|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: brez znakov
6.6.2009 16:16:20   
roberta
jaz nisem vedela, da sem zanosila do 2. meseca nosečnosti, ker sem vmes imela eno kukr "slabo, 2dnevno M"... (zame sicer neobičajno, a sem mislila, da je mogoče zaradi stresov), potem pa še druge ni bilo, sem šla pa test delat user posted image   in potem še do enega 3,5 meseca sploh, kot da ni nič - dokler ni trebušček začel rasti.

tako, da, vse je možno!

(odgovor članu tadejat)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: brez znakov
22.5.2012 3:23:04   
tulipancek3
Ahoj!

Sicer 2,5 let pozneje odgovarjam user posted image

jaz sem v 8 tednu, tudi brez znakov.. nekoliko bolece prsi, ampak res zelo malo.. Trebuscek se mi zdi da nikamor ne raste, je cel cas isti, se do 6 tedna..
pregled imam sele v 12. tednu.
So trenutki, ko me skrbi ce je vse v redu in trenutki, ko si dopovedujem, da sem pac 'srecnica' in bo morda nosecnost bolj lahkotna..

Pozdrav in cestitke vsem noseckam!user posted image

(odgovor članu roberta)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: brez znakov
25.5.2012 9:30:11   
Anonimen
23 pred enim mesecev sem imela menstr.vedno 23 v mesecu,marca sma začela delat user posted image ta mesec mi že zamuja nimam nobenih znakov razen 23 sem imela krče ko da bi mi prišla teta in je ni blo en teden me je špikal na desni strani ko da bi bil jajčnik sem šla k zdravnici pa mi je dala primotren.Je možno da sem že noseča?

(odgovor članu dreamhorse)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: brez znakov
25.5.2012 9:33:00   
Nina00
Naredi test.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?