|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarčice in januarčki 2009/II. del
29.8.2009 23:08:50   
mimi30
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: frrrr

uf, sonček33, kolk dobr bomo jedli jutr... se mi bodo celo noč cedile sline user posted image
lepe sanje... pa spočij se!



fak, sm misnla da mimi o ribah pišeuser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image jaz sem pa mislila, da frrrr misli, da bodo pr sonček moje ribe jutruser posted image


_____________________________

If you can dream about it, you can do it.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: Januarčice in januarčki 2009/II. del
29.8.2009 23:10:05   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

ploha nama se vid da sma s kmetov, sma praktičneuser posted image user posted image


ja pa jst sm za povrh uzga še gorenjka, je pač treba izkoristt tist trenutek kar nam je pač dano user posted image user posted image



jst sem pa savinjčanka user posted image ( smo menda krivi za nastanek martinčka - dobili smo krokodile v rejouser posted image )



a toj blo pr vs?? ker moj dec zmerj k pir pije, pa da mu muha not pade jo vn vrže pa reče: izpljuni! user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: Januarčice in januarčki 2009/II. del
29.8.2009 23:10:53   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: mimi30

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: frrrr

uf, sonček33, kolk dobr bomo jedli jutr... se mi bodo celo noč cedile sline user posted image
lepe sanje... pa spočij se!



fak, sm misnla da mimi o ribah pišeuser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image jaz sem pa mislila, da frrrr misli, da bodo pr sonček moje ribe jutruser posted image



lejo mimi kva se buji za tiste ribe svoje, kva pa maš za eno sorto?? a majo redovnik?user posted image user posted image

(odgovor članu mimi30)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: Januarčice in januarčki 2009/II. del
29.8.2009 23:12:29   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Ploha tole s poštevanko je pa že stara informacija... meta obvlada že slovnico in osnove angleščineuser posted image


aja? ja super genij je no user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: Januarčice in januarčki 2009/II. del
29.8.2009 23:14:41   
Ploha
grem spat, dons sm ob 12 jedla pa pol ceu dan nič in zdej mi v želodcu kruli da bom sosede zbudila, grem raj spat da bo hitr jutro da se ga napokam user posted image user posted image sam to je supr shujševalna, da pozabm jest user posted image

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: Januarčice in januarčki 2009/II. del
29.8.2009 23:18:12   
frrrr
ampak ste pa čveke... mislite kr dans 200tko napast al kaj?
rib pa ne maram... tut takih z rodovnikom ne user posted image

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: Januarčice in januarčki 2009/II. del
29.8.2009 23:21:31   
zaja23
user posted image user posted image user posted image jeeeeeeeee i'm on the list!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: Januarčice in januarčki 2009/II. del
29.8.2009 23:24:50   
mimi30
lejo mimi kva se buji za tiste ribe svoje, kva pa maš za eno sorto?? a majo redovnik?user posted image user posted image

nč posebnegauser posted image , tabolše so že vse hin, zdaj so še skor same neonke ostale....je treba stvar spet mal porihtat, očistit in kej novga not dat


_____________________________

If you can dream about it, you can do it.

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: Januarčice in januarčki 2009/II. del
29.8.2009 23:27:31   
zaja23
Poštevanke sicer še ne znamo, se pa pravkar učimo na pamet Slavo vojvodine Kranjske.
user posted image

(odgovor članu zaja23)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: Januarčice in januarčki 2009/II. del
29.8.2009 23:27:36   
mimi30
evo zdajle vmes sem nejca porihtala (gledal je smrkce, zdaj pa že dve noči gargamela sanja) in špelo nahranla

šibam spat počas....lahko noč

zaja ažurni smo ni kejuser posted image


_____________________________

If you can dream about it, you can do it.

(odgovor članu mimi30)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: Januarčice in januarčki 2009/II. del
29.8.2009 23:29:26   
zaja23
počasi pa z užitkom!

(odgovor članu mimi30)
Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: Januarčice in januarčki 2009/II. del
30.8.2009 6:49:50   
Ploha
morgen...sm mislna da smo že na tretjem delu, pa ste vse pobegnile...

(odgovor članu zaja23)
Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: Januarčice in januarčki 2009/II. del
30.8.2009 9:21:37   
krtekxx
Dobro jutro. Danes je princeska še nekoliko bolje, vendar pa sitnaaa...no, le kdo bi ji zameril.
Sedaj pa prosim za mnenje - objektvno:
moj mi teži, da gremo na morje jutri. Meni se zdi, da je prezgodaj glede na to, da ima punca še vedno drisko, mokro kašlja, nos za pucat na pol ure. Kompliciram?

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: Januarčice in januarčki 2009/II. del
30.8.2009 9:30:53   
farfala
ploha, kolk si shujšala?user posted image

krtekxx nič ne kompliciraš, jaz tud ne bi hotla iti, če je tak mali dojenček bubanuser posted image , kak dan al dva pa že lahko počaka, da se mala pozdravi. Pa še sitna je praviš, kaj bi jo potem še matrali z vožnjo.

(odgovor članu krtekxx)
Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: Januarčice in januarčki 2009/II. del
30.8.2009 9:56:45   
symona
Čao!

Amadeja je zaenkrat v redu, pa upam, da ne bo nobene reakcije več, se smeji, igra, skratka je dobre volje. Pa tudi noč je minila mirno, je spala celo noč.
Ploha, ulla, kak vama gre kmetovanje?user posted image Kolko dnara rabiš, da lahk kupiš traktor?

(odgovor članu farfala)
Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: Januarčice in januarčki 2009/II. del
30.8.2009 9:57:46   
Jancci
Matr ste napisale.. ČVEKE! user posted image še dobr, da sta bila ene dva seznamčka vmes, drugač mi nebi znesl. user posted image

Jancci- ti si super, kaj vse se lotiš... ti ful športaš... . Ne pa jaz ko ne vem kaj sem

MA nisem. Sm pa mau zmešana.user posted image No, pri plavanju sem bila PRVA (sm trenirala v OŠ), pol so me pa skoraj vsi prehiteli. Nas je bilo 12 in sem bila na koncu 8a. 25 minut sem bila slabša kot prejšna leta. user posted image Vseen sem vesela, da sem zmogla. user posted image user posted image
Sonček vreme je bilo pa IDEALNO. Ko smo nehal plavat se je uscal in je do konca scal. Saj nismo bili žejni. Si mal usta odpru, pa je kar notri teklo. user posted image Med kolesarjenjem se mi je pa ful vode v čevljih nabral. Je blo ko v ribniku. Še dober da sem imela rezervne nogavice za tek.

jancci tvoj je pa strog, kaj on tud ni imel nobene igračke?

Ja se neki dela enga težaka včasih. Čeprav je bil on tud prvi otrok v familiji in je imel vsega polno. Pa ima zgleda slabe spomine, al kaj?? user posted image

Symona moja frajla je padla iz kavča in iz vozička. Pa ni bilo panike. No, je bila pri meni, ona je pa OK. So zgleda res male elastike. Zdej jo pa privezujem še skor na tla. Danes jo ima moj čez, jo je s kahlico vred v na sredo dnevne prinesu. In ko je ona tasvoje nardila, je "vstala" oz. se je prekucnila s kahlice in jo prevrnila.... se nisem premaknila s tele žoge. Kar naj jo zrihta, pa še un drek sredi dnevne. user posted image user posted image

FArfala jest sem igralni center že oprala in pospravila. Ni več aktualno.

Zaja živjo! user posted image

pa ena clo poštevanko zna

Ja, to pa moja. Do 20. Naprej še nisva jemale k ni bilo časa. Mogoče zdej k se šola začne. user posted image user posted image



_____________________________

Tako drobcene ročice,
pa se za vse večne čase oklenejo naših src.
(P Brown)

(odgovor članu kiara24)
Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: Januarčice in januarčki 2009/II. del
30.8.2009 10:01:35   
krtekxx
Symona, najbrž se ni nič pripetilo njeni glavi in kostem.
Farfala, hvala.
Še eno vprašanje: mene je čist uničil virus - glava me boli in strašno smrkam. A si lahko vsake 12 ur privoščim lekadol (dojenje???).

(odgovor članu symona)
Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: Januarčice in januarčki 2009/II. del
30.8.2009 10:50:53   
petra88
Meni je tud DAvid padel s postelje in pristal v igralnem centru. sam se mu je zameru in se pol en teden ni niti probal obrnit v centru. po postelji je pa skakal še naprej kot da neb blo nič user posted image sam men je blo tko hudo, še bl kot njemu zihr user posted image drgač pa, me je blo zmeraj zlo strah tega, ker sem na praxi vidla enga dojenčka, starga 8mescev, ki je mami pri 3mescih padel s previjalne, in so mu možgani otekl in nebi o tem kakšne posledice so ble..
eni poštevanko, eni vojvodino, naš bo pa kmal imel vse avte naštudirane, bo prej reku avto kot tata user posted image

(odgovor članu krtekxx)
Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: Januarčice in januarčki 2009/II. del
30.8.2009 10:53:48   
khurde
evo, ful čvekate! nisem še vsega prebrala user posted image

krtekxx, user posted image zate in za brito - da bosta kmalu obe super; pa glede morja pomoje ne kompliciraš v brezveze. lekadol... meni so v porodnišnici po porodu dajali daleron (zarad šivov predvsem, da se kej ne vname), pa se mi zdi, da so rekli, da je isto k lekadol, sam druga firma. in sem lah dva na dan vzela, pol doma pa mi je tut patronažna rekla, naj še jemljem (pa tut po odpustu so mi rekli, da je dobro, mal proti bolečinam - kao - pa proti infekcijam al kako).

bom komentirala še kasneje, sem totalno bizi (pa ne sam ss farmo user posted image user posted image user posted image )

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu krtekxx)
Neposredna povezava do sporočila: 4969
   RE: Januarčice in januarčki 2009/II. del
30.8.2009 13:16:21   
mimi30
krtekxx, jaz bi vzela lekadol, oziroma sem ga tudi enkrat na začetku, ko je bilo prehudo....na pot pa jaz ne bi šla, če bi se malčica slabo počutila, bila razdražljiva, slabe volje, imela res zabasan nosek, da ji moreš non-stop čistit....mogoč čez dva dni ko bi bila boljše volje in je ne bi pot še dodatno utrudila

_____________________________

If you can dream about it, you can do it.

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 4970
   RE: Januarčice in januarčki 2009/II. del
30.8.2009 13:18:58   
mimi30
špela danes nima več driskeuser posted image , včeraj sem jo mal silila z razkuhanim rižom in kuhanim korenčkom mogoče pa je res to pomagalo, ker oboje zapira

_____________________________

If you can dream about it, you can do it.

(odgovor članu mimi30)
Neposredna povezava do sporočila: 4971
   RE: Januarčice in januarčki 2009/II. del
30.8.2009 14:08:09   
uršika***
Živjo, samo na hitco se javljam, da vam povem na kateri starni sem bila ravnokar....

o, kako lepi spomini na zimo, december, januar, debele trebuhe, neučakanost, nažiranje s hrano,...user posted image
malo nostalgije še za vas, babe moje drage, pejte si prečitat zadnje strani na temi januarčice 2009, če imate malo časa, ne bo vam žal. Se mi zdi, da smo bile vse takooo tečneuser posted image

Pri nas vse po starem, : zobk še ni, spimo tako, da smo čez dan kot zombiji, drugače je pa Alen zelo priden fantiček.
lp

(odgovor članu mimi30)
Neposredna povezava do sporočila: 4972
   RE: Januarčice in januarčki 2009/II. del
30.8.2009 15:15:19   
krtekxx
Mimi30, bravo Špela.
Jancci, pa ti si prava korenina v včerajšnjem vremenu. Čestitam.

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 4973
   RE: Januarčice in januarčki 2009/II. del
30.8.2009 16:59:36   
uršika***
vprašanje :
Ali že lahko dajemo sadne čaje- filter vrečke tamalim za pit?
midva vedno pijeva hladen sadni čaj- nesladkan in mal cvikam če bi mu ga dala ali ne. Saj če je sadje mu tudi po sadnem čaju nima kaj bit- ali se motim??
Ulla???? Kakšno pametno razmišljanje prosim in ostale seveda.

pa še tole: mogoče je kakšna slavistka med vami:
Spreganje imena Alen.
Moja slovenščina je bila v šoli sedi 5, ampak se najdejo ljudje, ki mislijo, da se ime sprega np. Z ALNOM (kao saj je podobno kot Tilen in Tilen se sprega s Tilnom). pa saj to ne more bit no....a ne, da ne??? Help.

Moja dva sta šla s triciklom naokoluser posted image

(odgovor članu krtekxx)
Neposredna povezava do sporočila: 4974
   RE: Januarčice in januarčki 2009/II. del
30.8.2009 17:00:54   
uršika***
pa kaj je zdaj to... toliko vas je prijavljenih, pa nič ne dogajauser posted image

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 4975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?