|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2009 - 2.del
28.5.2009 10:13:13   
DannyS
IZVIRNO SPOROČILO: Belika

Drugače pa bejbike če vas krči v nogo grabijo. Mene je en dan tako, da me je še 3 dni noga bolela. Sedaj pa me hoče vsako jutro zagrabiti in stegnem peto (tako mi je kolegica svetovala). Se pravi nogo stegnem in peto naprej porinem (upam da si predstavljate), in takoj popusti... tako da če bo katero hotel krč naj poskusi to, upam, da bo delovalo.


Mene pa krč v nogo zgrabi skoraj vsako jutro ko se pretegujem, pa pol takoj mojega user posted image  aktiviram in mi on čisto stegne nogo in tako kot si napisala mi peto porine naprej.

(odgovor članu Belika)
Neposredna povezava do sporočila: 351
   RE: Julijke 2009 - 2.del
28.5.2009 10:21:46   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: Belika

user posted image  Hahaha... dd sem prebrala ja. Julijske podganeuser posted image , hehe sem se prav nasmejala.
Drugače pa bejbike če vas krči v nogo grabijo. Mene je en dan tako, da me je še 3 dni noga bolela. Sedaj pa me hoče vsako jutro zagrabiti in stegnem peto (tako mi je kolegica svetovala). Se pravi nogo stegnem in peto naprej porinem (upam da si predstavljate), in takoj popusti... tako da če bo katero hotel krč naj poskusi to, upam, da bo delovalo.


Meni tudi to pomaga...SAMO PAZI....takrat ko me že krč....če bi to naredila prej pri jutranjem pretegovanju v postelji bi mi to povzročilo krč.....aja s tem da jo jaz skrčim (nogo) in peto stegnem ven...

_____________________________

Rodila se bo legenda! :)

Imamo jo!! Ime mu je Boris.

(odgovor članu Belika)
Neposredna povezava do sporočila: 352
   RE: Julijke 2009 - 2.del
28.5.2009 10:37:15   
hrupka
Čao pupe,

no dva dni me ni, pa je za prebrat celega user posted imageuser posted image  user posted image  user posted image

Vročina - Chebellca, Češnca, hvala za info. Jaz si dva dni nisem upala niti kuhat, niti likat user posted image . Sva jedla kar pri mami, cunjice so pa počakale na včerajšnji dan, ko je bilo potrebno skoraj kuriti user posted image . 20˙C razlike v enem dnevu in jaz se sprašujem, zakaj sem čudna user posted image .

Napotnica za porodnišnico in rešilca - jaz jo dobim na naslednjem pregledu, to je v 36. tednu, papirje o PDP sem dobila že v 31. tednu. Rešilec te odpelje načeloma le do najbližje porodnišnice, za ostale moraš poskrbeti sam.

Stroptokok B - punce moram priznat, da ste me kar ustrašile. Bom danes klicala svojega G in se pozanimala kdaj, kje in kako se lahko testiram.

CTG - meni je sestra pri G rekla, da ga delajo po potrebi, ker ni prijeten. Marsikatera nosečnica namreč težko leži pol ure pri miru user posted image . Meni bodo prvega naredili v 36. tednu, potem pa načeloma še enega ali dva do PDP. Če ob PDP še ne bom rodila, bodo CTGji pogostejši. Kako pogosti bo določil G.

Masiranje presredka in čaj malinovih listov - sem vprašala v lekarni po tem čaju, pa me je samo pisano gledala in rekla, da prvič sliši za to user posted image . Bom poskusila drugje.
Stvari za dojenčka - danes sem naročila posteljnino (častita tašča in tast user posted image ), manjkajo še plenice za enkratno uporabo za začetek (Muller, nemške user posted image ), pa kompletek za iz porodnišnice - ta je res nočna mora - vejetno bom tako dolgo iskala, da bo šla domov v enih navadih žabicah in bodiju - saj v končni fazi je itak vse novo in otročje lepo user posted image

Pripraviti si moram še torbo za v porodnišnico, potem (julija) pa lahko gremo. Zanima me, ali boste imele svoje spalne srajce oz. pižame? Ali so tiste v porodnišnici kolikor toliko ok?

(odgovor članu dd77)
Neposredna povezava do sporočila: 353
   RE: Julijke 2009 - 2.del
28.5.2009 10:49:41   
Anonimen
hrupka, js ne bom nč svojega nosla razen copat in natikačev za pod tuš. Si ne predstavljam julija, ko bojo verjetno temperature kr visoke - no pa tud če ne bojo, se bomo tuširale večkrat na dan. Men je pasal hladnejši tuš, da so šivi manj boleli in sem se tako preoblekla cca. 3-4 krat na dan. Pa še mleko je puščalo... Sploh nimam tolk pižam, da bi jih imela s sabo.user posted image user posted image

Aja - pa one mrežaste hlačke so itak zakon za po porodu. A mogoče katera ve, kje si jih lahko kupi še za domov? Js sm si trojne nesla iz P user posted image  in si ne predstavljam, da bi morala doma že svoje nosit. Te mrežaste so čist rahle, nikjer nič ne tišči.

(odgovor članu hrupka)
  Neposredna povezava do sporočila: 354
   RE: Julijke 2009 - 2.del
28.5.2009 10:56:15   
zaspančka
Včeraj sem šla na CSD nest papirje. Sem bila fertik v natanko 2 minutah. Potrdila od G o PDP-ju nisem rabila, kr ga zdej ne dajejo več,  vse ostalo sem mela pa že spolnjen tko da zdej čakamo na odločbo in na kodo, da loh naročiva e-zavitek. user posted image

Glede krčev pa mi je zgodba zelo poznana. Mene je enkrat ponoči zagrabu v meča in sem tok skočila pokonci pa zavpila, da je mojga zraven kmal kap. user posted image  Pol me je pa še dva dni noga bolela. Sej zdej če čutim, da me hoče krč, sam peto stegnem, pa je, sam takrat sm pa spala in nism razmišljala o tem, kako morm nogo stegnit. user posted image  Itak se pa zjutrej sploh ne upam pretegnit, da me ne bi krč zagrabu. user posted image

_____________________________

4.6.2009 - Tjaš
12.2.2013 - Tinkara

(odgovor članu hrupka)
Neposredna povezava do sporočila: 355
   RE: Julijke 2009 - 2.del
28.5.2009 10:58:14   
dd77
DannyS- ja tle v kp sej sem iz kp.....

Nič se bomo zmenle da se dobimo tam a?

(odgovor članu zaspančka)
Neposredna povezava do sporočila: 356
   RE: Julijke 2009 - 2.del
28.5.2009 11:03:27   
dd77
aja DannyS- kaj se bomo spoznale po istih podatkih ? :
+6 kg, trebuh 96 cm,  koruznica,  koper... ha ha ha

(odgovor članu dd77)
Neposredna povezava do sporočila: 357
   RE: Julijke 2009 - 2.del
28.5.2009 11:06:10   
hrupka
IZVIRNO SPOROČILO: jasna81

... Sploh nimam tolk pižam, da bi jih imela s sabo.user posted image user posted image



hehehe ... jaz tudi ne, saj zato user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 358
   RE: Julijke 2009 - 2.del
28.5.2009 11:29:54   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: hrupka

IZVIRNO SPOROČILO: jasna81

... Sploh nimam tolk pižam, da bi jih imela s sabo.user posted image user posted image



hehehe ... jaz tudi ne, saj zato user posted image  user posted image  user posted image


mah nam so v MŠ rekli, čim manj..eno čist malo torbico za os. higieno....pa plastične copate za pod tuš...pa še to lahko partner naknadno prinese...vse ostalo dobiš pri njih. Nikar nest v porodnišnico celo potovalko....



_____________________________

Rodila se bo legenda! :)

Imamo jo!! Ime mu je Boris.

(odgovor članu hrupka)
Neposredna povezava do sporočila: 359
   RE: Julijke 2009 - 2.del
28.5.2009 11:50:02   
monty
helo punce moje!

res ste srečnice tiste, ki kaj imate od svojih ginekologov, pri nas je žal drugače. no pa vseeeno upam, da vse kar gre mimo mene moja punčka ne potrebuje in se ji godi dobro. vsaj glede na razgrajanje v mojem bušiju ma kvečjemu kaj preveč. ker tole njeno prekopicevanje pravzaprav že skoraj boli.

dd77 in ostale primorke - KAKŠNO BO VREME KAJ DRUG TEDEN. JAZ SE MORAM PRIT KAJ NAMOČT, DRUGAČE MI BO HRBET RAZPADEL!!! A BO KOLKR TOLK AL BO RES CEL TEDEN DEŽ. SEJ JE ISTO AL KP AL UMAG ITAK JE FUL BLIZU VSE SKUPAJ.

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 360
   RE: Julijke 2009 - 2.del
28.5.2009 12:06:22   
DannyS
O bravo dd77, samo da jih ne bo več takih tam...:)

monty, mislim, da bo vreme kar spremenljivo tako, da ne vem kaj ti rečt, ki napovedi so dostikrat tudi zgrešene. Tudi morje se je kar shladilo in sicer iz 23 na 18 stopinj...

(odgovor članu monty)
Neposredna povezava do sporočila: 361
   RE: Julijke 2009 - 2.del
28.5.2009 12:18:38   
vim
BUSIKA oprosti, si me narobe razumela. Mislila, sem sebe in še zdaj nimam pojma kje lahko glasujem.
Zdaj pa jaz sprašujem, če mi katera pomagauser posted image .



_____________________________

Postala sva starša najinemu sončku Gasperju

(odgovor članu DannyS)
Neposredna povezava do sporočila: 362
   RE: Julijke 2009 - 2.del
28.5.2009 12:20:45   
Chebellca
Janeja imaš ZS!

(odgovor članu janejajaneja)
Neposredna povezava do sporočila: 363
   RE: Julijke 2009 - 2.del
28.5.2009 12:20:51   
Češnca
Dober dan nosečke moje! user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: DannyS

Mene pa krč v nogo zgrabi skoraj vsako jutro ko se pretegujem, pa pol takoj mojega user posted image  aktiviram in mi on čisto stegne nogo in tako kot si napisala mi peto porine naprej.


Zato se jst sploh NE pretegujem med nosečnostjo! user posted image  Pa še tko me ponoči zagrabi in sam mojega stresem (v prvi user posted image  sem vpila, zdej pač ne, da ne zbudim še Anžeja v sosednji sobi) in me on prime za nogo, pa potegne prste nazaj (proti meni), peto naprej. Ful hitro pomaga, HB!!! user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: hrupka

CTG - meni je sestra pri G rekla, da ga delajo po potrebi, ker ni prijeten. Marsikatera nosečnica namreč težko leži pol ure pri miru user posted image . Meni bodo prvega naredili v 36. tednu, potem pa načeloma še enega ali dva do PDP. Če ob PDP še ne bom rodila, bodo CTGji pogostejši. Kako pogosti bo določil G.
CTG neprijeten? user posted image  Saj res nekaj časa tam ležiš, ampk... user posted image user posted image user posted image  Kaj pa potem v P???

Masiranje presredka in čaj malinovih listov - sem vprašala v lekarni po tem čaju, pa me je samo pisano gledala in rekla, da prvič sliši za to user posted image . Bom poskusila drugje.
Pri nas tega v lekarni ne dobiš - dobiš pa v Avstriji. Poskusi Sanolabor. user posted image


hrupka pižam oz. spalnih srajc je v P dovolj, pa še fajn so za dojit! In ja, če bo vroče, se bomo tuširale večkrat na dan! user posted image  Pa te mrežaste hlačke so tud super, jasna! Tud jst ne vem, kje se jih kupi. user posted image

_____________________________

18. julij je prav poseben dan!

(odgovor članu DannyS)
Neposredna povezava do sporočila: 364
   RE: Julijke 2009 - 2.del
28.5.2009 12:38:02   
jazzz27
Punce jaz mislim, da so slikce od ohcetiv albumu..tako da če katera želi...

_____________________________

Rodila se bo legenda! :)

Imamo jo!! Ime mu je Boris.

(odgovor članu Češnca)
Neposredna povezava do sporočila: 365
   RE: Julijke 2009 - 2.del
28.5.2009 12:52:02   
zaspančka
Sori, sam jaz jih ne vidim. user posted image

_____________________________

4.6.2009 - Tjaš
12.2.2013 - Tinkara

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 366
   RE: Julijke 2009 - 2.del
28.5.2009 12:55:33   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: zaspančka

Sori, sam jaz jih ne vidim. user posted image



to je pa čudno...user posted image ...drugi jih vidijo....

_____________________________

Rodila se bo legenda! :)

Imamo jo!! Ime mu je Boris.

(odgovor članu zaspančka)
Neposredna povezava do sporočila: 367
   RE: Julijke 2009 - 2.del
28.5.2009 12:57:43   
Chebellca
IZVIRNO SPOROČILO: jasna81

IZVIRNO SPOROČILO: Nikita
- kraj: Šempeter v Savinjski


Lej jo Nikito... Kaj pa ti prej ne poveš, od kod si? Še ena, ki se nam lahko pridruži na kavici, a ne bybyika in janejajaneja?user posted image


Jasna na mene si pozablauser posted image Maš mojo št na zs da se končno zmenimo za to ledeno kavouser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 368
   RE: Julijke 2009 - 2.del
28.5.2009 13:01:18   
busika
vim saj se moram jaz teb opravičt, ker sem tko vzela. Desno od naših pisanj v okvirčku piše anketa, spodaj pa je z rdečim podčrtano stran z anketami in poiščeš našo.Pa saj razumeš nosečke in hormoneuser posted image  Doma mam vsepovsod škatle z robčki, ker mi solze prtečejo ob veselih novicah, če mi kdo slok prst pokaže, reče da sem ful okrogla, ob komedijah,... Paloma je veselauser posted image
Jaz tudi ne bom v porodnišnico nosla svoje pižame in hlačk. A boste dale za malega body dolgi rokav ali 2 ali pa majčke, kot piše na raznih seznamih.
Jaz tud ful pozabim kaj sem prebrala in kaj želela odpisat - groza.
Aha za krče jaz tud zdaj pazim, da ko me zamika pretegovanje si hitro premislim, če pa je prepozno pa stegnem peto navzdol in rahlo pomasiram. Pa pijem kalcij in magnezij, ampak mi zgleda mali vse pohrusta.

(odgovor članu DannyS)
Neposredna povezava do sporočila: 369
   RE: Julijke 2009 - 2.del
28.5.2009 13:13:36   
dd77
iiiiiiiiiii jazzz27- ke lepe slikice.........jeeeee

čisto podoben trebušček mojemu.

Za tiste hlačke mrežaste pri nas se jih dobi v lekarni.

monty- vreme za ta vikend so napovedali slabo...mah jaz jim nič ne verjamem, skoraj vedno se zmotijo.sploh pa včeraj neke nevihte danes pa sonce žge 25.
Samo mislim da se je voda shladila.
Jaz se tudi še nisem kopala.Lih sem hotela včeraj it, pa evo ti.
Bla pa je voda 25, tko so mi rekli.Obožujem toplo morje.

(odgovor članu busika)
Neposredna povezava do sporočila: 370
   RE: Julijke 2009 - 2.del
28.5.2009 13:17:31   
Češnca
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

Punce jaz mislim, da so slikce od ohcetiv albumu..tako da če katera želi...


Kako to misliš ČE? user posted image  Itak, da smo firbčne! user posted image user posted image user posted image user posted image
Krasna sta bila!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

zaspančka a še zdej ne vidiš?

dd77 aha v lekarno po mrežaste seksi user posted image  hlačke torej! user posted image  Hvala za info!

_____________________________

18. julij je prav poseben dan!

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 371
   RE: Julijke 2009 - 2.del
28.5.2009 13:19:03   
Alex01
Oj

Po dolgem času spet jaz.
Merežaste hlačke sem videla v Mullerju v Novem mestu in sicer na oddelku tam pri vložkih.


(odgovor članu dd77)
Neposredna povezava do sporočila: 372
   RE: Julijke 2009 - 2.del
28.5.2009 13:23:10   
Alex01
jazzz27 in vse ostale, ki ste v tem času rekle "DA" iskrene čestitke!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 373
   RE: Julijke 2009 - 2.del
28.5.2009 13:26:15   
Špela30
Jazzzz...kako lepa nosečka si!!!user posted image user posted image user posted image Pa nevesta seveda tudi!user posted image user posted image user posted image

Mrežaste hlačke sem ravno danes kupila v Tosamini trgovinici na Viru (pakirane imajo po 5 kosov, vzela sem medium).

Pozdravčke vsem user posted image in user posted image !






(odgovor članu busika)
Neposredna povezava do sporočila: 374
   RE: Julijke 2009 - 2.del
28.5.2009 13:50:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Chebellca

IZVIRNO SPOROČILO: jasna81

IZVIRNO SPOROČILO: Nikita
- kraj: Šempeter v Savinjski


Lej jo Nikito... Kaj pa ti prej ne poveš, od kod si? Še ena, ki se nam lahko pridruži na kavici, a ne bybyika in janejajaneja?user posted image


Jasna na mene si pozablauser posted image Maš mojo št na zs da se končno zmenimo za to ledeno kavouser posted image user posted image



Chebellica sorry, sej sm mislila na tebe. V bistvu sploh ne vem zakaj, ampak skoz mešam tebe in bybyiko... Sej ko vidim avatar je ok, sam... user posted image  user posted image

(odgovor članu Chebellca)
  Neposredna povezava do sporočila: 375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?