|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2009 - part. III
7.8.2009 9:46:13   
Sarchi
jutro user posted image .....jzt prou sovražim noči....nič ne spim in skoz me bolečine mučjo...učer je blo za znoret, v žlički, prsnem košu in med lopatkami tiščalo da skor dihat nism mogla...matr

planinc
....cortana pupa user posted image user posted image user posted image , mmmmmmmmm

čaj malinovih listov
začnem pit drug teden. a ve to kaj sladkaste, al sam liste v vrelo vodo, povreste in ocediste?

punce hvala za info za tetre v hoferju

sontschica tud jzt sm čist živčna k mam enake probleme. en mini sprehod je že podvig ratal... juhu radosti. pa sm prej ful hodila in bla v gibanju skoz, zato mi je zdej kar za pop.....




_____________________________

Želi si, upaj in ujemi srečo!

(odgovor članu jullie)
Neposredna povezava do sporočila: 926
   RE: Septembrke 2009 - part. III
7.8.2009 9:48:20   
kepica
IZVIRNO SPOROČILO: veselka

IZVIRNO SPOROČILO: kepica

Vila MaLiNa hvala za nasvet, ampak borovnice zapirajo. Prebavo imam sedaj ok in če začnem z borovnicami, se mi lahko prebava poslabša in bom imela še več težav s hemeroidiuser posted image To je začaran krog. Svojo zdravnico sem pa klicala, pa je na dopustu. Sedaj brskam po netu, kje bi še kaj našla. Mogoče katera ve za kakšnega privat zdravnika, ki se okvarja s hemeroidi?


ne vem, če ti je že katera odgovorila - dr. Košorok, ordinacija Iatros na Parmovi v Ljubljani. pregled stane okrog 60 eur.


Hvala veselkauser posted image user posted image Že kličem...samo še pogum zberemuser posted image

Planinc joj, kakšen cukerčekuser posted image user posted image Že komaj čakam, da tudi jaz dobim v roke svojo štručkouser posted image

Glede linee negre prvič sem jo imela pa sem imela fantka. Tudi tokrat pričakujemo fantka, pa je nimam.

(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 927
   RE: Septembrke 2009 - part. III
7.8.2009 9:50:13   
tulpek
IZVIRNO SPOROČILO: veselka
glede AC, a ve imate dve plošči? ker v najinem paketu je 1, je pa model AC401, pač zadnji. dons gre user posted image kupit še dodatno ploščo za čez letvice, da ne bo plošča na letvicah (men še zdej ni jasno a sme bit al ne, glede na to, da je AC čvrsta plastična plošča z vzmetmi).



Nov AC ima samo eno, edino če imaš dvojčka user posted image user posted image . Midva bova dala spodaj neko tanko ploščo.

(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 928
   RE: Septembrke 2009 - part. III
7.8.2009 9:52:06   
tulpek
Planinc, pravo srčico imaš user posted image .

Little miss, verjetno imaš vnetje. Hitro k G, ker niso fajn v nosečnosti, sploh če jih ne zdraviš.

Sem ugotovila, da imam zjutraj za tretjino manjši trebuh, kot zvečer user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 929
   RE: Septembrke 2009 - part. III
7.8.2009 9:53:12   
tulpek
IZVIRNO SPOROČILO: Sarchi


čaj malinovih listov
začnem pit drug teden. a ve to kaj sladkaste, al sam liste v vrelo vodo, povreste in ocediste?



Js nobenega čaja ne sladkam, ker mi je grozen okus, če je sladkor not. Tako da tudi tega ne.

(odgovor članu Sarchi)
Neposredna povezava do sporočila: 930
   RE: Septembrke 2009 - part. III
7.8.2009 9:56:31   
barika
Jutro

IZVIRNO SPOROČILO: tulpek

IZVIRNO SPOROČILO: Sarchi


čaj malinovih listov
začnem pit drug teden. a ve to kaj sladkaste, al sam liste v vrelo vodo, povreste in ocediste?



Js nobenega čaja ne sladkam, ker mi je grozen okus, če je sladkor not. Tako da tudi tega ne.



jaz si ga sladkam, pa je kr boljšega okusa, kot brezuser posted image

DAnes pa nisem glih najboljše spala, je malega luna nosla, k nama v posteljo, pa se je vrtel kot vrtavkauser posted image

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 931
   RE: Septembrke 2009 - part. III
7.8.2009 9:59:14   
chebelica21

Aja pozabila sem vam povedat, včeraj sem bila na super sprehodu in sicer sma z mojim user posted image prehodila enih 6 km. Proti koncu me je sicer malce začelo dol tiščat, ampak drugače je bilo pa super,... user posted image
Fajn se je malce razgibat na svežem zraku,... user posted image

(odgovor članu Sarchi)
Neposredna povezava do sporočila: 932
   RE: Septembrke 2009 - part. III
7.8.2009 10:00:40   
Sarchi
barika jzt tut močno upam d je bla zdej dve noči luna kriva in bo dns bolš

chebelica lucky u k zmoreš....moj otrdel buhi tega ne bi dovolil, bi me zvilo in bi najbrž pr 4 km rodila user posted image


< Sporočilo je popravil Sarchi -- 7.8.2009 10:02:20 >


_____________________________

Želi si, upaj in ujemi srečo!

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 933
   RE: Septembrke 2009 - part. III
7.8.2009 10:03:45   
baby blue
Jutro

Planinc prekrasna punčka je user posted image user posted image user posted image Komaj čakam da svojo dobim v naročje...

Midva sva se odločila da bova kr šla po te tetra potiskane pleničke v hoferja... Da ne bojo same enobarvne... Jutri greva pa po omaro potem pa lahko cotke pospravim in pripravim vse... user posted image

Linee negre pa nimam



(odgovor članu Sarchi)
Neposredna povezava do sporočila: 934
   RE: Septembrke 2009 - part. III
7.8.2009 10:04:06   
eva Ana
planinc ....kako zlato pupo imaš user posted image user posted image

a boste vse pile čaj iz malininih listov? mene sploh ne mika user posted image

en problem imam.user posted image ...sem v ikei kupila jogi za posteljo in je na eni strani raven na drugi pa so taki "špici" ven.....kaj svetujete kako ga je bolje obrnit? meni se ne sanja

(odgovor članu Sarchi)
Neposredna povezava do sporočila: 935
   RE: Septembrke 2009 - part. III
7.8.2009 10:07:09   
chebelica21

IZVIRNO SPOROČILO: Sarchi

barika jzt tut močno upam d je bla zdej dve noči luna kriva in bo dns bolš

chebelica lucky u k zmoreš....moj otrdel buhi tega ne bi dovolil, bi me zvilo in bi najbrž pr 4 km rodila user posted image



Ja sarchi še imam srečo, da mi trebuh ne otrduje, ampak mislim da mi bo v kratkem začel,... No saj včasih mi ampak se to zgodi zelo redko,...

(odgovor članu Sarchi)
Neposredna povezava do sporočila: 936
   RE: Septembrke 2009 - part. III
7.8.2009 10:08:02   
baby blue
Čaj iz malinovih listov... Jst ga bom pila seveda če ga ne bom pozabila v lekarni kupit... Malo me pozabljivost daje... user posted image user posted image Ga bom šla pa naslednji teden kupit ko bom v 36 tednu.... Jao že 36 teden bom kar ne morem vrjet

(odgovor članu eva Ana)
Neposredna povezava do sporočila: 937
   RE: Septembrke 2009 - part. III
7.8.2009 10:13:29   
jasmina in tadej
Hejuser posted image !

Planinc kaka lepa dojenčica!


Jst tud komaj čakam da bom cartala malega pikeca!!!!


In kako ste drugač?
Meni bo kolke razneslo! Me tako bolijo da lahko še samo sedim!!!


Aja danes zjutraj se zbudim in se oblečem pridem do veceja da bi si dala vložek na hlačke in sem ugotovila da je že prepozno!!!! Sem že mela mokre!!!

user posted image Mislite da je to plodovnica user posted image

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 938
   RE: Septembrke 2009 - part. III
7.8.2009 10:19:26   
chebelica21

IZVIRNO SPOROČILO: jasmina in tadej

Hejuser posted image !

Planinc kaka lepa dojenčica!


Jst tud komaj čakam da bom cartala malega pikeca!!!!


In kako ste drugač?
Meni bo kolke razneslo! Me tako bolijo da lahko še samo sedim!!!


Aja danes zjutraj se zbudim in se oblečem pridem do veceja da bi si dala vložek na hlačke in sem ugotovila da je že prepozno!!!! Sem že mela mokre!!!

user posted image Mislite da je to plodovnica user posted image



Ni nujno, da je plodovnica amapak bodi pozorna čez dan,.... Nikoli se ne ve, sicer imam pa jaz tudi takšen izcedek, da se morem včasih po 4 krat preoblečt,... ali pa si vsako urco dnevni vložek menjam,...

(odgovor članu jasmina in tadej)
Neposredna povezava do sporočila: 939
   RE: Septembrke 2009 - part. III
7.8.2009 10:27:19   
Tanik
IZVIRNO SPOROČILO: jasmina in tadej

Aja danes zjutraj se zbudim in se oblečem pridem do veceja da bi si dala vložek na hlačke in sem ugotovila da je že prepozno!!!! Sem že mela mokre!!!

user posted image Mislite da je to plodovnica user posted image



mislim da ne,ker jaz imam skozi dnevni vložek in je moker,skozi imam izcedek,kar teče. je G rekel da je to normalno.


_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu jasmina in tadej)
Neposredna povezava do sporočila: 940
   RE: Septembrke 2009 - part. III
7.8.2009 10:41:29   
jasmina in tadej
IZVIRNO SPOROČILO: Tanik


mislim da ne,ker jaz imam skozi dnevni vložek in je moker,skozi imam izcedek,kar teče. je G rekel da je to normalno.




Izcedek je ponavadi kakšne barve(rumen,bel,zelen,rjav....), ta moj izcedek pa je brez barvn bil kot da bi voda bla!user posted image user posted image user posted image

Nevem no!



(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 941
   RE: Septembrke 2009 - part. III
7.8.2009 10:42:52   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: jasmina in tadej

IZVIRNO SPOROČILO: Tanik


mislim da ne,ker jaz imam skozi dnevni vložek in je moker,skozi imam izcedek,kar teče. je G rekel da je to normalno.




Izcedek je ponavadi kakšne barve(rumen,bel,zelen,rjav....), ta moj izcedek pa je brez barvn bil kot da bi voda bla!user posted image user posted image user posted image

Ne vem no!





to je proti koncu normalno, da je vodene barve.

(odgovor članu jasmina in tadej)
Neposredna povezava do sporočila: 942
   RE: Septembrke 2009 - part. III
7.8.2009 10:55:51   
Tanik
IZVIRNO SPOROČILO: jasmina in tadej

IZVIRNO SPOROČILO: Tanik


mislim da ne,ker jaz imam skozi dnevni vložek in je moker,skozi imam izcedek,kar teče. je G rekel da je to normalno.




Izcedek je ponavadi kakšne barve(rumen,bel,zelen,rjav....), ta moj izcedek pa je brez barvn bil kot da bi voda bla!user posted image user posted image user posted image

Nevem no!



moj ni bil nikoli nekaj ekstra barven,malo rumen,drugače prozoren.


_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu jasmina in tadej)
Neposredna povezava do sporočila: 943
   RE: Septembrke 2009 - part. III
7.8.2009 11:12:34   
Sarchi
tanik, mi daš prosim tvoj recept za nutellino torto, lhk na ZS...tnx

_____________________________

Želi si, upaj in ujemi srečo!

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 944
   RE: Septembrke 2009 - part. III
7.8.2009 11:18:35   
Anonimen
dan punce!
evo našga tamavčija je že zmanjkal pred kosilom user posted image tko da bo potem jedu
drugače pa Planinc ful lepa hčerkicauser posted image cukrček maliuser posted image

čaj mah kaj pa vem ne verjamem da ga bom pilauser posted image
izcedek mislim da je moj že v vseh barvah in količinah bil tko da se na ta izcedek sploh ne oziram

(odgovor članu Sarchi)
  Neposredna povezava do sporočila: 945
   RE: Septembrke 2009 - part. III
7.8.2009 11:19:15   
Tanik
Torta nutella, recpet je iz kulinarike, edino jaz delam več preliva da namočim torto. in je super,jo hvalijo tako  da bo pri nas večkrat na sporedu.
Testo:
6 jajc
12 dag sladkorja
18 dag moke
1 pecilni prašek
1 vanilij sladkor
4-5 žlic Nutelle

Nadev:
0,5 l sladke smetane
5 žlic Nutelle

Preliv:
2 dcl vode
5 žlic sladkorja Jaz naredim več preliva in zelo namočim biskvit (še 1dcl pa 3 žlice cukra).

Jajca ločimo. Rumenjake in polovico sladkorja penasto vmešamo. Beljake z drugo polovico sladkorja stolčemo v trd sneg. V rumenjake vmešamo nutello, dodamo 1/3 snega in postopoma presejano moko zmešano s pecilnim praškom; nato dodamo preostali sneg in narahlo premešamo vse skupaj. Pečemo pri 180 °C približno pol ure.

Ko je torta pečena in ohlajena, jo razrežemo na 3 plasti. Stolčemo stepeno smetano in dodamo nutello.
V lončku zavremo vodo, kateri smo dodali sladkor, nato jo ohladimo in z njo navlažimo vsako plast torte posebej.

Vsako plast torte namažemo z 1/3 kreme
(zadnja tretjina je za premaz torte po vrhu). Uporabite pravo Nutello, če ne okus ne bo pravi.  

< Sporočilo je popravil Tanik -- 7.8.2009 11:22:56 >


_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu Sarchi)
Neposredna povezava do sporočila: 946
   RE: Septembrke 2009 - part. III
7.8.2009 11:25:00   
chebelica21
Testo:
6 jajc
12 dag sladkorja
18 dag moke
1 pecilni prašek
1 vanilij sladkor
4-5 žlic Nutelle

Nadev:
0,5 l sladke smetane
5 žlic Nutelle

Preliv:
2 dcl vode
5 žlic sladkorja Jaz naredim več preliva in zelo namočim biskvit. Jajca ločimo. Rumenjake in polovico sladkorja penasto vmešamo. Beljake z drugo polovico sladkorja stolčemo v trd sneg. V rumenjake vmešamo nutello, dodamo 1/3 snega in postopoma presejano moko zmešano s pecilnim praškom; nato dodamo preostali sneg in narahlo premešamo vse skupaj. Pečemo pri 180 °C približno pol ure.

Ko je torta pečena in ohlajena, jo razrežemo na 3 plasti. Stolčemo stepeno smetano in dodamo nutello.
V lončku zavremo vodo, kateri smo dodali sladkor, nato jo ohladimo in z njo navlažimo vsako plast torte posebej.

Vsako plast torte namažemo z 1/3 kreme
(zadnja tretjina je za premaz torte po vrhu). Uporabite pravo Nutello, če ne okus ne bo pravi.



Mmmmm,... To bom pa probala danes naredit,... Njami,....

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 947
   RE: Septembrke 2009 - part. III
7.8.2009 11:29:58   
Tanik
je ful enostavna, razen če te mikser zajeb....potem malo traja. in je okusna, tako pravijo. no takoj je zmanjka user posted image

_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu chebelica21)
Neposredna povezava do sporočila: 948
   RE: Septembrke 2009 - part. III
7.8.2009 11:32:18   
chebelica21

Ti sporočim kako mi je uspelo, če ne dans pa jutri,... user posted image user posted image

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 949
   RE: Septembrke 2009 - part. III
7.8.2009 11:39:00   
Sarchi
njammmmsi
hvala....bom poskusla skup tole sestavt user posted image


_____________________________

Želi si, upaj in ujemi srečo!

(odgovor članu chebelica21)
Neposredna povezava do sporočila: 950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?