|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarke 2010
5.9.2009 15:08:56   
andreja 07
Saj tukaj je resnično dolgčas pa sem šele 3 dni tu. je hotla kolegica do mene na obisk pa je niso spustili gor ampak se je mogla obrnit in odit grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.

je dovoljeno samo možem oziroma partnerjem za ostale pa nit za otroke ne

_____________________________

VSE TISTO KAR JE RESNIČNO LEPO IMA ČLOVEK NA VOLJO ZASTONJ ALI SKORAJ ZASTONJ,zato ne potrebuje bogastva,IMETI MORA LE ODPRTE OČI IN ODPRTO SRCE.

(odgovor članu ksenci)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: Januarke 2010
5.9.2009 16:36:34   
majčyca
Pa je še meni uspelo malo pogledat sem user posted image zdaj ko je lubi prišel domov, mi sploh ni uspelo do računalnika user posted image drugače pa tudi meni odgovarja takšno vreme, kot je danes - zjutraj je pri nas sicer še malo deževalo, dopoldne pa se je že fajn razjasnilo in je zdaj ful fajn sonček, ampak ni pa prevorče, tako, da je res super.

andreja 07 - upam, da bosta oba z user posted image ok, da ti rešijo to nadlogo in da boš lahko spet čimprej doma user posted image user posted image

Glede oblekic pa je pri nas tako, da kupovala nisem še nič, dobila sem že kar nekaj stvari od sestre, pa mislim, da jih ima še več - moram it po njih, pa od sestrične dobim veliko teh zimskih pajackov, ker je njen sinček tudi zimski in ima veliko tega na zalogi. Tako, da ne boma rabla nekaj veliko kupovat user posted image čeprav me bo sigurno kaj premamilo in bom nekaj stvar kupila user posted image

Jutri pa se moram vstat že ob 5h user posted image ker grejo naši (ati, mami, teta in stric) na dooooooolg pohod iz Goriškega v Piran in sem rekla, da jih bom prvi dan spremljala kak kilometer user posted image bo pa to res zanimivo, prehodili bodo cca 360 km, v petek 18.9. pa je zaključek vsega skupaj v Piranu na Tartinijevem trgu enkrat popoldne user posted image

Zdaj pa grem malo ven na sonček in malo grozdje zobat user posted image

(odgovor članu andreja 07)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: Januarke 2010
5.9.2009 17:27:40   
viking95
andreja07 držimo pestke, da bo vse v redu!!!!! user posted image

(odgovor članu andreja 07)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: Januarke 2010
5.9.2009 18:28:17   
ellie
andreja 07 upam, da te čimprej porihtajo...in da greš preostanek user posted image  uživat domov user posted image user posted image

Zala01 s tvojo nono bo sigurno ok. Vem pa...da ti ni prijetno...sploh zdaj. Moj ati je bil slabo leto nazaj operiran in je tud zelo slabo kazalo. So vsi govorili, da če v roku 2eh tednov ne pride k sebi in gre domov, ga nikoli več ne bo domov. Zdaj pa je ok...čeprav pri raku nikoli ne veš...se hitro lahko obrne. Ampak jaz sem optimistična. Sploh ko ga vidim, kako se veseli, da bo postal dedek (sicer bo to že četrtič)...ampak z mano ima edini reden kontaktuser posted image .

tinncyka tebi pa dogajauser posted image



Midva sva pa danes gledala v kinu tisto neko novo risanko, V višave. In je prav zanimiva...smo se ful nasmejaliuser posted image  se splača pogledat..


No potem pa sva šla v bc izbrat voziček. In je odločitev padla...ostajava pri mutsyjuuser posted image  tudi barve sva že izbrala. Bova vzela različne...košaro v eni in športni del v drugi barvi. Naročili pa ga bomo po morfologiji. Ampak verjetno kar takoj...ker je 2,5 meseca za čakat v najslabšem primeru.

(odgovor članu viking95)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: Januarke 2010
5.9.2009 18:35:32   
Zala01
Najprej hvala vsem skupaj za lepe želje za mojo nonouser posted image ..sej upam, da bo...sej pozitivne misli so tudi nekaj, ne?

ellie veš kaj me zanima, koliko boš pa dala za mutsy voziček s košaro v BC, kaj pa lupinico, boš posebej kupila od maxi cosi, al kako boš kombinirala?

Jaz sem tako vesela, da se je shladilo, sem imela res poln kufer tiste vročine...se prav lepše spi ponoči, ne?
Kako pa kaj vaši kilogramci? Jaz moram reči, da sem zdaj kar pridna, mi nič kaj ne raste teža, ko se stehtam, tako da sem kar vesela. Pa niti se mi ne zdi, da tako malo pojem.


_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: Januarke 2010
5.9.2009 19:20:02   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Zala01

Kako pa kaj vaši kilogramci? Jaz moram reči, da sem zdaj kar pridna, mi nič kaj ne raste teža, ko se stehtam, tako da sem kar vesela. Pa niti se mi ne zdi, da tako malo pojem.



Zala kaj to pomeni, da se od začetka do danes nisi zredila nič? WAU, če je tako. Jaz sem se že 5 kg!! user posted image

Kaj pa ostale, koliko ste se kaj zredile od začetka do danes?

(odgovor članu Zala01)
  Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: Januarke 2010
5.9.2009 19:21:14   
Anonimen
Andreja07 držim pesti, da bosta z user posted image  ok in da gresta hitro domov!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: Januarke 2010
5.9.2009 19:26:48   
ksenci
IZVIRNO SPOROČILO: KiA***


IZVIRNO SPOROČILO: Zala01

Kako pa kaj vaši kilogramci? Jaz moram reči, da sem zdaj kar pridna, mi nič kaj ne raste teža, ko se stehtam, tako da sem kar vesela. Pa niti se mi ne zdi, da tako malo pojem.



Zala kaj to pomeni, da se od začetka do danes nisi zredila nič? WAU, če je tako. Jaz sem se že 5 kg!! user posted image

Kaj pa ostale, koliko ste se kaj zredile od začetka do danes?


jz tud tam okol 5 kg. sicer pa se nam je vaga pokvarla pa ne vem točn- sva menjala batrije pa vseen ne dela, pa smo kupli novo pred pol letauser posted image tako da me je kr strah ko bom gor stopla!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: Januarke 2010
5.9.2009 20:02:12   
ellie
Zala01 za ceno niti nisva vprašala. Malo sem brala tu na rr debato o teh vozičkih...pa so približne cene tako napisane. Po pravici povedano se ne obremenjujem...ker bosta voziček kupila tast in vd taščauser posted image  bom pa vseeno malo pogledala cene...če bi bilo dosti ceneje naročit kje iz tujine. Lupinico tako ne vem, če bova kaj uporbljala na vozičku. Maxi cosijevo imava možnost dobit na izposojo od sestrične, ki je letos kupila novo. V službi pri dragemu pa imava tud možnost kot darilo izbrat avtosedež...bilokateri...al lupinico al 9-18. Enega römerja 9-18kg že imava od njih. Tak da bom vidla, kako se bova odločila. Verjetno vzela novega takšnega...pa tega prodala.

(odgovor članu ksenci)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: Januarke 2010
5.9.2009 20:54:44   
andreja 07
čer
jaz z kg nimam problemov,je stanje ---------12 pa zdej ne vemkok še poleg minusa

no pršli izvi današnjega pop.so pa identični včerajšnjim,žal pa tud bolečine,ki ne popustijo

hvala vsem za pestke in podporo

_____________________________

VSE TISTO KAR JE RESNIČNO LEPO IMA ČLOVEK NA VOLJO ZASTONJ ALI SKORAJ ZASTONJ,zato ne potrebuje bogastva,IMETI MORA LE ODPRTE OČI IN ODPRTO SRCE.

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: Januarke 2010
5.9.2009 21:12:10   
Zala01
IZVIRNO SPOROČILO: KiA***


IZVIRNO SPOROČILO: Zala01

Kako pa kaj vaši kilogramci? Jaz moram reči, da sem zdaj kar pridna, mi nič kaj ne raste teža, ko se stehtam, tako da sem kar vesela. Pa niti se mi ne zdi, da tako malo pojem.



Zala kaj to pomeni, da se od začetka do danes nisi zredila nič? WAU, če je tako. Jaz sem se že 5 kg!! user posted image

Kaj pa ostale, koliko ste se kaj zredile od začetka do danes?


Ne, ne...nimam te srečeuser posted image , sem šla gor 4'5 kg, ma zdaj v zadnjih 10 dneh mi teža lepo miruje, tako da sem kar vesela. Mi pa vsi, ki me vidijo, rečejo, da imajo občutek, da se nisem čisto nič zredila, da mi samo trebušček raste... ma jaz sama vidim, da ni tako, sem tolk samokritična. Rit in stegna imajo sigurno večjo širino.user posted image


_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: Januarke 2010
5.9.2009 21:14:59   
Zala01
IZVIRNO SPOROČILO: andreja 07

čer
jaz z kg nimam problemov,je stanje ---------12 pa zdej ne vemkok še poleg minusa

no pršli izvi današnjega pop.so pa identični včerajšnjim,žal pa tud bolečine,ki ne popustijo

hvala vsem za pestke in podporo


andreja sej bo...čez vikend tako ne bojo verjetno kaj drastičnega preiskovali, drugi teden pa te bojo že spustili domov verjetno. Od kdaj pa si že notri?


_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu andreja 07)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: Januarke 2010
5.9.2009 21:17:17   
ksenci
IZVIRNO SPOROČILO: Zala01

IZVIRNO SPOROČILO: KiA***


IZVIRNO SPOROČILO: Zala01

Kako pa kaj vaši kilogramci? Jaz moram reči, da sem zdaj kar pridna, mi nič kaj ne raste teža, ko se stehtam, tako da sem kar vesela. Pa niti se mi ne zdi, da tako malo pojem.



Zala kaj to pomeni, da se od začetka do danes nisi zredila nič? WAU, če je tako. Jaz sem se že 5 kg!! user posted image

Kaj pa ostale, koliko ste se kaj zredile od začetka do danes?


Ne, ne...nimam te srečeuser posted image , sem šla gor 4'5 kg, ma zdaj v zadnjih 10 dneh mi teža lepo miruje, tako da sem kar vesela. Mi pa vsi, ki me vidijo, rečejo, da imajo občutek, da se nisem čisto nič zredila, da mi samo trebušček raste... ma jaz sama vidim, da ni tako, sem tolk samokritična. Rit in stegna imajo sigurno večjo širino.user posted image



meni tud vsi rečejo da se ne vidi, ampak se mi zdi kot da bi se norca delaluser posted image   jz sama vidim na oblekah kako sem dobila v rit, bedre in joške!

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: Januarke 2010
6.9.2009 9:06:22   
andreja 07
jutero

noč za mano celo delno prespana,me pa jezi ,ker se vse bojijo C. in ga nihče ne upa prašat kaj in kako vsi neki bi ampak noben noče njega kao kontrolirat,ker baje tko pol on izjav. sNOČ SO ME PUSTL BREZ VEČERJEin v strahu kaj bo brez odgovora,če pa ne dobiš jest pa veš da so sam dve možnosti al rodit al operacija a še do zdje ni odgovora.

čakam da mine današnji dan da se brž začne ponedeljek in da zatežim za ata ker končno je reku da pride v petek gor pa ga ni blo navodil tud ni dal nekih konkretnih pol si pa misl kar češ.

tok sem je goveja župca z rezančki pa restan krompir njamiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,kera s upa to skuhat?

_____________________________

VSE TISTO KAR JE RESNIČNO LEPO IMA ČLOVEK NA VOLJO ZASTONJ ALI SKORAJ ZASTONJ,zato ne potrebuje bogastva,IMETI MORA LE ODPRTE OČI IN ODPRTO SRCE.

(odgovor članu ksenci)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: Januarke 2010
6.9.2009 10:08:11   
MAŠKA
Pozdravček januarke!

Jaz sem po starem, tu in tam me kakšen krč zgrabi v nogo, zdi se mi, da mi dete skače po mehurju kot po trampolinu, pridelala sem + 4 kg.

Za seznamček va javljam, da imam jutri 7.9. morfologijo in se priporočam za pestkeuser posted image

Čisto vsega niti ne uspem prebrat, pa upam, da ste vse OK, močno pa stiskam pestke za Andrejo in tvojo pikico!

Jutri vam poročam kako bomo opravili na morfologiji!

Pozdravček vsem, držite se!

_____________________________



Življenje je minljiva, hitra karavana! Ustavi žival, ki jo jezdiš, in poskusi biti srečen.
(Rubaijat, Omar Hajam, 12. stol.)

(odgovor članu andreja 07)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: Januarke 2010
6.9.2009 11:50:47   
nincrli
Pozdravček user posted image !

Joj jaz pa sem danes bila čist neka defektna. Včeraj zvečer, ko smo šli na sejm v Pliberk me je išias zgrabu, ko smo hodli (cela desna stran, ponavadi me je sam ponoči, ko sem spala bolelo) Valjda potem celonočna bolečina in me je še leva stran bolela, ker se niti za sekundo nisem mogla na desno obrnit, da se leva odpočije. No zjutraj še ni blo bolš, potem me je nekaj na desni strani želodca bolelo, domnevam, ker me na wc pa ne morem user posted image user posted image , ja in vmes me začela še glava bolet.
No sedaj pa se je vse skupaj umirilo user posted image me happy user posted image

Včeraj sem si v kiku nabavila nekaj majc z dolgimi rokavi ( okrog 3€ so) pa mal večjo št sem vzela, če slučajno grejo skup v sušilcu pa da bojo neki časa držale. Ne mislim neki komplicirat z dragimi cotami pol pa mi bojo v omari visele... Moram še kakšno jakno nabavit, ker mojo komaj zaprem. Za pozimi pa še menda mam eno bundo (od takrat, ko sem imela veliko preveč kg user posted image ), mogoče se bo dala ponucat, če mi nebojo rokavi 100x prevelki.

andreja 07 user posted image user posted image velik sreče vama s pikico!


_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: Januarke 2010
6.9.2009 12:09:19   
Kika99
Ojla user posted image

Tako jaz sem danes stopila v 24. teden user posted image . Včeraj sva bila v kinu in gledala eno grozljivko (se mi je prav zahotelo da jo greva pogledat user posted image ), ko se je film začel je bilo v mojem bušiju ful pestro user posted image .

Zdaj moram pa dokončati kosilo...... se oglasim še kasneje user posted image

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: Januarke 2010
6.9.2009 14:36:23   
ksenci
andreja-ja upam, da ti bodo v ponedelek povedal kaj in kako. če pa bodo začel z njihovim večnim čakanjem, pa le zaropotaj. pa upam, da ti bodo dal kaj dobrga za jest in ne boš tam lačnauser posted image

joj, jz tud nimam nič več za oblečt in bo treba mal po trgovinah.
kika- dobra s ida si šla grozljivko gledat, jz jih ne maram prevečuser posted image

zdaj pa grem nazaj počivatuser posted image


(odgovor članu andreja 07)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: Januarke 2010
6.9.2009 14:47:25   
nincrli
uuu grozljivke user posted image js jih mam ful rada, posebej une misterijozne. Je pa res, da že lep čas nisem katere pogledala. Če pa ni kakšne dobre več user posted image
Kika kaj sta to gledala pa a je blo kul?


_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu ksenci)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: Januarke 2010
6.9.2009 16:23:25   
Kika99
IZVIRNO SPOROČILO: nincrli

uuu grozljivke user posted image js jih mam ful rada, posebej une misterijozne. Je pa res, da že lep čas nisem katere pogledala. Če pa ni kakšne dobre več user posted image
Kika kaj sta to gledala pa a je blo kul?



Brez povratka 4 oz. The final destination, film smo si ogledali z unimi očali za posebne efekte tako da je bilo še bolj srhljivo user posted image , sem prav uživala user posted image

Najina princeska že cel dan pridno brca ( tudi v mehur dobim kako brciko user posted image )

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: Januarke 2010
6.9.2009 18:16:59   
tinncyka
user posted image  
 
user posted image
 
 
 
 
user posted image
 
 
 
user posted image
 
 
PDP           NICK (starost)  (?user posted image ,?user posted image  )   KRAJ       PREGLED        SPOL
 
01.1.2010   maja08(30)       (3user posted image , 1user posted image )       ?           ?               user posted image
01.1.2010   naja6(?)            (?user posted image , ?user posted image )     MB           ?               user posted image
01.1.2010   sassy0(28)        (2user posted image ,1user posted image )    Medvode       ?             user posted image
02.1.2010   Kika99   (27)     (1user posted image ,0user posted image )      ?          15.9./29.9.09    user posted image
02.1.2010   polho3006(33)   (1user posted image ,0user posted image )         ?     21.9.09             user posted image
02.1.2010   blueeyes*(29)    (2user posted image ,1user posted image )        MB          ?            user posted image user posted image
02.1.2010  nincrli(24)            (2user posted image ,0user posted image )           ?       23.9.09        user posted image
03.1.2010  memole80(?)      (2user posted image ,1user posted image )        ?                ?          user posted image
03.1.2010  polkadus(33)      (3user posted image ,1user posted image )     LJ                ?            user posted image
03.1.2010  nony (27)            (1user posted image ,0user posted image )     NG          7.9.09                user posted image
03.1.2010   tinkara333(25)  (2user posted image ,1user posted image )       Trbovlje     ?               user posted image
03.1.2010   lejla969(39)      (2user posted image ,1user posted image )           NG      29.9.09       user posted image
03.1.2010  hruškica84(24)   (2user posted image ,1user posted image )    Sežana        ?              user posted image
04.1.2010  ugi(35)                  (2user posted image ,1user posted image )   Vrhnika      16.9.09      user posted image
04.1.2010  alex17(32)             (1user posted image ,0user posted image )     Litija         ?             user posted image
06.1.2010   Pikica86(22)      (2user posted image ,1user posted image )          ?             ?            user posted image
06.1.2010  *zmajčica*(23)      (1user posted image ,0user posted image )     Bela Kr.     ?         user posted image
07.1.2010   oton(32)              (2user posted image , 1user posted image )        ?            ?           user posted image
08.1.2010   grahek85(24)     (2user posted image ,0user posted image )      LJ         8.9./24.9.09     user posted image  
08.1.2010  hummer(?)          (?user posted image ,?user posted image )          ?           ?             user posted image
09.1.2010   Aurea(?)             (2user posted image ,1user posted image )         ?              ?           user posted image
09.1.2010  nika9(30)          (2user posted image ,1user posted image )        ?                 ?            user posted image
10.1.2010   nikita 33(33)        (1user posted image ,0user posted image )    ?         23.9./9.10.09  user posted image
10.1.2010  miska1(32)           (2user posted image ,1user posted image )       LJ            ?         user posted image
12.1.2010  KiA***(33)         (1user posted image ,0user posted image )     LJ            10.9.09         user posted image
12.1.2010   Maisha(24)           (1user posted image ,0user posted image )         ?           ?           user posted image
12.1.2010   ThinLizzy(28)       (2user posted image ,1user posted image )      KR           ?             user posted image
12.1.2010   Anna86(?)          (?user posted image ,?user posted image )            ?            ?         user posted image
12.1.2010  kleopatra28 (35)  (4user posted image ,2user posted image )   Nemčija           ?          user posted image
12.1.2010   tinncyka(19)        (2user posted image , 0user posted image )     CE         21.9.09          user posted image
12.1.2010  viking95(36)        (1user posted image ,0user posted image )           LJ           ?           user posted image
13.1.2010  Nattoule(32)       (2user posted image ,1user posted image )           LJ       18.9.09           user posted image
13.1.2010   Žaži(30)              (2user posted image ,1user posted image   Strunjan         ?               user posted image
13.1.2010  Ježman(28)          (1user posted image ,0user posted image )        LJ             ?            user posted image
13.1.2010  ksenci(23)           (2user posted image ,1user posted image )         CE             14.9.09     user posted image
14.1.2010   TiSta(26)           (3user posted image ,1user posted image )      KR              ?             user posted image
14.1.2010   tuliipa(27)           (1user posted image ,0user posted image )      Il.B            ?             user posted image
14.1.2010   kejti(36)           (3user posted image ,0user posted image )        CE             ?             user posted image
14.1.2010  sisi77(32)        (2user posted image ,0user posted image )     Ptuj         18.9.09            user posted image
14.1.2010   MAŠKA(34)       (4user posted image ,1user posted image )         CE      7.9.09                 user posted image
15.1.2010   Zala01(31)           (2user posted image ,1user posted image )        LJ         ?                user posted image
15.1.2010  a.jrad1(28)       (2user posted image ,0user posted image )     MS             7.9./22.9.09     user posted image
15.1.2010  anita goitan(31)   (2user posted image ,1user posted image )     Kamnik   22.9.09           user posted image
15.1.2010  miklarom(37)      (2user posted image ,1user posted image )      CE         ?                 user posted image   
16.1.2010  majčyca(23)        (1user posted image ,0user posted image )    Ljutomer   23.9.09         user posted image  
16.1.2010  Isabelle(?)        (1user posted image ,0user posted image )         ?             ?               user posted image   
17.1.2010  Ksantipa77(31)     (2user posted image ,1user posted image )            ?          ?            user posted image
17.1.2010  pika-poka (26)     (2user posted image ,1user posted image ) Portorož         ?           user posted image
17.1.2010  tweety83(26)   (1user posted image ,0user posted image )          ?              ?            user posted image
18.1.2010  little angel(?)       (1user posted image ,0user posted image )           ?          ?             user posted image
18.1.2010  nincy*(23)         (1user posted image ,0user posted image )       Mengeš      29.9.09     user posted image
19.1.2010  Tretjinka(30)      (4user posted image ,2user posted image )            ?        ?                user posted image
19.1.2010  kemo(?)              (3user posted image ,0user posted image )         CE    14.9.09            user posted image
20.1.2010  takeŽi (27)          (1user posted image ,0user posted image )         NM      ?                 user posted image
20.1.2010  tančir(31)             (2user posted image ,1user posted image )       CE        6.10.09         user posted image
20.1.2010  Boka(24)             (1user posted image ,0user posted image )           LJ         ?            user posted image
20.1.2010  *BellaLuna*(29)      (3user posted image ,1user posted image )           LJ        ?           user posted image
20.1.2010  Encijan(39)             (2user posted image ,1user posted image )  Štajerska    ?             user posted image
20.1.2010  andreja 07(?)          (?user posted image ,?user posted image )  Dolenjska       ?            user posted image
21.1.2010  poopek(?)       (1user posted image ,0user posted image )           ?              ?              user posted image
21.1.2010  Gwendolen(29)  (1user posted image ,0user posted image )       Zasavje           ?          user posted image
21.1.2010  reni70(38)        (3user posted image ,2user posted image )        LJ           11.9.09         user posted image
21.1.2010  felicia(?)          (2 user posted image ,1user posted image )                 ?           ?            user posted image
22.1.2010  Tekica(?)           (?user posted image ,?user posted image )            ?             ?            user posted image
22.1.2010  lesk80(29)         (2user posted image ,0user posted image )            MB       ?               user posted image
23.1.2010  soncnica76(32)   (1 user posted image ,0user posted image )   CE                ?                  user posted image  
23.1.2010  hamsin28(?)          (? ,? )   ?                ?                    user posted image
24.1.2010  Nadian(?)                (?user posted image ,?user posted image )     CE           ?             user posted image
24.1.2010  MMMojca(35)       (1user posted image ,0user posted image )          ?    14.9.09              user posted image
24.1.2010  Nikita_(28)           (1user posted image ,0user posted image )           MB          ?              user posted image
24.1.2010  D.anna 76(33)      (3user posted image ,1user posted image )          ?        11.9.09          user posted image
25.1.2010  pajcevina(26)        (2user posted image ,1user posted image )        LJ      14.9.09      user posted image
25.1.2010  areskaa(?)         (1user posted image ,0user posted image )          ?        15.9/30.9.09      user posted image
25.1.2010  senmoi(29)        (1user posted image ,0user posted image     Slovenj Gradec       ?       user posted image    
25.1.2010 
ellie(27)             (1user posted image ,0user posted image )         ?            18.9./29.9     user posted image  
26.1.2010  karolina*(30)       (2user posted image ,1user posted image )           ?             ?           user posted image
26.1.2010  vesna_14(28)     (5user posted image ,3user posted image )  Savinjska     18.9.09        user posted image
27.1.2010  marijaa(?)             (2user posted image ,1user posted image )    ?                   ?           user posted image user posted image
27.1.2010  mmfm(26)            (1user posted image ,0user posted image )        LJ               ?               user posted image
28.1.2010  Hana76(33)         (1user posted image ,0user posted image )        MB          ?            user posted image user posted image
28.1.2010  lidijajenko(25) (2user posted image ,1user posted image )        KR                 ?            user posted image     
30.1.2010  quellle(32)         (4user posted image ,1user posted image )  Gorenjska  16.9./5.10.09   user posted image
30.1.2010  Oren(24)          (1user posted image ,0user posted image )       ?                  ?             user posted image
______________________________________
 
TRENUTNO NAS JE 83 SREČK user posted image S 86 SONČKI NA POTI   user posted image user posted image user posted image user posted image


Z NAMI SO BILE TUDI:
ursulina - zdaj februarka user posted image
neon user posted image
pikica36 user posted image
katra55 user posted image
natasaxy user posted image
Teni user posted image
kenya user posted image



KORENJAKI, PRINCESKE IN PRESENEČENJA:
user posted image - 16
user posted image - 11
user posted image - 59
 
PREGLEDI:
 
SEPTEMBER

a.jrad1 - *07.9.2009* - morfol. - 4D
nony - *07.9.2009* - morfol.
alex17 - *7.9.2009*
MAŠKA - *7.9.2009* - mofol.
grahek85 - *08.9.2009* - morfol.
KiA*** - *10.9.2009* - morfol. 
D.anna 76 - *11.9.2009*
reni70 - *11.9.2009* - morfol.
kemo - *14.9.2009* - morfol.
pajcevina - *14.9.2009*
MMMojca - *14.9.2009* - morfol.
ksenci - *14.9.2009*
Kika99 - *15.9.2009*
areskaa - *15.9.2009* 
vesna_14 - *18.9.2009*
ellie - *18.9.2009* 
ugi - *16.9.2009*
quelle - *16.9.2009* - morfol. 
sisi77 - *18.9.2009* - morfol.
Nattoule - *18.9.2009*
polho3006 - *21.9.2009*
tinncyka - *21.9.2009*
anita goitan - *22.9.2009*
a.jrad1 - *22.9.2009*
nikita 33 - *23.9.2009*
majčyca - *23.9.2009* morfol. in 3D
nincrli - *23.9.2009*
grahek85 - *24.9.2009*
ellie - *29.9.2009* - morfol.
Kika99 - *29.9.2009* - 3D-4D
lejls969 - *29.9.2009*
nincy* - *29.9.2009*
areskaa - *30.9.2009* - morfol. 
 
OKTOBER
 
quellle - *05.10.2009*
tančir - *06.10.2009*
nikita 33 - *09.10.2009* - 3D
 
 
 
 
user posted image
 
 
 
 
ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
 

Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj: 
 
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

 

  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi v nosečnosti:
    PREGLEDI  
  •             

  • Še nekaj uporabnih strani:

    NUHALNA SVETLINA 
          SEZNAM ZA BODOČE MAMICE
    OTROČARIJE                   ŠOLA ZA STARŠE
    NOSEČNIŠKI KALK.            VSE O NOSEČNOSTI
    MAMA.SI                        NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
     
    BABY BOOK   


  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila

    LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC



  • nosečnost in delo:

    TUKAJ                                      TUKAJ  



  • urejanje dokumentacije:
    Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
    vloga S-1/1
    priloga S-1

    Urejanje očetovskega dopusta
    vloga S-1/2
    Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.
    Kako do pomoči ob rojstvu otroka?
    Priznanje očetovstva
    Kako do otroškega dodatka


    _____________________________

    TAJA, 24.1.2010 - 3080g/49cm 12.26h :)

    14.6.2008 - nas je zapustil naš mali angelček :'(

    (odgovor članu Kika99)
  • Neposredna povezava do sporočila: 4871
       RE: Januarke 2010
    6.9.2009 19:02:31   
    nincrli
    IZVIRNO SPOROČILO: Kika99


    Brez povratka 4 oz. The final destination, film smo si ogledali z unimi očali za posebne efekte tako da je bilo še bolj srhljivo user posted image , sem prav uživala user posted image

    Najina princeska že cel dan pridno brca ( tudi v mehur dobim kako brciko user posted image )


    Kul, sem gledla prejšnje dele pa so mi bli kr fajn.

    Hounting in connecticut(al neki takega) je menda dobra, morem pogledat...

    Glede brcanja v mehur pa se zdaj še lahk smejimo, ko bojo pa mal večji bojo pa tolk brcnili, da bomo jokali zravnuser posted image


    _____________________________

    Optimism always works!!!
    Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


    (odgovor članu Kika99)
    Neposredna povezava do sporočila: 4872
       RE: Januarke 2010
    6.9.2009 19:21:57   
    ksenci
    mi smo se popoldan spehajali po mestu in šli na tortico. no aljaž se je sprehajal tak, tak, kr nardi en korak in nekaj zagleda in čaka 2 min, pa spet en korak in -o joj, čist vse mora videtuser posted image
    komaj čakam četrtek da gremo na morjeuser posted image user posted image user posted image

    (odgovor članu nincrli)
    Neposredna povezava do sporočila: 4873
       RE: Januarke 2010
    6.9.2009 22:43:04   
    lesk80
    Lep pozdrav.
    Ni mi zaspat, čeprav je prejšnja noč bila bolj kratka.
    Sem že na polovici nosečnosti. Brcike sem danes že cel popoldan dobivala, to je pa res fantastičen občutek.
    Vse že imate nabavljene vozičke, jaz pa še kar gledam pa gledam, katerega bi nabavili. Preveč jih je na razpolago pa še dragi so.

    _____________________________

    JANUARJA bomo trije kozorogi

    (odgovor članu ksenci)
    Neposredna povezava do sporočila: 4874
       RE: Januarke 2010
    7.9.2009 9:28:07   
    Žaži
    Andrejauser posted image . To pa res ni fino, da te takole pustijo čakati brez odgovorov in prave diagnozeuser posted image .

    Glede kg sem na +2kg in sem zadovoljna, ker je manj kot prejšnjič pri teh tednih.


    Mi smo bili na štajerskem čez vikend, na družinskem pikniku in včeraj na praznovanju obletnice poroke dedka in babice in je bilo prav fino, pa tamali je dobil že nekaj daril, ker bo čez dva tedna 2 leti in nekaj malenkosti sem že dobila za sestrico, par kompletkov, roza dekico, nogavičke in roza dudouser posted image .

    < Sporočilo je popravil Žaži -- 7.9.2009 9:29:03 >

    (odgovor članu lesk80)
    Neposredna povezava do sporočila: 4875
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
    Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
    10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
    Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




    Nos.
    пеперутка16

    Kako majhnim otrokom čistite nos?