|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 13:05:22   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

čer čer
 
jst sem pa bolana..imam gnojno angino, sem morala k dežurnemu po antibiotike..btw me je napadla zakaj ne grem k svojemu zdravniku..
no in pol se peljem v Celje v dežurno lekarno in na obvoznici v Celju ful nesreča , razbit motor, pa si mislim o fak tole je pa blo grdo..ful policajev.. pridem domov in moj čveka po gsm, pa mi reče počaki mal... in pove ubil se je najin prijateljuser posted image user posted image user posted image user posted image ..sploh ne dojamem..zdej prihaja za mano..počivaj v miru , radi te imamo..
 
ne morem več nič, grem samo še spat



Ojoj user posted image user posted image user posted image , moje sožalje user posted image user posted image user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 476
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 13:06:54   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

TJAŠA (martina25)
JULIJA (eole)
VSE NAJBOLJŠE ZA 1. ROJSTNI DAN!
 
user posted image




Tudi od naju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 477
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 13:09:27   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

Jutro!

Zame je en k...dan že včeraj je biu k sm pršla domov. Še z avta nisem stopila sem že zvedla novo tragedijo, da se je od najinga prjatla oz. skor soseda, mami nardila samomor.user posted image user posted image user posted image user posted image Pa kaj je s tem folkom!!!! Tko, da mi je tko hudo. Šit je če poznaš človeka. Najprej moj nekdanji sosed ( s tam k sm prej živela), so ga našli mrtvega ( že 2 mesca je biu baje mrtev) pol una 2 fanta z motorjem, zdej to...kaj bo še.user posted image user posted image user posted image
Tko, da včeraj nism mogla nč gor prit k sm bla čist v šoku.

Drgač pa spanje ok.
Zdej pa grem kofe pit.



Joj, pri vas tudi, zate user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in tudi tebi oz vam izrekam sožalje user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 478
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 13:10:38   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Še to sem pozabila povedat moja miška je očitno bolj skromna kot mami, saj se moja madam raje vozi v vozičku (marali) za 20 EUR-ov kot pa v tistem, ki me je koštal več kot 600 EUR-ovuser posted image user posted image

Saj moj mali se tudi raje igra s smetmi (dobesedno!) kot pa z dragimi igračami user posted image Najboljše so plastenke, embalaža od mleka, razne škatle od linota, kosmičev,... Pa kuhalnice, ščipalke za perilo,...



Evo, to pa moja naravnost obožuje user posted image


men eno po eno pobira dol s sušila in na tla meče user posted image

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 479
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 13:10:54   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Dobro jutro user posted image

Spali smo kar dobro, sicer je bila spet enourna zabava okrog dveh ponoči, ampak je šlo. Drugače se je samo nekajkrat zbudil za pit in za dudko, priden fant user posted image





Res priden user posted image user posted image user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 480
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 13:11:39   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: bobika

Malo sem samo preletela zadnje strani.

Mi smo spet slabo spali, ga verjetno še bolezen matra in pa zobki. Se mi zdi, da mu 4 ven rinejo.

Sva včeraj bila pri p in ko sva v čakalnico prišla je bil kot, da bi drugega otroka prinesla. Poln dobre volje in nasmejan, doma pa jok cel dan. Vse je zabaval v čakalnici in sestre na sprejemu. Pa to se dogaja vedno, da je pri p tako dobre volje, doma pa kriza. Tudi pediatrinja se je šalila na ta račun.
Ima pa res lahko izgovor, da je tako slabe volje doma, ker ima zelo močno angino user posted image . Dobil je ospen na 8/h in upam, da bo čimprej vredu.
Sem ga stehtala in ima majn g kot jih je imel pred 1 mesecem user posted image . Pa še oblečen je bil. Je možno, da je toliko zgubil v teh dneh, ko slabo jeuser posted image

Vsem malim in velikim bolančkom user posted image user posted image user posted image za hitro ozdravitev




O bošček user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 481
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 13:13:35   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

Mali frajer za svojo mizouser posted image
Današnja nova pridobitev.je tako navdušen,da stolčka za hranjenje sploh ne potrebuje
user posted image



user posted image user posted image user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 482
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 13:15:28   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Še to sem pozabila povedat moja miška je očitno bolj skromna kot mami, saj se moja madam raje vozi v vozičku (marali) za 20 EUR-ov kot pa v tistem, ki me je koštal več kot 600 EUR-ovuser posted image user posted image

Saj moj mali se tudi raje igra s smetmi (dobesedno!) kot pa z dragimi igračami user posted image Najboljše so plastenke, embalaža od mleka, razne škatle od linota, kosmičev,... Pa kuhalnice, ščipalke za perilo,...



Evo, to pa moja naravnost obožuje user posted image


men eno po eno pobira dol s sušila in na tla meče user posted image



user posted image Nia pa ima najrajši, ko ji dam celo košarico klupic in jih razmeče vsepovsod user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 483
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 13:25:39   
tilči
Ravnokar sem klicala šefinjo.Začnem v torek,ker moram delati še v nedeljo 4 ure,ker imamo inventuro in to ravno na Nejčev rojstni danuser posted image ma,bo že.Tiste 4 ure oddelam,potem pa žuratuser posted image

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 484
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 13:48:09   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: nia5
Dobro jutro user posted image
Spanje user posted image , vreme user posted image
Sem si danes šla rihtat nekaj na socialo, pa nisem kaj prida zrihtala, tako da me še drugi teden teden čaka letanje, kako ne maram rihtat teh papirjev, pol pa te pošiljajo na sto koncev. Pa še zavarovanje si moram pošlihtat...user posted image

Ja, z birokracijo je takole... user posted image

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 485
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 13:48:48   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

Ravnokar sem klicala šefinjo.Začnem v torek,ker moram delati še v nedeljo 4 ure,ker imamo inventuro in to ravno na Nejčev rojstni danuser posted image ma,bo že.Tiste 4 ure oddelam,potem pa žuratuser posted image

Saj bo, tiste 4 urce boš že zdržala, nič jokat user posted image

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 486
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 13:52:19   
špelin@
Drage majčice, žalostna sem user posted image Ne gre za osebno prizadetost, ampak za razočaranje nad soljudmi, preberite tole temo: http://www.ringaraja.net/forum/Mene_pa_nekaj_zelo_resno_zanima%25/m_4210819/tm.htm

Vsak se rad nasmeji, ampak tole se je izrodilo v tak posmeh in žaljenje, da mi je zaprlo sapo...

Npr. tale post:


IZVIRNO SPOROČILO: Katey

Mislm da gre za bolezensko stanje, drugač si ne znam razlagat takih idiotskih poimenovanj otrok.

Ko pa vidim še razne krofEke, jajčEka, pa razna sma šla sma pršla mi je pa tko kot bi bral debate namenjene ljudem v razvoju....kašnem naj si pa vsak po svoje razlaga



Nimam besed pa tudi primernega smajilija ne.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 487
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 14:22:53   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Drage majčice, žalostna sem user posted image Ne gre za osebno prizadetost, ampak za razočaranje nad soljudmi, preberite tole temo: http://www.ringaraja.net/forum/Mene_pa_nekaj_zelo_resno_zanima%25/m_4210819/tm.htm

Vsak se rad nasmeji, ampak tole se je izrodilo v tak posmeh in žaljenje, da mi je zaprlo sapo...

Npr. tale post:


IZVIRNO SPOROČILO: Katey

Mislm da gre za bolezensko stanje, drugač si ne znam razlagat takih idiotskih poimenovanj otrok.

Ko pa vidim še razne krofEke, jajčEka, pa razna sma šla sma pršla mi je pa tko kot bi bral debate namenjene ljudem v razvoju....kašnem naj si pa vsak po svoje razlaga



Nimam besed pa tudi primernega smajilija ne.


škoda besed.Včasih imam občutek,da so na forumu nekateri samo zato,da žalijo druge ljudi

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 488
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 14:45:02   
špelin@
Ene so pa res hitre... Je že naveden link semle.

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 489
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 14:48:18   
bobika
Hvala za pikepoke tudi ostalim user posted image user posted image user posted image Danes je že malo bolje vse skupaj. Zgleda ab hitro pomaga.

Nia si me ravno spomnila, da si moram tudi sama urediti zavarovanje.
Preden sem rodila sem imela zavarovanje preko občine in sem bila prijavljena na zavodu (brez socialne pomoči). Sedaj pa ne vem, ali se moram ponovno prijaviti na zavod za brezposelne, da bom preko občine zavarovana ali me lahko dragi zavaruje preko sebe, tako kot pri poročenih???
Ne da se mi za na zavod prijavljati, ker socialne pomoči tako ne bom dobila. Da pa moram tam vsak mesec hoditi na neke pogovore in nevem kaj vse mi pa tudi ni, ker službe mi tak ne bodo najdli.
Nemerav v letošnjem letu doštudirat oz. vsaj izpite narediti potem pa me čaka še pol letna praksa. Zato se tudi ne bi mogla nekje zaposliti, ker pred diplomo moram obvezno imeti še prakso.

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 490
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 14:56:01   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: bobika

Hvala za pikepoke tudi ostalim user posted image user posted image user posted image Danes je že malo bolje vse skupaj. Zgleda ab hitro pomaga.

Nia si me ravno spomnila, da si moram tudi sama urediti zavarovanje.
Preden sem rodila sem imela zavarovanje preko občine in sem bila prijavljena na zavodu (brez socialne pomoči). Sedaj pa ne vem, ali se moram ponovno prijaviti na zavod za brezposelne, da bom preko občine zavarovana ali me lahko dragi zavaruje preko sebe, tako kot pri poročenih???
Ne da se mi za na zavod prijavljati, ker socialne pomoči tako ne bom dobila. Da pa moram tam vsak mesec hoditi na neke pogovore in nevem kaj vse mi pa tudi ni, ker službe mi tak ne bodo najdli.
Nemerav v letošnjem letu doštudirat oz. vsaj izpite narediti potem pa me čaka še pol letna praksa. Zato se tudi ne bi mogla nekje zaposliti, ker pred diplomo moram obvezno imeti še prakso.


Midva sva poročena in me je mož zavaroval po sebi. Predvidevam, da je pri zunajzakonskih zvezah enako.


(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 491
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 15:53:50   
tilči
Sem šla na pošto po odločbo za doklade.Bodo isti kot dosedajuser posted image user posted image ,čeprav sem računala,da naj bi bili nižjiuser posted image
Sedaj imam pa eno user posted image : glede na to,da Tilen še ni v vrtcu,kaj se sedaj ne prizna več 20% več,če je v domačem varstvu? Ali je to po novem,ko je za drugega in vse naslednje otroke vrtec brezplačen?

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 492
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 15:59:44   
tilči
Sem šla še enkrat računat in je pravilno,če sta oba otroka v vrtcu.Ampak Tilen je do septembra še doma,to se pravi,da mi pripada še 20 eur mesečno,do septembra je to 60 euruser posted image
Moram v ponedeljek klicati na socialo

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 493
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 16:35:50   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: bobika

Hvala za pikepoke tudi ostalim user posted image user posted image user posted image Danes je že malo bolje vse skupaj. Zgleda ab hitro pomaga.

Nia si me ravno spomnila, da si moram tudi sama urediti zavarovanje.
Preden sem rodila sem imela zavarovanje preko občine in sem bila prijavljena na zavodu (brez socialne pomoči). Sedaj pa ne vem, ali se moram ponovno prijaviti na zavod za brezposelne, da bom preko občine zavarovana ali me lahko dragi zavaruje preko sebe, tako kot pri poročenih???
Ne da se mi za na zavod prijavljati, ker socialne pomoči tako ne bom dobila. Da pa moram tam vsak mesec hoditi na neke pogovore in nevem kaj vse mi pa tudi ni, ker službe mi tak ne bodo najdli.
Nemerav v letošnjem letu doštudirat oz. vsaj izpite narediti potem pa me čaka še pol letna praksa. Zato se tudi ne bi mogla nekje zaposliti, ker pred diplomo moram obvezno imeti še prakso.


Midva sva poročena in me je mož zavaroval po sebi. Predvidevam, da je pri zunajzakonskih zvezah enako.



ja

Tilči, moraš javit na socialno, da ni več v vrtcu in potem dobiš novo odločbo.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 494
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 16:56:28   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

TJAŠA (martina25)
JULIJA (eole)
VSE NAJBOLJŠE ZA 1. ROJSTNI DAN!
 
user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 495
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 17:06:37   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

Jutro!

Zame je en k...dan že včeraj je biu k sm pršla domov. Še z avta nisem stopila sem že zvedla novo tragedijo, da se je od najinga prjatla oz. skor soseda, mami nardila samomor.user posted image user posted image user posted image user posted image Pa kaj je s tem folkom!!!! Tko, da mi je tko hudo. Šit je če poznaš človeka. Najprej moj nekdanji sosed ( s tam k sm prej živela), so ga našli mrtvega ( že 2 mesca je biu baje mrtev) pol una 2 fanta z motorjem, zdej to...kaj bo še.user posted image user posted image user posted image
Tko, da včeraj nism mogla nč gor prit k sm bla čist v šoku.

Drgač pa spanje ok.
Zdej pa grem kofe pit.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 496
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 17:07:34   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

Mali frajer za svojo mizouser posted image
Današnja nova pridobitev.je tako navdušen,da stolčka za hranjenje sploh ne potrebuje
user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kok je dobruser posted image user posted image

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 497
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 17:22:38   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: mafi

IZVIRNO SPOROČILO: tilči

Mali frajer za svojo mizouser posted image
Današnja nova pridobitev.je tako navdušen,da stolčka za hranjenje sploh ne potrebuje
user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kok je dobruser posted image user posted image


Res je faca user posted image

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 498
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 17:23:39   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

Sem šla še enkrat računat in je pravilno,če sta oba otroka v vrtcu.Ampak Tilen je do septembra še doma,to se pravi,da mi pripada še 20 eur mesečno,do septembra je to 60 euruser posted image
Moram v ponedeljek klicati na socialo

Ja, javit moraš. Tudi jaz moram to še urediti.

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 499
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 17:24:46   
bobika
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

Sem šla na pošto po odločbo za doklade.Bodo isti kot dosedajuser posted image user posted image ,čeprav sem računala,da naj bi bili nižjiuser posted image
Sedaj imam pa eno user posted image : glede na to,da Tilen še ni v vrtcu,kaj se sedaj ne prizna več 20% več,če je v domačem varstvu? Ali je to po novem,ko je za drugega in vse naslednje otroke vrtec brezplačen?

Jaz sem dobila na odločbi napisano, da je v domačem varstvu in zato tiste procente več denarja. Kakor pa gre v vrtec moram v 8 dneh javiti spremembo in bodo dali novo odločbo.
Mislim, da ni nič razlike sedaj, ko je za drugega otroka brezplačno.


(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?