|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tašča mi gre na živce!
12.5.2009 13:45:57   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Nisem luzerka. Verjemi. user posted image



joj, daj no zdaj, ja saj vem, da nisi luzerka nooooooo



No, po drugi strani pa sem. FB in tako ... saj razumeš. user posted image



user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 726
   RE: Tašča mi gre na živce!
12.5.2009 13:46:37   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Nisem luzerka. Verjemi. user posted image



joj, daj no zdaj, ja saj vem, da nisi luzerka nooooooo



No, po drugi strani pa sem. FB in tako ... saj razumeš. user posted image


pfuj user posted image


pa ka p i zd iš??? Saj SEM luzerka.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 727
   [Brisano sporočilo]
12.5.2009 13:49:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ssevin)
  Neposredna povezava do sporočila: 728
   [Brisano sporočilo]
12.5.2009 13:50:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 729
   RE: Tašča mi gre na živce!
12.5.2009 13:52:57   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Ali so moderatorji na kolektivnem dopustu? user posted image


user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 730
   RE: Tašča mi gre na živce!
12.5.2009 13:57:35   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Ali so moderatorji na kolektivnem dopustu? user posted image


Ne, ne...

Recesija je...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 731
   RE: Tašča mi gre na živce!
12.5.2009 14:41:43   
dadd0
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

Drugače pa iz tvojih postov, namenjenih Ronji, veje ne samo nestrinjanje z njo (kar bi bilo povsem dovolj), ampak tudi nesramno omalovaževanje.



Na tej temi je to res nekaj novegauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



No, važno, da ti obvladaš, tako nagone kot instinkte, pa točno veš kateri boks, (pardon plac) ti sledi .

Skratka, ob obvladanih nagonih in instinktih, priporočam še občasni vklop racia .



Spet si zapustila svoj boks? user posted image user posted image user posted image

Tebi instinkti oz. nagoni divjajo. Javi se Ronji, da jih s skupnimi močmi poskusite obvladati. user posted image user posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 732
   RE: Tašča mi gre na živce!
12.5.2009 15:13:35   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: dadd0

IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

Drugače pa iz tvojih postov, namenjenih Ronji, veje ne samo nestrinjanje z njo (kar bi bilo povsem dovolj), ampak tudi nesramno omalovaževanje.



Na tej temi je to res nekaj novegauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




pazi, da se nate ne spravimo- ker pol ti ni Bog ni Mišek ne bodo pomagali..user posted image

(odgovor članu dadd0)
Neposredna povezava do sporočila: 733
   RE: Tašča mi gre na živce!
12.5.2009 15:15:12   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

IZVIRNO SPOROČILO: dadd0

IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

Drugače pa iz tvojih postov, namenjenih Ronji, veje ne samo nestrinjanje z njo (kar bi bilo povsem dovolj), ampak tudi nesramno omalovaževanje.



Na tej temi je to res nekaj novegauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




pazi, da se nate ne spravimo- ker pol ti ni Bog ni Mišek ne bodo pomagali..user posted image


Bušica, saj se bi. Samo veš kak nas je mati učila : ne spravljaj se na šibkejše od sebe user posted image

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 734
   RE: Tašča mi gre na živce!
12.5.2009 15:19:56   
BUŠICA
maš prav. pustili bomo revčka pri miru..user posted image

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 735
   RE: Tašča mi gre na živce!
12.5.2009 15:21:14   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

maš prav. pustili bomo revčka pri miru..user posted image


Pa daj mu še kako sličico prilimaj no..imej srca.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 736
   RE: Tašča mi gre na živce!
12.5.2009 15:27:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

user posted image


Kdo bo pometal v tej vročini?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 737
   RE: Tašča mi gre na živce!
12.5.2009 15:44:46   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: dadd0
Spet si zapustila svoj boks? user posted image user posted image user posted image

Tebi instinkti oz. nagoni divjajo. Javi se Ronji, da jih s skupnimi močmi poskusite obvladati. user posted image user posted image


-------------------
Daj, tamal, spravi se že nekaj koristnega delat!
Če se te lotim zares, boš sam sebe klel zaradi dolgega jezika user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu dadd0)
Neposredna povezava do sporočila: 738
   [Brisano sporočilo]
12.5.2009 15:45:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 739
   RE: Tašča mi gre na živce!
12.5.2009 15:48:32   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

IZVIRNO SPOROČILO: dadd0
Spet si zapustila svoj boks? user posted image user posted image user posted image

Tebi instinkti oz. nagoni divjajo. Javi se Ronji, da jih s skupnimi močmi poskusite obvladati. user posted image user posted image


-------------------
Daj, tamal, spravi se že nekaj koristnega delat!
Če se te lotim zares, boš sam sebe klel zaradi dolgega jezika user posted image !


bo pa res počasi treba blisnit s te teme user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 740
   RE: Tašča mi gre na živce!
12.5.2009 16:21:44   
ronja
očitno več ljudi spremlja to debato, kot sva mislili, mišekuser posted image .

Nagoni niso izpuhteli, imava pač različno mnenje glede njih.

Vidim pa v tvojem zadnjem postu, kaj je izvorni problem: tebi je veliko bolj važno to, kako nekdo nekaj pove - če pika indirektno, je to ok, če pa direktno napiše nekaj grdega, pa je to nesprejemljivo. Meni pa ni take razlike. Se strinjam, da je treba lepo povedat, če se le da, še vedno pa vztrajam na svojem, da če poveš kdaj grdo, ne pomeni, da si grd/slab.

Tudi ti si spljuvala moje mnenje o nagonih, pa vendar to ni smet... (Mogoče bolj na nivoju, ampak v bistvu isto...)

Motivi niso pomembni (ceravno menim, da so motivi bolj kompleksni. Impulzivno nepremisljeno dejanje, ko v prvi roki vidis samo sebe in cel svet meris po svoji meri, povsem credno in brez premisleka. Tudi tisti: jaz ne mogla, jaz si ne morem zamisliti, pa kako mores, jaz to jaz ono... dovolj pove – kaj se jemlje kot druzbeno sprejemljivo in cilj h kateremu morajo vse mamice stremeti, da so “prave” mamice. Njihovo dejanje je IMO precej dalec od zavestnega in prav zato bi ga bilo treba ozavestiti in jasno povedati, da je nepotrebno in nesprejemljivo). Pomembno je, da so si privoscile kar so privoscile in ti bos se vedno vztrajala, da je to le nekaj ostrih besed... ma nima veze...
Torej, ko bom imela slab dan se lahko na tebi "spucam" - saj ni nic strasnega ce bom napisala, da si gnoj, da bi morala splavit itn... ce napises, da gres na plavanje, ker morda imam slab dan? In seveda, ti mi ne bos zamerila, samo bolj malo bolj tezje sprejela moje nasvete, ker so bili zaljivi.
Glede na zgoraj citirano (in ne samo to) ugotavljam, da si si naredila sliko v kateri ne vidis tistega kar pisem, temvec tisto, kar ti menis, da v tvojo ustvarjeno sliko ustreza, da pisem. In tako je s posesivnostjo, domnevno hudobijo uporabnic in se s cem drugim.


Meni motivi so pomembni - pa očitno tudi tebi. Impulzivno se strinjam, da je bilo - zato pa jim tega ne zamerim toliko. Ni pa prav, to se strinjam.
Ne zdi se mi lepo, če mi napišeš, da sem gnoj, ravno tako, kot se mi ne zdi lepo, če napišeš, da nimam pojma o nagonih, recimo. Z nobenim se ne strinjamuser posted image . Zato, ker nekdo kulturno pove svoje mnenje, zame kot oseba ni nič boljši - samo bolj kulturen.

Včeraj sem si vzela čas in še enkrat prebrala prve tvoje poste - sem videla, da si res že čeju odgovorila, da nisi mislila vseh uporabnic - vendar še vedno mislim, da tudi vse, ki so pisale grdo, niso nujno posesivne oz. slabe.

Pri nosku sem potegnila paralelo - in ti povedala svoje mnenje: da JE važno, da vem, ali je mojemu otroku hudo - ker se lahko potem potrudim, da mu bo čim manj. Če tega ne vem, potem jo lahko brezveze matram.

Nevednost sem jemala kot nenameno - oprosti, če ni bilo dovolj natančno. Ja, rajši bi videla, da nekdo naredi narobe zaradi nevednosti kot zaradi zlobe.

Zamah z roko, pa je vse reseno. Sedaj pa povprasaj mamice z otroci s tezavami (taksnimi in drugacnimi), pa bos videla kako je zanimivo ko hiperaktivnega otroka sprejmejo kot "simpaticnega cudaka" in koliko je pravzaprav simpaticnosti v vsem tem. Recept za druzenje s cudaki, pa „nimajo taksnih problemov” je milo receno zelo cuden - posebej pri otrocih. Taksni recepti ih zaznamujejo za celo zivljenje - od zunaj in od znotraj.

Ni vseeno, če te izključijo - vendar pa se da it čez - to sem pisala. V OŠ sem imela sošolca, ki je bil zelo hiperaktiven, jedel je zdravila in tu se mi ni zdelo prav, kako so to od njega zahtevali, čeprav ga najprej nisem marala, ker je tepel vse okoli sebe. Potem ga je dala tovarišica sedet zraven mene, da bi lažje sledil pouku. Ni mi bilo všeč, ker nisem mogla sedet s prijateljico, to je mami izvedela na edinih govorilnih urah, na katerih je bila, ravno s prošnjo, če me lahko presedejo, pa je učiteljica prosila, če lahko še malo "potrpim", da je tako bolj miren. In vendar sem ga imela rada. In nihče me ni izključil zato...

Imaš prav, to bi bilo boljše - čeprav bi verjetno bil rezultat isti, če bi bila babica taka, bi naslednjič potegnila vnučko stran, ker ne bi hotela da se igra s tisto od une tazoprne .



Kje se je izgubila vera v poucevanje. Zakaj ne domnevas, da bi bila babica naslednjic poucena, kot si domnevala, da bo, ce bi sredstvo preko katerega bi poucevala bil otrok?

Mislim, da bi babica sprevidela, če bi se otroci igrali skupaj - takrat bi videla, da so v bistvu vsi otroci, da nihče nič hudega noče. Če pa se ne bi igrali skupaj, pa je verjetno samo moje modrovanje ne bi prepričalo (se pa splača probat jo prepričat, da poizkusi).

Smeti v smetnjakih me ne motijo. Motijo me raztrosene smeti. Na sreco imamo v okolici dovolj igrisc, ki niso zasmetena s fizicnimi smetmi, pa se imas kam umakniti tudi pred srcnimi/duhovnimi smetmi. Tudi kaksna starsevska akcija je bila organizirana, pa so fizicne smeti tam, kjer im je mesto - v smetnjakih. Bolj me skrbijo tiste ostale smeti.

Imaš srečo, pri nas dostikrat na vseh 5ih igriščih obrnejo smetnjake. Če pride pač skupina vandalov, jim je to zabava -. in grejo na naslednje igrišče...

Ne mores ih poduciti, da se vzdrzijo trosenja smeti dokler si tam (res, kje se je zgubila vera v poucevanje)? Nekateri dobro vedo, ce bodo zaceli duhovno raztresati smeti, se poberem in grem, posebej ce sem z otrokom. Ne glede kdo je v vprasanju. Sicer kaksna opomba ponavadi zaleze, da se vzamejo v roke.

Ne, vseh res ne znam. Kakšnemu lahko rečeš, pa pomaga, nekateri pa se potem samo kregajo in tudi čika ne bojo ugasnili v prisotnosti otroka - in kaj ima potem od tebe otrok, če se samo kregaš? Verjamem, da gre tebi opominjanje boljše od ust in te bolj upoštevajo, navsezadnje si tudi starejša, kar je navadno kar motivacijski faktor.

Kdo je kje napisal, da je alternativa ingnoriranju smeti, samo jadikovanje o tem koliko smeti je okoli? Nauciti je treba otroka kaj je smet in kaj roza, seveda. Ce bos pa videl samo rozice, tezko ga bos naucil, kaj so smeti. Problem nastane, ko se smeti podajajo za rozice. V „bran” nekemu dojencku so se raztresle dokaj „smrdljive” smeti in se potem podajajo kot „morda rahlo posusene” rozice. In tako kot sem ze rekla, govoriti otroku da je nekaj rozica, a v bistvu je smet, nauci otroka, da so smeti rozice.


Obstaja še 1 možnost, v katero sama verjamem, ti pa ne preveč, se mi zdi: recikliranje: iz smeti lahko včasih narediš (tudi dobesedno) prav simpatične rožice. Poveš mu, da zadeva ni prav, če je takole raztresena, da se jo ap da koristno uporabit, če... pač odvisno od smeti...

Rece ji v obraz, da je gnoj, da mora k psihijatru, da kako lahko taksna gniloba sploh rodi otroka.... ipd...?
Ji res to v obraz gladko rece in trdi, da to ni nic hudega, da tako pac je? Ja, saj je v redu, je imela pac morda slab dan.. nic hudega, ni mislila nic slabega... je samo malo bolj ostro povedala....
Obsojati nekatero stvar ker je slaba ne pomeni nujno zaliti, zanicevati, spljuvati, obnasati se do nekoga, da je nevreden zivljenja in da je zgolj lahko predpraznik na katerem si vsak, ki mimo pride obrise umazanijo z nog. Ce hoces videti, je razlika vec kot ocitna.

ne, v obraz ji verjetno nič ne reče, ni tak tip.
zdaj te bolj razumem, na tem primeru, da se ti obsojanje samo ne zdi slabo, samo način je pa tak, da zate pomeni, da so ljudje, ki so to napisali, slabi.


Ma glej, jaz znam biti zelo ostra in direktna v besedah...pa ne vem, kdaj sem bila nazadnje zlobna.

mič, vem, ker si ji tudi ti precej ostro napisala (marijani)user posted image . pa ni bilo iz zlobe...

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 741
   RE: Tašča mi gre na živce!
12.5.2009 16:44:52   
ronja
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Ampak po dejanjih bi bila Mišek ena od bolj posesivnih mamic tu goruser posted image .



Ma vsekakor user posted image Mora da je neizogibno nagonsko. user posted image

No, saj po temle sodeč mogoče ni tako daleč:
Moj sin, znova zaradi spleta okoliscin, odrasca v skoraj identicnih pogojih - vedno smo skupaj. Za njega je se slabse, ker je edinec (jaz imam se brata, pa sva bila vsaj dva). Pustiti ga za dan, dva, tri ... bi bilo zame izjemno stresno in bolece, vendar sem prepricana, da za njega koristno. Moj sin bo kmalu star 6 let in ima tezavo preziveti noc brez mene ali moza. Mocno ga podpiramo, da hodi na tabore ipd., vendar problem ostaja. Ni navajen biti z nekom drugim in to ga hromi pri samostojnosti. Ne zmore prespati pri prijateljcku, bratrancih, starih starsih ce nekdo od naju z mozem ni zraven. Menis, da je to dobro za njega? Osebno menim, da ni. In zal mi je, da so okoliscine bile taksne, kot so bile.
Prav zato ne razumem povsem dobro tiste starse, ki imajo moznost otroku omogociti vstop v samostojnost tudi na taksen nacin, pa se tega izjemno mocno branijo in skoraj na silo navezujejo otroka na sebe. Ne vem ali se bojijo, da bo nekdo drug prevzel njihovo mesto ali da bo otroku kje boljse, kot mu je z njima... ali je samo njihov strah in teskoba tako prevladujoc, da raje otroka pretirano naveze na sebe, kot, da mu ponudi svobodo, da se osmosvoji v toliko, da ne bo odvisen od prisotnosti starsa.



Kljub temu, da ni, da ne bi bilo možnosti, ga komu pustit... Pač si se tako odločila - nič narobe - je pa po moje narobe, če potem obsojaš druge, ki so napisale isto: jaz pa ne bi mogla pustit...

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 742
   RE: Tašča mi gre na živce!
12.5.2009 16:48:34   
Anonimen
Pa dobro no, a zdej že plin iščete poleg nafte.user posted image

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 743
   RE: Tašča mi gre na živce!
12.5.2009 19:16:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Razen da ne razumes stavka?


hmmm....ne razumem, kako je lahko nekdo fauš za nekaj, česar si mogoče ne želiuser posted image




Pac ne razumes; funkcionalna pismenost, nic drugega user posted image .

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 744
   RE: Tašča mi gre na živce!
12.5.2009 21:04:46   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Razen da ne razumes stavka?


hmmm....ne razumem, kako je lahko nekdo fauš za nekaj, česar si mogoče ne želiuser posted image




Pac ne razumes; funkcionalna pismenost, nic drugega user posted image .


jah...tudi taki moramo živeti user posted image

saj diham še lahko, neuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 745
   RE: Tašča mi gre na živce!
12.5.2009 21:54:06   
amaya
pa dobro a ji je kdo ZS  poslal????

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 746
   RE: Tašča mi gre na živce!
12.5.2009 21:59:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

pa dobro a ji je kdo ZS  poslal????


Daj ti prva, očitno noben ne upa.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sej boš zase zadržala novico, ne?user posted image

(odgovor članu amaya)
  Neposredna povezava do sporočila: 747
   RE: Tašča mi gre na živce!
12.5.2009 22:06:50   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

IZVIRNO SPOROČILO: amaya

pa dobro a ji je kdo ZS  poslal????


Daj ti prva, očitno noben ne upa.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sej boš zase zadržala novico, ne?user posted image



ne...bom preko ZS javljala naprej user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 748
   RE: Tašča mi gre na živce!
12.5.2009 22:08:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

IZVIRNO SPOROČILO: amaya

pa dobro a ji je kdo ZS  poslal????


Daj ti prva, očitno noben ne upa.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sej boš zase zadržala novico, ne?user posted image



ne...bom preko ZS javljala naprej user posted image user posted image user posted image



Eh k.urc, zdej ti pa ne bo odgovorila na ZS.user posted image

(odgovor članu amaya)
  Neposredna povezava do sporočila: 749
   RE: Tašča mi gre na živce!
12.5.2009 22:10:37   
Onasiss
Joj, pa kje se vam da. user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?