|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
11.7.2009 21:52:13   
majana79
Ja kr navadte se, pol ko pridejo ven je še hujše. user posted image user posted image
Ej Živa, a maš vsaj cimre kul? Me smo ble takrat same 'pritiskarce' v eni sobi, smo se prou fajn ujele. Je bla pa tut ena ku jo je dete tako zafrkavalo. En dan pred mano je šla v porodno, pa še ni rodila, ko sva šla midva z Juretom domov (so jo nazaj na oddelk poslal po enem dnevu in je spet pršla v isto sobo, na isto postlo user posted image ). 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
12.7.2009 13:38:40   
andmoj
Ojla!

Da se še jaz malo javim.

V petek sem imela ctg. Sem bila full zadovoljna, ker sem bila po dolgem času takoj na vrsti in mi ni bilo treba čakati po 2-3 ure, kot je bilo zadnje čase. No, nekaj se nam končno dogaja, vsaj po tem, kar sem videla na ctg-ju, zdravnica pa je rekla, da se že počasi pripravlja. Jaz že komaj čakam, da rodim, no, moj dragi pa mislim, da nasploh komaj čaka.

Brat je mel včeraj rojstni dan, pa je mislil, da se mu bo želja uresničila in da bomo držali našo user posted image  že včeraj v naročju, ampak sem ga lepo potolažila, naj kar še malo počaka.

Se pa nekaj pripravlja, da bo spet vroče.

Zdaj pa šibam do konca skuhat kosilo.

Aja, kmalu bi pozabila:
naslednji pregled+ctg imam 17.07.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
12.7.2009 15:05:07   
vim
Danes pa ljubljančanke nismo prav zgovorne, a vse kuhamo kosilo.

Joj jaz ga moram tudi pa se mi ne da, samo sem jaz na vrsti. Če je bila včeraj riba je danes dan špagetovov, hehhehe.

_____________________________

Postala sva starša najinemu sončku Gasperju

(odgovor članu andmoj)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
12.7.2009 15:13:17   
Anonimen
dans sm jaz že skor vse živce zgubila s tamalim k pojma nimam al ga neki kuha al je pa v takem obdobju da je jok in to non stopuser posted image enostavno zdele sm že tok izmučena k da bi ne vem kaj vse delala a nisem pa nič,no lažem sm kosil nardila pa se z vrelim oljem glih po trebuhu polila sm super aneuser posted image mislim dans je tok fantastičen res tko da kej slabi se že ne more zgodit razen če tamala vn prletiuser posted image

nč grem zdej do konca pospravt dokler mam še mir k pol bo spet noro

živček ti pa še kr vztraji 2 v 1user posted image

(odgovor članu vim)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
12.7.2009 17:03:02   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: katrinka
blue - no vidim da tvoj laptop ni v gnoju, moj racunalnik pa ne v potokuuser posted image sam seznami so pa se vedn zmazekuser posted image

user posted image  user posted image  user posted image

user posted image  ljubljanskih nosečk nas pa res hecajo.. samo neki lažni alarmi user posted image  user posted image

živa25 maš ZS

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
12.7.2009 18:16:12   
Anonimen
joj majana.... meni bi se zmešalo, če me iz porodne še enkrat pošljejo gor... Cimre so pa tko tko... Niso kaj dosti zgovorne in dinamične, sicer pa so prijetne punce... Malo mi je dolgčas z njimi ampak bo že... user posted image user posted image user posted image

Upam da me jutri domov spustijo... Ali pa da grem ponoči rodit. Sicer nevem kaj bom tukaj, ko se začne ta vročina user posted image user posted image

(odgovor članu Blueeyes)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
12.7.2009 20:25:54   
majana79
živa, kaj ti je pa zdravnica rekla? Meni je šlo to čakanje da se odločijo kaj bodo z mano najbolj na živce. Pa vsaj dan sem težila, da hočem domov. user posted image

Upam da ti jutri povejo kaj in kako... Ti jih pa kar vprašej, ker vsaj naša je bla čist nezgovorna. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
12.7.2009 20:37:11   
Anonimen
Nevem kaj je rekla.... V petek sem jo nazadnje vidla, ko je rekla da grem v soboto domov, pa ni blo nič iz tega... Bomo vidli... Neki me špika danes, mogoče pa le ne bom šla ven user posted image

(odgovor članu majana79)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
12.7.2009 20:39:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: živa25

IZVIRNO SPOROČILO: k.tja

meni pa se čep ni odluščil,...user posted image  sem se prej odprla.


Sej menda ni pravilo, je pa predznak, da se je nekaj začelo dogajat... Moj čep pa ni bil rjavkast ampak je bil kot smrkelj... Menda je tako, če se odlušči nežno, da ne zakrvavi zraven user posted image



To pa sem imela,... dooolg smrkelj; ampak kar nekaj tednov prejuser posted image
Sem naslednji teden imela pregled in me je v čakalnici nekaj začelo špikati, me je takoj poslala na ctg, tam pa nič,... so mi rekli, da še nekaj časa ne bo. To je bilo 20.4., rodila sem 11.5.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
12.7.2009 20:40:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

Ja kr navadte se, pol ko pridejo ven je še hujše. user posted image user posted image


Samo prvih nekaj tednov,... majana, ne jih strašit!user posted image

(odgovor članu majana79)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
12.7.2009 20:42:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: andmoj
Brat je mel včeraj rojstni dan, pa je mislil, da se mu bo želja uresničila in da bomo držali našo user posted image  že včeraj v naročju, ampak sem ga lepo potolažila, naj kar še malo počaka.



Moj oče je tudi mislil, da bo tako,... pa se je Urban rodil en dan kasneje. Mogoče bo pa danes kaj,... user posted image

(odgovor članu andmoj)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
12.7.2009 20:48:56   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: k.tja
Samo prvih nekaj tednov,... majana, ne jih strašit!user posted image


Ah ne, sej sem se samo hecala. user posted image Prav fino je, ko pridejo ven, hudo je samo, ko jih kaj matra.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
12.7.2009 21:07:44   
Anonimen
no sej glede čepa bomo vidli kako bo in kako ne.... user posted image user posted image Neki me špika v križu... no nevem v trtici user posted image user posted image user posted image Mislite da bo kej?

(odgovor članu majana79)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
12.7.2009 21:44:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

IZVIRNO SPOROČILO: k.tja
Samo prvih nekaj tednov,... majana, ne jih strašit!user posted image


Ah ne, sej sem se samo hecala. user posted image Prav fino je, ko pridejo ven, hudo je samo, ko jih kaj matra.



user posted image  (žal nas celo življenje nekaj špika,... user posted image )
se včasih spomnim na čas, ko sem bila noseča in ko sem čakala in čakala, da je prijokal iz trebuščka,... prav luštno ga je videti in vsaj vedeti, kako se ima in kakšen izgleda,... user posted image
vsak mesec z otročkom je boljši!

živa, tole špikanje pri tebi pa zna nekaj pomeniti,...

(odgovor članu majana79)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
13.7.2009 8:29:09   
Blueeyes
samo da zaželim lepo dobro sončno in toplo jutro vsem ljubljančicam... mi smo za spremembo naspani...

tuki vidim da se še nič ne dogaja, da se ni nobena še danes javila.. kje pa ste zaspanke??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
13.7.2009 9:13:57   
Blueeyes
evo, vam dam še tukaj tale post.. če vam bo kej pomagal oz prišel prav user posted image

Prva pomoč za Ljubljanske mamice  user posted image

Dojenje:   user posted image

LA LECHE LEAGUE SLOVENIJA
NAJPOGOSTEJŠA VPRAŠANJA
ISKALNIK NAJPOGOSTEJŠIH VPRAŠANJ MON
DOJENJE MON FORUM

Otrok:    user posted image
Brošura MOJ OTROK IMA VROČINO
Brošura DOJENČEK -  kako ga pestujem in kako se ukvarjam z njim (Handling)
PEDIATRIJA MON FORUM

Masaža dojenčkov in otrok  user posted image
http://www.masazadojencka.si/masaza.htm

Baby handling:
http://www.youtube.com/watch?v=WfZDWtXDewA

Kapljice (A)D3 (zamenjave):
- Idroplurivit (Italija)
- Oleovit D3 (na oljni bazi, naj ne bi povzrocal krcev. Dobi se v AT ali lekarna Arnika. Sk. loka)
- Plivit D3
- dodajte!

Kapljice proti krčem:
user posted image
- Mylicon (Italija)
- Sab simplex
- Colic calm
http://www.coliccalm.com/index.html
- Antiflat (AT)
- Milicon Goccie (IT)
- Colikind (homeopatske granule, IT ali lekrna Arnika)
- Vetrovne kapljice (koroske lekarne)
- Lefaxin (AT)
- GasBimbi (v lekarni receno, da naj ne bi bile najboljs)
- bioGaia (probiotiki www.biogaia.si )
- dodajte!


Cepljenja:  user posted image
- Knjizica za starse - cepljenje otrok
- rotavirus:
http://www.zzv-ce.si/unlimitpages.asp?id=357
http://med.over.net/forum5/read.php?37,4244011
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2206492
- norice (vodene koze): http://www.zzv-ce.si/unlimitpages.asp?id=275#norice-vodene%20koze
- redna cepljenja: http://www.ivz.si/index.php?akcija=novica&n=1766
- cepljenje otrok s konjugiranim pnevmokoknim cepivom


Od rojstva brez plenic:
- http://www.diaperfreebaby.org/index.php?module=article&view=10&MMN_position=251:14
- http://www.diaperfreebaby.org/index.php?module=article&view=8&MMN_position=237:14:224
- http://www.ringaraja.net/forum/od_rojstva_brez_pleni%C4%8Dk/m_3945712/tm.htm
- http://med.over.net/forum5/read.php?1,4473621


Seznam za na morje:

- hladilna krema za ritko
- krema za sončenje - razpršilo proti komarjem
- kopel za večerno kopanje
- šamponček za lase
- Calpol za zbijanje vročine
- Paracetamol svečke - fiziološko - aspirator za nos
- Bepanten
- nekaj obližev
- termometer
- Canesten
- Claritin
- Prolife/Biogaia
- Ribodermin
- Operil
- AD3 kapljice
- kapljice proti krčem
- Fenistil/Kamagel
- prašek za rehidracijsko raztopino
- kreme: Tea tree, materina dušica
- veljavno zdravstveno zavarovanje v tujini
- tel. številka ali naslov zdravnika v kraju letovanja
- številka otroške urgence na Metelkovi: 01 4723 888

< Sporočilo je popravil Blueeyes -- 13.7.2009 9:15:03 >

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
13.7.2009 9:38:17   
sinskaT
O Živa a ti bi že kar rodila?user posted image No saj važno, da bo vse ok - upam, da se ti danes kaj začne oz. da te spustijo vsaj domov.
No naš user posted image je uradno čez rok, že zjutraj sms-i - pa kdaj boš, pa kaj misliš   jao jao, naj jim bo, saj ne vedo kaj govorijo (ali niso rodili ali niso šli čez PDP). Ful hecno, prej so bili pa vsi pametni kako bom ja kaj prej rodila, 2. otrok pa tko, ja mu že tko paše a ne. Danes grem nardit eno oreng turo, pa zvečer mehiška hrana, keks user posted image pa ni vrag,d a se kaj ne začne user posted image user posted image user posted image

Blue - hvala za koristne linke!



_____________________________

♪♫♪♫♫


(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
13.7.2009 9:43:50   
Anonimen
evo frišne novičke z vizite... Sem še zapta, kljub špikanju v križu in trebuhu user posted image CTG-ja danes še nisem imela, tko da ko bo bom kej več vedla verjetno. Danes ostajam še tukaj, da bo dr. Tomažičeva pogledala moje cukre, pol bomo pa vidli kako in kaj. Je rekla zdravnica, da bi se jutri zmenili za domov... user posted image user posted image Upam da me jutri res usliši pol user posted image

(odgovor članu sinskaT)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
13.7.2009 9:55:35   
BOOMER
oj bejbe!

Sam da se mal javim. Vidim da smo Ljubljančanke mal manj zgovorneuser posted image Jah kaj češ, mene moja not vsakič tepe, ko se zicnem za računalnikuser posted image Tko da pri nas po moje do avgusta ne bo nič hehe.

Čestitke vsem svežim mamicam pa pogumnicam, ki vam je že materinstvo že laufa!user posted image user posted image

Blue - super ta seznam za prvo pomoč

živa25 - še 3tedne noge skupuser posted image sej še malo, glavn pa je, da je mali ok.

prepovedan izhod za nosečke do konca tedna (bo +30user posted image - itak zaključmo sprehod po 2minutahuser posted image )

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
13.7.2009 10:05:42   
eee35
Ojla, vsemuser posted image ...boomer, mogoče bi bile ljubljančanke bolj zgvorne, če bi prej ugotovile, da obstaja forum ˝ljubljanske nosečke˝user posted image . Meni je uspelo v 36 tednuuser posted image . Upam, da ostale ste bolj pri stvari!
živa25:, ti pa si naša avgustovka, se mi zdiuser posted image ? Drži se še teh par tednov!

(odgovor članu BOOMER)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
13.7.2009 10:48:25   
vim
Eee35 bolje opaziti zdaj kot nikoli, a ni tako. Dobrodošla, še 1 mesec praviš. Drži se. Jaz sem sicer julijka ampak nič ne kaže da bo julija ali pa še 16 dni, me pa že vse tišči.

_____________________________

Postala sva starša najinemu sončku Gasperju

(odgovor članu eee35)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
13.7.2009 10:50:10   
vim
Živa saj bo zdrži še malo. Jaz imam pa v četrtek spet merjenje cukra, hudiča spet mi baje preveč niha. In bomo spet piliuser posted image user posted image .

_____________________________

Postala sva starša najinemu sončku Gasperju

(odgovor članu vim)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
13.7.2009 11:02:28   
ledenka
kako smo kaj? naju vročina ne moti, v vozičku je hladno, mami pa mora itak kile zgubljat user posted image

< Sporočilo je popravil ledenka -- 13.7.2009 11:03:43 >


_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu vim)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
13.7.2009 11:22:19   
BOOMER
PUNCE JAVLJAM V IMENU KATRINKE:

"To pa je zato k sm govorila da bom zadnja rodila - ob 2.56 je na svet prijokala nepricakovano najina princeska Suzana Vanesa, tehta 2910g in velika je  50cm, obe sva uredu."user posted image user posted image

Čestitke bejbi, po vsem slabem skupaj pa uživejte in se crkljate!

Ful lepo tkole presenečenje...jest sm čist mehka, moj pa tud, sem mu kuj javla...aaaaaaaaaaaaah

vim - kaj a midve bova do konca štrajkale al kaj? Včeri sem popoldan pestvala 7kilsko lepotico pa ni blo dodatnega špikanja al pa kejuser posted image

objava na rodili smo - a je kera že to delala, a lahk to ke pošle pliz? Al mi pa pove bom jaz..Thx

expecting (still) - a veeeeeeery long wait it will be!user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
13.7.2009 11:32:05   
majana79
O madonca, to pa je presenečenje!

Čestitke družinici. user posted image user posted image user posted image No, če hoče katera rodit, naj se preseli, tako kot se je katrinka. user posted image To je sigurno od vsega miganja. user posted image

(odgovor članu BOOMER)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?