|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  38 39 [40] 41 42   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2009 - part. III
7.8.2009 16:12:08   
baby blue
kepica super da si atko hitro dobila termin in upam da ti vikend mine brez bolečin... user posted image

TiaŽan vse najboljše in najlepše user posted image user posted image

Drugače sem pa ravno iz popoldanskega spanca... Me je kar zmanjkalo po kosilu za eno urico...

altaja super da je vse OK in da še ostajaš z nami user posted image

(odgovor članu altaja)
Neposredna povezava do sporočila: 976
   RE: Septembrke 2009 - part. III
7.8.2009 16:24:30   
klaja
Chebelica21 dobra si, da si zdržala teh 6 km, jaz bi po 500 m že verjetno obsedela in me nikamor več ne bi spravili.

Planinc iiiiiiiiiiii kak je srčkana, no oba, res lepe slikice.

TiaŽan vse lepo ob prazniku!!! Še malo pa boš dobila najlepše darilo user posted image !

Tanik sedaj pa le uživaj doma!

Kepica držim pesti, da bo čim manj bolelo in da boš potem imela mir!!


Mene pa ta moj križ sploh več noče nehat bolet, to več ni za zdržat. Grem 5 minut po dolgem, dokler se moji dve ne zbudita.

(odgovor članu chebelica21)
Neposredna povezava do sporočila: 977
   RE: Septembrke 2009 - part. III
7.8.2009 18:02:24   
Erdbeere
evo ni uspelo zdržat do večera....luknjasto pecivo je odlično....zaenkrat sem ga samo jaz probala, ker drugim še ne pripada user posted image user posted image user posted image je pa res za prste obliznit, njamiiii

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 978
   RE: Septembrke 2009 - part. III
7.8.2009 18:07:18   
Tanik
pogledala tortni model, 28 cm. tega imam.

zdaj grem pa v ležečki položaj. sem bila malo v šopingu, en paket plenic (Muller), robčki,glavniček,škarjice. sedaj pa še po seznamu kaj manjka.

na balkonu me pa čaka posušeno perilo (plenice, majčke,..) za likat. ampak to bo jutri,danes nič več,ker me je prej po trgovinah tako bolelo v desnem kotu spodnji del trebuha user posted image , sem mogla kar malo počepnit. upam da bebi ne misli da se mora rodit,ker sem danes zaključila s službo user posted image

_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 979
   RE: Septembrke 2009 - part. III
7.8.2009 18:14:14   
Erdbeere
hvala tanik...jest mam tud za likat, sicer za nas tavelike, samo ne vem, mogoče zvečer, trenutno se mi ne da, jutri imam pa namen it v italijo ali pa avstrijo, še ne vem 100%. Gremo pogledat malo za keramiko pa mal za kakšne cunje za mojo princesko, pa tud ati bi lahko kaj novega dobil, majo gor veliko lepše razprodaje kot tukaj pri nas user posted image

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 980
   RE: Septembrke 2009 - part. III
7.8.2009 18:56:40   
tulpek
Altaja, super rezultati, kar počakaj me user posted image user posted image user posted image . Priden tvoj user posted image , da ne zataji na CTG-ju. Js sem ugotovila, da moj kar neha brcati, če dam roko gor - ga to umiri. Tako da mogoče, da je zato na ctg-ju bil tako miren. Bom videla, kako bo v sredo.

Meni se pa tako ne da pečt sladic sedaj, ko sem noseča user posted image . Sicer sem skoraj obsedena s tem in komaj čakam priložnosti, da lahko kaj naredim, sedaj pa mi sploh ni do tegauser posted image . Upam, da bo potem boljše.

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 981
   RE: Septembrke 2009 - part. III
7.8.2009 19:27:58   
altaja
Punce, jst pa priznam da kar se tiče peke slaščic sem totalni antitalent! Nimam pojma. Parkrat sem sicer nekaj poskušala, sam...mi ni ravno ratalo tko da so vsi jedli "po sili" jst pa vsa vesela spraševala "a je dobro"? Sem se sprijaznila da to ni zame in peko prepuščam mojstrom. Pa tud sladkosnedi nismo preveč tko da se pravzaprav ne splača. Ista zgodba je kadar je treba nardit kaj mesnega. Katastrofa - razen par izjem. Kar se tiče solatk in zelenjave sem pa kar dobra kuharca. Sicer še frišna u kuhinji, ampak napredujem user posted image

Mislim da je Sontschica omenila recepte na kulinariki. Tudi jaz rada tja pogledam, da ne kličem mami za vsako malenkost user posted image

No, hotla sem povedat, da jst nutelline torte in ostalih dobrot ne bom pekla, se pa z veseljem povabim user posted image .


_____________________________

you're so funny, you're so fine, you're so perfect, you're so mine...
-------------------------------

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 982
   RE: Septembrke 2009 - part. III
7.8.2009 19:30:02   
altaja
Tulpek, se držim odgovora. 28.8. user posted image

Čeprav.. neki mi gre 24.8. po glavi..to bi blo tud ok, kaj praviš?


_____________________________

you're so funny, you're so fine, you're so perfect, you're so mine...
-------------------------------

(odgovor članu altaja)
Neposredna povezava do sporočila: 983
   RE: Septembrke 2009 - part. III
7.8.2009 19:49:01   
polari
Dober večer! Zdaj, ko je lažje za dihat, se malo javim....

Recepti
: ta nutella torta je dobra za umret!!! Jaz jo dostikrat naredim in vedno jo pohvalijo.....ja, na kulinariki majo dobre recepte...jaz sem si sicer na dom naročla pakete-recepte in sem jih dobivala kar nekaj časa, pa mam kar lepo zalogo zaenkrat. Zdaj sem sicer prekinla, ker jih ne rabim več z asedaj, so pa fajni.....pa jaz glih nisem neka kuharica, delam bolj tiste 'lahke'...

Nepoznana: HVALA, HVALA, danes sem šla v H&M in sem dobila ono DEKICO!!!user posted image user posted image user posted image
Vzela pa sem rjavo-modro. In je taaaaaaaaaaaaaaaaak cart!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Jo grem kar oprat.....ne vem, če ne bom kar jaz z njo spala, haha user posted image user posted image user posted image

TiaŽan: user posted image vse naj naj...

Larilu, hvala za recepte, bo treba sprobat....

Kepica, držim pesti tudi jaz user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: altaja

Je bil pa živahen ko vragec. Parkrat je tako zakolovratu v sondo da se je namesto utripa slišalo šumenje - kobacanje. Je še sestra rekla da tale je pa živahen . Ja, je mogu pokazat kaj zna. Ma al ni  nič na miru, skos se guzi.




Kak dobro user posted image user posted image user posted image ! Pikec mali......jaz že tak komaj čakam, da vidim mojega user posted image , ki se tudi tak premetava not!!!user posted image


Tortni model: ne spomnim se, katera je vprašala. Jaz mam model 30cm, pa bi rada imela manjšega, ker mi pride kar nizka torta...

Jaz sem pa zdaj kar dobla voljo do kuhanja in pečenja. Mislim, da zatto, ker sem doma cel dan in ne več v službi. Prej se mi res ni dalo nič delat, ko sem prišla domov, zdaj pa pridno kuham vsaki dan, pa spečem kaj. jutri bom verjetno naredila muffine. Kupim sicer tiste v škatli-'instant', ko samo prašek in nekaj sestavin skup zmešaš in daš v papirčke pečt, če pa ne vem sama naredit mase....nisem še pogledala nič po kulinariki....mi je tisto tak lahko. Samo skup zmečeš in zmiksaš....verjetno glih ni nevemkak zdravo, pa dobro....takintak so prava kalorična bomba, ampak včasih si jih moram privoščit! user posted image user posted image user posted image user posted image

Kak je blo danes fajn v Mb. Sma šla najprej v H&M v mesto, pa seveda nimajo nič za user posted image , poč sma šla v C&A, tam majo blazno poceni bodije-2,90€, bom vidla, kak se obnesejo, sem dva kupla, da sprobam. Pa ostale kompleteke majo tudi ful ful lušne, pa cenejši so kot recimo BC ali Pikapolonica. No, potem pa sma se še zapeljala v Europarka v H&M in tam sem kpla še kapice in DEKICO!!!!! Kar nisem prišla k sebi, tak je luškana, heheuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Zdaj pa sma rekla, da je res dovolj zaenkrat, pa rajši kasneje grema dokupovat stvari, ko bomo vidli, kako številko bomo rabli..... če dobivam take različne inf. - eni pravijo, da 50 absolutno ne, da 56 sigurno na začetku al pa celo 62....te pa ne vem....56 mam v glavnem za začetek nekaj malega, pa bom rajši pol dokupla po potrebi.....

Jooooj, zdaj pa moram it, grem iz omare potegnit voziček-onega s košaro za prve mesece, pa ga malo spucam in pregledam....

Se opravičujem, da sem se tak razpisala....user posted image take volje sem glih...

Pa še slikica sobice oz. koteka, kjer sta trenutno košarica in previjalna, zraven pa so omare:

user posted image

user posted image

Tako pa izgleda naša košarica:

user posted image




_____________________________

Enej: 21.9.2009: 3880g, 53cm

Klara: 21.12.2010: 3480g, 53cm


(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 984
   RE: Septembrke 2009 - part. III
7.8.2009 20:04:50   
eternety
Pozdravljene user posted image !

Zanima me, če ste že kaj razmišljajle o porodnih položajih. Do zdaj še nisem zasledila neke debate na to temo. Ste bolj za rojevanje v ležečem položaju oz. polsedečem ali čepe. Verjetno je tudi odvisno od porodnišnice, kaj nudijo oz. prakticirajo. Malo sem brskala po netu in našla en fajn članek na to temo

http://med.over.net/klinicne_stroke/porodnistvo/clanki/najboljsi_polozaji.htm

Tiste, ki ste že mamice, prosim za vaše izkušnje.

(odgovor članu polari)
Neposredna povezava do sporočila: 985
   RE: Septembrke 2009 - part. III
7.8.2009 20:09:30   
tulpek
IZVIRNO SPOROČILO: altaja

Tulpek, se držim odgovora. 28.8. user posted image

Čeprav.. neki mi gre 24.8. po glavi..to bi blo tud ok, kaj praviš?



Ja, tudi to... čeprav enkrat sva rekli že tudi 25.8.- je tak lep datum user posted image user posted image user posted image . V glavnem, enkrat v teh dneh, vsekakor pred koncem avgusta.

Glede peke pa: vaja dela mojstra user posted image user posted image .



< Sporočilo je popravil tulpek -- 7.8.2009 20:11:01 >

(odgovor članu altaja)
Neposredna povezava do sporočila: 986
   RE: Septembrke 2009 - part. III
7.8.2009 20:11:19   
oktavija
Halo deklata!!!
Vidim da smo danes na cukru...Take lušte ste mi nredile da sem se spravila na medenjake...

No da se še jaz malo považim vam pokažem moj ogromni buši:
user posted image
35T 5d


< Sporočilo je popravil oktavija -- 7.8.2009 20:12:19 >


_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 987
   RE: Septembrke 2009 - part. III
7.8.2009 20:15:34   
tulpek
IZVIRNO SPOROČILO: polari


Tortni model: ne spomnim se, katera je vprašala. Jaz mam model 30cm, pa bi rada imela manjšega, ker mi pride kar nizka torta...




Js imam 28 in 26 cm in se mi zdita ravno prav velika za praktično vse recepte, ki jih dobim v roke. Pogosto pa pečem kar tako, brez receptov in tudi zadanem količine.

Za muffine imam js eno knjižico receptov v e-obliki. Piši, če želiš, oz. če se ti jih bo zahotelo delati še na kak drug način user posted image .

(odgovor članu polari)
Neposredna povezava do sporočila: 988
   RE: Septembrke 2009 - part. III
7.8.2009 20:17:50   
tulpek
IZVIRNO SPOROČILO: oktavija

Halo deklata!!!
Vidim da smo danes na cukru...Take lušte ste mi nredile da sem se spravila na medenjake...

No da se še jaz malo považim vam pokažem moj ogromni buši:
user posted image
35T 5d



Oktavija, meni na FB pišejo, da imam tak trebuh, da čudno, da je mali še noter user posted image user posted image user posted image . Meni se pa moj sploh ne zdi tak velik, pa tvoj tudi ne. Sta precej podobne razsežnosti user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 989
   RE: Septembrke 2009 - part. III
7.8.2009 21:09:08   
barika
Tulpek, jaz bi te imela za prijatlo na FB, pa se ti mi ne da ZS-ja pisat user posted image user posted image , aja, pa ostale tudi, če je katera goruser posted image

Jaz sem se pa nažrla grozdja, pa moj mi je frizerja plačaluser posted image , zdej je pa na spisku samo še ikea, pote pa lahko gre m rodituser posted image

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 990
   RE: Septembrke 2009 - part. III
7.8.2009 21:11:01   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: eternety

Pozdravljene user posted image !

Zanima me, če ste že kaj razmišljajle o porodnih položajih. Do zdaj še nisem zasledila neke debate na to temo. Ste bolj za rojevanje v ležečem položaju oz. polsedečem ali čepe. Verjetno je tudi odvisno od porodnišnice, kaj nudijo oz. prakticirajo. Malo sem brskala po netu in našla en fajn članek na to temo

http://med.over.net/klinicne_stroke/porodnistvo/clanki/najboljsi_polozaji.htm

Tiste, ki ste že mamice, prosim za vaše izkušnje.



prvič sem rodila nekje na pol leže/sede, pa moj mi je držal eno nogo, jaz pa drugo in  je bilo super, upam, da bo zdej tudi tako.

(odgovor članu eternety)
Neposredna povezava do sporočila: 991
   RE: Septembrke 2009 - part. III
7.8.2009 21:17:51   
tulpek
IZVIRNO SPOROČILO: barika

Tulpek, jaz bi te imela za prijatlo na FB, pa se ti mi ne da ZS-ja pisat user posted image user posted image , aja, pa ostale tudi, če je katera goruser posted image




Barika, ti raje ne posredujem svojega imena, da ne rodiš, ko boš videla, kako nama je s sestro ime user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Če si pa že pripravljena na akcijo, pa povej. Ampak na lastno odgovornost.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 992
   RE: Septembrke 2009 - part. III
7.8.2009 21:20:27   
tulpek
IZVIRNO SPOROČILO: barika


Jaz sem se pa nažrla grozdja, pa moj mi je frizerja plačaluser posted image , zdej je pa na spisku samo še ikea, pote pa lahko gre m rodituser posted image



Zdajle sem se spomnila, kaj se mi je sanjalo... res bi že mogla k frizerju, to imam v načrtu že vsaj kakšnih 10 mesecev in sem si rekla, da pred porodom moram it. Pa mi še ni zneslo... in danes se mi je sanjalo, da so me ostrigli kar v Hoferju. Tam je ena prodajalka zagrabila moje lase in jih odrezala 15 cm in to je bilo to. Js sem pa striženje plačala na blagajni user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 993
   RE: Septembrke 2009 - part. III
7.8.2009 21:21:23   
Erdbeere
IZVIRNO SPOROČILO: tulpek

IZVIRNO SPOROČILO: barika

Tulpek, jaz bi te imela za prijatlo na FB, pa se ti mi ne da ZS-ja pisat user posted image user posted image , aja, pa ostale tudi, če je katera goruser posted image




Barika, ti raje ne posredujem svojega imena, da ne rodiš, ko boš videla, kako nama je s sestro ime user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Če si pa že pripravljena na akcijo, pa povej. Ampak na lastno odgovornost.



jest sem rud, dej barika mi zs napis, da te dodam

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 994
   RE: Septembrke 2009 - part. III
7.8.2009 21:48:15   
tulpek

user posted image


Kepica bo sporočala vesele dogodke, po ZS da svojo gsm številko.

Hvala, da podatke pišete krepko ali pa v barvah user posted image .



user posted image  PDP / NICK (STAR.)  ( user posted image ,user posted image )   NP Spol Porodnišnica Kg


28.08. 
altaja (28)             (1.user posted image , 0.user posted image )     14.8. user posted image   LJ +14

29.08.
Eternety (30)        
(1.user posted image , 0.user posted image )    ??  user posted image   MB   +12

30.08. 
Lorian (37)            (3. user posted image , 2user posted image .     12.08. user posted image CE      +18
tulpek (27)            (1. user posted image , 0. user posted image )  12.08., 21.08  user posted image   CE, +10,5
 
31.08.  
veselka (28)          (1. user posted image , 0.user posted image )    14.8   user posted image   PO +19
eva Ana (28)           (1.user posted image , 0. user posted image )     19.8.   user posted image  +9,5

1.09.
binči (28)             
(7.user posted image , 3. user posted image )     ??   user posted image   KR
 
02.09. 
koss (25)                 (1. user posted image , 0. user posted image )   ?? user posted image CE +15
vila MaLiNa (26)     (1. user posted image , 0. user posted image )    13.8.  user posted image  LJ +19
 
03.09. 
barika (24)              (2.user posted image , 1.user posted image )     ??  user posted image CE +11
TiaŽan (23)              (1. user posted image , 0. user posted image )   ??  user posted image CE +18
 
 
04.09.  
Pupček (29)             (1.user posted image , 0. user posted image )    20.8.  user posted image IZOLA +10
 
05.09. 
eltea333 (28)          (1.user posted image , 0.user posted image    17.8.  user posted image   ŠEMPETER +8,5
jasmina (22)            (1.user posted image , 0.user posted image )      13.8.  user posted image   MB +7

07.09.  
aromaja (30)           (1.user posted image , 0. user posted image )    11.08. user posted image   +10
Erdbeere (29)         (4. user posted image , 2. user posted image )     21.8   user posted image   LJ  +8
Dulsineya (24)        (1.user posted image , 0. user posted image )    20.8.  user posted image   PO +17,5
litlleMiss (18)          (1. user posted image , 0. user posted image )   10.08.  user posted image   PT  +19
oktavija (29)           (2. user posted image , 0. user posted image )   21.8  user posted image   CE  +12
škorpijončica (20)   (1. user posted image , 0.user posted image )   18.08.   user posted image   PO  +8
Tamika87 (21)       (1.user posted image , 0. user posted image    ??   user posted image   MB  +9

08.09.
 
draja (30)               (2.user posted image , 1. user posted image )     ??  user posted image  PO  +7 
 
09.09. 
cukr07 (27)             (1. user posted image , 0. user posted image )   ??   user posted image NM  +8,5
JaLuca (32)              (3.user posted image , 2.user posted image )    28.08.   user posted image    PT +12,9
kepica (28)              (4.user posted image , 1.user posted image )     25.8.   user posted image   JE   +9,5
Lubenička (20)         (1. user posted image , 0.user posted image  ??   user posted image   LJ  +12,5
sontschica (24)        (1.user posted image , 0. user posted image )    12.8.  user posted image  TRB +7,5
 
10.09.  
baja* (29)               (2.user posted image , 1.user posted image     ?.?.  user posted image   MB +7
vn1983(25)             (3.user posted image , 2. user posted image )    ??.  user posted image +6

11.09.
jpnincy (25)               (1.user posted image , 0.user posted image )      ??. user posted image   +7

12.09.
  
Chebelzza (28)          (2.user posted image , 2.user posted image )      10.8  user posted image  SG  +15
Nataša31 (?)              (2.user posted image , 1. user posted image )     ??  user posted image JE

13.09. 
baby blue (26)            (1.user posted image , 0. user posted image )    10.08.     user posted image   JE +5
indy0024 (26)            (1. user posted image , 0. user posted image )   19.08.     user posted image   LJ +8
majra (30)                  (2. user posted image , 1. user posted image  21.8.     user posted image +5      
Sarchi (29)                 (1. user posted image , 0. user posted image  10.08.     user posted image   PO +4,5
spela** (22)               (1. user posted image , 0. user posted image )   ??     user posted image   MB +12

15.09.  
mayathebee (22)        (1.user posted image , 0. user posted image )    24.08.     user posted image    MB  +10

16.09. 
Alma84 (24)                (?.user posted image , ?. user posted image )    10.08.  user posted image   +17
Polari (26)                   (1.user posted image , 0. user posted image )   20.08.  user posted image   PT  +8

17.09.
barni80 (29)                (1. user posted image , 0.user posted image 25.8.  user posted image KR  +13
noa1  (33)                   (2.user posted image , 1. user posted image )   ?.?.   user posted image MB +8,5
nussy  (28)                          
(2.user posted image , 1. user posted image )   ?.?.   
 
18.09.  
BBP (27)                      (1.user posted image , 0. user posted image )    18.08.  user posted image  +10

20.09. 
Casiopea (28)              (1. user posted image , 0. user posted image )    18.8.    user posted image   +10
larilu (23)                    (3.user posted image , 1. user posted image )     19.8. user posted image   LJ +11
Nepoznana (26)          (1. user posted image , 0. user posted image )    13.08. user posted image   BREŽICE  +5
yenny (34)                   (2.user posted image , ?. user posted image )     12.08. in 25.08.   user posted image   +1

21.9.

bambina23 (23)         
(1. user posted image , 0. user posted image )    13.08.  user posted image   ŠEMPETER, +10
 
22.09. 
_melody_ (21)             (1. user posted image , 0.user posted image )   26.8.   user posted image BREŽICE +10
klaja (28)                     (3.user posted image , 2. user posted image )    3.9.   user posted image   MB  +10

23.09.
kupido (30)                 
(?user posted image , 0user posted image   )  13.8.   user posted image    +5,5

24.09.  
Anya22 (25)                 (2.user posted image , 1.user posted image )    11.08.   user posted image   +4,5 
chebelica21 (22)         ( 1. user posted image , 0. user posted image ) 24.8.   user posted image   MB   +14
ja.lo09 (28)                  (3. user posted image , 1. user posted image ) ??   user posted image   +7
maayaa (27)                 (1.user posted image , 0.user posted image )    12.08.   user posted image   KR  +14 
Picabo (29)                   (1.user posted image , 0. user posted image )     ?.?   user posted image   LJ +6

25.09
Massa26 (31)              (2. user posted image ,0. user posted image )    ?.?.  user posted image   JE

26.09.
  
Katka11 (33)              (2. user posted image , 1. user posted image )      24.08. user posted image  + 4,5
Rožica82 (26)             (2. user posted image , 1. user posted image )      10.08.  user posted image MS +6
tažana (26)                 (2.user posted image , 1. user posted image )      ??  KR +9
 
27.09. 
jullie (28)                     (2. user posted image , 1. user posted image )    25.08. user posted image PT
mancag (30)                (1. user posted image , 0. user posted image )    27.8. user posted image CE +15
tanik (31)                     (1. user posted image , 0. user posted image )    12.08. user posted image  LJ +7

28.09.  
dolenjka (31)               (2. user posted image , 1. user posted image )     ??  user posted image   PO +15
dreja79 (30)                (2.user posted image , 1. user posted image )      24.08.  user posted image   KR  +8  
SONČEK LARA( 25)      (2.user posted image , 1. user posted image )     17.08.  user posted image   LJ +11
 

30.09.  
Bety11 (43)                 (? user posted image , 3. user posted image )        12.8.  user posted image PO
simonae (32)                (3. user posted image , 2.user posted image )       25.8.  user posted image   LJ +11


Skupaj: 67


Fantki :  25

Punčke : 22
Presenečenje : 20


Z nami so pot začele :
anonimna, žana21, kristy k., ninabr, spelch, tinuška, sarajan, Pia67, soncek_25

Začasno izbrisani, ker ni podatkov za seznam:lenck, KruceFiks,Ne vem,teta tulpa,S1902,zadovoljnalana,jancyika,angelina,barbka26,janezz,doria, laraa,mar3ja22,majica.
(Prosimo, da posredujete podatke za uvrstitev na seznam.)


Koristne povezave se nahajajo na seznamu na prvi strani teme II.
Matične celice - javna banka
Informacije-klik
Prijavnica - klik
Dihanje - Bety - klik

 

user posted image   user posted image   

Rodile:

 
Datum                     mamica                      otroček

19.06.                Rubin                       Gaja in Zoja
21.07.                Planinc1978                Julija



< Sporočilo je popravil tulpek -- 7.8.2009 21:53:19 >

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 995
   RE: Septembrke 2009 - part. III
7.8.2009 21:48:31   
tulpek

SEPTEMBRSKI BUŠIJI

user posted image
Baby blue 29t3d

user posted image
altaja 32t

user posted image
tažana 32t


user posted image
veselka 35t3d

user posted image
tanik 27t


user posted image
Tulpek, 36t2d


user posted image
sontschica 34t1d

user posted image  
barika 35t

user posted image
Sarchi 30t


user posted image
škorpijončica 34t

user posted image
vila MaLiNa 31t4d

user posted image
larilu 29t2d

user posted image
indy0024  30t

user posted image
Lubenička 31t



user posted image
Kepica 33t


user posted image
mayathebee, 31. teden



user posted image
Erdbeere 33t3d

user posted image
Polari, 33t

user posted image
Casiopea 32t


user posted image
Pupček 34t5d

user posted image
Bety11 31t3d


user posted image
litlleMiss 35t6d


user posted image
Oktavija, 35T 5d

user posted image
srečanje septembrk: Erdbeere, škorpijončica, Lubenička, veselka, sontschica, pupček,tanik




(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 996
   RE: Septembrke 2009 - part. III
7.8.2009 21:55:20   
litlleMiss
čer!

Nisem mislila da me zaradi masaže peče ampak da me med masažo..verjetno sem čudno napisalauser posted image user posted image
niti nisem pomislila da bi lahko kakšno vnetje blo..do zdaj sem ga imela samo enkrat, pa še takrat me je srbelo in je blo čisto malo pekoče. So mi predpisali canesten tablete pa je blo takoj boljše..V ponedeljek imam pregled, bom rajši povedala ja..user posted image

polari lepo sobico imate user posted image

tiažan vse najboljše user posted image user posted image

Meni je tudi 25.8. tako lep datum, nevem zakaj user posted image kdaj bom pa rodila pa nimam pojma, ker sem imela na začetku rok 2.9., potem 7.9., zdaj pa mi G vedno reče tu nekje od 5. do 13... tako da se mi sanja ne kdaj bomo vidli našo pikicouser posted image upam da čimprej user posted image

pa še za rubin  neskončnouser posted image user posted image user posted image user posted image želim ti da se vam porihta vse čimprej user posted image user posted image

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 997
   RE: Septembrke 2009 - part. III
7.8.2009 22:06:01   
škorpijončica

Polari,
lepo sobico sta pripravila!
Eternity; o teh položajih sem že veliko razmišljala in se mi zdi zelo primerno, da ne ležiš ampak da si sam poiščeš kaj ti ustreza... v mehiki ženske vse čepe rojevajo, moja babica je fotra rodila v štali ko je šla nahranit prašiče, še mačka preden rodi išče plac kjer se najbolje počuti, pa naj bo to košara s perilom ali omarica za čevlje... zakaj bi torej ženska pa mogla ležat, če ji pa ni do tega.

Od vseh naštetih v članku mi je najbolj všeč tist na vseh štirih, ker ni tako naporen kot čepenje in klečanje. Jst bi sicer ful rodila na tisti veliki napihnjeni žogi v sedečem položaju. Ampak se morem razl. položajem odpovedati, ker sem se odločila za EA in potem ko ti dajo, noge ne delajo tako kot bi mogle, zato je možno rodit samo leže, verjetno pa, da se bom vlegla na levi bok, ker mi to že zdaj veliko bolj ustreza kot pa na hrbtu. Če pa slučajno ne bodo mogli dat EA, potem pa bom naredila tako, kot mi bo takrat ustrezalo; lahko je zdaj govorit o enem položaju, ki se ti zdi primeren, potem ko imaš pa hude popadke pa lahko propade kar si si zamislila, ker enostavno ne boš mogla. Mislim, da je dobro, da te položaje poznaš potem pa kar sprobaš v praksi takrat ko bo treba rodit...če te ne bo preveč sram.. ker meni bi blo ful neprijetno, če bi se dala na vse štiri pa bi me babica čudno gledala kaj mi je.. one bi tud mogle to podpirat in žensko k temu celo spodbujat, ne pa da so tako omejene.

Recepte sem si prepisala, ampak ker jaz tud nisem ravno za peciva se tiste torte nutela ne bom lotila, ker stavim, da bi že testo zaj....., me pa mika tisto luknjasto pecivo, ker je recept tako preprost, da izgleda, kot da ne moreš falit... sicer pa meni ravno zdaj tašča peče čokoladno pecivo z orehi in jabolki..če koga zanima kako se naredi, naj mi pove pa bom prepisala njen recept, če pa ni interesantov potem pa raje ne bom tipkala za brezveze.
Drugače se pa moj dragi prav nič ne razveseli kadar mu rečem da bom kaj spekla.. nazadnje sem delala kremšnite in sem zraven tako kričala in se jezila, ča je cela ulca vedla, da nekaj pečem...kaj naj rečem..ne rata... Sicer nisem ful slaba kuharca, ampak od sladkarij mi pa še najbolj uspejo tisti kukiji in mufini, ki jih kupiš v škatli pa samo zmešaš tako kot piše in daš pečt..pol pa nobenmu ne poveš, da sa od dr.etkerja pa te vsi hvaljouser posted image Sem pa parkrat za cimra pekla take piškotke z marihuano pa so bili tako močni, da smo jih mogli po drobtinicah jest, ker drugače si dva dni skupaj haluciniral.user posted image

hehe, sem se razpisala, kot da nimam nič pametnejšega za počet..pa saj v bistvu res ne vem kam naj se dam...danes sem pospravla celo stanovanje ker ju3 pride cela fantova familija na obisk zdaj me pa križ boli..mogoče dragega prepričam, da me bo malo zmasiral.

fajn se imejte pa lepe sanje

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 998
   RE: Septembrke 2009 - part. III
7.8.2009 22:10:22   
JaLuca
Porodni položaji - obakrat polsedeče

Prvič sem tudi probala iztisniti na boku, pa na vseh štirih, pa bila na tleh in se držala postelje, tak da sem bila bolj v pokončnem položaju, pa ni šlo, tako da je bil nazadnje polsedeč, pa še babica mi je pritisnila na trebuh.
Drugič takoj iztisnila pri drugem popadku, polsedeče, mi je partner še nogo podržal, pa je bilo.
V bistvu so mi nudili različne položaje, kateri bi mi odgovarjal, sploh prvič, ko je iztis trajal skoraj 2 uri in sem bila že na meji za CR, ampak sta se obe babici trudili in nista šli vstran.

Za P si vzamite vzraven še škarjice za vaše nohte, sploh tiste, ki imate dolge, lahko da vas bo motilo pri previjanju. Prvič je bila zraven mene, ki je tretjič rodila in ji dolgi nohti niso motili, drugič je bila zraven mene, ki je prvič rodila, in je potem ful okrog iskala škarjice, ker jo je motilo. No jaz imam kar kratke skozi in mi tudi paše.


(odgovor članu litlleMiss)
Neposredna povezava do sporočila: 999
   RE: Septembrke 2009 - part. III
7.8.2009 22:20:38   
JaLuca
škorpijončica - saj dobro je razmišljati o položajih, pa tudi preden pride do iztisa, je dobro ugotoviti, v kakšnem položaju najboljše predihuješ popadke, pa da najmanj pritiska. Jaz obakrat nisem imela EA, pa me tudi proti koncu niso noge nesle, sem komaj stopila na njih. Na žogi, da bi predihovala popadki ni šans. Prvič sem marsikaj sprobala, pa rojevala pri treh izmenah, pa me nobena babica ni čudno gledala, samo da mi je pasalo in mi bilo lažje, pa kot sem napisala, sem probala izstisniti v več položajih pa ni šlo, še je mala bila 2x ovita okrog vratu in 1x okrog rame.
No drugič pa mi je pasalo najbolj predihovati popadke na boku in sicer na levem, drugi položaji mi niso pasali, ali me je bolelo ali pa mi je postalo slabo. No izstis pa je bil takoj pri drugem popadku (ko ti babice rečejo, da si dovolj odprta in da probaš iztisniti), pa mi je pasal polsedeč.
čist ležala pa nisem nobenkrat.

(odgovor članu JaLuca)
Neposredna povezava do sporočila: 1000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  38 39 [40] 41 42   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  38 39 [40] 41 42   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Resnična zgodba: Prazen trebuh in zlomljen...
Od nekdaj sem sanjala, da bom mama štirim otrokom. In tudi sem. Samo na drugačen način, kot sem si kadarkoli predstavlja...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?