|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nov zakon za kadilce
31.5.2005 11:51:46   
Anonimen
Čeprav kadim, sem za!!! Tudi pri nas v službi vsi vlečemo in ko pride domov, se moram cela razkužiti in preluftati. V lokalih pa mi je tako ali tako bolj všeč, da se ne kadi. Pri nas ni enega lokala, kjer bi bilo kajenje prepovedano in zato že 5 mesecev nisem bila nikjer. Aja - pa kadila tudi nisem, dokler nisem prišla nazav v službo - Mater sem brez hrbtenice!!!:ups::ups::ups::ups:

(odgovor članu zoya_)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   Nov zakon za kadilce
31.5.2005 12:43:16   
Blink1
Hja....se ne strinjam. Pa ne kadim.

Najbojše bi bilo naredit posebej lokale za kadilce in za nekadilce. Evo...kadilci sem, nekadilci tja. Ločeno. Potem pa kakor komu paše...

V MB se skoraj v nobeni slaščičarni ne kadi. Ne vem kako je drugod...ampak saj že obstoječi zakon prepoveduje kajenje v slaščičarnah, a ne?:zmeden2:

Glede služb...ja kadilci imajo verjetno več pavz kot nekadilci...Evo, razlika med kadilci in nekadilci:( Kaj pa tisti, ki delajo za trakom??? Ti pa si ne morejo privoščit tolk odmora kot pisarniški delavci...pa je razlika med kadilci samimi...:zmeden2: Nekadilci pač naj grejo (gremo) na kavo ali čaj...Al pa začet kadit:)-:)-

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   Nov zakon za kadilce
31.5.2005 12:59:02   
pika74
Jst sm za vsak tak zakon.

Kadilci bi morali biti hvaležni takim zakonom in nehat kadit zarad tega, ker je to ena sama razvada, ki škodi zdravju kadilcev in vsem okoli njih.

Se podpišem pod vsak tak zakon in pod vsako podražitev cigaret.

:rozica::rozica::rozica:


(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   Nov zakon za kadilce
31.5.2005 13:06:33   
SANDY
no ja...saj neki pametnega.

Za nov podvig o bolniškah, so pa začasno vse skup prestavil zaradi pritiska.8)

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   Nov zakon za kadilce
31.5.2005 13:11:55   
viv_
Se mi zdi da bi morala biti prevsem kontrola bolj učinkovita - pa ne samo pri kajenju pri vseh zakonih.

Ločevanje prostorov za kadilce in nekadilce bi moralo biti fizično - ne pa da je en kot za kadilce, drug pa za nekadilce. To nima smisla. Če se prostora ne da fizično ločit, potem je pač vse za nekadilce - se mi zdi fer. Sploh tam kjer je hrana (bodisi restavracija ali pa slaščičarna) bi moralo biti to strogo ločeno.

Kar se pa tiče prepovedi kajenja v barih se moramo zavedat, da bo šel posledično navzdol tudi obisk le teh.

Kar se tiče zaposlenih v gostinstvu - pač tako je. Tudi medicisnke sestre so izpostavljene vsem mogočim boleznim, pa še kdo...

Mi je pa pretirano to to imajo Italijani, da tudi na ulici ne smeš kadit.

lp

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   Nov zakon za kadilce
31.5.2005 13:12:28   
viv_
Aja še to, v pisarnah, uradih,... bi moralo biti pa strogo prepovedano kadit!

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   Nov zakon za kadilce
31.5.2005 13:16:12   
pika74
Poglejte sam par primerov.

Pri nas v službi je kuhinja, kjer si lahko kaj na hitr pogreješ in pomalcaš. Al pa magar poješ sendvič. Ampak me mine že sama misel na to, da je vse zakajen in pol sm rajš kr lačna al pa zravn svojga računalnika zmelem tist sendvič.

Naš direktor ful kadi in ko te pokliče v svojo pisarno zarad česarkoli, prideš nazaj čist zakajen bljaaaak.

Jst jim tud zunaj ne bi pustila kadit - pol pa te iste face čez 10 let vidiš pr dohtarju, k majo razne probleme z dihali. Financiramo pa spet vsi.

:rozica::rozica::rozica::rozica:


(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   Nov zakon za kadilce
31.5.2005 13:46:23   
nejcko
No, jaz sem načeloma za tak zakona, še bolj pa se strinjam z Urško*. Naj naredijo lokale posebej za kadilce in obratno.

Da pa smo samo kadilci rizična skupina, se pa jaz ne bi strinjala. Potem bi mogli preganjati tudi vse tiste, ki se bašejo z mesom (povečan holesterol, srčno-žilna obolenja itd.), pa s hitro prehrano ..., pa ljudi ki se pretirano izpostavljajo soncu, pa športnike itd. Sej njihovo zdravljenje tudi vsi plačujemo.
Tak izgovor je bolan - se je pa najlažje spraviti na kadilce, ker v piskre pa ljudem bolj težko gledaš, a ne.

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   Nov zakon za kadilce
31.5.2005 13:53:18   
pika74
Nisem rekla, da so samo kadilci rizična skupina. V tem postu je govora o kadilcih, zato jih omenjam. Je pa 1x1 jasno, da kajenje škodi zdravju.

Moj izgovor ni bolan :)

:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   Nov zakon za kadilce
31.5.2005 14:05:00   
zoya_
viv... Italijani mogoče niso tolk grozno pretiravali, da se ne kadi niti na ulicah... poglej malo potleh.. čiki vse povsod. Zelo malo je takih, ki bi dali pokajen čik v smeti... zelo malo.
Pol greš pa na plažo, hočeš pogrniti brisačo... ja itak... milijon čikov spodaj. V Avstraliji in mislim da tudi na Floridi so prepovedali kajenje na plažah.

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   Nov zakon za kadilce
31.5.2005 14:08:13   
zoya_
Nejcko... kadilci s svojim kajenjem ne ogrožajo samo sebe, ampak tudi okolico. Če pa jest en masten šnicl pojem, pa ti ne boš mel povečanga holesterola. Tle je razlika!

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   Nov zakon za kadilce
31.5.2005 14:22:57   
viv_
zoya_ to je spet problem nadzora - kazen če te dobijo da vržeš čik na tla. Jaz tudi trobim vsakemu ki vrže čik v avtu skozi okno.

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   Nov zakon za kadilce
31.5.2005 14:28:09   
pika74
uuu dobra ideja viv - bom jst tud začela trobit. Zdej sm trobla sam tistim, k lulajo ob cest :)-:)-:)-:)- reveži8)8)8)

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   Nov zakon za kadilce
31.5.2005 14:29:09   
nejcko
Pika74, nisem ciljala nate s tistim, da je tak izgovor bolan, ampak na zakonodajalca, ki s to pretvezo samo ščiti kapital zavarovalnic.

Ja, je res, da kadilci zastrupljajo tudi druge v svoji bližini - zato pa sem za strogo ločitev. Po drugi strani pa tudi mene zastrupljajo avtomobili, jaz se pa na pecikelnu peljem, a ne. (mal heca mora bit)

Drgač pa tudi jaz z užitkom pojem kak hambi!

Jaz sem samo proti skrajnostim - vedno in povsod in v vsaki stvari.

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   Nov zakon za kadilce
31.5.2005 14:30:29   
viv_
pika74 - sam se pripravi, teli čikarji hitro kakšno roko dvignejo skozi okno "v pozdrav". Tisti ki lulajo to težje naredijo :)-:)-

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   Nov zakon za kadilce
31.5.2005 14:30:42   
pika74
nejcko jst sm bla pa že v skrbeh, da me ne maraš :love:

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   Nov zakon za kadilce
31.5.2005 14:31:04   
zoya_
scanje ob cesti je tud nekaj zlo kulturnega... jest sem enkrat za enim v Franciji vozila, ki je praznil smeti v avtu... vsi so mu trobili... samo tip se ni oziral in veselo metal stvari skozi okno. Jaz ne razumem, a je tko težko smeti, ki se ti naberejo v avtu, odvržti v smetnjak ko prideš domov ali pa ko se kje ustaviš!?!

Naj dajo ta zakon. Sej na Irskem so tud pravl, da bodo gostinci propadl pa ne vem kva še vse, pa so se vsi navadli.

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   Nov zakon za kadilce
31.5.2005 14:31:50   
pika74
:)- ja viv uni pa res težje :)-

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   Nov zakon za kadilce
31.5.2005 14:33:41   
viv_
zoya_ - midva z mojim sva večkrat ugotavljala da bi mogl v avtomobile dat tudi en smetnjak. Mojemu možu je avto drugi dom in ima notri tudi temu primerno smeti - ima vedno v avtu vreče za smeti (ne lih une 150l). Tako da smetnjak v avtu ni slaba ideja.

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   Nov zakon za kadilce
31.5.2005 14:34:03   
zoya_
Mislim, da vsem malo manjka kulture. Kadilci bi lahko mau okrog sebe pogledal komu kadijo pod nos, nekadilci pa nimajo kej težit v prostorih za kadilce. JAz sem samo znorela, ko je ena baba zmešana pršla v otroški kotiček v Koloseju, ker se ne kadi in je jasno videno in veselo pržgala. Je pršu kelnar, pa ji je reku nej takoj ugasne in šel k strankami naprej, ona je imela očitno v mislih to, da bi čik do konca skadila, da na bo celga stran metala, pol jo je pa moj :love: tko napizdu, da se je samo pobrala...:grrr::grrr: To je blo pa čist preveč. :)

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   Nov zakon za kadilce
31.5.2005 14:34:57   
zoya_
viv, najbolj da mu kar une ta črne zmontiraš :)-:)- Sej kajenje v avtu je tud bljak no... pol pa da starš še otroke zadaj pelje... čist mim :grrr:

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   Nov zakon za kadilce
31.5.2005 14:35:53   
pika74
bravo :love: od zoye_ :bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   Nov zakon za kadilce
31.5.2005 14:41:06   
nejcko

Pika74, kako sploh lahko pomisliš, da tebe ne bi mela:love:. Na kvadrat, če češ!;)

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   Nov zakon za kadilce
31.5.2005 14:42:38   
zoya_
pika74 on ma tako globoko štimo, da ko povzdigne glas, smo vsi bledi doma :)-:)- tko da se je tud una kokoš samo pobrala... :)-
Ma otroke mi pa ne bo noben s čikom zastrupljal, sploh če smo še v predelu, kjer se ne kadi. Tud pr nama se ne kadi niti okrog najine bodoče hišice se ne bo kadil. NEMA ;) Tisto urco al pa dve bodo pa kadilci že potrpel, čeprav so najini kolegi v večini nekadilci.

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   Nov zakon za kadilce
31.5.2005 14:43:14   
pika74
Uu sm ene 2 mesca nazaj vidla eno bombo - tip s stoenko in uzadi 3 otročke take od 2-5 let al tm nek in on veselo puši not, okna pa vsa odprta. Otroc pa čist na prepihuuuuuuuuu :zmeden::zmeden::zmeden:.

Jaooooooo eni pa res znajo :zmeden:

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?