser posted image drug teden zibala ne pa mladino okrog razvažala. user posted image user posted image user posted image Kar naeknrat se mmi je neki v glavi zataknilo, sploh se mi ne zdi, da bomo zdaj zdaj rodil. No, mogoče pa ne bomo user posted image . Boste me vse šišnle.
user posted image user posted image user posted image  julam nisi edina na čakalni listiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu julam)
Neposredna povezava do sporočila: 4975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?