|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Katera sploh še rodi-"po starem"?
21.7.2009 22:54:36   
ShopGirl
Ojej...26h user posted image  Vsa čast. Zame je ta podatek tok vreden kot če bi rodila naravno in ne s CR user posted image  Res... No tej moji znanki ki je tudi mela CR, se pa punčka ni hotla spustit in ji je začel pulz padat - so tut takoj odreagirali. Hvala bogu...

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Katera sploh še rodi-"po starem"?
21.7.2009 23:36:34   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: ShopGirl

Uh jst bi tut s CR!


a misliš, da je to mačji kašelj?

v začetku nosečnosti sem si ravno tako mislila, kak fajn, te pičijo, zaspiš in je vse mimo....ampak na koncu pa si nisem ničesar bolj želela kot biti pri zavesti, ko se bo zgodilo.....in res....mislim, da so mamice, ki imajo žal cr prikrajšane za tisti prvi trenutek....TISTI.....neponovljivi....žal....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu ShopGirl)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Katera sploh še rodi-"po starem"?
21.7.2009 23:37:42   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: matcar


IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: matcar

Jaz sem rodila 3x z CR.Pa tudi v četro bom,če bom spet noseča.


izdajalka user posted image



Zakaj? Ker imam jajca,da na glas povem?


kje pa....samo hec....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Katera sploh še rodi-"po starem"?
22.7.2009 6:50:39   
Hope2
9 straniuser posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Katera sploh še rodi-"po starem"?
22.7.2009 7:20:47   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: ShopGirl

Uh jst bi tut s CR!


a misliš, da je to mačji kašelj?

v začetku nosečnosti sem si ravno tako mislila, kak fajn, te pičijo, zaspiš in je vse mimo....ampak na koncu pa si nisem ničesar bolj želela kot biti pri zavesti, ko se bo zgodilo.....in res....mislim, da so mamice, ki imajo žal cr prikrajšane za tisti prvi trenutek....TISTI.....neponovljivi....žal....user posted image



Tukaj pa se popolnoma strinjam s tabo! Pa otroka ne vidiš takoj in ga ne slišiš.Ni lušno,čeprav se mogoče sliši tako.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Katera sploh še rodi-"po starem"?
22.7.2009 7:23:48   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: matcar


IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: matcar

Jaz sem rodila 3x z CR.Pa tudi v četro bom,če bom spet noseča.


izdajalka user posted image



Zakaj? Ker imam jajca,da na glas povem?


kje pa....samo hec....user posted image



ok,tudi prav...Sem že mislila,da me kritiziraš s tem.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Katera sploh še rodi-"po starem"?
22.7.2009 7:26:36   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: matcar


IZVIRNO SPOROČILO: ShopGirl

matcar, se ti je rana po CR lepo zacelila? Moji znanki se je vnela že v porodnišnici...jo je full bolelo.



Ja,nobenih težav nisem imela.Vse je tipi-topi.Edino kar me spominja na porode,je brazgotina.Tudi okrevanje je bilo minimalno,sem bila takoj fit.


Enako. Zato bi ponovila porod s CR. Par ur po CR sem že hodila na WC.(prvič sem kmalu v nezavest in sem imel spremstvo medicinske sestre) 2. že sama . Naslednji dan sem tudi že čez hodnik šla in se sama tuširala. Je bolečo prve 3 dni potem res hitro mine bolečine. Ko šive dajo ven čez 7-10 dni po CR je pa res SUPER user posted image
Sem imela pa eno na INT kar je skoz bruhala po CR user posted image  Tako je bilo boga vendar večinoma smo bile ok.

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Katera sploh še rodi-"po starem"?
22.7.2009 7:30:36   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

IZVIRNO SPOROČILO: matcar


IZVIRNO SPOROČILO: ShopGirl

matcar, se ti je rana po CR lepo zacelila? Moji znanki se je vnela že v porodnišnici...jo je full bolelo.



Ja,nobenih težav nisem imela.Vse je tipi-topi.Edino kar me spominja na porode,je brazgotina.Tudi okrevanje je bilo minimalno,sem bila takoj fit.


Enako. Zato bi ponovila porod s CR. Par ur po CR sem že hodila na WC.(prvič sem kmalu v nezavest in sem imel spremstvo medicinske sestre) 2. že sama . Naslednji dan sem tudi že čez hodnik šla in se sama tuširala. Je bolečo prve 3 dni potem res hitro mine bolečine. Ko šive dajo ven čez 7-10 dni po CR je pa res SUPER user posted image
Sem imela pa eno na INT kar je skoz bruhala po CR user posted image  Tako je bilo boga vendar večinoma smo bile ok.



Ja,pri meni je bilo enako,razen da nisem padla skupaj.Sem že naslednji dan bila na obiskih zunaj,z vsemi mojimi,ker noter na INT ne sme nobeden,razen partner oz.mož.Tako,da sem imela vse ob sebi takoj.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Katera sploh še rodi-"po starem"?
22.7.2009 7:33:10   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: matcar


IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: ShopGirl

Uh jst bi tut s CR!


a misliš, da je to mačji kašelj?

v začetku nosečnosti sem si ravno tako mislila, kak fajn, te pičijo, zaspiš in je vse mimo....ampak na koncu pa si nisem ničesar bolj želela kot biti pri zavesti, ko se bo zgodilo.....in res....mislim, da so mamice, ki imajo žal cr prikrajšane za tisti prvi trenutek....TISTI.....neponovljivi....žal....user posted image



Tukaj pa se popolnoma strinjam s tabo! Pa otroka ne vidiš takoj in ga ne slišiš.Ni lušno,čeprav se mogoče sliši tako.


To je pa tudi res. Samo očka je videl našo punčko po porodu, ko so mu prinesli. Jaz sem videla svojo punčko 24 ur kasnej, ker sva obe bile v INT (rojena v 34.t) HB da je samo 1 dan in noč bila v INT, da potem sem jo imela pri sebi.
V Avstraliji kje sem jaz živela 18 let tam pa drugačno naredijo. Tam ti dajajo epiduralno da si lepo budna in še mož/partnerja imaš ob sebi, da čist nič ne zamudiš kot tu v Sloveniji (in še kje druge)

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Katera sploh še rodi-"po starem"?
22.7.2009 7:37:47   
KatMat
v postojni ti dajo na izbiro ali hoces biti buden ali ne pri cr...no ja...mene so vprasali,ce to vse pa ne vem...
lepo so rekli ce bi rajsi spala ali bila budna...pa sem rekla da bi rajsi bedela da nezamudim prvega jokca

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Katera sploh še rodi-"po starem"?
22.7.2009 7:38:34   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: matcar


IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

IZVIRNO SPOROČILO: matcar


IZVIRNO SPOROČILO: ShopGirl

matcar, se ti je rana po CR lepo zacelila? Moji znanki se je vnela že v porodnišnici...jo je full bolelo.



Ja,nobenih težav nisem imela.Vse je tipi-topi.Edino kar me spominja na porode,je brazgotina.Tudi okrevanje je bilo minimalno,sem bila takoj fit.


Enako. Zato bi ponovila porod s CR. Par ur po CR sem že hodila na WC.(prvič sem kmalu v nezavest in sem imel spremstvo medicinske sestre) 2. že sama . Naslednji dan sem tudi že čez hodnik šla in se sama tuširala. Je bolečo prve 3 dni potem res hitro mine bolečine. Ko šive dajo ven čez 7-10 dni po CR je pa res SUPER user posted image
Sem imela pa eno na INT kar je skoz bruhala po CR user posted image  Tako je bilo boga vendar večinoma smo bile ok.



Ja,pri meni je bilo enako,razen da nisem padla skupaj.Sem že naslednji dan bila na obiskih zunaj,z vsemi mojimi,ker noter na INT ne sme nobeden,razen partner oz.mož.Tako,da sem imela vse ob sebi takoj.


Nisem padla vendar je bilo zelo blizu. user posted image  Mož je tudi imela samo 10 min z menoj, ko je nazaj prišel po parih ur po porodu, ker sem kar notri in ven kome padla user posted image  Sem se komaj zbudila in takoj dobila nekaj proti bolečino in evo sem spet spala user posted image  Sem bilo tako vesela, ko sem naslednji dan šla v svojo sobo.


Šibam zajtrk pripravit svoji punčki in še sebe.......... Kaj me čaka v december bomo pa videli verjetno CR.

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Katera sploh še rodi-"po starem"?
22.7.2009 7:38:59   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

IZVIRNO SPOROČILO: matcar


IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: ShopGirl

Uh jst bi tut s CR!


a misliš, da je to mačji kašelj?

v začetku nosečnosti sem si ravno tako mislila, kak fajn, te pičijo, zaspiš in je vse mimo....ampak na koncu pa si nisem ničesar bolj želela kot biti pri zavesti, ko se bo zgodilo.....in res....mislim, da so mamice, ki imajo žal cr prikrajšane za tisti prvi trenutek....TISTI.....neponovljivi....žal....user posted image



Tukaj pa se popolnoma strinjam s tabo! Pa otroka ne vidiš takoj in ga ne slišiš.Ni lušno,čeprav se mogoče sliši tako.


To je pa tudi res. Samo očka je videl našo punčko po porodu, ko so mu prinesli. Jaz sem videla svojo punčko 24 ur kasnej, ker sva obe bile v INT (rojena v 34.t) HB da je samo 1 dan in noč bila v INT, da potem sem jo imela pri sebi.
V Avstraliji kje sem jaz živela 18 let tam pa drugačno naredijo. Tam ti dajajo epiduralno da si lepo budna in še mož/partnerja imaš ob sebi, da čist nič ne zamudiš kot tu v Sloveniji (in še kje druge)



Ja,v A imajo marsikaj drugače kot pri nas.Meni so pri tretjem porodu ponudili spinalni CR,ko si buden zraven,pa me je bilo preveč strah,kako bi to zgledalo,pa poslušaš jih,kako se pogovarjajo zraven,ne vem,nisem upala,priznam.Sem bila preveč živčna,pa še čakala sem,ker je ena imela urgennega pred mano,so njo naprej vzeli,kar je logično.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Katera sploh še rodi-"po starem"?
22.7.2009 7:41:40   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

v postojni ti dajo na izbiro ali hoces biti buden ali ne pri cr...no ja...mene so vprasali,ce to vse pa ne vem...
lepo so rekli ce bi rajsi spala ali bila budna...pa sem rekla da bi rajsi bedela da nezamudim prvega jokca


Resno! Meni v LJ niso nič vprašali. Ali je lahko tudi mož prisoten? To bom pa morala vprašati, ko bo čas. To pa je super vedeti, da tudi tu to delajo user posted image  Hvala za to...

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Katera sploh še rodi-"po starem"?
22.7.2009 7:44:43   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: matcar


IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

IZVIRNO SPOROČILO: matcar


IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: ShopGirl

Uh jst bi tut s CR!


a misliš, da je to mačji kašelj?

v začetku nosečnosti sem si ravno tako mislila, kak fajn, te pičijo, zaspiš in je vse mimo....ampak na koncu pa si nisem ničesar bolj želela kot biti pri zavesti, ko se bo zgodilo.....in res....mislim, da so mamice, ki imajo žal cr prikrajšane za tisti prvi trenutek....TISTI.....neponovljivi....žal....user posted image



Tukaj pa se popolnoma strinjam s tabo! Pa otroka ne vidiš takoj in ga ne slišiš.Ni lušno,čeprav se mogoče sliši tako.


To je pa tudi res. Samo očka je videl našo punčko po porodu, ko so mu prinesli. Jaz sem videla svojo punčko 24 ur kasnej, ker sva obe bile v INT (rojena v 34.t) HB da je samo 1 dan in noč bila v INT, da potem sem jo imela pri sebi.
V Avstraliji kje sem jaz živela 18 let tam pa drugačno naredijo. Tam ti dajajo epiduralno da si lepo budna in še mož/partnerja imaš ob sebi, da čist nič ne zamudiš kot tu v Sloveniji (in še kje druge)



Ja,v A imajo marsikaj drugače kot pri nas.Meni so pri tretjem porodu ponudili spinalni CR,ko si buden zraven,pa me je bilo preveč strah,kako bi to zgledalo,pa poslušaš jih,kako se pogovarjajo zraven,ne vem,nisem upala,priznam.Sem bila preveč živčna,pa še čakala sem,ker je ena imela urgennega pred mano,so njo naprej vzeli,kar je logično.


Mene je že bilo strah, ko so mi modrosti zob ven izpulili, ko sem poslušala kako so govorili, GROZNOuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Katera sploh še rodi-"po starem"?
22.7.2009 7:45:10   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

v postojni ti dajo na izbiro ali hoces biti buden ali ne pri cr...no ja...mene so vprasali,ce to vse pa ne vem...
lepo so rekli ce bi rajsi spala ali bila budna...pa sem rekla da bi rajsi bedela da nezamudim prvega jokca


Resno! Meni v LJ niso nič vprašali. Ali je lahko tudi mož prisoten? To bom pa morala vprašati, ko bo čas. To pa je super vedeti, da tudi tu to delajo user posted image  Hvala za to...



V MB vprašajo,tik preden začnejo kaj delat.Edino partner pa ne more bit direktno zraven,čaka v sosednji sobi,da ko je gotovo,takoj vidi tebe in otroka. Jaz sem tretjega vidla po 3 urah,ker sem rodila dopoldan,prvo in drugega pa naslednji dan komaj.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Katera sploh še rodi-"po starem"?
22.7.2009 7:46:24   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

IZVIRNO SPOROČILO: matcar


IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

IZVIRNO SPOROČILO: matcar


IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: ShopGirl

Uh jst bi tut s CR!


a misliš, da je to mačji kašelj?

v začetku nosečnosti sem si ravno tako mislila, kak fajn, te pičijo, zaspiš in je vse mimo....ampak na koncu pa si nisem ničesar bolj želela kot biti pri zavesti, ko se bo zgodilo.....in res....mislim, da so mamice, ki imajo žal cr prikrajšane za tisti prvi trenutek....TISTI.....neponovljivi....žal....user posted image



Tukaj pa se popolnoma strinjam s tabo! Pa otroka ne vidiš takoj in ga ne slišiš.Ni lušno,čeprav se mogoče sliši tako.


To je pa tudi res. Samo očka je videl našo punčko po porodu, ko so mu prinesli. Jaz sem videla svojo punčko 24 ur kasnej, ker sva obe bile v INT (rojena v 34.t) HB da je samo 1 dan in noč bila v INT, da potem sem jo imela pri sebi.
V Avstraliji kje sem jaz živela 18 let tam pa drugačno naredijo. Tam ti dajajo epiduralno da si lepo budna in še mož/partnerja imaš ob sebi, da čist nič ne zamudiš kot tu v Sloveniji (in še kje druge)



Ja,v A imajo marsikaj drugače kot pri nas.Meni so pri tretjem porodu ponudili spinalni CR,ko si buden zraven,pa me je bilo preveč strah,kako bi to zgledalo,pa poslušaš jih,kako se pogovarjajo zraven,ne vem,nisem upala,priznam.Sem bila preveč živčna,pa še čakala sem,ker je ena imela urgennega pred mano,so njo naprej vzeli,kar je logično.


Mene je že bilo strah, ko so mi modrosti zob ven izpulili, ko sem poslušala kako so govorili, GROZNOuser posted image user posted image user posted image



Saj to je ravno tisto,kar me je bilo groza.Pa sploh,kaj če se kje zalomi,pa vse slišiš.Uuuffff!

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Katera sploh še rodi-"po starem"?
22.7.2009 7:50:22   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

v postojni ti dajo na izbiro ali hoces biti buden ali ne pri cr...no ja...mene so vprasali,ce to vse pa ne vem...
lepo so rekli ce bi rajsi spala ali bila budna...pa sem rekla da bi rajsi bedela da nezamudim prvega jokca


Resno! Meni v LJ niso nič vprašali. Ali je lahko tudi mož prisoten? To bom pa morala vprašati, ko bo čas. To pa je super vedeti, da tudi tu to delajo user posted image  Hvala za to...
v ljubljani samo spis...nimajo opcije...


ceprav moja kolegica ki ima ravno danes cr (drzim pesti) so jo pa vprasal (v lj)

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Katera sploh še rodi-"po starem"?
22.7.2009 8:25:55   
rija
joj....sem čisto pozabila....ma kakšna EA...pa ostalo....MASTURBIRAJTE user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Katera sploh še rodi-"po starem"?
22.7.2009 9:47:13   
mml
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat


IZVIRNO SPOROČILO: mml

Jaz sem obakrat imela sprožen porod, ker se mojimauser posted image  ni dalo na svet. Na srečo je šlo po tem obakrat zelo hitro in ne preveč boleče. Nobenkrat se nisem odločila za EA, ker se po EA več porodov konča z vakumom. Obakrat dobila Dipidolor v žilo, zadeva nekoliko omili bolečine in pospeši odpiranje.
Če bi bila še enkrat noseča, se tudi ne bi odoločila za EA.


...sicer pa grem rajši še enkrat rodit kot pa plombirat zob k zobozdravniku...


ni res


Sori te moram razočarat...je res...
 
Objavljeni rezultati številnih raziskav eno imaš TULE, drugih se mi pa ni dalo lepit...

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Katera sploh še rodi-"po starem"?
22.7.2009 10:31:43   
scorpiogirl
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat


IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

v postojni ti dajo na izbiro ali hoces biti buden ali ne pri cr...no ja...mene so vprasali,ce to vse pa ne vem...
lepo so rekli ce bi rajsi spala ali bila budna...pa sem rekla da bi rajsi bedela da nezamudim prvega jokca


Resno! Meni v LJ niso nič vprašali. Ali je lahko tudi mož prisoten? To bom pa morala vprašati, ko bo čas. To pa je super vedeti, da tudi tu to delajo user posted image  Hvala za to...
v ljubljani samo spis...nimajo opcije...


ceprav moja kolegica ki ima ravno danes cr (drzim pesti) so jo pa vprasal (v lj)

Tudi v Ljubljani se lahko odločiš, da imaš spinalno, vendar partner ne more bit direktno zraven. V Kranju je lahko zraven, če se odločiš za spinalno. Se pa lahko odločaš samo pri dogovorjenem CR, pri urgentnem (se mi zdi) ni opcije.


_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Katera sploh še rodi-"po starem"?
22.7.2009 10:37:23   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: scorpiogirl

Tudi v Ljubljani se lahko odločiš, da imaš spinalno, vendar partner ne more bit direktno zraven. V Kranju je lahko zraven, če se odločiš za spinalno. Se pa lahko odločaš samo pri dogovorjenem CR, pri urgentnem (se mi zdi) ni opcije.



govorim za PO, je partner lahko zraven. Pri urgentem CR, je možno, če imaš v fazi poroda EA.

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Katera sploh še rodi-"po starem"?
22.7.2009 10:46:34   
lemavrica
JAz sem imela CR, sicer nisem slišala Jakovega prvega joka, sem ga pa videla takoj ko so me iz operacijske peljali na oddelek. Nikoli se nisem počutila kaj manjvredno zaradi CR, je pač pri nama imel očka to da ga je prvi prijel v roke in nama ni nič žal. Drugače pa zame je naraven porod vsak ki se ne konča s CR, pa naj bo brez protibolečenskih zadev ali z. In neumno mi je poslušat kako so pa mame ki so rodile brez vsega oh in sploh super, pogumne,...

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Katera sploh še rodi-"po starem"?
22.7.2009 11:03:37   
donna22
Tudi jaz sem rodila s CR in se tudi ne počutim nič prikrajšano za naravni porod user posted image user posted image V bistvu me ni noben način preveč vlekel (pa sem potem ugotovla, da user posted image drugače ne morem dobit ven user posted image user posted image ), tak da mi je potem zadevo olajšala kar malička, ki se je odločla, da bo ostala na ritki user posted image user posted image in si tako sama izbrala način user posted image user posted image

Malo mi je blo hudo samo zato, ker sem jo vidla komaj 6 ur kasneje, sploh zadnje 3 ure čakanja na intenzivni so se mi vlekle, ampak je tudi to zdaj pozabljeno ... Sploh ker je moj user posted image tak navdušen, da jo je prvi videl in dobil v roke user posted image

Kakorkoli že, prag bolečine se razlikuje od ženske do ženske, prav tako tudi želje glede poroda in prav je, da se vsaka sama odloči, kako želi roditi ... Na srečo danes ta možnost obstaja. Pri tem pa ni nobena boljša od druge, ne glede na način poroda ...

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Katera sploh še rodi-"po starem"?
22.7.2009 11:18:25   
botrca
Vsaka ima svojo porodno izkušnjo in nima jo noben (mislim avtorico posta) pravice obsojat...Ti se odloči za kakršen koli porod...(boš že povedala kako je bilo ko bo vse za tabo), zakaj se pa ene odločajo tak, druge tak pa mislim da to ni tvoja stvar.

Aja, sem rodila "samo" 1x in to z EA in me je vseeno bolelo kot user posted image . Rojevala pa sem 13h, s tem, da sem bila sprejeta dan prej. Torej sprejeta sem bila v petek ob 8h, rodila pa v soboto ob 18:28.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Katera sploh še rodi-"po starem"?
22.7.2009 12:05:22   
Taddy78
Se vidi da ste ene tako zaslepljene v svoj prav, da sploh ne preberete kaj nekdo napiše...

No pa da gremo še enkrat od začetka...
Kolegica je rojevala 16 ur. Prvih 8 ur je imela EA. Ker je bila že čist odprta, mala pa se kar ni spustila, so ji EA odklopli, ker so mislili, da ne more dovolj sodelovat...(kar je pri EA možno,glede na to da ne čutiš popadkov kot pri naravnem -a ne?)
No naslednjih 8 ur je minilo brez EA in na koncu se je končalo v vakumom...kaj zdaj enim tu ni jasno ne vem user posted image


Samo še vedno mi ni jasno kako ene tako smešno govorite o nas ki smo rodile brez EA, češ, da hočemo bit frajerke in se hvalimo s tem...kot da je to vaša odločitev...zdaj bom celo mogla iti rodit z EA zato da ne bom izpadla kot neka koza.
Meni je to v glavnem isto kot da bi jaz odprla temo in vprašala ali so ženske res take mevže da več ne morejo rojevat brez EA...pa mi kaj takega ne pride na kraj pameti, ker je to odločitev vsake posameznice. Sem že tudi slišala dosti pozitivnih strani EA in nekaj slabih, pa se tudi ne obešam na to. In kaj zdaj če sem rodila naravno in sploh ne vem kaj je EA, tako tudi ve ne veste, če je porod sploh res taki bav-bav, da se ga ne bi dalo zdržat.
Sama sem se tudi odprla 4 cm brez da bi čutila kak popadek in vprašanje kako bi se nadaljevalo če mi ne bi dali umetnih...bi mogoče isto rodila brez kake posebne bolečine...ampak tega nikoli ne bom izvedela a ne?

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?