|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dieta brez kruha...
19.4.2009 9:39:06   
Sash
Jaz se danes nisem mogla vzdržat, da nebi pogledala, če tehtnica kaže kaj -. Ja mi kaže - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kako sem vesela. Brez lakote in nekega napora hujšam. Tako sem srečna. Upam, da mi od sreče nebo kmalu motivacija padla. Sem si nabavla enemon in ga pomešam z mlekom in mi je super. Z vodo je za bruhat. Raje z mlekom kot nič.
Maksito poročaj kakšnega okusa je ta Diet Essential. Mogoče kdaj za spremembo bi pašalo kaj drugega.


_____________________________

Na svetu sem zato, da ljubim in ne sovražim!

(odgovor članu maksito)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Dieta brez kruha...
19.4.2009 16:31:06   
maksito
Hey!!

Ravnokar sem sprobala Diet Essentia. user posted image user posted image Zelo dobrega okusa je. Sem ga zmešala z 2,5 dl mleka. Okus - čokolada. MMMM, kot da bi jedla puding. user posted image . Zdaj pa samo da še vidim, kolk časa to držiuser posted image . Zaenkrat me je kar fino nasitilo.

(odgovor članu Sash)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Dieta brez kruha...
19.4.2009 21:06:21   
kajajaka
maksito, kje si pa nabavla Diet Essentia?

Sicer sem bila kar pridna čez vikend. Jutri bo pa vaga svoje pokazala... user posted image

(odgovor članu maksito)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Dieta brez kruha...
20.4.2009 7:17:29   
maksito
Jutro!!

Diet Essentia sem kupila v spletni športni trgovini The Nutrition. Pride pa 18€. Iz 500g pride 20 meric. Men je zelo dobro. Pa sita sem bila do večera, potem sem pojedla samo še eno jabolko user posted image .
Jaz mislim, da je dobra zamenjava za Enemon. user posted image .

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Dieta brez kruha...
20.4.2009 9:24:28   
Sash
Evo pa je ponedeljek. Sem se vagala in od torka do dans sem na - 2 kg. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   Kako gre vam punce?



_____________________________

Na svetu sem zato, da ljubim in ne sovražim!

(odgovor članu maksito)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   [Brisano sporočilo]
20.4.2009 14:28:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Sash)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Dieta brez kruha...
20.4.2009 14:54:44   
maksito
Hehe, al pa preveč pitjauser posted image (včeri)

Resno, mene tudi danes zelo boli glava, pa veliko vode spijem. Verjetno je kaj v zrakuuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   [Brisano sporočilo]
20.4.2009 15:48:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu maksito)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Dieta brez kruha...
20.4.2009 19:10:42   
kajajaka
-1 kg user posted image user posted image user posted image

"samo" še 19 kg user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Dieta brez kruha...
21.4.2009 8:45:20   
Sash
Da se malo oglasim. Punce saj nekaj nam gre dol. Bravo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
No jaz sem se včiraj malo pregrešila. Jedla sem sojin sladoled. Upam, da ni preveč hudo glede na to, da jem veliko soje in sem vseeno dala malo dol. Malo za spremembo more bit, da mi ne pade motivacija.
Sedaj pa grem malo telovadit.


_____________________________

Na svetu sem zato, da ljubim in ne sovražim!

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Dieta brez kruha...
21.4.2009 14:11:30   
miška piška
ojla,
jaz sem se tehtala danes in v 7 dneh (začela sem prejšnji torek) imam -2kg!!!!
Ful sem vesela, da gre končno dol. Sem se pa pregrešila samo enkrat in to v nedeljo, ko sem pojedla en kos potice- sline so se mi nabirale v ustih in sem si rekla, da me ne bo konec če tole pojem!!! Pa sploh ni bila tako dobra!
Zdej pa dalje. Samo bojim se ker grem čez vikend na morje z družbo da bo kar nekaj grehov- prehranjevalnih in alkoholnih!! ampak bom poskusla zreducirat na minimum!!!
držte se!!!

(odgovor članu Sash)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   [Brisano sporočilo]
21.4.2009 18:49:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu miška piška)
  Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Dieta brez kruha...
22.4.2009 14:55:48   
miška piška
Morrak, gremo v Poreč, kot vsako leto ta čas.

Kar se tiče izgubljanja kg pri meni- jaz sem ful športala. tečem in rolam. Ampak sedaj so me začela kolena bolet in to tako na hard, da imam včasih občutek da bom kar padla. Mi je pa mami dala en tablet, ki jih ona jemlje proti osteoporozi, in je bilo boljš. Samo ne morem to kar jemat, moram jit obvezno na pregled k zdravniku. Tko da sedaj bolj mirujem in bo šlo najbrž počasnej dol.
drugač pa kar se tiče hujšanja- meni je velika vzpodbuda to, da kaj napišem na forum. Kaj sem jedla in tako, ker potem si mislim, da če bom grešila, bom mogla tudi to napisat. Čeprav te dejansko nihče ne pozna, se slaba vest takoj aktivira!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   [Brisano sporočilo]
23.4.2009 21:15:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu miška piška)
  Neposredna povezava do sporočila: 114
   [Brisano sporočilo]
25.4.2009 8:29:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Dieta brez kruha...
26.4.2009 22:43:18   
kajajaka
ojla, ma nismo se zgubile, samo od lakote smo prešvoh, da bi pisale user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Dieta brez kruha...
27.4.2009 16:05:57   
maksito
Ojla!

Moram vam priznat: samo prvih par dni sem se držala, sedaj pa že nekaj časa grešim user posted image user posted image . Ne morem si pomagat user posted image . Zjutraj jem ali muslije z jogurtom ali kruh in tuno, ali pašteto....
Za kosilo se recimo, da držim mesa in zelenjave, zvečer pa popijem diet Essentia, pa moram reč, da grejo kile tudi doluser posted image .
Ne tako kot vam, ampak grejo. Do zdaj mi je šlo 1,5kg. Sem zadovoljna. user posted image
Ma, ne vem, no, jaz kar ne morem brez kruhauser posted image .
Ampak bom še vedno med vami, če lahko user posted image . No, res pa je, da pojem veliiiiko manj kruha, oz. nasploh manj pojemuser posted image .


(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   [Brisano sporočilo]
27.4.2009 16:48:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu maksito)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Dieta brez kruha...
27.4.2009 22:32:10   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: morrak

tudi od mene danes ne bo pohvale, saj sem malo grešila med tednom, potem smo pa za vikend imeli obiske in se je samo nadaljevalo. Tako da jutri spet s polno paro naprej 


enako user posted image ... danes se raje ne vagam... da ne bo še kaj več...user posted image

Neke hude volje pa nimamo, a? user posted image

Jutri pa res! OK? user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Dieta brez kruha...
28.4.2009 13:55:50   
Sash
No, da se po dolgem času javim. Jaz sem en dan malo pogrešila in potem sem bila naslednja dva dneva slaba kot nevem kaj. Sem bruhala in trebuh me je bolel. Goza. Sedaj si ne upam več grešit. Še zdej prihajam nekako k sebi. Na vago pa neč ne stopim. Bom naslednji teden.



_____________________________

Na svetu sem zato, da ljubim in ne sovražim!

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   [Brisano sporočilo]
28.4.2009 14:09:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Sash)
  Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Dieta brez kruha...
28.4.2009 16:03:27   
maksito
user posted image Očitno rabimo nekoga, da se nam za ritjo dere user posted image :
AJDE BABE, DEJMO, DEJMO!!!!user posted image

Najslabše se je zgovarjat na: "jutri pa res...." Takrat si rečem, da danes še lahko, jutri pa itak začnem. In je to začran korg user posted image .

Ni kej, zdaj razmišljam, da sem še vedno najbolj takrat shujšala, ko nisem nič razmišljala, kaj lahko, pa kaj ne,... Pa zdaj bo lepo vreme, pa dejmo maluser posted image user posted image , pa bo user posted image

Za vse vas (nas) pa eno user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Dieta brez kruha...
28.4.2009 22:30:31   
kajajaka
joj, če bi user posted image kaj pomagalo, bi imela jaz 20 kg s pojstlo user posted image user posted image user posted image

Bo treba kar na bicikl... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maksito)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   [Brisano sporočilo]
30.4.2009 9:22:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kajajaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Dieta brez kruha...
4.5.2009 15:14:12   
miška piška
jao jao! u glavnem, grešila med prazniki in še nisem šla na vago. tako. pa tudi nimam posebne volje za naprej.
ampak... a gre mogoče katera na DM tek za ženske? mamo en mesec časa da se pripravimo?
ker če bomo res sam gruntale kaj bi jedle in kaj ne, bo to trpljenje na kvadrat!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?