|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  129 130 131 132 [133]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: November 2006 - 4. del
18.2.2013 17:25:30   
tjasa1
Pozdravljeni!
Ja res se malo pise, ce pa upostevam moje pisanje le to limitira k nic.
Pa vseeno. imam novico.
Tjasa je koncno 11.2. 2013 dobila sestrico Špelo.user posted image
lep pozdrav do naslednjega branja

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 3301
   RE: November 2006 - 4. del
18.2.2013 17:35:44   
urška76
Vau, Tjaša čestitke za Špelco. BTW lepo ime ste izbrali user posted image

Naša čebela je trenutno nekaj bolna. No ima vročino, obnaša se pa, ko da ji ni nič. Upam, da se hitro spravi k sebi, ker so drug teden počitnice. In se že oba veselita smučanja. Letos se bosta na Pokljuko vozila.
Tste ki ste na FB kaj se je z Registrirano zgodilo, da se je zbrisala?

(odgovor članu tjasa1)
Neposredna povezava do sporočila: 3302
   RE: November 2006 - 4. del
19.2.2013 9:52:38   
tjasa1
Urška76: se strinjam s teboj...si opazila...s prvo hcerjo ima tvoje dete isti datum rojstva, z drugo pa ime user posted image

BOste smucali z g-rega. Mi smo dve leti plavali...se mi zdi da tudi vi, letos pa se je mala uprla. Smucanje...kaj je to??? tega se pa moj otrok noce iti. Ja ni kej.

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 3303
   RE: November 2006 - 4. del
22.2.2013 19:40:25   
urška76
Jp, neki kopirate za nami user posted image

Smučat gresta pa letos z g-rego. Lani sta bila v Kranjski z Novinarjem, samo je bil tam tudi njun bratranec na počitnicah, pa da so bili malo skupaj. Letos pa nimajo skupaj počitnic sva ju pa kar v G-rego dala. Če imamo že malo popusta, pa sposoja opreme je zastonj. In na koncu pride celo malo ceneje kot pri novinarju. Sta pa letos zbirala denar za smučanje. Sta dedku Mrazu pisala, pa Miklavžu user posted image . Miha je smučal že z vrtcem, ko so bili na zimovanju, Špela je pa lani prvič tri dni smučala in je bila čisto navdušena. Očitno se nista po meni vzela user posted image . Bomo videli kako bo letos. Pa če se mi Miha pozdravi, ker sedaj je pa on zbolel in mi že drug dan kuha doma.

(odgovor članu tjasa1)
Neposredna povezava do sporočila: 3304
   RE: November 2006 - 4. del
19.3.2013 0:17:36   
takotako
OOO punce...

Ste pa le nekaj napisale.

Čestitke za Špelo!!!!!

Mi kar uživamo. Ted se je letos kar malo spremenil, bolj je zadržan, neki mi štrajka s telovadbo. da ne omenjam kolesa-ga noče niti povohat. Še vedno se ne zna vozit brez koleščkov-no sej se tudi z ne vozi.
Smo pa njegove migrene zelllooooo zmanjšali. Danes ga je po kakih 4 mesecih bolelal glava-ni bla migrena. In sem ful vesela ker je bilo to že nemogoče.

Smo ravno iz smučanja kjer je užival. Hodimo kar s smučarskim klubom Koper in imajo v dolomitih svoje vaditelje in smo ful zadovoljni.
Tako da vsako leto gremo z njimi, in sicer po počitnicah-da ni gužve. pa še ceneje je vse.

Šola: ima jo rad, ful je priden ker res napreduje. V motoriki, pozornosti je šibak, ampak kljub temu mu ostalo ful gre.

Tjaša je pa mala navihanka in prava borka, pred katero včasih še Ted beži.

Lep pozdrav


(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 3305
Stran:   <<   < Prejšnja stran  129 130 131 132 [133]
Stran: <<   < Prejšnja stran  129 130 131 132 [133]
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?