|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  79 80 81 82 [83]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
31.3.2009 13:28:41   
Lolita23
Živjo!!!

Spps hvala za slikiceuser posted image user posted image user posted image user posted image

za vse bolane malčkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ter za vse v čakanjuuser posted image user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2051
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
31.3.2009 13:57:10   
cita
IZVIRNO SPOROČILO: spps

user posted image  Pupa,čeprav si še v P,ti želim vse najlepše ob rojstnem dnevuuser posted image user posted image user posted image


Se podpišemuser posted image user posted image user posted image user posted image Vse naj naj...

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2052
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
31.3.2009 14:16:45   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Takole, z Niko sva bili pri P. Samo nosek je zadenfan, ostalo (grlo, pljučka in ušesa) so ok. Tak da je sam kapljice dobila. Zdaj pa spančka lepo v lupinici, jaz pa razmišljam, zakaj na obali ni niti ene halo pice, kjer bi se dalo s kartico plačat. user posted image  user posted image  Kuhat se mi ne da.

Kaj se gremo res prestavit na Starši čvekamo? Katera bo odprla temo? Če se nobena ne javi, jo bom jaz... user posted image
samo,da je drugače okuser posted image  nosek bo par dni jezil potem pa bo okuser posted image  

men se tud ne da kuhat,pa bi se tud morala začet učit pa mi ni,ker sem tud zaspana in nimam volje za učenjeuser posted image user posted image

ti kr odpri temo marčevskih zvončkov in trobentic pa se bomo postopoma preselile na nov forumuser posted image

< Sporočilo je popravil spps -- 31.3.2009 14:17:37 >


_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2053
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
31.3.2009 14:17:48   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: cita

IZVIRNO SPOROČILO: spps

user posted image  Pupa,čeprav si še v P,ti želim vse najlepše ob rojstnem dnevuuser posted image user posted image user posted image


Se podpišemuser posted image user posted image user posted image user posted image Vse naj naj...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 2054
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
31.3.2009 14:18:39   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Živjo!!!

Spps hvala za slikiceuser posted image user posted image user posted image user posted image

za vse bolane malčkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ter za vse v čakanjuuser posted image user posted image

ni zakajuser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 2055
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
31.3.2009 14:30:58   
Najaa
Link do novega foruma

http://www.ringaraja.net/forum/m_4009029/mpage_1/key_/tm.htm#4009029

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2056
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
1.4.2009 11:26:52   
trinity22
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

IZVIRNO SPOROČILO: cita

IZVIRNO SPOROČILO: spps

user posted image  Pupa,čeprav si še v P,ti želim vse najlepše ob rojstnem dnevuuser posted image user posted image user posted image


Se podpišemuser posted image user posted image user posted image user posted image Vse naj naj...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



vse najboljše draga Pupauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 2057
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
1.4.2009 12:29:43   
trezika
Aloalo!
Kako smo kaj? Naša Maruša si kot medo user posted image  smo se dans prvič kopali in jo je voda čist izmučila user posted image  je pa blo zanimivo, ko ji je popek odpadel v ponedeljek ravno na UZ kolkov user posted image


(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 2058
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
1.4.2009 13:13:12   
mediuhec
punce

kako imate porihtano glede banjice na WC-ju-?
na kaj jo odložite? na previjalni je previsoko, umivalnik ni stabilen, potem pa nam ostane samo še tuš kabina ali tla.

patronažna nam predlaga na 2 stolih, samo mamo tko malo kopalnico da ni placa??

drugač pa slab spimo, mali se zvija od krčev, pa ga je tko hudo gledat user posted image user posted image ! bogi revež. pa bogi sosedje ker ga skoz poslušajo.... sem bila tako okupirana z njim, da sem si komaj utegnila sčrpat mleko.

lep pozdrav

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 2059
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
1.4.2009 14:34:54   
dushka
IZVIRNO SPOROČILO: mediuhec

punce

kako imate porihtano glede banjice na WC-ju-?
na kaj jo odložite? na previjalni je previsoko, umivalnik ni stabilen, potem pa nam ostane samo še tuš kabina ali tla.

patronažna nam predlaga na 2 stolih, samo mamo tko malo kopalnico da ni placa??

drugač pa slab spimo, mali se zvija od krčev, pa ga je tko hudo gledat user posted image user posted image ! bogi revež. pa bogi sosedje ker ga skoz poslušajo.... sem bila tako okupirana z njim, da sem si komaj utegnila sčrpat mleko.

lep pozdrav



Jaz imam banjico kar v tuš kabini.

(odgovor članu mediuhec)
Neposredna povezava do sporočila: 2060
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
1.4.2009 15:39:39   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

Mamice, ste imele prve dni po prihodu domov kakšno pomoč od mamic ali tašč? Mene moja tašča non-stop nagovarja, da bom potrebovala pomoč, pa naj 100% računam na njo, pa da ona tudi ni zmogla, pa tak... je pa moja mami še v službi, tašča pa v penziji, ampak si res ne predstavljam, da bi mi tašča non-stop tu strašila za đtedilnikom al s sesalcem, pa ko vem, da ne bi mogla bit tiho glede user posted image ! Je pomoč res tako potrebna? user posted image  bo imel očetovskega 14 dni...


k meni je prišla cela moja familija od mame do atija in brata - kao pomagat... pa verjemi, da mi je dosti bolj fajn ko smo sami. moj user posted image vse tak fajn porihta, da mi je res lepše, če drugih ni blizu... sploh pa tašče user posted image


_____________________________




(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 2061
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
1.4.2009 17:22:24   
Lorencia
Heeej punce, žal mi je da nisem mogla javiti prej - vendar sem pomota  zbrisala tel od Felix.

Vpetek 27.3.09 ob 16.45h se je rodil Žak, težek 3370g in visok 51,5 cm.

Več napišem, ko bo mi dopuščal čas...

Slikica :

user posted image

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 2062
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
2.4.2009 9:14:31   
mediuhec
glede pomoči od zunaj: najprej se pozanimaj kaj naj bi ti pomagali - fajn je če ti kdo kaj skuha, to pa res prav pride.
sicer pa počakaj, da boš videla, kako ti bo šlo (že zaradi šivov moraš počivat), pomoč lahko še vedno zavrneš kasneje.

kapljice: po kolikšnem času zamenjate firmo kapljic? pri nas se mali še vedno precej zvija, sploh ponoči je bogi. zdaj smo imeli 3 dni lefaxin. hm ja, morda bi brez lefaxina biloše slabše. v navodilih piše da počakaj 1 teden, če ni učinka prekini. a naj mu že danes probam bio gaia dat.
v lekarni so rekli samo da naj ne bi kombiniral 2 vrst kapljic naenkrat - ker sem mu mislila dat še kuminov sirup, pa sem si potem premislila. a kdo vseeno kombinira?

(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 2063
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
2.4.2009 10:37:13   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Link do novega foruma

http://www.ringaraja.net/forum/m_4009029/mpage_1/key_/tm.htm#4009029
se vidimo tam..user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2064
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
2.4.2009 11:06:53   
sanna
Punce tudi jaz se javljam z zamudo, 27.3. smo končno dočakali našega fantka težkega 4500g in velikega 54cm. Če zdaj gledam za nazaj niti ni bil težek porod, sem imela kar srečo proti drugim, nič šivana. Zdaj se pa privajamo in crkljamo in je bolj malo časa za RR. Čestitke tudi ostalim, ki so dobile svoje user posted image . user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 2065
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
2.4.2009 17:20:52   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: sanna

Punce tudi jaz se javljam z zamudo, 27.3. smo končno dočakali našega fantka težkega 4500g in velikega 54cm. Če zdaj gledam za nazaj niti ni bil težek porod, sem imela kar srečo proti drugim, nič šivana. Zdaj se pa privajamo in crkljamo in je bolj malo časa za RR. Čestitke tudi ostalim, ki so dobile svoje user posted image . user posted image user posted image user posted image
čestitke sannauser posted image user posted image user posted image  zdaj se nam pa le pruidruži na zgornjem linkuuser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu sanna)
Neposredna povezava do sporočila: 2066
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
3.4.2009 18:39:03   
spps
upsuser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2067
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
3.4.2009 18:40:17   
Najaa
spps, si se mal zmotla? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2068
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
4.4.2009 14:05:45   
Nina00
Mi smo tudi že doma user posted image

31.3. ob 0.43 se je naši družini pridružil Brin. Ob rojstvu je imel 51 cm in 3540g. Z nama je vse ok. Brin je pravi jedec user posted image , veliki bratec pa ga je za sedaj zelo lepo sprejel.
 
Sedaj vam grem pa to sporočit še na zgornji link.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2069
Stran:   <<   < Prejšnja stran  79 80 81 82 [83]
Stran: <<   < Prejšnja stran  79 80 81 82 [83]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?