|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 10:15:55   
Ronči
Če ne bi bilo čebel, bi se življenje kmalu zaustavilo. Čebele so pomemben pokazatelj razmer v naravi, pokazatelj čistosti okolja, skrbne rabe narave in tudi pokazatelj klimatskih sprememb,"

http://www.up-rs.si/up-rs/uprs.nsf/dokumentiweb/03CEE0706FF6B25EC12575BF0056B949?OpenDocument

http://www.delo.si/clanek/77098

http://www.siol.net/slovenija/znanost_in_okolje/2008/04/pomor_cebel_na_stajerskem.aspx



_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 10:16:26   
Ronči
včasih je boljše da prej nehaš, preden se osramotiš

_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 10:17:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Aha... moje življenje je odvisno od čebel? user posted image


Nisi gledala čebeljega filma (Bee movie)? user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   [Brisano sporočilo]
27.7.2009 10:17:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Ronči)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 10:24:01   
Kerensa*
Čebele gor ali dol - meni se fučka za njih in jih mlatim s cajtngom, pa če so še tako pomembne. V tistem trenutku, ko se bom pa osebno počutila ogroženo, če jih bo začelo primanjkovati, bom pa nehala - in tukaj me nima česa biti sram. Zame so nadležen mrčes.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 10:24:24   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Aha... moje življenje je odvisno od čebel? user posted image


Kerensa, saj si brihtna punca - je tako težko razumeti delovanje ekosistemauser posted image ?

In če se vrnem na izhodišče te teme.....čebelice, zmajčki, krofki ipd. imajo čisto pozitiven prizvok. Pogosto se pač zgodi, da mamice pri izražanju  ljubezni do svojih otrok pozabmo na racionalnost in takrat le-ti postanejo vse zgoraj našteto in še kaj drugegauser posted image . Moja dva sta pogosto cmočka.....otročki cmočki. Pa se jima prav fino zdiuser posted image . Pa tudi za ostale izraze se verjetno najde kakšno pojasnilo. Čebelice se pogosto pojavljajo v risankah in otroških slikanicah....in vedno kot pozitiven lik. Zmajčki.....mogoče, ker znajo bit glasni kot zmajčki? Krofki, buhteljčki.....ker so majhni otroci pogosto okrogli in zaliti.

V glavnem, ni treba iz vsake malenkosti narediti znanosti. Včasih je pojasnilo čisto preprosto - materinksa ljubezen, ki jo vsaka mamica izraža na svoj način. In prav je tako.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 10:26:49   
Kerensa*
Zanimiv način izražanja materinske ljubezni, ni kaj. user posted image A to potem lahko kar smatram kot odgovor na naslovno vprašanje

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 10:31:50   
Ronči
kot likof lahko vzameš kar moj podpis


user posted image

_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 10:32:19   
Kerensa*
Misliš, da ga dojamem? user posted image

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 10:32:41   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Zanimiv način izražanja materinske ljubezni, ni kaj. user posted image A to potem lahko kar smatram kot odgovor na naslovno vprašanje


Ti si spraševala in ti se boš odločila, kateri odgovor ti ustrezauser posted image . Pomembno pa je, da dopuščaš možnost, da smo ljudje različni. Tako kot nam ni vsem všeč isti moški, ista hiša, isti kraj, ista obleka itd., tako so tudi načini izražanja ljubezni različni. Je s tem kaj narobe? Pomembno je, da je namen dober.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 10:34:09   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Volga
Ko sem jaz pred časom odprlo debato na isto temo, sem bila daleč najbolj osovražena oseba pri oktobrkah ali ne vem kje že...

Pomoje si tudi kje drugje Public enemy No.1!


ne, to pa ne, ljubica. To pa ne more biti.

na kaj namiguješ?

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 10:34:15   
Kerensa*
Dopuščam možnost drugačnosti, različnosti ali česarkoli že (kakšne hude izbire niti nimam, kajne'), vendar to še ne pomeni, da vse drugačnosti in različnosti tudi razumem. Ta mi pač ne gre v betico, kaj čmo. user posted image

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 10:39:41   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Dopuščam možnost drugačnosti, različnosti ali česarkoli že (kakšne hude izbire niti nimam, kajne'), vendar to še ne pomeni, da vse drugačnosti in različnosti tudi razumem. Ta mi pač ne gre v betico, kaj čmo. user posted image


Saj si še mlada. Mogoče se ti enkrat tudi na tem področju odpreuser posted image .

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 10:40:35   
Kerensa*
Ajme meni... user posted image

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 10:49:31   
Leela
Ko si že vprašala zakaj z-majčki? To so otročki rojeni maja, so majčki in so LJUBKOVALNO z-majčki. zmaj je pravljično bitje in jaz nimam na zmajčka negativnih asociacij.

Res je da na tem forumu vse skupaj zgleda zelo osladno, ampak če bi samo en ali dva posta bila tako imenovana še porajtala ne bi. jaz odpiram samo eno temo in za ostale me boli đoko, kot je že ena napisala.

Sicer pa jaz mojima sinoma rečem miško, poleg njunih imen seveda. Miš ni nič prav lepa žival in jo tudi ubijajo. Najbolš, da ju potem kličem bradpittko.

Skoraj vsaka mama ima ljubkovalno ime za otroka (kakršnokoli, pač različni okusi), glede na tvoje vprašanje to niso otroci.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 10:50:19   
Leela
aja, to da ne razumeš ni nič takega, pač si vprašala.

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 10:51:32   
Kerensa*
Ena RR-ovka ima dober podpis:"Kdor vpraša, je neumen tisti trenutek - kdor ne vpraša, ostane neumen za vedno." user posted image

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 10:52:12   
Ronči
letos bodo avgustovčki - avgustovski bradpittkoti 2009 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 11:03:39   
vika1
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Ronči
ma ne vem, kar ne škodi je dovoljeno. Zakaj pa ne?

Vem, da je dovoljeno, ampak jaz ne morem reči svojemu otroku HROŠČ ali ČEBELA, če pa v resničnem življenju po hroščih in čebelah mlatim s cajtng papirjem. user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: barika
Drugače, pa ja je full smešno, ampak men je še bolj, kako se nekateri dojijo (cela familija), kako rastejo, ne spijo, so shodili (kr vsi na 1x), imajo 4 kg, kako so rodili ... TO meni ne gre v glavo

Nisi edina. user posted image Kakali smo (a skupaj sedite na sekret školjki al' kako?), zrasel nam je prvi zob (mati, a si bila šrkbasta do poroda?) in bolni smo (ja pa pojdite vsi skupaj k dohtarju, a ne?). user posted image


Ej Kerensa,še vedno si ZAKON!!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mi pa imamo že 5 sončkov
pa še PRAVEGA PSA,čivavo!!!!


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 11:08:26   
vika1
IZVIRNO SPOROČILO: Ronči

letos bodo avgustovčki - avgustovski bradpittkoti 2009 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image




Kaj pa je to pomeni?????

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mi pa imamo že 5 sončkov
pa še PRAVEGA PSA,čivavo!!!!


(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 11:13:39   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Vem, da ste že čvekale o tem, ampak kljub temu sem presenečena vsakič posebej, ko grem na "zadnjih 50 sporočil" in vidim na forumu "Starši čvekamo", kaj vse ste rodile:

- zmaja
- ptiča
- čebelo
- zvonček
- trobentico
- krof
- sonce
- morsko zvezdo
- ježa
- hrošča

Tisti "škrati" in "zakladi" so še nekako, no, ampak... a katera od vas sploh še rodi OTROKA? Ima katera od vas PUNČKO ali FANTKA? Morda HČERKO ali SINA? V skrajnem primeru MULCA ali SMRKLJO?

Ne zafrkavam, ampak resno sprašujem - o čem razmišljate, ko trdite, da ste rodile KROF ali MORSKO ZVEZDO?



Ja, mnogo lepše se sliši, da se je rodila smrklja ali mulc.......ali pa da se je tega in tega dne rodil moški......

Mame smo tako zelo osladne a ne.....? Rodimo otroka in ga potem ne kličemo zgolj po njegovem imenu, ampak mu potem včasih pravimo štručka, ljubica moja, mišek, kepica.......kako pocukrano a ne.....?

O čem razmišljam, ko svojo 27 mesečno smrkljo pokličem recimo ljubica.....? Težko povem....je čisto spontano tako, da globoko ne razglabljam o tem kako bom hčer poklica......



(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 11:43:10   
Šaki
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Čebele gor ali dol - meni se fučka za njih in jih mlatim s cajtngom, pa če so še tako pomembne. V tistem trenutku, ko se bom pa osebno počutila ogroženo, če jih bo začelo primanjkovati, bom pa nehala - in tukaj me nima česa biti sram. Zame so nadležen mrčes.


Ne Kerensa tukaj te pa moram jz grajat!
brrrrrrr ko sm jezna natakele...sicer nima veze z temo ampak kar si pa napisala me je pa pogrelo
če pa kdo ubije člebelo sm pa res jezna in žalostna,no tega se ress ne
dela....

a si mogoče vidla risanko čebelji film...dj si ga oglej res da je risanka ampak dobra.

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 11:47:42   
Nalini
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Oprosti, ampak moje osebno življenje ne bi bilo čisto nič drugačno, četudi ne bi bilo čebel. Samo med bi bil najbrž umeten (kakor pire krompir user posted image ).


omojbog user posted image  ... ti pa res maš pojma ...


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 11:52:47   
Nalini
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Zanimiv način izražanja materinske ljubezni, ni kaj. user posted image A to potem lahko kar smatram kot odgovor na naslovno vprašanje



tudi ti imaš zanimive kaprice glede materinskega izražanja ..... vsaj po tvojih nekaterih temah sodeč .... in marsikatera se ne strinja z njimi ... pa te pustimo pri miru ....


zgleda, da ti je dolgčas in spet mešaš d*** .... vsaj jaz mam tak občutek .... in iščeš pozornost ....


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 11:53:26   
mika
Aj Kerensa, Kerensa.....tako to je....če se človek začne delat norca iz drugih, na koncu  sam izpade.....pač tako kot izpade

(odgovor članu Nalini)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?