|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  37 38 39 [40] 41   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
3.2.2011 10:45:40   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

ima hofer stojalo v pon v ponudbi za 20€ user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

grem v torek v ikeo, tam ga dobim za 8€ user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 976
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
3.2.2011 10:47:40   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

ima hofer stojalo v pon v ponudbi za 20€ user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

grem v torek v ikeo, tam ga dobim za 8€ user posted image user posted image user posted image user posted image

me pride cenej,ce grem po tega v hofer.. v ikei bi se **** € pustila user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 977
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
3.2.2011 10:59:09   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

ima hofer stojalo v pon v ponudbi za 20€ user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

grem v torek v ikeo, tam ga dobim za 8€ user posted image user posted image user posted image user posted image

me pride cenej,ce grem po tega v hofer.. v ikei bi se **** € pustila user posted image user posted image user posted image user posted image



razliko do 20 € user posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 978
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
3.2.2011 12:11:15   
tinaaja
tok minimalno bi me benz prisel user posted image user posted image user posted image pol pa bi bilo treba dodat se kaksno nulo zraven in mnoziti z 2 ali 3.. user posted image user posted image user posted image user posted image nema! 

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 979
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
3.2.2011 12:16:51   
thaiss
user posted image user posted image
zato pa jaz kar pišem pa brišem  pa dodajam na seznam...nikako da se znesek zmanjšauser posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 980
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
3.2.2011 19:28:30   
A-N-J-A
Kwa je dobr k lohk kej preberem, sploh nisem navajena user posted image user posted image user posted image .

Moram mal pohvalt našga Borčka.Ela ma v vrtcu bralnega palčka in ko doma vadmo in govori obnovo knjigice, za njo pove tud Bor in mu gre prav dobr.Sicer ne pove tok dobr k Ela, mal skrajša, ampak jaz sem navdušenauser posted image .
Kako pa kaj vaši rišejo? Naš je čist nezainteresiran.Riše glavonožca, tazga bl na izi, in enkrat je clo narisal telo in glavo, ampak to je blo enkrat.Druzga nič, pa še to nariše v vrtcu, doma ni govora.V primerjavi z Elo ki ji gre grafomotorika več kot odlično je Bor pravi bučko.Je pa bolj za tehnične stvariuser posted image .

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 981
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
3.2.2011 20:24:58   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

user posted image user posted image
zato pa jaz kar pišem pa brišem  pa dodajam na seznam...nikako da se znesek zmanjšauser posted image

Next varjanta, a? user posted image

Anja, Žiga je na stopnji Bora. Al pa še mal nižje user posted image , Nobenega interesa sploh. On vozi kolo, rola in smuča. Pa potanovem bratca sekira user posted image


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 982
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
3.2.2011 21:06:50   
draja
Skačica, Dajadada lepo vas je spet brati user posted image user posted image user posted image

Zdaj čakamo še Sezam, Erno, Žabiko, cv105 in ostale, da se mal javijo...

Anja mi je bilo prav bad prebrati, kako je pri vama s službama oziroma plačamiuser posted image . upam, da se situacija kmalu uredi! Pa da gre Ela v šolo tudi meni ne gre v računuser posted image . Jah, hitro gredo tale leta.

risanje Živa tudi ne mara preveč risat, če pa že, pa riše dinozavre, ki so itak "čudni". Me je pa zdaj, ko je prebolevala škrlatinko presenetila,ko sem ji rekla, da naj ne riše samo čačk, da zna sigurno že kaj lepo narisat in je kar naenkrat znala narisat sonce, rože, luno, zajčka,mene (tudi s trupom)... Torej zna, samo dinozavre bolj čudno rišeuser posted image
pa barvat se ji sploh ne da. to kar parkrat potegne, čez vse črte, samo da gre lahko na naslednjo stranuser posted image


(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 983
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
3.2.2011 22:54:13   
skačica
ja, naša pa nonstop riše in to kar lepo. Rožice, metulje, čebele, mene nariše kar ok. Barva tud zlo pisano, ampak tko na hitr, se ji ne da preveč s tem ubadat. Ne zna pa rolat pa smučat, ni ravno športni   tip, ampak bova zdele počasi začele skupaj pa bo mogoče šlo. Sicer pa komaj čakam sonce, pomlad in to, ker ne maram zime in mi ni ravno za zunaj v tem mrazu čepet.Sem poletni tip.

thaiss- pusti mi mail naslov na ZS in ti pošljem vabilo.

Grem slike štimat,sem spet v zaostanku.

(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 984
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
3.2.2011 23:49:24   
frrrr
skačica, js ne najdem več linka do tvojega bloga. pls, pošlji mi še enkrat. hvala! pa lepo se imejte!

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 985
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
4.2.2011 8:41:47   
thaiss
o ke lepo ko imam zjutraj ob čajčku tudi kej za prebratuser posted image
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i
Next varjanta, a? user posted image

tko nekako, sam kaj ko res vse rabim.....

risanje- rad riše z vodenimi, ampak zame so vse čičkečačke, kak glavonožec traven, sonce in GOL...ja ja tudi Matia je bolj športen tip
knjigice - pred spanjem mu obvezno eno preberemo, sam se pa bolj redko z njimi zamoti
darila za RD - no, pa se počasi premikamouser posted image  želi si 4 v vrsto ...skromen ta moj sineuser posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 986
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
4.2.2011 8:42:16   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: skačica

thaiss- pusti mi mail naslov na ZS in ti pošljem vabilo.

pustilauser posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu skačica)
Neposredna povezava do sporočila: 987
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
4.2.2011 10:28:05   
tinaaja
Brina fuuul rada rise.. Glavonozce itak, pol pa mavrice, rakete, druzino, prijazne possasti, dinozavre... Vecinoma pa meni vse priblizno isto izgleda user posted image user posted image user posted image user posted image   Ima pa fuuul mrada šablone, to je cisti zakon, je bozicek prinesel..  zadnja dva tedna je cist v puzzlih, tud unih do 8 let, za male koscke, ima ful vizielno percepcijo.. pobarvanke ful lepo barva..

drugace pa hodi zdaj na plavanje v g-rega in je super fino. uziva itak 100 na uro in komaj caka.. meni je pa tok hudo, da jo oddam obleceno in zapakirano dobim ven user posted image 1.5hr casa zase.. mala ful rada sporta user posted image

thaiss ... jaz tud tok stvari nujnoooo rabim iz ikee, ampak mi kar uspe solidno brez njih zivet user posted image user posted image user posted image Ta mesec sem € namenila svojo garderobi - cist nenevadno.. bo pocas treba poletno za brino kupit, ker mislim,da ji nic kaj dost ni vec prav user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 988
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
4.2.2011 12:21:29   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

thaiss ... jaz tud tok stvari nujnoooo rabim iz ikee, ampak mi kar uspe solidno brez njih zivet user posted image user posted image user posted image Ta mesec sem € namenila svojo garderobi - cist nenevadno.. bo pocas treba poletno za brino kupit, ker mislim,da ji nic kaj dost ni vec prav user posted image


cunj zase itak ne kupujem,sem kaznovana!!!...pa ne od možauser posted image
Matia bo tudi potreboval novo poletno kolekcijo, tako da me kar zraven k naročilu priklopte...next pa touser posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 989
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
4.2.2011 13:08:03   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

thaiss ... jaz tud tok stvari nujnoooo rabim iz ikee, ampak mi kar uspe solidno brez njih zivet user posted image user posted image user posted image Ta mesec sem € namenila svojo garderobi - cist nenevadno.. bo pocas treba poletno za brino kupit, ker mislim,da ji nic kaj dost ni vec prav user posted image



Matia bo tudi potreboval novo poletno kolekcijo, tako da me kar zraven k naročilu priklopte...next pa touser posted image

Jst pa upam, da mu bojo kratke hlače in majice vse še prav. Sem optimist user posted image Edino 3/4 hlače bo še kake rabil pa kake dolge hlače. Sem mu pa lani kupovala 104 (ne vem al je to 4-5 al 3-4 user posted image ). Velik je pa zdej okol 105.


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 990
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
4.2.2011 14:48:28   
dskubin
Pa vas je res lepo brat, punce.

Mi smo še kar na Otoku, danes je mrazzzz za crknit. Tako piha, da je kar avto na parkirišču premikalo, voziček sem komaj pririnla iz vrtca (tja grede smo pa kar vsi trije tekli za njim) ;)

Naša pupa pa verjetno lepo riše, sploh ne vem, kako bi mogla pri taki starosti. Ljudi je začela ristat še pred 3. letom, nikoli glavonožcev. Sem jih takrat prav pogrešala ;) Riše pa vedno več podrobnosti, ki jih vidi pri bratu in pol kopira. Draž dobi iz šole vsak dan majhno knjigico za prebrat, ene 8 strani pa na vsaki samo 1 vrstica. In pol najprej on prebere, potem še Diti. Ona sicer samo črkuje in ne zna še povezovat v besede, ampak verjetno tudi ta faza ne bo trajala prav dolgo. Tudi motorično je zelo zelo spretna (v vrtcu pravijo, da še niso imeli otroka, ki bi imel in grobo in fino motoriko tako razvito, kot ona, navadno je res tako, da so eni boljši pri enem, drugi pri drugem), samo to pri nas zaradi moževe distrofije močno spodbujamo, medtem, ko za risanje, pisanje, branje ipd. se trudimo jo malo brzdat, ampak ona se kar ne da in stalno škili čez mizo in ponavlja za Dražem. Pa še nekaj je, je izjemno vztrajna in trmasta, tako da, če si ona nekaj vpiči v glavo, bo to tudi naredila. Tako da me je kar malo strah, kaj bo počela pri nas, ko bo zaštartala s šolo (tu gre namreč že septembra, pa že zdej zna veliko, kar se bo tam učila). Mah, sej ne vem, včasih sem vesela, da jo vse zanima, včasih pa me prav skrbi, kako bo v šoli (slabe osebne izkušnje) :D

_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 991
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
7.2.2011 13:40:04   
Pikca
Ooo, po dolgem času pridem pogledat in vidim celo debatouser posted image

Tokrat se javljam z lepšimi novicami - danes bomo prvič prespali v novi hiškiuser posted image
Tamala dva sta navdušena nad sobicama, sta sama izbrala vsak svojo postlo in sta čist ponosna (proti jutru bomo najbrž vseen vsi 4je na tavelki postli, ampak pustimo se presenetit). Mi je pa prav pasalo danes v službo, da se mal spočijem od selitve, to ni res, kolk krame se nabere...

darilo za RD - Jernej si želi "bakučitalnik" (mi ni všeč, bomo še vidli), od uporabnega pa tudi že vse ima (kolo, rolerje, poganjalc, avtov in lego kock dovolj...), mogoče barvice - jih sicer ima, a bi rad imel take kot Živa in pobarvanko. Rad barva in je zelo natančen.

risanje - riše pa ne preveč rad in tudi ne riše nič kaj prepoznavnega, same čačke - če mu rečem, nariši glavo, pa trup, noge... vse nariše, sam pa neuser posted image

ovni in trma - ni sile, je tudi pri nas tehtnica-Živa dost hujša

Skačica, super za rastočo hiškouser posted image

Anja, sočustvujem zarad službe in krize... držim pesti, da se vam obrne na bolje. In da Ela uspešno zakoraka v 1. razred, saj je bolj na izi to prvo leto.

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 992
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
17.2.2011 15:37:59   
K_a_t_i
Pikca, kako je blo v novi hiški? user posted image

Skačica, zate sem pa bila ziher, da si že daaaavno novo službo menjala. Pa zdej berem, da še kar vztrajaš...

Dskubin, sem pokazala Žigu risbice od Diti, ki si jih dala na FB in ga vprašala, če zna on tud to narisat. Se je mulc znajdu - je reku - nič od tega! Jaz znam samo krokodile in dinozavre user posted image (najbrž take posebne, ki so že izumrli in jih še niso rekonstruiral)

Jah... ne vem kaj naj še napišem....


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 993
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
17.2.2011 21:04:22   
A-N-J-A
Pikca -super za selitevuser posted image user posted image user posted image ! Katero hiško ste pa kupili , ne vem če si kje kaj omenila???

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 994
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
18.2.2011 9:08:04   
thaiss
jutro, sonček je user posted image

pikca bravo za vselitevuser posted image user posted image user posted image
mi se selimo (če ne pride Murphy kej mimo) čez 10 dni, takoj po Matičkovem RD-juuser posted image  




_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 995
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
25.2.2011 11:06:41   
Pikca
Ojla, končno spet online. Nismo še bili priklopljeni, imela pa sem dopust - zdaj smo se dokončno preselili, oddali ključe stanovanja, v hiški že večino stvari pospravili iz škatel (nekaj nas še čaka, bo treba še kakšne omare kupit, res ne vem, kje smo imeli vse to na 60 kvadratih).

V hiški je luuštno. Aja, imamo pa Regino 127 (Lumar). Pogrešamo še sedežno, ki pride drug teden, pa par stvari je še za poštimat, drugač smo pa zadovoljni.  Midva imava končno spalnico zase, otroka presenetljivo spita v svojih sobahuser posted image . Komaj čakam, da zrihtamo še terasico in posejemo travco. Bom dala ob priliki kakšno fotko gor.

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 996
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
8.3.2011 11:47:20   
thaiss
ejla, kje se skrivate...al se s krofi bašeteuser posted image
drage moje, vsaki eno user posted image  za naš praznik!!

mi smo preseljeni, tri škatle me še iz kota spalnice gledajo, ostalo je na mestuuser posted image
matia je naudušen, najraje se sprehaja po stopnicah gor in doluser posted image  , s spanjem v sobici nima težav itd....uglavnem superuser posted image


_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 997
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
10.3.2011 22:56:27   
Žabika
Ooooo, čist presenečena koliko napisanega. Super!

Bravo vsem za nove hiške. Mi še gledamo ne. Smo se malo razvadili mestnega "luksuza". Vse pri roki, služba blizu, vrtec v bloku, ... jah ni kaj, smo pač bolj mestni, vikende smo pa skoraj vse v Kranjski.

Hana je taka kot je bila vedno; pridna, pridna, pridna. Res nobenih težav z njo. Ravno danes sem bila tudi na prvih govorilnih urah in prvi stavek, ki ga je rekla vzgojitljica je bil: Ne vem zakaj imamo pol ure časa, ker vam več kot to, da je Hana super punca in da ste lahko zato zelo veseli, nimam za povedat. Sem bila res vesela da je tako in da se je tako dobro vklopila v nov vrtec.

Je pa tudi prava mala športnica; v letošnji zimi ima za sabo 22 smučarskih dni, smuča super. Tudi drsala je, ampak je bilo žal malo premalo časa za izpilit "tehniko". Čakamo da zalaufamo rolerje. Lani je zadevo že super obvladala, upam, da ni pozabila vsega skupaj. Če je katera iz LJ za, bom verjetno dobila eno prijateljico, ki je pripravljena malo skupino otrok učiti rolat. Če kakšno zanima, naj pove.

Se pa pripravljamo na praznovanje RDja, ki se ga noro veseli. Pa ne toliko daril, ampak žurke in torte. Drugače je bila pa njena edina želja kolo brez pomožnih koleščkov, ki že čaka, da ji ga predamo. Seveda bo še kaj za zraven. Igrače pa sploh niso ne vem kako in. Lego vlak imamo ž več kot leto, sestavili smo ga nekajkrat. Tako da pri nas, to ne pali. Tudi legice bolj samevajo. Rada pa riše (zna kar kaj lepega že narisat), rešuje naloge (najraje od pike do pike in iskanje napak, da o leplenju nalepk ne govorim), oblikuje plastelin, pa piše, piše, piše. Kar sama se uči, mi moramo pa potem brati kaj je napisala. Seveda je vse v hanščini, razen nekaj osnovnih imen. Tudi sestavljanke so in, pa občasno dojenčki.


(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 998
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
13.3.2011 13:43:13   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: Žabika

Če kakšno zanima, naj pove.


Kle se pa javljam! No, Žiga user posted image


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Žabika)
Neposredna povezava do sporočila: 999
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
17.3.2011 11:52:26   
tinaaja
Najprej - cestitke vsem marckom, ki os ze praznovali (vsteti tudi februarcki :-))user posted image user posted image user posted image user posted image

Tile rolerji - ali vam je to res kul za 4 letnike? Brina si jih ful zeli, jaz pa kar neki ne bi.. Ob kolesu, skiroju, formulci  ... A imate vse Roces rolerje? Katere ste vzele? Pa drug problem je, ker dita bi vse, kar ima brina in pol imamo pevske arije..  user posted image

Druagce pa akcija skoz - trenutno imam dito doma, zakuhala ponoci, od vseh dni glih danes, mko bi morali na PK na nefrolosko user posted image user posted image user posted image brina je navdusena nad telovadbo in plavanjem - se vedno, res je frajerka! Malo nam je ditina vrocina pokvarila plane za praznovanje, al tko je z otrocki,.. bo zgelda ta vikend za familijo, prijateljci pa pridejo na vrsto kasneje...

Lepo praznujte vse!!


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 1000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  37 38 39 [40] 41   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  37 38 39 [40] 41   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?