|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 195 [196] 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2009 - part.II
29.7.2009 9:30:46   
kepica
Dobro jutrouser posted image

Danes sem pa komaj vstala iz posteljeuser posted image Pa nekaj sem na slabem glasu... Upam, da se me kaj ne primeuser posted image

Včeraj so nam sestavili otroško sobicouser posted image tako da danes najprej pomijem omare, potem pa dam v stroj prvo rundo cunjic.

Mehčalec bom dodala, sicer čisto malo. Enako sem naredila tudi pri prvem otroku in ni bilo težav.

Včeraj sem na otroški opremi spraševala, kako se opere quinny košara, pa nisem dobila odgovorauser posted image Mogoče tukaj katera veuser posted image Si je ne upam kar na blef it razstavljat, ker zgleda zelo zakomplicirano.

Zdej grem pa delatuser posted image

(odgovor članu jullie)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Septembrke 2009 - part.II
29.7.2009 9:32:24   
jullie
IZVIRNO SPOROČILO: JaLuca

IZVIRNO SPOROČILO: klaja

Mehčalec sem ga zmeraj uporabljala in ga bom tudi sedaj, tako da tukaj pa res ne mislim komplicirat.

Spanje dojenčka: najboljše je na boku, vsakič na drugem, vsaj na začetku, saj če začne bruhat, lahko tisto steče nazaj in se lahko zaduši. Za nagib je tudi fajn, da ga ima, pač kupite pojšterček (se dobi tak) ali pa podložite s kako brisačko.

Še eno moje mnenje: ne komplicirajte za vsako stvar, saj boste potem same videle kaj bo dojenčku in vam najbolj pasalo in kaj ne. Res da tiste, ki pričakujete prvega otroka ste še mogoče  bolj pazljive pri vsaki stvari in dobro premislite kako in kaj ter marsikaj preberete ( saj je prav tako), ampak ponavadi se izkaže, da ni zmeraj vse tako kot je napisano v knjigah. Pa ne bit sedaj prosim hude na mene!


Klaja se pridružujem tvojemu mnenju, pa mislim, da sem že enkrat napisala, čim manj kompliciranja.



..se popolnoma strinjam, čeprav vem, da je nam lažje, ker že vemo določene stvari..je pa res, da js tudi lani nisem kaj preveč komplicirala..tudi, če bi že hotela me je moj user posted image  hitro ustavil user posted image  ...

..v Ptujski porodnišnici so imeli vedno vzglavje malenkost dvignjeno..so malo jogi spodaj podložili..zato sem tudi doma nekaj časa prakticirala s podloženimi brisačami samo mi nagib ni glih ratal user posted image user posted image  ..sem imela prevelik jogi...

..mi ni logično, da bi dojenček spal na hrbtu..ker taki mali še radi polivajo in potem se lahko zaduši..nevem zakaj bi to pisalo v reviji user posted image ...svašta..

(odgovor članu JaLuca)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Septembrke 2009 - part.II
29.7.2009 9:47:29   
Bety11
Dobro jutro....Upam, da je dobro za vse...

Picaboo POGREŠAAAMMM...Ali se je sploh oglasila????

Kaj je novega pri Rubin, da tako žalosno pišete?!?!user posted image

Mehčalec...Jaz sem ga uporabljala pred 20.leti...Zdaj ga NE, ker nočem, da me ta industrija izkorišča...Prepričavajo, da so dobre mamice samo tiste, ki dajo mehčalec med pranjem, Calgon pri vsakem pranju, Oxi...za vsako stvar....bul šit!!!.user posted image ..Mene že ne bodo imeli za norca...Smisel pranja je, da so cunje oprane in čiste....In vsaka stvar, če je čista, diši...Brisače z mehčalcem sploh ne vpijajo vode in nekateri dajo tako preveč te tekočine, da mi gre na bruhanje, ko pridem zraven....user posted image

Položaj otroka pri spanju....Otroška glavica je mehka in se bo med ležanjem in spanjem oblikovala. Sovražim videti tiste sploščene glavice, če otrok skozi spi na hrbtu...Prav kmečko in grdo za popiz..... Na stran se da otroka samo zato, da če kaj pobruha med spanjem gre proč od njegovih dihalnih poti in se ne zaduši.....Otrok vam bo sam povedal, kako najraje spi....Če ga daš na trebušček, potem vse te plenice pritiskajo na želodček.... Je pa ležanje na trebuščku odlična vaja za vse mišice in kupčka podre zagotovo brez bruhanja...

Za spanje na boku....Zviješ veliko brisačo v rol (kačo) in jo daš otroku za hrbet (opora da se ne zvali na hrbet) in zadnji konec med noge, da ne visi ena nogica gor brez opore.....Spi kot angelček....

Prehranjevanje med nosečnostjo in dojenjem.....Moje izkušnje so pokazale, da otrok je tisto, kar med nosečnostjo uživaš...Če ješ čisto vse in raznoliko, ne bo nobenih problemov med dojenjem. So pa otroci zelo različni. Moja punca se je samo dojila 8 mesecev in vse drugo, kar sem dala je ven prišlo točno tako, neprebavljeno (korenčkov sok je prišel na plenico, kot da bi ga samo zlila tam in ne bi ga otrok spil).... Po tem obdobju je jedla čisto vse in ni bilo panike, seveda še dojila sem naprej.....
Zadnji fant pa sploh ne ve, kaj so problemi....Že prvi dan iz bolnice sem se najedla fižola in pri njemu ni bilo nič opaziti....
Alergije pri nas ne poznamo.

Nekaj bi vas vprašala.
 
Slišala sem eno informacijo (za mene glupost) in me zanima,koliko je resnice v tem:

Iz bolnice te ne pustijo z otrokom, če nimaš lupinice!!!   user posted image user posted image user posted image ...In sem rekla, da bom nalašč prišla z Mercatorjevo vrečko z otroški mi stvarmi in otroka bom vzela v roke, da vidim, kaj bo....Kdo je tisti, ki bo meni določal, kako bom jaz otroka nosila, nesla, prevažala....user posted image user posted image
Kaj je res, punce???

En lep dan vama želim....

(odgovor članu Sarchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Septembrke 2009 - part.II
29.7.2009 9:48:26   
JaLuca
IZVIRNO SPOROČILO: polari

IZVIRNO SPOROČILO: JaLuca

IZVIRNO SPOROČILO: polari

IZVIRNO SPOROČILO: chebelica21

Poznam pa par žensk, ki so nakupile vse mogoče stvari, na koncu pa 3/4 vsega sploh niso uporabljale, ker otroku ni odgovarjalo,... user posted image


Živa resnica, ja....tega se jaz tudi bojim, da bo preveč vsega, pol pa si misliš, kak si nor, da si vse kupoval....no, samo mislim, da ne bomo ostali samo pri enem user posted image , pa bomo za drugič še uporabili...user posted image user posted image user posted image
Sicer pa sem jaz danes z nakupovanjem zaključila, nekaj stvari pa bomo naknadno kupili. Se bo moj user posted image lahko malo sprehajal med policami, hehe.




Jaz čakam, da bo tretji user posted image  porabil določene stvari, ki so še od prve zapakirane user posted image .





Hahahahahahaha....user posted image user posted image user posted image



Se moj user posted image  zabava, da bomo pa še imeli četrtega user posted image , če bodo stvari ostale zapakirane user posted image

(odgovor članu polari)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Septembrke 2009 - part.II
29.7.2009 9:52:01   
vila MaLiNa
Pozdravljene.

Nam so glede prehrane so nam v starševski šoli isto svetovali  kot je že povedala Klaja - jej vse. So pa tudi rekli, da tiste jedi ki nas zapirajo in napenjajo, da bodo delale preglavice tudi našim štrucam.

Perilo za najino malo damo, sem oprala z mehčalcem in nato dala še enkratno izpiranje. Če se bodo pa pokazale kakšne reakcije bomo pač še enkrat prali.

Ampak še dobro, da smo ženske noseče, da se vsaj kaj postori pri hišiuser posted image user posted image  Da se jo malo obnovi, renovira, vzdržuje... Moja tašča je tasta nagnala, da sta "skladišče"  pospravila, odpravila plesen, prefarbala... Čakamo še zamenjavo strešnih oken...user posted image  Ja, vse mora biti tipi topi, ko bo prišla nova članica družineuser posted image

(odgovor članu jullie)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Septembrke 2009 - part.II
29.7.2009 9:53:26   
polari
IZVIRNO SPOROČILO: JaLuca

IZVIRNO SPOROČILO: polari

IZVIRNO SPOROČILO: JaLuca

IZVIRNO SPOROČILO: polari

IZVIRNO SPOROČILO: chebelica21

Poznam pa par žensk, ki so nakupile vse mogoče stvari, na koncu pa 3/4 vsega sploh niso uporabljale, ker otroku ni odgovarjalo,... user posted image


Živa resnica, ja....tega se jaz tudi bojim, da bo preveč vsega, pol pa si misliš, kak si nor, da si vse kupoval....no, samo mislim, da ne bomo ostali samo pri enem user posted image , pa bomo za drugič še uporabili...user posted image user posted image user posted image
Sicer pa sem jaz danes z nakupovanjem zaključila, nekaj stvari pa bomo naknadno kupili. Se bo moj user posted image lahko malo sprehajal med policami, hehe.




Jaz čakam, da bo tretji user posted image  porabil določene stvari, ki so še od prve zapakirane user posted image .





Hahahahahahaha....user posted image user posted image user posted image



Se moj user posted image  zabava, da bomo pa še imeli četrtega user posted image , če bodo stvari ostale zapakirane user posted image


Joooj, edino pravilno! user posted image user posted image user posted image user posted image
Kaj pa tolko kupujemo, ne? user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Bety11


Slišala sem eno informacijo (za mene glupost) in me zanima,koliko je resnice v tem:

Iz bolnice te ne pustijo z otrokom, če nimaš lupinice!!!   ...In sem rekla, da bom nalašč prišla z Mercatorjevo vrečko z otroški mi stvarmi in otroka bom vzela v roke, da vidim, kaj bo....Kdo je tisti, ki bo meni določal, kako bom jaz otroka nosila, nesla, prevažala....
Kaj je res, punce???



Adijo marička, to pa menda ne more bit res.....večje gluposti pa še ne.....


_____________________________

Enej: 21.9.2009: 3880g, 53cm

Klara: 21.12.2010: 3480g, 53cm


(odgovor članu JaLuca)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Septembrke 2009 - part.II
29.7.2009 9:58:51   
vila MaLiNa
JaLuca - v vsakem hecu je nekaj resniceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Bety - Rubinovim princeskam ne kaže zaenkrat prav lepo - preveč možganskih krvavitev, nerazvita pljučka... Samo sej "babe" smo vztrajne in borbene! Tako, da upam, da se bosta le pozdravili...user posted image user posted image
Glede lupinice pa nisem še tega slišala. Kaj vse se bodo še spomniliuser posted image

(odgovor članu JaLuca)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Septembrke 2009 - part.II
29.7.2009 9:59:19   
sontschica
IZVIRNO SPOROČILO: Bety11

 
Slišala sem eno informacijo (za mene glupost) in me zanima,koliko je resnice v tem:

Iz bolnice te ne pustijo z otrokom, če nimaš lupinice!!!   user posted image user posted image user posted image ...In sem rekla, da bom nalašč prišla z Mercatorjevo vrečko z otroški mi stvarmi in otroka bom vzela v roke, da vidim, kaj bo....Kdo je tisti, ki bo meni določal, kako bom jaz otroka nosila, nesla, prevažala....user posted image user posted image
Kaj je res, punce???



to tudi jaz prvič slišim...

(odgovor članu Bety11)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Septembrke 2009 - part.II
29.7.2009 10:05:53   
jullie
IZVIRNO SPOROČILO: Bety11

Nekaj bi vas vprašala.
 
Slišala sem eno informacijo (za mene glupost) in me zanima,koliko je resnice v tem:

Iz bolnice te ne pustijo z otrokom, če nimaš lupinice!!!   user posted image user posted image user posted image ...In sem rekla, da bom nalašč prišla z Mercatorjevo vrečko z otroški mi stvarmi in otroka bom vzela v roke, da vidim, kaj bo....Kdo je tisti, ki bo meni določal, kako bom jaz otroka nosila, nesla, prevažala....user posted image user posted image
Kaj je res, punce???

En lep dan vama želim....


..to sem jaz enkrat prebrala na enem forumu..je bla prava debata..naju lani še ena sestra ni pogledala, ko smo odhajali..nikjer žive duše..

...sicer pa... lahko, da prideš po otroka tudi z vozičkom (če si 50m od porodnišnice doma) in imaš voziček parkiran pred stavbo..in seveda ga neseš na rokah ven.....???.. ni logike za lupinico..

(odgovor članu Bety11)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Septembrke 2009 - part.II
29.7.2009 10:16:13   
škorpijončica

Jst sm tud to slišala od ženske, ki mi je prodala voziček in lupinico pa je povedala. Ne vem zakaj je tako, meni se tudi zdi malo mimo, da ti oni govorijo..

Včeraj sem izvedla, kako zgledajo popadki in zdaj me je prav strah, da sploh ne bom vedla kdaj gre za res... spat sva šla ob pol dveh ponoč in sva se še dol dala pol je pa  on zaspal, jst sm se pa zvijala, tok me je šraufalo, da sem že premišljala o tem da bi ga zbudila, da greva v porodnišnico...sm že kar pozabila kakšni so menstrualni krči in včeraj je bilo podobno, sam v presledkih po 5 min.. skušala sem odmislit, kolikor se je tako bolečino sploh dalo in sm premišljala, da krvi ni bilo, voda mi ni odtekla, dojenčka sem pa še vedno čutila kako se premika...in zbudila sem pred pol ure... Se vam tud to dogaja? Zdej sploh ne vem, če si bom upala še kdajuser posted image

(odgovor članu jullie)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Septembrke 2009 - part.II
29.7.2009 10:24:10   
tulpek
IZVIRNO SPOROČILO: JaLuca


Sem šla v raziskavo, katera živila vsebujejo največ železa: največ sojina moka, sojini izdelki, lanena moka oz. laneno seme (2-3 jedilne žlice na dan naj bi zadostovale za dnevne potrebe odraslega človeka), tofu, ta živila naj bi vsebovala preko 10mg na................kaj že, jooooj pozabljivost.




Kakav - skoraj 14mg/100g  (ampak ne v obliki mlečne čokolade user posted image naj bo vsaj 80% )




< Sporočilo je popravil tulpek -- 29.7.2009 10:29:39 >

(odgovor članu JaLuca)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Septembrke 2009 - part.II
29.7.2009 10:31:41   
JaLuca
IZVIRNO SPOROČILO: tulpek

IZVIRNO SPOROČILO: JaLuca


Sem šla v raziskavo, katera živila vsebujejo največ železa: največ sojina moka, sojini izdelki, lanena moka oz. laneno seme (2-3 jedilne žlice na dan naj bi zadostovale za dnevne potrebe odraslega človeka), tofu, ta živila naj bi vsebovala preko 10mg na................kaj že, jooooj pozabljivost.




Kakav - skoraj 14mg/100g  (ampak ne v obliki čokolade user posted image )






Kakav napitek z medom ali pa kakavov biskvit s kavino kremo ali pa madžarica, njami user posted image

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Septembrke 2009 - part.II
29.7.2009 10:32:57   
katka11
jutro!

se danes preguram v sluzbi, pa petek pol pa HB koneeeec user posted image user posted image user posted image .

tole glede prehrane in dojenja in krcev. jaz sem prvic pazila, da nisem jedla prekislega, preslanega, zacinjenega, ipd potem pa sem pocasi zacela jesti normalno.torej sem na zacetku pazila, ja. ni pa malega nikoli zvijalo, nikoli ni imel krcev. parkrat so mi babice pametovale, da ga zvija. pa sem potem skuzila kdaj ga je zvijalo. ko so bili na obisku in so ga imeli cel dan po rokah, ko je blo treba v posteljo ga je pa zvijalo ja. ampak cudezno je ozdravel, ko sem ga vzela ven. haha. tolk o tem, da otroka do enega leta ne mores razvaditi no. ampak sej pravim vsaka po svoje, jaz bom na zacetku malo pazila potem pa pocasi presla na normalno prehrano.
lepo se mejte

(odgovor članu jullie)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Septembrke 2009 - part.II
29.7.2009 10:37:34   
tulpek
IZVIRNO SPOROČILO: Bety11


Picaboo POGREŠAAAMMM...Ali se je sploh oglasila????

Že kar dolgo nazaj je šla na morje, ampak ne vem za koliko časa.

 
Slišala sem eno informacijo (za mene glupost) in me zanima,koliko je resnice v tem:

Iz bolnice te ne pustijo z otrokom, če nimaš lupinice!!!   user posted image user posted image user posted image ...In sem rekla, da bom nalašč prišla z Mercatorjevo vrečko z otroški mi stvarmi in otroka bom vzela v roke, da vidim, kaj bo....Kdo je tisti, ki bo meni določal, kako bom jaz otroka nosila, nesla, prevažala....user posted image user posted image
Kaj je res, punce???

En lep dan vama želim....


Dojenčka ne smeš prevažat v avtu drugače kot v lupinici ali za to namenjeni košari. Tako da če ga misliš dat v avto itak rabiš to. Če pa imaš naslov blizu P pa baje ne komplicirajo. Tako so nam rekli v MŠ.

(odgovor članu Bety11)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Septembrke 2009 - part.II
29.7.2009 10:39:34   
tulpek
IZVIRNO SPOROČILO: JaLuca



Kakav napitek z medom ali pa kakavov biskvit s kavino kremo ali pa madžarica, njami user posted image


Sem vedela, da vam bo všeč user posted image . Js pridno jem 81% čokolado in HGB je na koncu malo višji kot na prvem pregledu user posted image .

(odgovor članu JaLuca)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Septembrke 2009 - part.II
29.7.2009 10:42:55   
tulpek
IZVIRNO SPOROČILO: katka11

pa sem potem skuzila kdaj ga je zvijalo. ko so bili na obisku in so ga imeli cel dan po rokah, ko je blo treba v posteljo ga je pa zvijalo ja. ampak cudezno je ozdravel, ko sem ga vzela ven. haha. tolk o tem, da otroka do enega leta ne mores razvaditi no. ampak sej pravim vsaka po svoje, jaz bom na zacetku malo pazila potem pa pocasi presla na normalno prehrano.




Moj mali nečak ima tudi "psihološke krče" že od prvih mesecev.... če ni na rokah, ga zvija user posted image . Pa od 2. meseca zna kašlat po potrebi user posted image .



(odgovor članu katka11)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Septembrke 2009 - part.II
29.7.2009 10:45:22   
jasmina in tadej


Hej user posted image !

Kako kaj!? Vidim da je dosti debat o prehrani med dojenjem! Jst sem si rekla da jedla bom vse v mejah normale če bo pa user posted image kaj šraufalo bom pa tist izključla iz mojega jedilnika!

Glede lupinice mi smo mojo sestro pred 7leti iz porodnišnice nesli kr na rokah,ker je foter reko da se nebo tam ****user posted image z jajčko(saj vete živci pa tak dalje,strah da nebi ki bla narobe pripasana)! No vglavnem NOBEN ni nič reko! Tolk da to je sama bedarija! obvezno z jajčko!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Aja grem danes jst na vrt pa mi prvo sosed reče kaj pa ti delaš še doma!? Pa ga vprašam zakaj  sej še ni september! Pa mi reče kaj ne vidiš da maš trebuh že čist pri podu v starih časih so ženske kar kmalu rodile ko so imele takšen trebuh!

No to je bil prvi sosed!

Potem pa grem po stopnicah gor do doma pa soseda! Ja jasmina kaj še nemisliš it jaz sem skor prepozno prišla v porodnišnico sem skor na avtobusu rodila!!!!!


Halo in kaj naj!? Počakam lahko še samo na popadke!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image


Madona sem se razpisala!!!user posted image

(odgovor članu katka11)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Septembrke 2009 - part.II
29.7.2009 10:46:20   
Tanik
Oj čveke, komaj sem prebrala vse strani.

glede pranja, jaz sem zaenkrat oprala samo tetra plenice na 95 °C, brez mehčalca, dvojno izpiranje in sem jih zlikala. ostale cotke še čakajo.

sontschica, a da si imela dr. Jurco, pa razočarana?user posted image pri nas je on prav fajn, vse pove,pokaže.mogoče je imel slab dan.

zdaj pa ne vem, a nov voziček pa lupinico je treba oprat ali ne ? jaz nisem imela namena.

jutri grem pa v službo, še za 7 dni potem pa nič več do drugega leta user posted image

< Sporočilo je popravil Tanik -- 29.7.2009 10:47:28 >


_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Septembrke 2009 - part.II
29.7.2009 10:57:11   
veselka

IZVIRNO SPOROČILO: tulpek

IZVIRNO SPOROČILO: Bety11


Picaboo POGREŠAAAMMM...Ali se je sploh oglasila????

Že kar dolgo nazaj je šla na morje, ampak ne vem za koliko časa.

 
Slišala sem eno informacijo (za mene glupost) in me zanima,koliko je resnice v tem:

Iz bolnice te ne pustijo z otrokom, če nimaš lupinice!!!   user posted image user posted image user posted image ...In sem rekla, da bom nalašč prišla z Mercatorjevo vrečko z otroški mi stvarmi in otroka bom vzela v roke, da vidim, kaj bo....Kdo je tisti, ki bo meni določal, kako bom jaz otroka nosila, nesla, prevažala....user posted image user posted image
Kaj je res, punce???

En lep dan vama želim....


Dojenčka ne smeš prevažat v avtu drugače kot v lupinici ali za to namenjeni košari. Tako da če ga misliš dat v avto itak rabiš to. Če pa imaš naslov blizu P pa baje ne komplicirajo. Tako so nam rekli v MŠ.



sploh ne vem čemu razburjenje glede tega... navsezadnje gre za varnost tvojega lastnega otroka. betty, sej ti imaš lahko to razpucano v lastni glavi, marsikdo pa nima... glede na dogodke, ki smo jih brali v zadnjem času in se mi zdi kar prav, da bolnišnica tudi deluje v smeri zaščite otroka. lahko bi jim blo pa vseeno. kaj bi pa potem rekla?

_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Septembrke 2009 - part.II
29.7.2009 11:00:36   
veselka

IZVIRNO SPOROČILO: Tanik



zdaj pa ne vem, a nov voziček pa lupinico je treba oprat ali ne ? jaz nisem imela namena.




jaz ne bom. sem oprala igračke, ker vem, da bodo na določeni stopnji šle v usta... pa mi ravno ne gre skladiščna umazanija v otroška usta. vozička in lupinice pa verjetno ne ližejo user posted image , pa voziček imaš še podložen, pa otrok je itak oblečen. upam, da ne razmišljam narobe.

_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Septembrke 2009 - part.II
29.7.2009 11:10:28   
tulpek
Veselka, se podpišem kar pod obe tvoji objavi. Meni niti na kraj pameti ne pade, da user posted image ne bi dala v lupinico. Iz avta se jo bomo pa že zdaj naučili dati in ne šele potem, z user posted image v rokah.

Košaro in lupinico pa zračim, prala pa ne bom. Pa itak imaš še vedno tetra pleničko gor in po nekaj dneh je na njej več svinjarije, kot pred uporabo.


< Sporočilo je popravil tulpek -- 29.7.2009 11:11:41 >

(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Septembrke 2009 - part.II
29.7.2009 11:11:35   
kupido
Koliko ste napisale v 1 tednu user posted image

Nisem vsega prebrala, zato tudi ne bom komentirala.

Mene so po prejšnjem pregledu obdržali v bolnici, ker je CTG spet kazal popadke user posted image

V šoli nas niso učili predihavanja popadkov, zato vas sprašujem, če mogoče veste ali obstaja kakšna knjiga, CD,DVD na to temo, da si malo preberem in se pripravim.

Še podatki za seznam: naslednji pregled imam 13.08., kg nisem nič pridobila



(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Septembrke 2009 - part.II
29.7.2009 11:14:17   
JaLuca
Tanik, prosila bi te za GSM številko, ker s Kepico imava na isti dan PDP

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Septembrke 2009 - part.II
29.7.2009 11:37:16   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: sontschica

IZVIRNO SPOROČILO: Bety11

 
Slišala sem eno informacijo (za mene glupost) in me zanima,koliko je resnice v tem:

Iz bolnice te ne pustijo z otrokom, če nimaš lupinice!!!   user posted image user posted image user posted image ...In sem rekla, da bom nalašč prišla z Mercatorjevo vrečko z otroški mi stvarmi in otroka bom vzela v roke, da vidim, kaj bo....Kdo je tisti, ki bo meni določal, kako bom jaz otroka nosila, nesla, prevažala....user posted image user posted image
Kaj je res, punce???



to tudi jaz prvič slišim...




pri nas je bilo tako ja, da ne smeš otoka nesit iz P. drugače kot v jajčki. hm, kaj pa če pride moj z vozičkom po njegauser posted image user posted image


(odgovor članu sontschica)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Septembrke 2009 - part.II
29.7.2009 11:38:06   
barika
Kepica, jaz ne bi prala košare, bi jo samo prebrisala z vlažno krpo in dala posušit v senco, potem pa itaq daš eno plenico notri.

(odgovor članu JaLuca)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 195 [196] 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 195 [196] 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?