|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vprašanje za JULIJKE
27.5.2005 14:50:56   
Anonimen
Ker je danes tako vroče se sprašujem v kaj boste oblekle vaše :duda: za iz porodnišnice? Seveda če bo tako vreme takrat.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   vprašanje za JULIJKE
27.5.2005 14:59:33   
Antigona
Pojma nimam.:((
Se pa že nekaj časa sprašujem kaj za vraga naj mu kupim. :ups:
Na splošno za oblečt. A kratke rokave al dolge al kaj????

Imate kak "poletni" seznamček oblačil za novorojenčka?

Lp, Sonja
:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   vprašanje za JULIJKE
27.5.2005 15:00:48   
Tiamo
nisem julika, sem začetek avgusta in verjetno bo takrat podobno vreme, zato ti bom odgovorila, kot so nam povedali v mat. šoli.:metulj:

:duda: oblečeš v eno tetra majčko, čez bobmažno tenko jopico in spodaj čez plenčke samo žabice ali hlačke. Če ima hlačke mora imeti še nogavičke ali copatke. Na glavici naj bi imel tenko kapico ali klobuček. :zajcek:

LP Tia74

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   vprašanje za JULIJKE
27.5.2005 15:01:59   
Tiamo
joj, kok sem napak naredila, se opravičujem :ups::ups::ups::ups::ups::ups:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   vprašanje za JULIJKE
27.5.2005 15:08:34   
petraCBU
Jaz bom pripravila cel kufrček (za vse vremenske prilike), pol jima bom pa nataknila, kar bo poreklo vreme, vzdušje in kakšna strokovna oseba :)
P.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   vprašanje za JULIJKE
27.5.2005 16:10:18   
pravljica
mi imamo tudi že pripravljeno (v albumu)...bodi z dolgimi rokavi, tanjše hlače, nogavičke, kapica - to bo sigurno...potem pa še ena majčka z dolgimi rokavi, copatki, jopica in odejica če bo sila, kar dvomim

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   vprašanje za JULIJKE
27.5.2005 18:05:39   
valentina.
:ups: Ojej, jaz pa sem včeraj kupila pajacka s kratkimi rokavi in kratkimi hlačnicami. Tako mi je svetovala prodajalka in ena lanska julijka. In seveda nogavičke in kapica. Pa sem rekla, da morajo bit dolgi rokavi!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   vprašanje za JULIJKE
27.5.2005 21:33:47   
Tiamo
Valentina, saj ni panike, kupi še eno jopico in nogavičke, pokri ga z odejico pa bo. Nevem zakaj prodajalka ni pomislila tudi na npr. deževen dan.

Nočem biti pa pametna, sem napisala samo tisto kar sem slišala v materinski šoli.

Lp Tia74

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   vprašanje za JULIJKE
28.5.2005 10:08:28   
bilba
glede na to, da obetajo čez 30 stopinj, ga jest sigurno ne mislim oblačit v dvojne dolge rokave.ne glede na to, kaj pravjo v babiški šoli. no, jest mam prpravljen pajac z dolgimi rokavi in do gleženjčkov, pa basta.pa itak dekica za čez , če bo sploh treba.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?