|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 12:19:58   
Jessy
Jaz pa hčerkico vsake toliko pokličem kar čebula. user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 12:22:40   
tanci29
MOJA ČMRLA JE NAJLEPŠA IN NAJBOLJŠA PUNČKA NA SVETU....
 
kaj razmišljam ko ji pravim čmrla...nič samo to da jo mam najraje na svetu
 
in ko grem na sprehod se derem zraven vozička pridite vsi pogledat mojo čmrlo da vidite to prečudovito bitje ki bo v vrtcu že genij....zato ker jo kličem čmrla.....
 
no od zdej bom za vsak slučaj zraven nosila še cajtng da bom namahala Kerenso če jo slučajno kje srečam...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 12:29:42   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: mika
Aj Kerensa, Kerensa.....tako to je....če se človek začne delat norca iz drugih, na koncu  sam izpade.....pač tako kot izpade

To je eden od razlogov, zakaj se iz nikogar ne norčujem. Aja, no, če je pa vprašanje po razlagi isto kot norčevanje, potem pa se. user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 12:32:00   
pupika
Jaz kdaj našemu rečem mulc, mož mu kdaj reče Žaba in potem moj mulc reče nisem Žaba Gal sem.user posted image user posted image
Me pa ne moti, da nekateri rečejo, sem dala včeraj naše črve spat. user posted image user posted image  
V bistvu pa jih noben ne primerja s temi živalcami, ampak v tistem trenutku pač pokliče svojo najdražjo osebo ljubkovalno kot moj črv.user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 12:32:05   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: mika
Aj Kerensa, Kerensa.....tako to je....če se človek začne delat norca iz drugih, na koncu  sam izpade.....pač tako kot izpade

To je eden od razlogov, zakaj se iz nikogar ne norčujem. Aja, no, če je pa vprašanje po razlagi isto kot norčevanje, potem pa se. user posted image


Pa daaaaaaaaaaaj, a ti maš to mene direkt za norcauser posted image ....

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 12:34:45   
Kerensa*
Niti ne, Mika. Napisala sem pač svoje mnenje o takšnih poimenovanjih in istočasno vprašala, zakaj je tako. In zato pravim - če je to norčevanje, potem se norčujem, ja. Drugače se pa ne (izjema je kakšen politik, no).

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 13:08:52   
ninocka
Mene pa zanima, zakaj je ta ista tema zdaj ze 3ic odprta?
A ker je poletje in so potem ponovitve (kot na TVju) user posted image


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 13:10:05   
Kerensa*
Najbrž jo vsaka posebej odpre, ko jo to zanima in najbrž vsaka posebej upa, da bo dobila kakšen realen odgovor od kakšne matere s hroščem, zmajem ali morsko zvezdo. user posted image

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 13:18:42   
Anonimen
Jaz mojemu že od rojstva dalje rečem moj sonček - ker je bila v porodnišnici ena sestra (ena in edina prijazna), ki je rekla, no sonček, dejva mamici pokazat, kako se to naredi. In moj sonček Luka Patrik bo vedno moj sin, in seveda sonček mojega življenja.

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 14:20:15   
Čebel@
ne vem kaj je narobe s tem da pač svoje user posted image  ljubkovalno kličemo......pa kaj če je čebelica,žabica...meni je simpatično,mala se pa smeje zraven ko jo pokličem ljubkovano.......glede ptičkov in čebelic:vse tiste ki sodeljujemo na tem podforumom smo se skupaj odločile da se tako poimenujemo,se ni samo ena tega spomnila......če te motijo krofki,čebele,ježki ,enostavno ne hodi tja in ne beri naših čvekov

< Sporočilo je popravil majchy23 -- 27.7.2009 14:30:29 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 14:32:10   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Najbrž jo vsaka posebej odpre, ko jo to zanima in najbrž vsaka posebej upa, da bo dobila kakšen realen odgovor od kakšne matere s hroščem, zmajem ali morsko zvezdo. user posted image


Kakšen pa je zate realen odgovor.....?

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 15:20:08   
mini80
Kerensa,mestna frajla praviš,da si?Pol ti pa človek res ne more zamerit..Aja,pa krave v resnici niso vijoličaste,veš.

_____________________________

Življenje ni potica...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 16:16:13   
Šarki

IZVIRNO SPOROČILO: mini80

Kerensa,mestna frajla praviš,da si?Pol ti pa človek res ne more zamerit..Aja,pa krave v resnici niso vijoličaste,veš.

dejte no.... na konc ji boste še povedale da ni božička jo bo pa fršlokuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu mini80)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 16:23:45   
vika1

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Najbrž jo vsaka posebej odpre, ko jo to zanima in najbrž vsaka posebej upa, da bo dobila kakšen realen odgovor od kakšne matere s hroščem, zmajem ali morsko zvezdo. user posted image


Ej,Kerensa,pojdi se solit....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mi pa imamo že 5 sončkov
pa še PRAVEGA PSA,čivavo!!!!


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 16:33:02   
vika1

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

..glede ptičkov in čebelic:vse tiste ki sodeljujemo na tem podforumom smo se skupaj odločile da se tako poimenujemo,se ni samo ena tega spomnila......če te motijo krofki,čebele,ježki ,enostavno ne hodi tja in ne beri naših čvekov


Tudi jaz ne hodim ta,na Vaš podforum,ker je tko pocukran da lahko še sladkorno fašem user posted image

_____________________________

Mi pa imamo že 5 sončkov
pa še PRAVEGA PSA,čivavo!!!!


(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 16:34:44   
Šarki
kaj imajo skupnega krof(e)ki in jagode??user posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu vika1)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 16:43:46   
Pikec
Jagodno marmelado.

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 16:57:18   
emina83
Oh, Kerensa...


En nasvet: namesto da razmišljaš o takšnih bedarijah, zakaj takšni naslovi in poimenovanja tem, si raje vzami čas za prebiranje kakšne kuharice, ali pa obišči www.kulinarika.net , da bosta tvoj "mulc" in "dec" pojedla kakšno dobroto iz tvojih rok.

Bo bolj pametno in za tebe, pa še svoja dva boš s tem razveselila.


Pa brez zamereuser posted image

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 17:23:21   
Šarki

IZVIRNO SPOROČILO: Pikec RR

Jagodno marmelado.


user posted image user posted image toucher (tuše user posted image )

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 17:44:44   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: majchy23
če te motijo krofki,čebele,ježki ,enostavno ne hodi tja in ne beri naših čvekov

Saj jih ne berem. Samo naslove sem preletela.
IZVIRNO SPOROČILO: mini80
Aja,pa krave v resnici niso vijoličaste,veš.

Ne verjamem. user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: emina83
En nasvet: namesto da razmišljaš o takšnih bedarijah, zakaj takšni naslovi in poimenovanja tem, si raje vzami čas za prebiranje kakšne kuharice, ali pa obišči www.kulinarika.net , da bosta tvoj "mulc" in "dec" pojedla kakšno dobroto iz tvojih rok.

Izpod mojih rok ni in ne bo prišel noben poseben gurmanski užitek, ker za kaj takšnega nimam ne talenta, ne živcev, ne veselja. Da bi bila mulc in dedc zadovoljna, ne dvomim, ampak sta realista in sta nad tem že zdavnaj obupala. user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 18:02:03   
claud
OMG ti še kr ne štekaš aneuser posted image ....

Moja čebela je zelo vesela kakorkoli jo pokličem, samo da jo pokličem in se z njo pogovarjam....
In iz te čebele včasih rata tud račka, žabica...odvisno v kakšen položaj se postavi ko odkriva ta svet.
Kljub vsem živalskim vzdevkom, je to še vedno moj otrok!user posted image

Za take k mate pa cajt smetit s takimi bv temami pa sploh no comment!!! Mate čist preveč cajta... BOLŠ DA POMETATE PRED SVOJIM PRAGOM!!

Grem rajš nazaj h ptičkom in čebelicam 2009user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 18:15:14   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: vika1


IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

..glede ptičkov in čebelic:vse tiste ki sodeljujemo na tem podforumom smo se skupaj odločile da se tako poimenujemo,se ni samo ena tega spomnila......če te motijo krofki,čebele,ježki ,enostavno ne hodi tja in ne beri naših čvekov


Tudi jaz ne hodim ta,na Vaš podforum,ker je tko pocukran da lahko še sladkorno fašem user posted image
kako pa veš da je pocukran,če ne hodiš tja?user posted image

(odgovor članu vika1)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 18:20:19   
witto
Slab dan,a??? Moj sin je zame pišček,drugi dan čmrlek.....in????? A koga kaj moti? Če te motijo naslovi forumov,jih pa ne beri.
IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Aha... moje življenje je odvisno od čebel? user posted image


Kerensa, saj si brihtna punca - je tako težko razumeti delovanje ekosistemauser posted image ?

In če se vrnem na izhodišče te teme.....čebelice, zmajčki, krofki ipd. imajo čisto pozitiven prizvok. Pogosto se pač zgodi, da mamice pri izražanju  ljubezni do svojih otrok pozabmo na racionalnost in takrat le-ti postanejo vse zgoraj našteto in še kaj drugegauser posted image . Moja dva sta pogosto cmočka.....otročki cmočki. Pa se jima prav fino zdiuser posted image . Pa tudi za ostale izraze se verjetno najde kakšno pojasnilo. Čebelice se pogosto pojavljajo v risankah in otroških slikanicah....in vedno kot pozitiven lik. Zmajčki.....mogoče, ker znajo bit glasni kot zmajčki? Krofki, buhteljčki.....ker so majhni otroci pogosto okrogli in zaliti.

V glavnem, ni treba iz vsake malenkosti narediti znanosti. Včasih je pojasnilo čisto preprosto - materinksa ljubezen, ki jo vsaka mamica izraža na svoj način. In prav je tako.


(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 18:24:59   
Šaki
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Aha... moje življenje je odvisno od čebel? user posted image


joj samo ne s takimi izjavami,.nouser posted image

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 20:04:56   
kayica24
Kerensa....

Sem brez besed....
Jaz včasih mojo hčerkico pokličem miška, bubika, lubika, mačkica, cvilika, kepika.....in še mnogo živalskih imen.....

A ti nikoli nisi začutila take radosti do otroka, da ti kar neka besedica "uide"....No mogoče si pač tako "nežna", da si ga in ga kličeš smrkavc in mulc....user posted image

Ene mamice smo pa pač OSLADNO SLADKE in prav je tako.....

Tudi jaz grem raje nazaj k našim ptičkom in čebelicam februarčic 2009, malo sladkorčka natrosit!!!user posted image user posted image user posted image

In btw, vseh nepocukranih ne rabimo na naši temi, da nas berete....

Pa hvala za razumevanje

_____________________________

23.2. nama je polepšala življenje lepotička Marinela...

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?