|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: skupinski seks
7.4.2009 16:00:56   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: princeska29
ker kar je moje je moje in tega ne dam niti ne bom delila

No, vidiš... to je napaka št. ena. Pa ne pri samem skupinskem seksu, temveč pri razmišljanju. Meni nikakor ne gre v račun, kako lahko nekdo (recimo neka ženska) reče, da je partner njen. "Njen" partner je odrasla, samostojna oseba - nikogaršnja lastnina, temveč individuum. Je "samo" človek, ki je prostovoljno v zvezi z njo. Daleč stran od tega, da bi bila ta ženska tista, ki bi odločala, ali bo "svojega" partnerja "dala" neki drugi ali ne. O tem se bo odločil "njen" partner sam. Če bo želel oditi, bo odšel, pa če se ona postavi direktno ne leve trepalnice. Moški ni ženska lastnina - in obratno.

(odgovor članu princeska29)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: skupinski seks
8.4.2009 11:56:11   
Greenie
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: princeska29
ker kar je moje je moje in tega ne dam niti ne bom delila

No, vidiš... to je napaka št. ena. Pa ne pri samem skupinskem seksu, temveč pri razmišljanju. Meni nikakor ne gre v račun, kako lahko nekdo (recimo neka ženska) reče, da je partner njen. "Njen" partner je odrasla, samostojna oseba - nikogaršnja lastnina, temveč individuum. Je "samo" človek, ki je prostovoljno v zvezi z njo. Daleč stran od tega, da bi bila ta ženska tista, ki bi odločala, ali bo "svojega" partnerja "dala" neki drugi ali ne. O tem se bo odločil "njen" partner sam. Če bo želel oditi, bo odšel, pa če se ona postavi direktno ne leve trepalnice. Moški ni ženska lastnina - in obratno.


Kerensa, zelo dobro si napisala user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: skupinski seks
8.4.2009 12:23:04   
Čupka

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: princeska29
ker kar je moje je moje in tega ne dam niti ne bom delila

No, vidiš... to je napaka št. ena. Pa ne pri samem skupinskem seksu, temveč pri razmišljanju. Meni nikakor ne gre v račun, kako lahko nekdo (recimo neka ženska) reče, da je partner njen. "Njen" partner je odrasla, samostojna oseba - nikogaršnja lastnina, temveč individuum. Je "samo" človek, ki je prostovoljno v zvezi z njo. Daleč stran od tega, da bi bila ta ženska tista, ki bi odločala, ali bo "svojega" partnerja "dala" neki drugi ali ne. O tem se bo odločil "njen" partner sam. Če bo želel oditi, bo odšel, pa če se ona postavi direktno ne leve trepalnice. Moški ni ženska lastnina - in obratno.


user posted image razumno napisano!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: skupinski seks
8.4.2009 12:25:34   
KatMat
eh...vsak moski misli da je biti z dvema puncama tok fletn...halllO????ze eno zadovoljit je cel projekt...in to lahko vsaka prizna-nobena ne more reci da vas partner vsakic poskrbi ze vsako najmanjsko malenkost ki vodi do vasega absolutnega zadovoljstva-vecino sexa ki ga pari prakticirajo cez zivljenje zgleda bolj tko na en dva tri pa hvala do naslednjic...vsi imajo v glavi predstavo da lezijo in jih babe pedenajo ampak to ne izgleda tako...da sam da more poskrbeti (se opr. za izraz) za eno češpljo ampak za dve-ker drugac hit dolgcajt rata eni ali pa drugi...ali pa v tretjem primeru izvisi on....

se je za fajn pogovort...ce imas najmanjsi dvom o tem se v to ne spuscaj...ker tista ki se vama bo pridruzila bo vsekakor pozela vec zanimanja tvojega dragega kot ti-je le nekaj novega v vajini postelji in to lahko pelje v čudne vode...

za hec mu predlagaj da se naj vama pridruzi par in ne samo zenska...pac povej da ce hoce on kos sveze pogace da pol tud tebi pripada pa bos videla odziv...

(odgovor članu Greenie)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: skupinski seks
8.4.2009 12:31:50   
KatMat
IZVIRNO SPOROČILO: Čupka


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: princeska29
ker kar je moje je moje in tega ne dam niti ne bom delila

No, vidiš... to je napaka št. ena. Pa ne pri samem skupinskem seksu, temveč pri razmišljanju. Meni nikakor ne gre v račun, kako lahko nekdo (recimo neka ženska) reče, da je partner njen. "Njen" partner je odrasla, samostojna oseba - nikogaršnja lastnina, temveč individuum. Je "samo" človek, ki je prostovoljno v zvezi z njo. Daleč stran od tega, da bi bila ta ženska tista, ki bi odločala, ali bo "svojega" partnerja "dala" neki drugi ali ne. O tem se bo odločil "njen" partner sam. Če bo želel oditi, bo odšel, pa če se ona postavi direktno ne leve trepalnice. Moški ni ženska lastnina - in obratno.


user posted image razumno napisano!


se mi zdi da ste jo vse narobe razumele,fora je da partnerja postavis pred dejstvo da SI OSEBA KI NE ZELI DELITI/BITI DELJENA- IN DA PRI TEM VZTRAJAŠ CE RES TAKO MISLIS!ON PA CE MU KAJ NI VSEC LAHKO SPOKA IN TI DA PROSTOR DA NAJDES NEKOGA KI BO TO SPOSTOVAL!!

nikakor pa ne počet neki samo zato da bi nekoga obdrzali, ce mu kaj pomeniš bo spoštoval tvoje odločitve

(odgovor članu Čupka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: skupinski seks
8.4.2009 12:36:30   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Čupka
razumno napisano!

Ko imaš enkrat to pošlihtano v glavi, nimaš nobenih problemov več z varanjem (v spolnem smislu). Jaz sem potrebovala kar lepo število let, da sem prišla do tega. Pa niti ne morem reči, da sem pristašiča odprtih zvez (beri: po*ukaj, kogar želiš user posted image , ampak niti pod razno pa ne delam nobene galame, kar se tiče kontaktov mojega Kamikaze z nasprotnim spolom (spolnih ali ne-spolnih). Nisem ljubosumna na prijateljice in definitivno ne bi razbila vsega (vključno z njim user posted image ) kar imam v stanovanju, če bi kresnil eno drugo. Kolikor mi je znano (iz izkušenj), se *urac ne obrabi user posted image torej se zaradi enega *uka ne bo podrl svet - ne meni, ne komu drugemu. "Bog" nam je vsem oči naredil zato, da gledamo - in "organe", da jih uporabljamo user posted image . Mati Narava je malo pomešala sistem user posted image , ko nam je možgane in srce vključila po svoje, ampak hej - svet se vrti dalje. Tudi pri skupinskem seksu. Ko ti je jasno, da se v to spustiš izključno zaradi užitka in ko ti je jasno, da partner ni tvoja lastnina, se pač sprostiš in uživaš. Ja, OK, če se po enem *uku tip zatreska v drugo in spakira kufre - aleluja - naj gre! A brez tega se pa to ne bi moglo zgoditi (beri: če bi šel sam po*ukat eno drugo)? Če mu ni do tega, da bi bil z mano - ve, kje so vrata. Če pa ne ve, mu jih bom pa jaz pokazala. user posted image

(odgovor članu Čupka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: skupinski seks
8.4.2009 14:05:46   
tweed
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

eh...vsak moski misli da je biti z dvema puncama tok fletn...halllO????ze eno zadovoljit je cel projekt...in to lahko vsaka prizna-nobena ne more reci da vas partner vsakic poskrbi ze vsako najmanjsko malenkost ki vodi do vasega absolutnega zadovoljstva-vecino sexa ki ga pari prakticirajo cez zivljenje zgleda bolj tko na en dva tri pa hvala do naslednjic...vsi imajo v glavi predstavo da lezijo in jih babe pedenajo ampak to ne izgleda tako...da sam da more poskrbeti (se opr. za izraz) za eno češpljo ampak za dve-ker drugac hit dolgcajt rata eni ali pa drugi...ali pa v tretjem primeru izvisi on....


Če imaš ti takšnega doma ali če same takšne poznaš, ne govori na splošno za vse. Vsi moški niso zavaljeni prasci, ki zahtevajo in nič ne dajejo...
In ne, če veš, kako poteka, potem ni težko zadovoljiti ene osebe. Seveda, če ti je kaj do nje...

_____________________________

Vsak dogodek je pozitiven iz določene perspektive.
Neli se je to poletje naučila plavat brez rokavčkov...
Rea pa se potopi pod vodo in vstane z nasmeškom...

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: skupinski seks
8.4.2009 14:30:32   
Čupka

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Čupka
razumno napisano!

Ko imaš enkrat to pošlihtano v glavi, nimaš nobenih problemov več z varanjem (v spolnem smislu). Jaz sem potrebovala kar lepo število let, da sem prišla do tega. Pa niti ne morem reči, da sem pristašiča odprtih zvez (beri: po*ukaj, kogar želiš user posted image , ampak niti pod razno pa ne delam nobene galame, kar se tiče kontaktov mojega Kamikaze z nasprotnim spolom (spolnih ali ne-spolnih). Nisem ljubosumna na prijateljice in definitivno ne bi razbila vsega (vključno z njim user posted image ) kar imam v stanovanju, če bi kresnil eno drugo. Kolikor mi je znano (iz izkušenj), se *urac ne obrabi user posted image torej se zaradi enega *uka ne bo podrl svet - ne meni, ne komu drugemu. "Bog" nam je vsem oči naredil zato, da gledamo - in "organe", da jih uporabljamo user posted image . Mati Narava je malo pomešala sistem user posted image , ko nam je možgane in srce vključila po svoje, ampak hej - svet se vrti dalje. Tudi pri skupinskem seksu. Ko ti je jasno, da se v to spustiš izključno zaradi užitka in ko ti je jasno, da partner ni tvoja lastnina, se pač sprostiš in uživaš. Ja, OK, če se po enem *uku tip zatreska v drugo in spakira kufre - aleluja - naj gre! A brez tega se pa to ne bi moglo zgoditi (beri: če bi šel sam po*ukat eno drugo)? Če mu ni do tega, da bi bil z mano - ve, kje so vrata. Če pa ne ve, mu jih bom pa jaz pokazala. user posted image


Juj, bejbi, se bojim, da si dregnila ne le v osje, ampak kar v sršenje gnezdouser posted image .
Sicer pa e sama strinjam z vsem kar si napisala. Čeprav tudi sama živim v monogamni zvezi že dolgo vrsto let, sva probala v začetkih precej razno raznih kombinacij. Vendar je bilo to le obdobje, ko nama je pač pasalo eksperimentirat. Po vsaki taki izkušnji sva se imela še raje in sva se še bolj štekala. Kaj več o tem razglabljat tu, nima smisla. Saj veš...user posted image

Kar se tiče pa zadovoljitve pri skupinskem seksu....zadovoljitev je že sama draž in vznemirjenje, ki ti ga takšna izkušnja nudi in zaradi česar se v takšno izkušnjo tudi spustiš. Poleg tega običajno ne gre za sistem "10 minut imaš da me obdelaš in v tem času mi mora 3 krat prit, če ne se poberi", ampak za daljše, prijetno druženje, crklanje, vzajemno "obdelavo"..., igrice,...


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: skupinski seks
8.4.2009 14:44:38   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Čupka
Poleg tega običajno ne gre za sistem "10 minut imaš da me obdelaš in v tem času mi mora 3 krat prit, če ne se poberi", ampak za daljše, prijetno druženje, crklanje, vzajemno "obdelavo"..., igrice,...

Če ne govorimo ravno o swinger klubih, kjer gre (vsaj prvič) izključno za skupinski seks z neznanci (faaak, kako smo pokvarjeniii! user posted image ), potem gre večinoma res za druženje s še enim posameznikom ali parom, s katerim se srečaš in obdelaš user posted image  večkrat, ja.

(odgovor članu Čupka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: skupinski seks
9.4.2009 8:02:16   
clara23
Skupinski sex? Ahh..to ni zameuser posted image . Imam raje 1 na 1..da je feruser posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: skupinski seks
9.4.2009 9:28:15   
tweed
IZVIRNO SPOROČILO: clara23

Skupinski sex? Ahh..to ni zameuser posted image . Imam raje 1 na 1..da je feruser posted image user posted image


Zakaj pa 2 na 2 ne bi bilo fer? user posted image

_____________________________

Vsak dogodek je pozitiven iz določene perspektive.
Neli se je to poletje naučila plavat brez rokavčkov...
Rea pa se potopi pod vodo in vstane z nasmeškom...

(odgovor članu clara23)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: skupinski seks
9.4.2009 10:48:43   
KatMat
IZVIRNO SPOROČILO: tweed

IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

eh...vsak moski misli da je biti z dvema puncama tok fletn...halllO????ze eno zadovoljit je cel projekt...in to lahko vsaka prizna-nobena ne more reci da vas partner vsakic poskrbi ze vsako najmanjsko malenkost ki vodi do vasega absolutnega zadovoljstva-vecino sexa ki ga pari prakticirajo cez zivljenje zgleda bolj tko na en dva tri pa hvala do naslednjic...vsi imajo v glavi predstavo da lezijo in jih babe pedenajo ampak to ne izgleda tako...da sam da more poskrbeti (se opr. za izraz) za eno češpljo ampak za dve-ker drugac hit dolgcajt rata eni ali pa drugi...ali pa v tretjem primeru izvisi on....


Če imaš ti takšnega doma ali če same takšne poznaš, ne govori na splošno za vse. Vsi moški niso zavaljeni prasci, ki zahtevajo in nič ne dajejo...
In ne, če veš, kako poteka, potem ni težko zadovoljiti ene osebe. Seveda, če ti je kaj do nje...


tisti ki tega se nikoli ni poizkusil (moski) ima v 98 % prav tako predstavo o grupiču kot sem napisala...pa ce se strinjas al pa ne...

drugac pa je ce to nekdo ki je to ze pocel...

(odgovor članu tweed)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: skupinski seks
9.4.2009 13:20:36   
princeska29
ej zakaj pa ste me zdaj tako napadle ????malo v hecu je blo napisano izpadla pa sem zdaj kot ena popolnoma nevedna tepka!!vem da je vsak človek oseba zase in mu je nemogoča vsiljevat svojih nazorov mišljenj občutkov in še marsičesa!!a jaz sem pač s tistim postom povedat da nisem oseba za varijanto skupinskega sexa in partner še tudi ni izrazil želje po skupinskem sexu

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: skupinski seks
9.4.2009 22:09:31   
*žaži*
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat


tisti ki tega se nikoli ni poizkusil (moski) ima v 98 % prav tako predstavo o grupiču kot sem napisala...pa ce se strinjas al pa ne...



...a si se lotila raziskave na to temo, da veš tako fino v odstotkih delež navihancev?

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: skupinski seks
9.4.2009 22:10:33   
*žaži*
IZVIRNO SPOROČILO: tweed


Zakaj pa 2 na 2 ne bi bilo fer? user posted image


..ja seveda bi blo fer..morda še najbolj user posted image

(odgovor članu tweed)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: skupinski seks
9.4.2009 22:21:43   
tweed
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: tweed

IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

eh...vsak moski misli da je biti z dvema puncama tok fletn...halllO????ze eno zadovoljit je cel projekt...in to lahko vsaka prizna-nobena ne more reci da vas partner vsakic poskrbi ze vsako najmanjsko malenkost ki vodi do vasega absolutnega zadovoljstva-vecino sexa ki ga pari prakticirajo cez zivljenje zgleda bolj tko na en dva tri pa hvala do naslednjic...vsi imajo v glavi predstavo da lezijo in jih babe pedenajo ampak to ne izgleda tako...da sam da more poskrbeti (se opr. za izraz) za eno češpljo ampak za dve-ker drugac hit dolgcajt rata eni ali pa drugi...ali pa v tretjem primeru izvisi on....


Če imaš ti takšnega doma ali če same takšne poznaš, ne govori na splošno za vse. Vsi moški niso zavaljeni prasci, ki zahtevajo in nič ne dajejo...
In ne, če veš, kako poteka, potem ni težko zadovoljiti ene osebe. Seveda, če ti je kaj do nje...


tisti ki tega se nikoli ni poizkusil (moski) ima v 98 % prav tako predstavo o grupiču kot sem napisala...pa ce se strinjas al pa ne...

drugac pa je ce to nekdo ki je to ze pocel...


Se ne.user posted image  Ker ne morem verjet, da bi bil jaz eden izmed 2%...

_____________________________

Vsak dogodek je pozitiven iz določene perspektive.
Neli se je to poletje naučila plavat brez rokavčkov...
Rea pa se potopi pod vodo in vstane z nasmeškom...

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: skupinski seks
9.4.2009 22:24:49   
*žaži*
IZVIRNO SPOROČILO: tweed

Se ne.user posted image  Ker ne morem verjet, da bi bil jaz eden izmed 2%...


ojoooj hudo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tweed)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: skupinski seks
10.4.2009 8:28:41   
clara23
IZVIRNO SPOROČILO: tweed

IZVIRNO SPOROČILO: clara23

Skupinski sex? Ahh..to ni zameuser posted image . Imam raje 1 na 1..da je feruser posted image user posted image


Zakaj pa 2 na 2 ne bi bilo fer? user posted image


jah, a veš kako je to..potem rabiš že več praviluser posted image user posted image . Zakaj bi komplicirali?user posted image user posted image

(odgovor članu tweed)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: skupinski seks
21.4.2009 11:55:20   
Taddy78
Seveda si moškega ne morem lastiti, ampak če ima potrebo po drugih ženskah naj gre...
Kerensa* moram pa ti priznati, da te res občudujem (v pozitivnem smislu)...a imaš kak recept da postaneš takšen flegmatik za te stvari?

(odgovor članu clara23)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: skupinski seks
21.4.2009 15:07:25   
devo
Treba je meti glavo na ustreznem mestu za take stvari in predvsem imeti sebe rad. Ko spoznaš sebe in ko te spozna tvoj partner je vse mogoče. Dokler se pa oklepate svojih partnerjev in ljubosumno čuvate tisto kar pravzaprav ni vaše ... bo pa tako.
Sej veste tisti rek, kar je prepovedano ... to najrajš počnemo. Če bi rekla pa ja dragi probaj ali pa probajva pa bova videla ... potem pa to ne bi bilo vsak dan na tapeti predvidevam in tak mit kot to radi ugotavljamo.

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: skupinski seks
24.4.2009 11:39:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Čupka
razumno napisano!

Ko imaš enkrat to pošlihtano v glavi, nimaš nobenih problemov več z varanjem (v spolnem smislu). Jaz sem potrebovala kar lepo število let, da sem prišla do tega. Pa niti ne morem reči, da sem pristašiča odprtih zvez (beri: po*ukaj, kogar želiš user posted image , ampak niti pod razno pa ne delam nobene galame, kar se tiče kontaktov mojega Kamikaze z nasprotnim spolom (spolnih ali ne-spolnih). Nisem ljubosumna na prijateljice in definitivno ne bi razbila vsega (vključno z njim user posted image ) kar imam v stanovanju, če bi kresnil eno drugo. Kolikor mi je znano (iz izkušenj), se *urac ne obrabi user posted image torej se zaradi enega *uka ne bo podrl svet - ne meni, ne komu drugemu. "Bog" nam je vsem oči naredil zato, da gledamo - in "organe", da jih uporabljamo user posted image . Mati Narava je malo pomešala sistem user posted image , ko nam je možgane in srce vključila po svoje, ampak hej - svet se vrti dalje. Tudi pri skupinskem seksu. Ko ti je jasno, da se v to spustiš izključno zaradi užitka in ko ti je jasno, da partner ni tvoja lastnina, se pač sprostiš in uživaš. Ja, OK, če se po enem *uku tip zatreska v drugo in spakira kufre - aleluja - naj gre! A brez tega se pa to ne bi moglo zgoditi (beri: če bi šel sam po*ukat eno drugo)? Če mu ni do tega, da bi bil z mano - ve, kje so vrata. Če pa ne ve, mu jih bom pa jaz pokazala. user posted image

Se mi zdi,da bi bila še takega mnenja,če bi se ti prevara res zgodila.Če te partner prevara zelo,zelo,zelo boli.Vem iz lastnih izkušenj in nobeni to ne privoščim.Če se dva odločita živeti skupaj imeti otroke potem pričakuješ,da ti bo partner zvest.Zakaj?Ker ga imaš rad,ker ga ljubiš in spoštuješ.
Ni fer do parnerja.Če je človeku všeč takšen način življenja ga naj fura brez parnerja,pa se naj gre skupinke,al 1 na dva al 2 na tri.Ne pa da s tem načinom življenja potem prizadane svojega partnerja.

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: skupinski seks
24.4.2009 21:47:32   
*žaži*
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Čupka
razumno napisano!

Ko imaš enkrat to pošlihtano v glavi, nimaš nobenih problemov več z varanjem (v spolnem smislu). Jaz sem potrebovala kar lepo število let, da sem prišla do tega. Pa niti ne morem reči, da sem pristašiča odprtih zvez (beri: po*ukaj, kogar želiš user posted image , ampak niti pod razno pa ne delam nobene galame, kar se tiče kontaktov mojega Kamikaze z nasprotnim spolom (spolnih ali ne-spolnih). Nisem ljubosumna na prijateljice in definitivno ne bi razbila vsega (vključno z njim user posted image ) kar imam v stanovanju, če bi kresnil eno drugo. Kolikor mi je znano (iz izkušenj), se *urac ne obrabi user posted image torej se zaradi enega *uka ne bo podrl svet - ne meni, ne komu drugemu. "Bog" nam je vsem oči naredil zato, da gledamo - in "organe", da jih uporabljamo user posted image . Mati Narava je malo pomešala sistem user posted image , ko nam je možgane in srce vključila po svoje, ampak hej - svet se vrti dalje. Tudi pri skupinskem seksu. Ko ti je jasno, da se v to spustiš izključno zaradi užitka in ko ti je jasno, da partner ni tvoja lastnina, se pač sprostiš in uživaš. Ja, OK, če se po enem *uku tip zatreska v drugo in spakira kufre - aleluja - naj gre! A brez tega se pa to ne bi moglo zgoditi (beri: če bi šel sam po*ukat eno drugo)? Če mu ni do tega, da bi bil z mano - ve, kje so vrata. Če pa ne ve, mu jih bom pa jaz pokazala. user posted image

Se mi zdi,da bi bila še takega mnenja,če bi se ti prevara res zgodila.Če te partner prevara zelo,zelo,zelo boli.Vem iz lastnih izkušenj in nobeni to ne privoščim.Če se dva odločita živeti skupaj imeti otroke potem pričakuješ,da ti bo partner zvest.Zakaj?Ker ga imaš rad,ker ga ljubiš in spoštuješ.
Ni fer do parnerja.Če je človeku všeč takšen način življenja ga naj fura brez parnerja,pa se naj gre skupinke,al 1 na dva al 2 na tri.Ne pa da s tem načinom življenja potem prizadane svojega partnerja.


Ja imaš prav...pa vendar..nismo vsi ljudje in s tem karakterji isti..še manj pa mnenje posameznika..tko, da lahko govorimo (govoriš) le zase user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: skupinski seks
27.4.2009 1:12:14   
Anonimen
No, moj nima nobene želje imeti dve ženski hkrati v postelji..ker še mene komaj obvladauser posted image ..Jaz pa sanjam o dveh moških, ampak moj tega niti slišati noče...grrr bo treba skok čez plotuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *žaži*)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: skupinski seks
27.4.2009 7:33:17   
amaya
prvo plot nabavi, potem pa skači user posted image

kaj pa vem...mislim, da nisem pripravljena na kaj takega...sva si dovolj en drugemu. Mogoče pa nekega dne....nikoli se ne ve!


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: skupinski seks
28.4.2009 20:13:52   
emalina
Midva imava nekaj izkušenj iz swinger klubov, vendar pa naju to že dolgo ne zanima več, ker v njih enostavno ni nekaj takega, kar bi naju vleklo. Je le goli seks. Imava pa stalnega prijatelja, ki je zanesljiv in si vsi trije zaupamo. Moj mož namreč ne sanja o 2 ženskah ampak dveh moških in eni ženski. In te njegove želje, ki so tudi moje uresničujeva. Tisti pa, ki pravi, da se je potrebno pogovorit kao, tisti tega ne bo nikoli udejanil. Pri nama se je vse namreč odvilo spontano, brez nekih pogovorov ali razgovorov. Preprosto sva nekoč začela ob pijači na plesišču pogovor katerega bi povabila v posteljo jaz in katerega bi povabil zame v posteljo on. 

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?